Koronavirus ONLINE: 1853 lidí na JIPkách: V ČR zemřelo druhé dítě (†11) a šéfka SÚKL odmítla Zemanovu kritiku za Sputnik

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.03.2021 (06:19)     Sekcia bulvár

Česko hlásí za úterý 15 196 nových případů, o 4500 víc než v pondělí, ale o 1700 méně než před týdnem. V nemocnicích je přes 8600 lidí, z toho 1853 potřebuje vysoce intenzivní péči. S těžkým covidem byl do nemocnice převezen i poslanec ODS Jiří Ventruba, který ve věku 71 let svému boji s nemocí podlehl. Prezident Zeman se pustil do ostré kritiky ministra Jana Blatného (za ANO) a šéfky SÚKL Ireny Storové kvůli vakcíně Sputnik V., Storová Zemanovi vzkázala, že se stará především o zdraví lidí. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: 1853 lidí na JIPkách v ČR. A šéfka SÚKL odmítla Zemanovu kritiku za Sputnik

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.03.2021 (18:05)     Sekcia bulvar

Česko hlásí za úterý 15 196 nových případů, o 4500 víc než v pondělí, ale o 1700 méně než před týdnem. V nemocnicích je přes 8600 lidí, z toho 1853 potřebuje vysoce intenzivní péči. S těžkým covidem byl do nemocnice převezen i poslanec ODS Jiří Ventruba, který ve věku 71 let svému boji s nemocí podlehl. Prezident Zeman se pustil do ostré kritiky ministra Jana Blatného (za ANO) a šéfky SÚKL Ireny Storové kvůli vakcíně Sputnik V., Storová Zemanovi vzkázala, že se stará především o zdraví lidí. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 14 353 případů za středu. A šéfka SÚKL odmítla Zemanovu kritiku za Sputnik

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.03.2021 (08:21)     Sekcia bulvar

Česko hlásí za sředu 14 353 nových případů. V nemocnicích je přes 8600 lidí, zemřelo již 22 624 nakažených. Prezident Zeman se pustil do ostré kritiky ministra Jana Blatného (za ANO) a šéfky SÚKL Ireny Storové kvůli vakcíně Sputnik V. Storová Zemanovi vzkázala, že se stará především o zdraví lidí. Premiér Andrej Babiš (ANO) se vydal na návštěvu Izraele. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 1853 lidí na JIPkách v ČR. A Babiš probere s Plagou maturity

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.03.2021 (08:45)     Sekcia bulvar

Česko hlásí za úterý 15 196 nových případů, o 4500 víc než v pondělí, ale o 1700 méně než před týdnem. V nemocnicích je přes 8600 lidí, z toho 1853 potřebuje vysoce intenzivní péči. S těžkým covidem byl do nemocnice převezen i poslanec ODS Jiří Ventruba, který ve věku 71 let svému boji s nemocí podlehl. Česku nabídlo pomoc dle svého premiéra Plenkoviče s nakaženými pacienty i Chorvatsko. A český předseda vlády Andrej Babiš (ANO) dál hájí nápad na tři typy maturit - normální, lehčí a úřední. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vakcinační pasy již v březnu? A lékový úřad projednává Sputnik

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.03.2021 (16:26)     Sekcia bulvar

V Česku od začátku pandemie zemřelo už 20 469 lidí. Šíření koronaviru dál nabírá na síle, počet hospitalizovaných zůstává kolem sedmi tisíc. Od 1. března proto platí nová a tvrdá opatření, omezující výrazně pohyb lidí, kteří nemají až na výjimky opouštět své okresy. EU mezitím řeší, jak v létě usnadnit cestování, již v tento měsíc chce představit vakcinační pasy. A Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) se začal zabývat ruskou vakcínou Sputnik V. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 8734 hospitalizovaných v ČR. A Klause v zakázaném okrese řešila hygiena

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.03.2021 (09:10)     Sekcia bulvar

Česko hlásí za sředu 14 353 nových případů. V nemocnicích je přes 8600 lidí, zemřelo již 22 624 nakažených. Prezident Zeman se pustil do ostré kritiky ministra Jana Blatného (za ANO) a šéfky SÚKL Ireny Storové kvůli vakcíně Sputnik V. Storová Zemanovi vzkázala, že se stará především o zdraví lidí. Premiér Andrej Babiš (ANO) se vydal na návštěvu Izraele. A exprezident Klaus z Prahy pro změnu do bytu v Černém Dole okrese Trutnov. Řešila ho i hygiena, zastavovala policejní hlídka. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 20 339 mrtvých v ČR. Putin slíbil Zemanovi vakcíny Sputnik V

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.02.2021 (08:07)     Sekcia bulvar

V Česku od začátku pandemie zemřelo už 20 339 lidí. Šíření koronaviru dál nabírá na síle, v pátek přibylo 14 676, v sobotu 7798. Vláda vyhlásila nový nouzový stav do 28. března. Prezident Miloš Zeman má od ruského prezidenta Vladimira Putina slíbenou dodávku vakcín Sputnik V, uvedla CNN Prima News. Premiér Babiš tvrdá opatření, která budou platit od 1. března, zdůvodňoval slovy: „Pokud to neuděláme, tak celý svět uvidí Bergamo v Čechách.“ A to s odkazem na kritickou situaci v italských nemocnicích v loňské první vlně epidemie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 20 194 mrtvých v ČR. Putin slíbil Zemanovi vakcíny Sputnik V

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.02.2021 (21:15)     Sekcia bulvar

V Česku od začátku pandemie zemřelo už 20 194 lidí. Šíření koronaviru dál nabírá na síle, v pátek přibylo 14 676, o zhruba 3400 víc než před týdnem. Vláda vyhlásila nový nouzový stav do 28. března. Prezident Miloš Zeman má od ruského prezidenta Vladimira Putina slíbenou dodávku vakcín Sputnik V, uvedla CNN Prima News. Premiér Babiš tvrdá opatření, která budou platit od 1. března, zdůvodňoval slovy: „Pokud to neuděláme, tak celý svět uvidí Bergamo v Čechách.“ A to s odkazem na kritickou situaci v italských nemocnicích v loňské první vlně epidemie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Šéfka z úřadu omdlela na tiskovce k AstraZenece. A 28 124 úmrtí v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2021 (23:28)     Sekcia bulvar

V Česku v úterý přibylo 5033 nových případů koronaviru, o 546 méně než před týdnem. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pondělí odletí do Moskvy, bude jednat o případných dodávkách vakcíny proti covidu-19 Sputnik V po jejím schválení evropskou agenturou. V Česku odstartovala možnost registrace k očkování lidí v kategorii 65 až 69 let, kteří se nemohli registrovat dříve. Drama se odehrálo na tiskovce v Dánsku o používání vakcíny AstraZeneca, kde omdlela Tanja Erichsenová, šéfka jednoho z oddělení dánského lékového úřadu. Dánsko přitom vakcínu AstraZeneca přestane zcela používat. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Hamáček poletí do Moskvy. A šéfka z lékového úřadu omdlela na tiskovce k AstraZenece

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2021 (20:49)     Sekcia bulvar

V Česku v úterý přibylo 5033 nových případů koronaviru, o 546 méně než před týdnem. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pondělí odletí do Moskvy, bude jednat o případných dodávkách vakcíny proti covidu-19 Sputnik V po jejím schválení evropskou agenturou. V Česku odstartovala možnost registrace k očkování lidí v kategorii 65 až 69 let, kteří se nemohli registrovat dříve. Na tiskovce šéfa dánského zdravotnického úřadu Sörena Broströma o používání vakcíny AstraZeneca omdlela Tanja Erichsenová, šéfka jednoho z oddělení dánského lékového úřadu. Dánsko přitom vakcínu AstraZeneca přestane zcela používat. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Zeman chtěl hlavu šéfky SÚKL. „Žádné tlaky necítím,“ říká Storová. Co studie na Sputnik?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.04.2021 (22:29)     Sekcia bulvar

Ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Irena Storová necítí tlak na své odvolání. S novým ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem (za ANO) má profesionální vztah, průběžně s ním komunikuje. Řekla to dnes v rozhovoru na Radiožurnálu. V souvislosti s debatou o ruské vakcíně Sputnik uvedla, že o použití neregistrovaných vakcín proti covidu-19 v rámci klinických studií zatím nikdo nepožádal, příprava takové studie podle ní nějaký čas zabere.

Slovensko dostává „béčkový“ Sputnik V? Lékový ústav ruskou vakcínu stále neschválil

Koronavirus ONLINE: Vakcinační pasy již v březnu? A Slovensku dorazily zásilky Sputniku

Koronavirus ONLINE: Rusové chtějí po Slovácích Sputnik V zpět. A Arenberger chystá změny

Očkování ruským Sputnikem? „Nejsou o něm informace,“ varuje šéfka SÚKL. Co další vakcíny?

Nejvyšší nárůst úmrtí od konce druhé světové války: Koronavirus válcuje statistiky!

Odborník o případu Markéty (27), která odmítla císařský řez: Matka zákon neporušila!

Koronavirus ONLINE: 20 lidí zemřelo kvůli chybě laboratoře v Anglii? A 874 případů za pondělí v ČR

Odborník na zdravotní případu Markéty (27), která odmítla císařský řez: Matka zákon neporušila!

Koronavirus ONLINE: 20 339 mrtvých v ČR. Lockdown v krajích lidi tolik nenaštve, míní Zeman

Koronavirus ONLINE: Problém se šaržemi Sputniku na Slovensku. A Arenberger chystá změny

Koronavirus ONLINE: 3697 případů za středu v ČR, kleslo i číslo R. A Hamáček poletí pro Sputnik

Koronavirus ONLINE: Hamáček poletí do Moskvy řešit Sputnik. A šéf úřadu omdlel na tiskovce k AstraZenece

Na Kutnohorsku při nehodě zemřelo dítě: Řidička narazila do stromu

Ať skončí Blatný, Petříček i šéfka SÚKLu, chce Zeman. Vadí mu odmítání Sputniku

Vakcína Sputnik V má v Česku po první prověrce. Lékový ústav předal podklady vládě

Koronavirus ONLINE: Premiér má po summitu EU pozitivní test. A Sputnik nechce už ani Zeman

Tragická smrt novorozence na Jičínsku: Matka odmítla císařský řez

Koronavirus ONLINE: Středočeský kraj povolá posily. A hodnocení Sputniku v EU startuje

Zeman chce hlavu Blatného, Petříčka i šéfky SÚKL. Vadí mu odmítání neschváleného Sputniku

Koronavirus ONLINE: Oběť každých 15 vteřin. A stopka pro Čechy při cestách na Ukrajinu

Koronavirus ONLINE: 9446 nových případů za středu. V nemocnicích stále téměř 6 tisíc lidí

Koronavirus ONLINE: Rakousko poskytne ČR 30 tisíc dávek vakcíny. A Sputnik opět na scéně

ONLINE: Rusové zaútočili obytné domy v Charkově, zemřelo i dítě (†10). A úder na obilná sila

Rusové znovu útočí na Charkov: Při ostřelování zemřelo 8 lidí včetně pětiměsíčního dítěte

Koronavirus ONLINE: Sestry bez roušek pokutovali v letadle. A v ČR zrychlil nárůst nakažených

Koronavirus ONLINE: Rekordních 5779 mrtvých za březen v Česku. A 31 úmrtí po očkování?

Tragická čelní srážka na Českobudějovicku: Jedno dítě v nemocnici zemřelo, další je v kritickém stavu!

„Troufalost“ Slováků střídá hněv Moskvy. Upozornili na problém Sputniku a mají ho vrátit zpět

Tragická čelní srážka na Prachaticku: Jedno dítě v nemocnici zemřelo, další je v kritickém stavu!

Neplodnost i změna DNA: Šéfka SÚKL vyvrací hoaxy o vakcínách. „Jenom straší lidi.“

Koronavirus ONLINE: 138 případů za sobotu v ČR. K covidu pořád musíme přistupovat opatrně, varuje šéfka hygieny

Koronavirus ONLINE: 138 případů za sobotu v ČR. Ke covidu pořád musíme přistupovat opatrně, varuje šéfka hygieny

Koronavirus ONLINE: 8478 lidí v nemocnicích. A smrt poslance z ODS (†71) zarmoutila kolegy

Koronavirus ONLINE: 10 165 nakažených za den v ČR, na Trutnovsku je zle a Babiš řeší Sputnik

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy