Studentka medicíny popsala svůj boj s anorexií: Běhala jsem, až mi krvácely nohy!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.11.2020 (18:54)     Sekcia bulvár

Sarah Ravová (22) z Melbourne v Austrálii bojovala od svých osmnácti s anorexií. Ve svém nejhorším období vážila jenom 30 kg a každý den běhala, dokud jí nekrvácely nohy! Nakonec zvládla zákeřnou nemoc porazit a dnes inspiruje ostatní. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ivanku (21) na procházce napadlo stádo krav: Studentka popsala chvíle hrůzy! Pejsek hrdina se ji snažil zachránit

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.03.2023 (06:16)     Sekcia bulvar

Studentka medicíny Ivanka (21) chodí pravidelně venčit svého pejska Alvina na louku u obce Čelkova Lehota. Ovšem procházka, na níž se vydala v neděli 26. února, se změnila v pořádné drama! Ivanku napadlo stádo krav. Žena utrpěla mnohočetná zranění a do nemocnice ji musel transportovat vrtulník. Její pejsek se ji snažil zachránit. Poté běžel dokonce pro pomoc.

 

Kvůli anorexii nejedla ani ovoce, bojovala se sebepřijetím. Teď s nemocí pomáhá jiným

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     31.01.2021 (20:53)     Sekcia bulvar

"Měla jsem permanentní hlad, na jídlo jsem pořád myslela, ale zároveň jsem si ho zakázala," popisuje Lada Brůnová své zkušenosti s mentální anorexií.

 

Uhodila se do nohy a začalo jí peklo: BEZ NOHY JSEM KONEČNĚ ŠŤASTNÁ

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     16.10.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

„Amputace byla dobrovolná. Jediné, čeho jsem litovala, bylo, že jsem to neudělala dřív. Ušetřila bych si deset let trápení a ztraceného života,“ začíná vyprávět svůj životní příběh Lucie Kudrnová (35). Má vrozenou vysokou srážlivost krve a stačilo se jednou uhodit do nohy...

 

Zraněná Patrície (23) popsala tragickou nehodu v Bratislavě: Jela jsem v sanitce s Dědečkem!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.10.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Slovensko se vzpamatovává z nehody v Bratislavě, při které opilý funkcionář Dušan Dědeček autem smetl skupinu lidí. Pět z nich zabil. Chvíle hrůzy popsala studentka Patrície. V sanitce pak jela s Dědečkovým synem.

 

Dva mrtví za službu, to je síla! Studentka lékařské fakulty Eliška (24) pomáhá v první linii

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.12.2020 (12:08)     Sekcia bulvar

Do první linie se v polovině října postavila teprve čtyřiadvacetiletá Eliška Beňová. Studentka oboru intenzivní péče 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze přesto, že neměla v oboru žádnou praxi, ze dne na den čelila těm nejtěžším případům a zvykala si na všudypřítomnou smrt. Svůj boj na oddělení ARO ve vinohradské nemocnici o život pacientů s covid-19 popsala pro ČTK.

 

Studentka zemřela po předávkování kofeinem! Na sanitku čekala hodiny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2025 (15:35)     Sekcia bulvar

Australanka Christina Lackmannová (†32) zemřela v roce 2021 na předávkování kofeinem. Přestože se už při zhoršení stavu nedokázala postavit na nohy, sanitka pro ni přijela až po sedmi hodinách. Koronerka má po letech jasno. Zdravotníci podle ni jasně selhali, studentka mohla žít.

 

Televizní hvězda (✝38) prohrála boj s anorexií: S nemocí zápolila od osmi let

Zdroj Zdroj: super.cz     13.04.2021 (11:41)     Sekcia bulvar

Hvězda britské reality show Big Brother Nikki Grahame (✝38) v pátek prohrála svůj boj s anorexií. Její přátelé a fanoušci zůstali v šoku. Jen 24 hodin před smrtí opustila kliniku pro léčbu poruch příjmu potravy.

 

Brutálně znásilněná Nela (30) přiznala: Další sexuální útok a hlasy v hlavě!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.08.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Nela Moravcová (30), kterou ve svém bytě hodinu brutálně mučil a znásilňoval její soused Jiří Meindl, teď poodkryla další děsivé okamžiky svého života. Vůbec poprvé přiznala, že jedno znásilnění už dříve zažila! A popsala i svůj těžký boj s anorexií.

 

Vážila jsem 35 kilo, přestal mě těšit život, říká Martina Bárta o anorexii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.10.2021 (00:00)     Sekcia bulvar

Martina Bárta (33) je známá třeba ze soutěže Eurovize, kde reprezentovala Česko v roce 2017. Jazzová zpěvačka promluvila o problémech s mentální anorexií i o tom, jak v minulosti vše zašlo tak daleko, že skončila v psychiatrické léčebně.

 

Prachařová promluvila o anorexii. Možná jsem do toho trochu spadla, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2020 (10:00)     Sekcia bulvar

Herečka a zpěvačka Mariana Prachařová (26) se fanouškům na sociálních sítí svěřila, že opět řeší problémy s jídlem. Už v létě mluvila o anorexii a nyní se k tématu vrátila. Přestože se snažila okolí přesvědčit, jak vše zvládla, není to úplně pravda.

Beáta bojovala s mentální anorexií: Vážila jsem 28 kilo, cítila jsem, že umírám

Hubla jsem a ztrácela vlasy, popsala začátek nemoci bývalá biatlonistka Landová

Mladičká Judita dostala 12 let za ubodání spolužáka Tomáše (†16): Soudkyně popsala krvavé drama za zavřenými dveřmi

Anička Slováčková popsala svůj životní horor: Nechutná poznámka na její stehna!

Adele popsala moment, kdy si uvědomila, že je její manželství u konce: Působila jsem šťastně, ale jen jsem přežívala

Studentce medicíny odhalili pražští lékaři nádor: Kvůli rakovině jí sebrali stehenní kost:

Bála jsem se, že mi fámy o anorexii zničí kariéru, říká Flockhartová

Ukrajinské studentce v Pardubicích chybí, že nemůže hrát na své fortepiano

Mladá Natálie zemřela po letech boje s anorexií: Umírala a lidé jí psali odporné komentáře!

Hrozná bolest Gregorové: Je to ostuda, jsem Slovenka

Boj s anorexií Viky z MasterChefa: Máma jako anděl strážný

Exkluzivní zpověď o anorexii! Trčela mi žebra, přestala jsem mít menstruaci, padaly mi vlasy, řekla hvězda Love Islandu

Gabriela Partyšová popsala svůj nejhrůznější zážitek z dovolené. Co se jí stalo?

Krásná studentka (†22) si zdřímla a už se neprobrala: Zabila ji epilepsie!

Servírka šla do vývrtky! Tuzér 106 tisíc korun

Hvězda Rodinných pout Klára Jandová v nečekané situaci: Poznali byste ji?

Ukrajinská vojska přišla o půvabnou zdravotnici: Ženu (†28) zabili Rusové

Sexbomba Lia Kees se staví na nohy po rozchodu s pohádkově bohatým milencem: Ustála jsem útoky i šikanu

Babička se vydala do nepřátelského území pro vnuka odvlečeného ruskými úřady: Šla jsem do vlčího doupěte, popsala

Zemřela dlouholetá bojovnice s anorexií Natálie: Ve 23 letech vážila pouhých 20 kilo

Hvězda Rodinných pout Klára Jandová: Ošetřovala v restauraci kamaráda! Jak se změnila?

Máme tu dítě, se kterým táta třísknul o zem! Jarmila Zipserová založila kliniku AXON a teď popsala plány do budoucna

Sousedka popsala vraždu tří lidí v Kostelci na Hané: Tu šílenost jsem viděla!

Měsíc po amputaci nohy sdílela Miss Kolumbie video, nad nímž fanoušci zajásali

Amelii ze seriálu Chirurgové shořel dům. Měla jsem 2 minuty, abych ven dostala děti, popsala hrůzu a ukázala foto

Paris Hilton byla ve svých 15 letech znásilněna. Hotelová dědička otevřeně popsala traumatickou zkušenost

Paltrowová si po srážce na lyžích myslela, že jde o sexuální útok

Trable Vojty Dyka? BOJ S ANOREXIÍ

Byla jsem v kolotoči strachu ze strachu, popsala Smatanová vyhoření a deprese

Týnka (21) popsala boj s duševní nemocí: Na záchod po čtyřech, anorexie a litry alkoholu

Daniel Hůlka se krátce před premiérou zranil: Nemůže chodit, je odkázán na berle

Pandemii zlehčovala, očkovat se nenechala: Kate covid skolil a skončila na JIP! Zvracela jsem i vodu, říká

Týnka (21) popsala boj s duševní nemocí: Na záchod po čtyřech, anorexie a šest zaměstnání za dva roky

Postava Krainové terčem rýpalů! Modelka promluvila o anorexii

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy