Z rekreační chaty u Prahy udělali útulné bydlení. Materiály ladí s okolní přírodou

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     06.02.2021 (15:04)     Sekcia bulvár

Chata u Prahy soutěží v šestém ročníku ceny Interiér roku od Institutu bytového designu. Podívejte se, jak vypadají i další prostory. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Úžasná proměna "hájenky" na kraji Prahy. Dům jako z papíru proměnili v útulné bydlení

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     12.01.2022 (06:00)     Sekcia bulvar

Jak se manželé doslechli, že by v pražské Vinoři byl k mání dům ve stylu hájenky, nevěděli, co to znamená, dokud místo neviděli na vlastní oči.

 

Požár v Českém Švýcarsku: Slzy za shořelé chaty

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.05.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Smutek zasáhl Národní park České Švýcarsko. Na Tokáni nedaleko Rynartic zničil mohutný požár dvě historické lovecké chaty. Požár zasáhl i okolní les. Na místě se vystřídalo 16 hasičských jednotek a také hasící vrtulník.

 

Poslanci se chtějí rekreovat, uprchlíci museli pryč. Ze sněmovní chaty v Harrachově už odešli všichni

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.12.2022 (17:24)     Sekcia bulvar

Poslední ukrajinští uprchlíci se v neděli vystěhovali z poslanecké chaty v Harrachově na Jablonecku. Náhradní ubytování 13 lidem zajistil Liberecký kraj, zbylí si ho našli sami. Kancelář Poslanecké sněmovny je ubytovala na jaře ve vlastní rekreační chatě, před měsícem a půl však rozhodla o vystěhování kvůli rekreaci zaměstnanců a politiků.

 

Gottová i manžel Timo ukázali bydlení: On jen děsivou špínu a binec! A co Dominika?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.04.2020 (14:11)     Sekcia bulvar

Před několika týdny se Dominika Gottová (46) přestěhovala do nového bytu, který si postupně zařizuje. Podle poslední fotky vypadá velmi čistě a útulně. To samé se bohužel nedá říct o bydlení jejího manžela Tima Tolkkiho (54) v Mexiku. 

 

Nejkrásnější chaty a chalupy k pronájmu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.05.2022 (10:54)     Sekcia bulvar

Chaty a chalupy jsou v Česku čím dál více oblíbené. Často se předělávají tak, aby mohly sloužit k bydlení po celý rok. Jejich popularita skokově vzrostla během pandemie. A není se čemu divit. V přírodě, daleko od měst, se zdá svět ještě normální a bez restrikcí. Pokud nevlastníte žádnou chalupu, nezoufejte. Vždycky si můžete nějakou pronajmout!

 

Útulné bydlení Hany Čížkové: Měděný stůl na zakázku i krb v obýváku! Jedna věc je ale na odpis

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Spojení starého s moderním – tak popisuje Hana Čížková (68) své bydlení. Interiér domu na jednom z pražských kopců s výhledem na čtvrť Smíchov si herečka zařizovala sama. A stejně jako před lety vymyslela rozmístění nábytku i jeho podobu. Blíží se prý doba, kdy bude třeba jedna radikální proměna. 

 

Stodolu v Českém ráji přestavěli na útulné bydlení. Je v něm kus naší duše, říká pár

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     06.04.2021 (06:00)     Sekcia bulvar

Chtěli jsme zachovat ráz krajiny, respektovat původní stavbu a rekonstruovat dům převážně pomocí přírodních materiálů," říkají mladí manželé.

 

Nevídaná rekonstrukce u Pártlové: Z barabizny pohádkový dům

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Z chátrající ruiny se pomalu, ale jistě stává útulné místo k odpočinku. Zpěvačka Martina Pártlová (45) je téměř tři roky majitelkou nemovitosti a vše nasvědčuje tomu, že už brzy bude k bydlení.

 

Chata v Krušných horách vypadá jako hranatý pac-man. Téměř splývá s okolní přírodou

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     20.03.2021 (17:44)     Sekcia bulvar

Víkendový dům stojí na kraji lesa Krušných hor. Díky tmavé fasádě splývá s jehličnatými stromy v pozadí a kontrastuje se sousedními bílými omítkami.

 

Tragédie ve Stříbrné Skalici: Při požáru chaty zemřel člověk

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.07.2024 (08:17)     Sekcia bulvar

Při požáru chaty ve Stříbrné Skalici u Prahy zemřel v sobotu člověk. Škoda byla předběžně vyčíslená na 1,5 milionu korun.

Řeka Opava je vyšší o tři metry! Zaplavila rekreační areál a chaty v Děhylově

U kolejí v Dobřichovicích hořely dvě chaty: Záchranáři museli ošetřovat raněné

Chalupářka Martina Pártlová: Z ruiny víkendový sen!

Požár chaty v Dolních Počernicích: Škoda jde do milionu

Mrtvý muž měl v chatce arzenál! Letecké pumy, 800 dělostřeleckých granátů i 26 kg nábojů

Klusovi staví nový dům! Tamařin »eko sen« o dřevostavbě se ale rozplynul

Mrtvý muž měl v chatce arzenál! Letecké pumy, 800 dělostřeleckých granátů i 26 kg munice

Unikátní zákoutí v domě Klusových: Monumentální knihovna, propojení s přírodou i dětské pokojíčky!

Chatu z 80. let proměnili v bydlení severského typu. Vypadá jako budka pro ptáky

Hvězdná J-Lo (52) a její neforemná kabelka: Lodní kontejner za 350 tisíc Kč!

Jennifer Lopez a její neforemná kabelka: Lodní kontejner za 350 tisíc Kč!

Z Prahy se přestěhovali do vísky pod Řípem. Chalupu předělali na rodinné bydlení

Pavel po předávání metálů: Procházka po Řípu! Chodí tam často, zní z místní chaty

Bydlení stylistky krásek Kašákové i Šlégrové: Elegance a fascinující výhled!

Požár zničil historické chaty Na Tokáni: Škody jdou do desítek milionů, příčina je stále neznámá

Hasiči havarovali na cestě k požáru chaty u Mirošovic: Na stejném místě měl nehodu Václav Upír Krejčí (66)

Druhý den Pavlovy návštěvy v Praze: Debata o dostupném bydlení, vizita stavby „déčka“

Druhý den Pavlovy návštěvy v Praze: Debata o dostupném bydlení, omrkne stavbu „déčka“

Monika Binias ukázala soukromí: S mladým manžílkem bydlí jako v pohádce!

Druhý den Pavlovy návštěvy v Praze: Omrkne stavbu „déčka“, v IPR bude řešit dostupné bydlení

Zazimované chaty a chalupy: Jak se zbavit hlodavců!

Brazilská kráska Ambrosiová se má: Koupel pro královnu

Velké srovnání Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Olomouce: Kolik tu dáte za nájem?

Doprava v centru Prahy se hroutí! Auta blokují tramvaje v Jindřišské ulici. Zpoždění je až 30 minut

Mega rekreační areál v Brně: Koupání, nový park i lodičky

Hrůza na Slovensku: Při výbuchu chaty se zranilo sedm dětí z Česka!

Do zařizování bydlení se manžel Kolečko nehrne: Aneta Vignerová promluvila o detailech nového bytu v centru Prahy

Bydlení Bikárové z Dětí ráje 2: Útulno s Bendigem! Co zpěvačka na bytě nejvíc miluje?

V Botanické zahradě v Liberci přibyly skleněné objekty inspirované přírodou

Vysílali jsme: Nové byty už jen pro ty nejbohatší? Kde a jak budeme bydlet?

Obrovská vlna solidarity po požáru chaty Na Tesáku: Pomáhají dobrovolníci i města

Statečný policista vynesl beznohého z hořící chaty!

Podle studie roste zájem o chaty a chalupy, o byty naopak klesá

ENERGIE ZDRAŽÍ BYDLENÍ:! Studie: Zaplatíme tisícovku navíc!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy