Přímý přenos: Vláda o nouzovém stavu v Česku. Střední školy zavřou na dva týdny v 10 regionech

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.09.2020 (15:40)     Sekcia bulvár

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) v pondělí schválila vyhlášení stavu nouze, platit začne v pondělí a potrvá 30 dní. V regionech, které mají červenou nebo oranžovou barvu, v pondělí na dva týdny zavřou střední školy, oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). Pro vnitřní akce bude platit omezení na 10 osob, kina a divadla mohou dál hrát. Mezi hlavními důvody, proč je nouzový stav potřeba, je přijetí opatření, která pomohou zastavit raketový růst počtu nakažených. Tento nárůst ohrožuje podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) kapacitu zdravotnických zařízení. Nouzový stav potřebuje i proto, aby mohla zapojit studenty medicíny, protože řada zdravotníků je v karanténě.Sledujte přímý přenos tiskové konference. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nouzový stav v ČR na měsíc. Střední školy zavřou v 10 regionech a v hospodách u stolu maximálně 6 lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.09.2020 (16:12)     Sekcia bulvar

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) v pondělí schválila vyhlášení stavu nouze, platit začne v pondělí a potrvá 30 dní. V regionech, které mají červenou nebo oranžovou barvu, v pondělí na dva týdny zavřou střední školy, oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). Pro vnitřní akce bude platit omezení na 10 osob, kina a divadla mohou dál hrát. Mezi hlavními důvody, proč je nouzový stav potřeba, je přijetí opatření, která pomohou zastavit raketový růst počtu nakažených. Tento nárůst ohrožuje podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) kapacitu zdravotnických zařízení. Nouzový stav potřebuje i proto, aby mohla zapojit studenty medicíny, protože řada zdravotníků je v karanténě.Sledujte přímý přenos tiskové konference.

 

Čekáme na tiskovku: Vláda o nouzovém stavu v Česku. A omezení svateb na 30 lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.09.2020 (14:23)     Sekcia bulvar

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) projednávala odpoledne vyhlášeni stavu nouze v Česku. Mezi hlavními důvody, proč ho má vyhlásit, je přijetí opatření, která pomohou zastavit raketový růst počtu nakažených. Tento nárůst ohrožuje podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) kapacitu zdravotnických zařízení. Nouzový stav potřebuje i proto, aby mohla zapojit studenty medicíny, protože řada zdravotníků je v karanténě. Nouzový stav by měl platit 30 dnů, tedy maximum, kolik může vláda rozhodnout bez Sněmovny. Sledujte přímý přenos po jednání kabinetu, avizovaný je na 14:30.

 

Nouzový stav v ČR: Střední školy zavřely v 10 regionech a v hospodách u stolu nejvýš 6 lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.10.2020 (00:00)     Sekcia bulvar

V Česku začal v pondělí na 30 dní platit nouzový stav, který vláda schválila před týdnem. V regionech, které mají červenou nebo oranžovou barvu, v pondělí na dva týdny zavřely střední školy. Pro vnitřní akce platí omezení na 10 osob, kina a divadla mohou dál hrát, opery a muzikálové scény ne. Mezi hlavními důvody, proč je nouzový stav potřeba, je přijetí opatření, která pomohou zastavit strmý růst počtu nakažených. Tento nárůst ohrožuje podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) kapacitu zdravotnických zařízení. Nouzový stav potřebuje vláda i proto, aby mohla zapojit studenty medicíny, protože řada zdravotníků je v karanténě. Nyní ale není jasné, jestli je po právní stránce na povolání mediků dokument dostatečně připravený a vláda ho ještě nebude muset doplnit.

 

Přímý přenos: Vláda o novém nouzovém stavu v Česku. Co se od pondělí změní?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.02.2021 (16:25)     Sekcia bulvar

Česko čeká nový nouzový stav. Platit začne o půlnoci a potrvá dva týdny, potvrdil Blesk Zprávám vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Kabinet tak vyhověl žádosti krajů  A hejtmani stanovili i řadu podmínek. Chtějí s účinností od pondělí upravit úřední hodiny na radnicích, trvají na návratu dětí a studentů do lavic od začátku března. Co se ještě od pondělí změní? Tiskovou konferenci, která je nahlášená na 16:30, můžete s námi sledovat živě. 

 

ŽIVĚ: Babiš o tom, co čeká Česko. Hejtmani nabídli dva týdny stavu nouze, kývla vláda?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.02.2021 (21:30)     Sekcia bulvar

V Česku úderem nedělní půlnoci končí po 132 dnech nouzový stav. Co bude dál? O dalším postupu jednala vláda s krajskými hejtmany a primátorem Prahy. Ve hře jsou tři varianty. Nový nouzový stav pro celou ČR, který vyhlásí vláda, pokud o něj hejtmani požádají. Konec nouzového stavu s tím, že balík omezujících opatření vydá ministerstvo zdravotnictví a další úřady. A odpoledne přišel premiér s tím, že by bylo možné stav nouze vyhlásit jen v těch krajích, které o to požádají.  Hejtmani se nakonec shodli na prodloužení stavu nouze o dva týdny, ale za podmínek, že vláda zruší některá, podle nich nesmyslná, omezení. Co bude platit? Sledujte přímý přenos tiskové konference premiéra.

 

Čekáme na tiskovku: Babiš o tom, co čeká Česko. Hejtmani nabízí dva týdny stavu nouze, mají ale podmínky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.02.2021 (19:35)     Sekcia bulvar

V Česku úderem nedělní půlnoci končí po 132 dnech nouzový stav. Co bude dál? O dalším postupu jednala vláda s krajskými hejtmany a primátorem Prahy. Ve hře jsou tři varianty. Nový nouzový stav pro celou ČR, který vyhlásí vláda, pokud o něj hejtmani požádají. Konec nouzového stavu s tím, že balík omezujících opatření vydá ministerstvo zdravotnictví a další úřady. A odpoledne přišel premiér s tím, že by bylo možné stav nouze vyhlásit jen v těch krajích, které o to požádají.  Hejtmani se nakonec shodli na prodloužení stavu nouze o dva týdny, ale za podmínek, že vláda zruší některá, podle nich nesmyslná, omezení. Co bude platit? Sledujte přímý přenos tiskové konference premiéra, avizovaná je na 20:00

 

Přímý přenos: Vláda o další podpoře firem, rouškách a nouzovém stavu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.04.2020 (18:10)     Sekcia bulvar

Češi se těší na prodloužený víkend, ještě před tím se ale ve čtvrtek odpoledne sešla vláda. Na pořadu dne měla především nouzový stav. Ten schválila do 17. května. Jednala také o další podpoře pro firmy postižené koronakrizí, výjimkách pro nošení roušek na veřejnosti a finanční podpoře sociálních služeb. Tiskovou konferenci po jednání vlády můžete sledovat živě na Blesk.cz.

 

Přímý přenos: Tripartita o opatřeních i růstu platů. V čem se v Česku přitvrdí?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.10.2020 (11:20)     Sekcia bulvar

Koronavirovou situací v Česku se ráno zabývala bezpečnostní rada státu, hned po ní i tripartita. Premiér Andrej Babiš (ANO) oznámil, že opatření v Česku se zpřísní od středy, nevyloučil ani lockdown. Jejich konkrétní podobu bude vláda projednávat dnes odpoledne. K čemu ministři dospěli? Sledujte přímý přenos tiskové konference.

 

„Fatální nepřipravenost, Babiš selhal!“ ODS vyzývá, ať vláda žádá po stavu nouze o důvěru

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.10.2020 (12:53)     Sekcia bulvar

Zavřou hospody a restaurace či základní školy. Babišova vláda opět přistupuje k přísným plošným restrikcím a omezením života v Česku. Schytává přitom kritiku za komunikaci opatření. Podle šéfa ODS Petra Fialy nebude vláda schopna lidi skutečně ochránit, po mimořádném předsednictvu ODS vyzval vládu, aby s koncem stavu nouze požádala o důvěru. Reakcí se však sešla celá řada. Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka označil premiéra Andreje Babiše (ANO) za zbabělce.

 

„Babiš selhal, fatální nepřipravenost!“ ODS vyzývá, ať vláda žádá po stavu nouze o důvěru

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.10.2020 (13:35)     Sekcia bulvar

Zavřou hospody a restaurace či základní školy. Babišova vláda opět přistupuje k přísným plošným restrikcím a omezením života v Česku. Schytává přitom kritiku za komunikaci opatření. Podle šéfa ODS Petra Fialy nebude vláda schopna lidi skutečně ochránit, po mimořádném předsednictvu ODS vyzval vládu, aby s koncem stavu nouze požádala o důvěru. Reakcí se však sešla celá řada. Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka označil premiéra Andreje Babiše (ANO) za zbabělce.

Přímý přenos: Ministr Blatný o plánu na rozvolňování. Kdy otevřou obchody a školy?

Vláda probere návrat dětí do škol, Babiš má k plánu výhrady. A co bude po nouzovém stavu?

Prymula: Zavřou se kina, divadla, fitka i zoo. V hospodě jen do 20:00 a 4 lidi u stolu

ŽIVĚ: Vláda o vypnutí života v Česku. Co všechno na další týdny zavře?

Koronavirus ONLINE: Prymula ve Sněmovně hájí nouzový stav, zmínil stovky zemřelých

ŽIVĚ: Červený koberec premiéry Fantoma Opery: Kultura žije vzdor nouzovému stavu!

Čekáme na tiskovku: Vláda o vypnutí života v Česku. Co všechno na další týdny zavře?

„Babiš selhal, fatální nepřipravenost!“ ODS vyzývá, ať vláda požádá o důvěru, Hamáček to odmítá

Přímý přenos: Od pondělí otevřou hospody i wellness. Vláda musela ustoupit rozsudku

Přímý přenos: Vláda o odměnách pro zdravotníky a nulové DPH na respirátory. A co rozvolnění?

Zeman probral s Babišem prodloužení nouzového stavu. „Vláda nemá podporu,“ přiznal premiér

Přímý přenos: Krizový štáb o situaci v Česku. Otevřou v pondělí kadeřnictví a bazény?

Přímý přenos: Vláda o přidání důchodcům o 360 Kč od ledna. Jak poskočí průměrná penze?

Přímý přenos: Vláda rozhodne o rozvolnění. Co doporučí Blatný a experti?

Koronavirus ONLINE: Prymula hájí nouzový stav. Zmínil stovky zemřelých a zákaz muzikálů

Vláda řeší návrat dětí do škol, Babiš má k plánu výhrady. A co bude po nouzovém stavu?

Koronavirus ONLINE: Nouzový stav v ČR od pondělí, žádá Prymula. Nezavřou základky a mateřinky

Přímý přenos: Hamáček o kulhajícím očkování v Česku. A jak zvládají krematoria?

Vláda chystá tvrdé vypnutí Česka, zavřou i školy a školky? Babiš promluvil o katastrofě

Přímý přenos: Vojtěch o přírůstku nakažených. Jaký vliv mělo uvolnění opatření?

Čekáme na tiskovku: Vláda o novém nouzovém stavu v Česku. Kdy začne platit?

ŽIVĚ: Hospody a bazény zavřou od pátku, rozhodla vláda. A zákaz kávy a čaje v kelímku končí

Tři týdny „pekla“ v Česku: Lidé zavření v okresech, venku s rouškou, bez školek i návštěv

Koronavirus ONLINE: Nouzový stav v ČR od pondělí. A Sasko dá Čechům výjimku

Čekáme na tiskovku: Vláda o nouzovém stavu v Česku a kompenzacích. Plaga a Hamáček kroutí hlavou

ONLINE: „Virus zabíjí lidi, vláda zabíjí ekonomiku.“ Ostrý útok opozice kvůli uvolňování

Přímý přenos: Vláda o státním obchodníkovi s energiemi a důchodové novele

Přímý přenos: Vláda o zpřísnění covidových opatření a růstu minimální mzdy

Koronavirus ONLINE: Prymula chce nouzový stav na 30 dní. Lídři stran se o něm hádali v Blesku

Přímý přenos: Vláda povolí půlnoční i nákupy na Štědrý den. A žádá delší nouzový stav

Lockdown v Česku závisí na Sněmovně: Podpoří poslanci nouzový stav do konce března?

ŽIVĚ: Fialova pětikoalice o boji proti covidu. Na co se zaměří a s čím nesouhlasí?

Přímý přenos: Vláda o pravidlech pro dětské kroužky a testování ve firmách

Přímý přenos: Opatření nezabírají, přiznal Blatný. V Česku řádí britská mutace, zpřísní vláda?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy