Prymula slibuje další přitvrzení: ZHOŘKNE NÁM ZÍTRA ŽIVOT JEŠTĚ VÍCE?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.10.2020 (05:00)     Sekcia bulvár

Už zítra ministr zdravotnictví Roman Prymula (56, za ANO) oznámí, jak od dalšího týdne pravidla v Česku ještě více zpřísní. Další opatření mají srazit pokračující rekordní nárůsty nákazy. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Přitvrzení na Čechy už neplatí, varuje Prymula. A Babiš vrší sliby

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2020 (12:05)     Sekcia bulvar

Vláda by měla v pondělí odsouhlasit návrat Česka do 4. stupně protiepidemického systému PES, ministři se musí jen shodnout na datu a šíři opatření. Přijde přitvrzení od středy nebo od pátku? Exministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) v České televizi varoval, že větší přísnost už nezabere a že Češi ji nebudou respektovat, pomohly by podle něj kompenzace. Právě ty ve 100procentní výši slíbil premiér Andrej Babiš (ANO) těm, kterým vláda zastaví provoz. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Prymula chce nová opatření

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.09.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Další protiepidemická nařízení proti šíření koronaviru chce vydat ministr zdravotnictví Roman Prymula (56, za ANO). Oznámit je má už zítra anebo až v pátek. Co všechno se má omezit a uzavřít?

 

Koronavirus ONLINE: 5335 nakažených za středu. A Prymula vyslal Čechům „důležitý vzkaz“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.10.2020 (01:20)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) chce nová, „zásadnější“, opatření oznámit v pátek, platit budou od pondělí 12. října. Dotknou se volnočasových aktivit i rodinných akcí a platit mají dva týdny. Prymula už dřív přitom naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Obavy budí to, že zatímco za úterý přibylo v Česku 4457 nových případů koronaviru, za středu dokonce 5335. Celkově se pak od začátku epidemie covid-19 potvrdil ve více než 95 tisících případech a zemřelo 829 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Prymula požádal o odklady u kulturních akcí. A již 823 mrtvých v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.10.2020 (18:15)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) chce nová, „zásadnější“, opatření oznámit v pátek, platit budou od pondělí 12. října. Dotknou se volnočasových aktivit a budou na dva týdny. Už dřív přitom naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Prymula se také sešel se zástupci kultury a organizátory akcí požádal o odložení jejich aktivit. Za úterý přibylo v Česku rekordních 4457 nových případů koronaviru, za středu zatím 2622, celkově pak od začátku epidemie se covid-19 potvrdil ve více než 92 tisících případech a zemřelo 823 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Prymula vyslal „důležitý vzkaz“ Čechům. Zmínil dramatický nárůst čísel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.10.2020 (23:35)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) chce nová, „zásadnější“, opatření oznámit v pátek, platit budou od pondělí 12. října. Dotknou se volnočasových aktivit a budou na dva týdny. Už dřív přitom naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Prymula se také sešel se zástupci kultury a organizátory akcí požádal o odložení jejich aktivit. Za úterý přibylo v Česku rekordních 4457 nových případů koronaviru, za středu zatím 2622, celkově pak od začátku epidemie se covid-19 potvrdil ve více než 92 tisících případech a zemřelo 823 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš peskoval Prymulu, Vánoce bez trhů a hrozba „umrtvení“ ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.10.2020 (10:46)     Sekcia bulvar

Premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro iDNES.cz zopakoval, že končící ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) udělal chybu, za kterou musí přijít reakce. Rozumí ale jeho pozici, proč ještě nerezignoval sám. V Česku dál roste počet nakažených, Praha oznámila, že letos neuspořádá tradiční vánoční trhy. Vláda případné další přitvrzení života v Česku projedná v pondělí odpoledne.

 

Koronavirus ONLINE: 5335 nakažených za středu. A Prymula chce „umrtvit“ kulturu v Česku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.10.2020 (05:30)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) chce nová, „zásadnější“, opatření oznámit v pátek, platit budou od pondělí 12. října. Dotknou se volnočasových aktivit i rodinných akcí a platit mají dva týdny. V Prymulově scénáři je úplné zavření divadel, kin a zrušení koncertů, píše MfDnes. Už dřív ministr naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Obavy budí to, že zatímco za úterý přibylo v Česku 4457 nových případů koronaviru, za středu dokonce 5335. Celkově se pak od začátku epidemie covid-19 potvrdil ve více než 95 tisících případech a zemřelo 829 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Prymula chce „umrtvit“ sport i kulturu v Česku. A 5335 nakažených za středu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.10.2020 (10:35)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) plánuje nová, „zásadnější“, opatření. Už ve čtvrtek o nich bude rozhodovat vláda. Dotknou se volnočasových aktivit i rodinných akcí a platit mají dva týdny. Plán zahrnuje zrušení všech sportovních a kulturních akcí na dva týdny. Server Seznam Zprávy informuje o tom, že Prymula chce uzavřít všechna sportoviště, bazény a fitness centra. Opatření mají zasáhnout i jak do amatérského, tak profesionálního sportu, což bude znamenat, že budou zastaveny všechny soutěže. Už dřív ministr naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Obavy budí to, že zatímco za úterý přibylo v Česku 4457 nových případů koronaviru, za středu dokonce 5335. Celkově se pak od začátku epidemie covid-19 potvrdil ve více než 95 tisících případech a zemřelo 829 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Prymula si další přitvrzení schovává po volbách. A chce odstavit Šmuclera se Žaloudíkem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.09.2020 (14:50)     Sekcia bulvar

Česko podle nového šéfa zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) čekají těžké dny a týdny. V rozhovoru v pořadu Reflexu Prostor X prozradil, že další opatření přijdou příští týden, ještě tvrdší možná po vyhodnocení těch stávajících za 14 dní. Tedy po krajských volbách a první kolu voleb senátních. Nebezpečně se podle něj chovají hlavně mladí lidé, nejhorší je teď přitom situace v Praze. Starším lidem pak doporučuje, aby nechodili na místa s větším výskytem lidí, neboť pravděpodobnost, že se nakazí, je teď oproti létu asi desetkrát větší.

 

Koronavirus ONLINE: Hospody jen do 20 hodin a výuka po skupinách. A vláda chce „umrtvit“ i sport

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.10.2020 (12:45)     Sekcia bulvar

Česko čekají další přitvrzení v boji proti koronaviru. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) plánuje nová, „zásadnější“, opatření. Už ve čtvrtek o nich bude rozhodovat vláda. Dotknou se volnočasových aktivit i rodinných akcí a platit mají dva týdny. Plán zahrnuje zrušení všech sportovních a kulturních akcí na dva týdny. Server Seznam Zprávy informuje o tom, že Prymula chce uzavřít všechna vnitřní sportoviště, bazény a fitness centra, restaurace a bary budou muset zavřít už ve 20:00.  Už dřív ministr naznačil, že jednou z variant je zavření druhých stupňů základních škol. Na konec by se starší děti mohly ve třídách střídat po skupinách, řekla vláda opozici. Prymula chce vypnout i wi-fi v obchodních centrech, kde se shlukují mladí. Obavy budí to, že zatímco za úterý přibylo v Česku 4457 nových případů koronaviru, za středu dokonce 5335. Celkově se pak od začátku epidemie covid-19 potvrdil ve více než 95 tisících případech a zemřelo 829 nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Výuka po skupinách a vypnutí wi-fi v obchoďácích. A vláda chce „umrtvit“ sport

Prymula naznačil přitvrzení v Česku: Debatujeme o počtu osob na shromážděních

Koronavirus ONLINE: 4457 případů za úterý v ČR. A „zásadní“ opatření od pondělí, oznámil Prymula

U Arenbergera už ženou úředníky do kanceláří, Prymula varuje. Kde ještě ruší home office?

Prymula prozradil, kdy skončí. A dál se hájí: „Roušku jsem neměl dvě sekundy“

Epidemiolog Prymula: KRIZE MĚ NAUČILA SPÁT ČTYŘI HODINY!

ŽIVĚ: Prymula o dalším zpřísnění opatření. Zastaví ministr život v Česku?

Ani se šípkovou, ani se zelím. Prymula sebral myslivcům společnou radost z divočáka

Koronavirus ONLINE „Zásadní“ opatření od pondělí, oznámil Prymula. A Maláčová v izolaci

Komentář: S lockdownem se naplno vrací i Prymula. Poslechnou ho Češi i podruhé?

Prymula promluvil k národu: „Čekají nás neveselé týdny.“ Čechům se omluvil

Prymula si „podal“ Maďara a nešetřil ani Babiše. Virus ještě není na vrcholu, tvrdí

Jak se od pondělí změní náš život. Pravda o očkování v Česku!

Boj s koronavirem: Jak se od pondělí změní náš život. Pravda o očkování v Česku!

„Roušku jsem neměl dvě sekundy,“ tvrdí Prymula. Připustil, že skončí sám

Prymula řekl, jak „utlumí“ život v Česku: Akce venku pro 20 lidí, fotbal bez diváků, divadla mohou hrát

Prymula navrhne nouzový stav, Babiš mimořádně svolá vládu. Hamáček vyhlášení kvituje

Vysíláme: Prymula o začínající epidemii v Česku. Kolik je opravdu covidu a nasadíme respirátory?

Prymula: Čeká Česko 14 kritických dnů? A jak zvládnou špitály nápor nemocných

Prymula pohrozil lockdownem. Nová omezení zasáhnou rodinné akce i volný čas Čechů

Prymula to po „přepadovce“ schytal za fotku se sestřičkami. A promluvil o konspiracích u viru

Prymula ohlásil tvrdá omezení: Zavřou se kina, fitka i bazény. V hospodě nově jen do 20:00

Prymula znovu zasáhne do volného času Čechů: „Vše se zpřísní.“ Omezení čeká i rodinné akce

Prymula uprostřed krize „neuteče“: Po konci na ministerstvu pomůže vládě v expertní skupině

Prymula slibuje: Příští týden přitvrdíme!

Jitka Čvančarová slibuje v Hlavě Medúzy překvapení: Ještě vám ukážu!

Koronavirus ONLINE: 4457 případů za úterý v ČR. A další opatření už od pondělí, oznámil Prymula

Covid znovu sílí, Prymula: Máme vysokou nálož viru

Koronavirus ONLINE: Přitvrzení v ČR, další červená pro Prahu a hromadná nákaza vysokoškoláků

Koronavirus ONLINE: 606 obětí v Česku. Prymula promluvil o dodávkách remdesiviru

Prymula zrušil projev na poslední chvíli. Expert: Podtrhlo to vládní zmatky

Prymula má nový flek

Lidi by měli žít v komunitách tří rodin, míní Prymula. Promluvil o vakcíně a rouškách na podzim

Nákazy jako biologická zbraň? O bioteroru psal i Prymula, Čína svůj program zřejmě má

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy