Odry ohrožoval barevný mrak: Z chemičky unikly neznámé výpary, radnice doporučila nevycházet

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2020 (13:46)     Sekcia bulvár

Z továrny na výrobu dezinfekce v Odrách na Novojičínsku ráno unikly výpary. Jejich přesné chemické složení není známo. Lidé pátečí dopoledne neměli chodit ven. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Odry ohrožoval barevný mrak: Z chemičky unikly neznámé výpary, radnice zakázala vycházet

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2020 (13:46)     Sekcia bulvar

Z továrny na výrobu dezinfekce v Odrách na Novojičínsku ráno unikly výpary. Jejich přesné chemické složení není známo. Lidé pátečí dopoledne neměli chodit ven.

 

Dovolenkový ráj Čechů zahalil toxický dým: V Chorvatsku hoří továrna na výrobu plastů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.10.2023 (20:35)     Sekcia bulvar

Kvůli mohutnému požáru ve výrobně plastů na východě Chorvatska se dnes z této části země šíří oblak toxického dýmu, který přiměl úřady doporučit lidem nevycházet ven. Silný vítr navíc žene mrak černého dýmu z města Osijek na jih a podle místní samosprávy může způsobit ekologickou katastrofu. Informovaly o tom světové agentury.

 

V areálu litvínovské chemičky našli nevybuchlou pumu: Policisté evakuovali stovky lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.08.2024 (20:50)     Sekcia bulvar

Policisté a pyrotechnici v areálu chemičky v Litvínově zasahují kvůli nálezu pumy. Na nevybuchlou munici narazili pracovníci při výkopových pracích. Policie z preventivních důvodů uzavřela silnici mezi Mostem a Litvínovem, výroba v rafinérské části chemičky Orlen Unipetrol u Litvínova se zastavuje.

 

Letecká bomba u litvínovské chemičky: 10 statečných odpálí pumu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Nasazují vlastní životy, aby ochránili okolí! Deset pyrotechniků se včera po 144 hodinách od nálezu letecké pumy v areálu litvínovské chemičky pustilo do výstavby bezpečnostních valů.

 

Výbuch chemičky: 2 pohřešovaní, obětí už je 5. Co stálo za tragédií v Porýní?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.07.2021 (17:18)     Sekcia bulvar

Dva lidé pohřešovaní po úterní explozi v chemické průmyslové zóně v Leverkusenu na západě Německa jsou nejspíše po smrti. Neštěstí, při kterém podle úřadů do ovzduší patrně unikly jedovaté látky, má zatím pět potvrzených obětí na životech. Příčina exploze je nadále neznámá, informovala ve středu agentura DPA.

 

Jez smrti ve Frýdlantu: Utopilo se tu 17 lidí! Starostka ho chce upravit, povodí Odry mlčí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (14:23)     Sekcia bulvar

Splav na řece Ostravici, kde před Velikonocemi utonuli tři mladíci (†21, 21 a 24), by chtěla starostka Frýdlantu nad Ostravicí přestavět. Povodí Odry se k tomu zatím staví ale vlažně.

 

Jez smrti ve Frýdlantu: Utopili se tu tři mladíci, starostka ho chce upravit, Povodí Odry mlčí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (14:23)     Sekcia bulvar

Splav na řece Ostravici, kde před Velikonocemi utonuli tři mladíci (†21, 21 a 24), by chtěla starostka Frýdlantu nad Ostravicí přestavět. Povodí Odry se k tomu zatím staví ale vlažně.

 

Výbuch chemičky: 5 pohřešovaných se už zřejmě nepodaří najít. Co stálo za tragédií v Porýní?l

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.07.2021 (14:15)     Sekcia bulvar

Pět lidí pohřešovaných po úterní explozi v chemické průmyslové zóně v Leverkusenu na západě Německa je podle majitele areálu nejspíše po smrti. Neštěstí, při kterém podle úřadů do ovzduší patrně unikly jedovaté látky, má zatím dvě potvrzené oběti na životech. Příčina exploze je nadále neznámá, informovala ve středu agentura DPA.

 

Výbuch chemičky: 5 pohřešovaných se už zřejmě nepodaří najít. Co stálo za tragédií v Porýní?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.07.2021 (14:15)     Sekcia bulvar

Pět lidí pohřešovaných po úterní explozi v chemické průmyslové zóně v Leverkusenu na západě Německa je podle majitele areálu nejspíše po smrti. Neštěstí, při kterém podle úřadů do ovzduší patrně unikly jedovaté látky, má zatím dvě potvrzené oběti na životech. Příčina exploze je nadále neznámá, informovala ve středu agentura DPA.

 

Jedovatý mrak míří na Česko: Islandská sopka vychrlila do ovzduší tuny oxidu siřičitého

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.08.2024 (16:45)     Sekcia bulvar

Na Islandu to poslední rok žije. Sopky se probudily k životu a chrlí jak o závod do ovzduší oxid siřičitý. Mrak jedovatého plynu z poslední erupce zamířil na Evropu. Přeletí i nad Českem.

Tragédie v Boleticích: Pracovníka v areálu chemičky zabil výtah!

V Lovosicích vybouchla část chemičky: Několik lidí utrpělo zranění

Noční požár chemičky Orlen Unipetrol v Litvínově: Škoda 50 milionů

Feťák ve vlaku ohrožoval cestující: Ženy tlačil na toalety!

Poplach na Hlavní poště v Brně! Z balíku se vyvalil jedovatý mrak plynu

Zdravotníky a pacienty v Krnově ohrožoval nožem! Vyšinutý muž skončil na psychiatrii

Soud vynesl rozsudek v případu havárie chemičky v Litvínově: Chemici za výbuch nemohou!

Neuvěřitelná podívaná: Bouřky přinesly nad Moravu „apokalyptický“ mrak

Šéf léčebny v Kroměříži skončí! Doktoři tvrdí: Ohrožoval pacienty

Muž se zbraní ohrožoval rodinu v Havířově: Zadržela ho zásahovka!

Nebezpečný hřbitov na severu Čech: Usídlil se tam jedovatý had, místní odrazují od vstupu

Zdrogovaný muž ohrožoval v Jičíně kolemjdoucí: Vytáhl na ně pistoli!

Mladík (16) z Hradce Králové pod vlivem drog ohrožoval sebe i ostatní: Zasahovala policie

Rada doporučila udělit cenu Česká hlava imunologovi Hořejšímu

Rektorka Nerudová doporučila svému nástupci rezignovat

Útočník ohrožoval obsluhu benzinky inzulinovým perem: Zasáhl zákazník hrdina, podívejte se

První lék v tabletkách má v Evropě zelenou: Má zabírat u omikronu, vyrábí ho Pfizer

Zběsilá honička na Svitavsku: Opilý řidič ujížděl dramaticky policistům a ohrožoval lidi kolem sebe

Historické podzemí i katovna: Staroměstská radnice o víkendu otevře nepřístupné prostory

Noční požár chemičky Orlen Unipetrol v Litvínově: Škoda 20 milionů, prověřuje se úmrtí ryb v Bílině

Z čističky v Plzni unikly nebezpečné látky: 7 zasažených, 4 ve velmi vážném stavu!

V Lovosicích vybouchla část chemičky: Explodoval vysoce hořlavý plyn, 4 lidé se zranili

Radnice Prahy 11 prý čelila pomluvám a lžím na sociální síti. O trestný čin se nejedná, řekla policie

Noční požár chemičky Orlen Unipetrol v Litvínově: Škoda 50 milionů, výroba zůstala zachována

Žhář z Bohumína ohrožoval rodinu zbraní, řekla policie. Po útoku v paneláku sebevražda v autě?

Drama v Ostravě: Rodič vzal učitelku ve školce jako rukojmí a ohrožoval ji nožem!

V sauně zemřel muž, policie pátrá po neznámé ženě! Nepoznáváte ji?

Hejt není názor, říká Arichteva. Žena herce Blažka jí doporučila plastiku prsou

„Kovboj“ na Václaváku napadl taxikáře, „ninja“ ohrožoval lidi: Agresivní opilci skončili v poutech

Muž (32) v Praze 10 ohrožoval nožem vlastní babičku! Chtěl peníze

Agresor s nožem ohrožoval pacienty na jihlavské poliklinice: Ostraze prý sliboval krutou smrt

Psychicky narušený ohrožoval okolí sekerou: Po zásahu taserem zkolaboval a zemřel

Ozbrojený pacient (64) ohrožoval zdravotníky v benešovské nemocnici: Policie ukázala, jak ho zadržela!

Ozbrojený pacient ohrožoval zdravotníky v benešovské nemocnici: Policie ukázala, jak ho zadržela!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy