Absolutní šok: Matka nechala batole živořit v kleci mezi hady a štěnicemi!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.06.2020 (20:52)     Sekcia bulvár

Šokující fotografie zveřejnila americká policie, která ve čtvrtek provedla zátah v jednom z domů v americké Tennesee. Na pozemku domu byly nalezeny stovky zvířat v otřesných podmínkách. Ovšem opravdový šok čekal na strážce zákona uvnitř hororového domu.  V obývacím pokoji našli osmnáctiměsíčního chlapečka zavřeného v psí kleci, kolem níž běhaly myši. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Žena nechala batole řídit auto a videem se chlubila na sociálních sítích! Případ řeší policie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.01.2023 (11:43)     Sekcia bulvar

Slovenská policie se od počátku tohoto týdne zabývá závažným případem. Maminka z východního Slovenska nechala své batole řídit osobní automobil namísto toho, aby ona řídila vůz a dítě bylo v autosedačce. Svým nepochopitelným jednáním se navíc chlubila na sociální síti, kde video slovenská policie zaznamenala. Matce teď hrozí pokuta.

 

Hyena z Ostravy nechala nechtěného mazlíčka umřít v lese: Nemoralizuj, zpražila šokovanou kritičku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.06.2020 (18:11)     Sekcia bulvar

Žena koupila svému desetiletému synkovi dva potkany, po čase o ně ale klučina ztratil zájem. Matka proto zvířata odnesla do lesa a v kleci je tam nechala napospas! Jeden z nich bohužel nepřežil, druhé zvířátko ale našli lidé a zachránili ho! Jaká byla reakce ženy, která zvíře odnesla do lesa?

 

Babička nechala batole ve vaně o samotě: Stačily tři minuty a holčičku už neoživili

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.11.2020 (21:24)     Sekcia bulvar

Jedenáctiměsíční Chanelle se utopila poté, co ji její babička nehlídala pouhé tři minuty. Zdrcená matka vzkazuje: „Nikdy nenechávejte své děti bez dozoru ve vaně!“

 

Veganka utýrala batole (18 měs.) hlady: Od soudu odešla s doživotím!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.09.2022 (20:00)     Sekcia bulvar

Americký soud v Lee County na Floridě rozhodl o tom, že Sheila O’Learyová (38) stráví zbytek života ve vězení. Matka, která vyznávala striktní veganskou stravu, nechala svého rok a půl starého syna Ezru O’Learyho vyhladovět natolik, že jeho váha odpovídala zhruba sedmiměsíčnímu kojenci.

 

Krkavčí matka nechala syna na kluzišti. Sama se zfetovala v autě na parkovišti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.12.2020 (21:53)     Sekcia bulvar

Dlouhé hodiny bloudil okolo ledového kluziště v Texasu devítiletý chlapec, kterého tam nechala jeho matka. Ta mezitím omdlela ve svém autě, protože se předávkovala kokainem.

 

Deviant (45) zneužil batole a všechno si natáčel: Přítelkyně (26) ho v tom nadšeně podporovala

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.04.2021 (18:14)     Sekcia bulvar

Brit Michael Colmer a jeho přítelkyně Shannon Vicaryová nejdřív fantazírovali o zneužívání dítěte v internetové komunikaci, pak ale skutečně došlo na nejhorší. Colmer měl svůj ohavný čin také natočit. Obětí se mělo stát maličké batole, jehož matka je z toho naprosto zničená.

 

Holčička (†20 měs.) umírala žízní, její máma venku týden slavila 18. narozeniny: Neopustila ji poprvé!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.04.2021 (20:46)     Sekcia bulvar

Vyhladovět k smrti nechala svou dvacetiměsíční dcerku Verphy Kudiová. Devatenáctiletá žena nechala svou holčičku Asiuh doma a odešla na párty. Venku se zdržela celých šest dní! Batole zatím hladovělo a trpělo žízní. Podle britských médií to nebylo poprvé, kdy svou dceru nechala bez dozoru. Před tragédii nechala dceru samotnou již jedenáctkrát!

 

Matka nechala syna v rozpáleném autě, zatímco hrála na automatech: Dítě osleplo!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.02.2022 (12:31)     Sekcia bulvar

Titul matka roku jistě nevyhraje Kaija Millarová (34) z australského Melbourne. Mezitím, co se odešla bavit do podniku, kde zapáleně hrála automaty, nechala svého malého chlapečka Eastona bez dozoru pět hodin v rozpáleném autě. Nezodpovědná matka způsobila, že chlapec prožil strašná muka a kvůli způsobeným poraněním zůstane invalidní a slepý.

 

Matka nechala slepého syna (†5) vyhladovět k smrti! Mumifikovanou mrtvolku pak vozila v autě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.10.2020 (09:54)     Sekcia bulvar

Američanka Sagal Husseinová (25) z amerického města Green Bay ve státě Wisconsin se jeví jako odporná krkavčí matka. Obžaloba ji viní, že nechala svého slepého syna Josiase Marqueze (†5) upoutaného na vozík vyhladovět k smrti a nepodávala mu potřebné léky. Jeho mrtvolku pak nechala mumifikovat a jezdila s ní v autě.

 

Podcast: Česku hrozí sociální kolaps! Děti bydlí mezi štěnicemi, rodiče jsou v exekucích, říká sociální pracovník roku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.05.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

V březnu převzal Pavel Veleman cenu Gratias za 18 let služby v sociální oblasti od ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky (KDU-ČSL). Sociální pracovník ale současný systém sociální péče kritizuje. Téměř denně přihlíží tomu, jak se lidé zadlužují, děti vyrůstají na ubytovnách v příšerných podmínkách a senioři přežívají v absolutní chudobě. Více řekl v Blesk Podcast.

Chlastá celá rodina: Matka "pod obraz", přítel "pod parou" hlídali batole! Opilý otec vyzvedával

Matka odjela do Portorika a dceru (†1) nechala doma: Dívenka mezitím zemřela!

Matka a otčím roky mučili dívku: Drželi ji v psí kleci!

Tři zubožení sourozenci žili se svým mrtvým bratrem: Matka se o ně měsíce nestarala

Boris J. (47) v lednu ukradl auto i s dítětem: Soud ho poslal do vězení na 21 měsíců

Muž (40) se zabarikádoval v domě s jedovatými hady a bojovým psem: Musela na něj naběhnout zásahovka

Matka převlékala dcerku (9) do Playboy kostýmku a nechala ji denně znásilňovat muži: Skončila v base

Matka (42) nechala holčičku (5 měs.) v autě na slunci! Na půl hodiny si odskočila

Matka krásných sester Hadidových Yolanda (58): V sexy svetru ukázala skoro vše! Kde nechala tričko?

Máma (16) nechala batole potáhnout z elektronické cigarety: Odstartovala tím trend kouřících mimin!

Majitel v domě neukočíroval hlasitého psa a... Soused na něj vypustil obří hady

Vánoční zázrak: Umírající Lidušku (17 měs.) našel Těsnohlídek, od té doby máme stromečky

Požár bytovky v Ostravě u soudu: Matka kouřila venku a...

Krkavčí matka nechala dcery v mrznoucím autě dvě noci. Emma zemřela, Aleně amputovali nohy

Dívka (16) přebývala v dřevěné boudě: Policie stíhá otčíma a nevlastní matku za týrání

Opilá matka (28) nevěděla, kde bydlí, v kočárku měla batole. Skončilo v péči OSPOD

Otřesný případ z Anglie: Dcera nechala nemocnou matku čtyři měsíce žít ve vlastních výkalech

Herečka Kate Winsletová si kvůli klesajícímu libidu nechala doplnit testosteron

Batole lovili z řeky!

Drama na Proseku: Dítě (2) zamklo mámu na balkoně! Zachránili ji hasiči

Holčičku pomáhá „vychovávat“ smečka psů! Lidé ji říkají Mauglí

Matka zamkla v bytě tři děti, bráškové (†3 a †4) uhořeli: Pět let v base

Zoufalá matka odložila novorozeně na Nový rok: Nechala ho v zimě v krabici!

Dcera (15) poradkyně Trumpa promluvila o zneužívání v dětství: Matka mě nechala zatknout

Matka nechala tříletou dceru samotnou: Zemřela žízní a hladem

Nezletilá matka šest dní slavila 18. narozeniny: Její dcera (†20 měs.) zatím umírala hlady

ONLINE: Masivní ruský dronový útok na Dnipro. Mezi zraněnými je i devítiměsíční batole

Co myslíte, chytí babička dítě, nebo bude zachraňovat skleničku šampaňského?

Tři dny ji nikdo neviděl! Dívka (17) odešla z domu v Podolí, matce nechala dopis

Matka v Jablonci svěřila dítě bezdomovcům a odjela: Chlapec (8) prý měl omluvenku

6 hodin u kadeřnice, a tohle je výsledek! Pětinásobná matka z dívčí kapely ukázala slušnou proměnu

Matka nechala syna (14 měs.) v autě a šla hrát bingo: Zmrzačila ho na zbytek života

Nezodpovědná máma nechala štěně vylízat talíř od heroinu: Nafouklo se mu břicho a zemřelo!

Drama na Děčínsku: Batole (1,5) snědlo louh! Zachraňovaly ho dva vrtulníky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy