Vrbětice ONLINE: České děti na chodníku. Detaily složitého návratu z ambasády v Moskvě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (23:09)     Sekcia bulvár

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhošťuje 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví, speciál z Moskvy pro ně přiletěl do Prahy ve 14:20. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. Andrej Babiš (ANO) o akci ruských agentů uvedl, že šlo o útok na zboží bulharského obchodníka, nikoli o akt státního terorismu. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vrbětice ONLINE: Vyklízení ambasád v Praze a Moskvě. České děti na chodníku, co sbalili Rusové?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (15:05)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhošťuje 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví, speciál z Moskvy pro ně přiletěl do Prahy ve 14:20. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, podle záběrů ČT čekají před ambasádou i malé děti. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. S premiérem Babišem bude jednat o tom, zda je na místě další krok. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle Babiše by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky, další politici i odborníci ale tento záměr rozporují. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Česko vůči Rusům přitvrdí? Hamáčka před klíčovou schůzkou vystřídá Kulhánek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (08:50)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Vicepremiér a úřadující ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) si na středeční odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR Alexandra Zmejevského. Avizoval, že mu  chce sdělit protest proti postupu Ruska poté, co Česko vyhostilo 18 pracovníků ruské ambasády, kteří byli podle Čechů napojeni na tajné služby. Rusové naopak vyhostili 20 českých zaměstnanců ambasády v Moskvě. Ve hře je i tvrdší reakce vůči Rusům, tu bude nejspíš tlumočit už nový ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Dění a reakce na vrbětickou kauzu událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Ruský velvyslanec jde za Hamáčkem, přitvrdí Česko? A přehmat nového ministra

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (06:45)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Vicepremiér a úřadující ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) si na středeční odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR Alexandra Zmejevského. Chce mu sdělit protest proti postupu Ruska poté, co Česko vyhostilo 18 pracovníků ruské ambasády, kteří byli podle českých úřadů napojeni na ruské tajné služby. Rusové naopak vyhostili 20 českých zaměstnanců ambasády v Moskvě. Ministerstva zahraničí se ve středu ujme Jakub Kulhánek (ČSSD), který už na twitteru stihl odmítnou další vyhošťování diplomatů, aby pak svůj příspěvek smazal. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Varování české ambasády: V Rusku hrozí útoky ze strany extremistů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.03.2024 (18:17)     Sekcia bulvar

Některá zahraniční velvyslanectví v Moskvě včetně české ambasády varují před bezprostředním ohrožením ze strany extremistů. Na hrozbu již ve čtvrtek upozornila americká diplomatická mise v ruské metropoli. Američanům v ruském hlavním městě doporučuje, aby se v nejbližších dvou dnech vyhnuli větším shromážděním.

 

Vrbětice ONLINE: Praha vrátí do Moskvy 63 Rusů s rodinami. Kreml souhlasí se srovnáním počtů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.04.2021 (17:40)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. A protože Moskva nereagovala na české ultimátu, Česká republika zastropuje počet diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze podle současného stavu na české ambasádě v Moskvě. Řeko to nový šéf diplomacie Jakub Kulhánek (ČSSD). Do konce května má tak odjet 63 Rusů s rodinami. Kulhánek pro Českou televizi uvedl, že ruská strana souhlasí se srovnáním počtů lidí na ambasádách. V Praze i Moskvě má být 7 diplomatů a 25 dalších pracovníků. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Protitah Rusů je pro Čechy potíž. A v Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.04.2021 (17:00)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál: Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko zastropuje počet diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze podle současného stavu na české ambasádě v Moskvě. Řekl to nový šéf diplomacie Jakub Kulhánek (ČSSD). Do konce května má odjet 63 Rusů s rodinami. Podle Moskvy na ambasádách zůstane sedm diplomatů, 25 administrativně technických pracovníků a 19 zaměstnanců najatých na místě. Těch má česká ambasáda nyní kolem 110 a bude je tak muset výrazně seškrtat, Rusové jich v Praze mají jen 15 až 20. České ministerstvo přiznalo, že je to komplikace. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Praha vrátí do Moskvy 63 Rusů s rodinami. A Rusové se ohání slovy české političky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.04.2021 (06:50)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česká republika zastropuje počet diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze podle současného stavu na české ambasádě v Moskvě. Řekl to nový šéf diplomacie Jakub Kulhánek (ČSSD). Do konce května má tak odjet 63 Rusů s rodinami. Kulhánek pro Českou televizi uvedl, že ruská strana souhlasí se srovnáním počtů lidí na ambasádách. V Praze i Moskvě má být 7 diplomatů a 25 dalších pracovníků. A premiéra Babiše podpořila německá kancléřka Angela Merkelová. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

 

Rusům vadí český postoj k masakru civilistů v Hroze. Předvolali zástupce ambasády

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2023 (16:10)     Sekcia bulvar

uské ministerstvo zahraničí si tento týden předvolalo zástupce české ambasády v Moskvě Jana Ondřejku, aby protestovalo proti postoji Prahy k nedávnému útoku na ukrajinskou obec Hroza. Na svém webu to dnes napsala ruská diplomacie.

 

Vrbětice ONLINE: Na ruského velvyslance „udeří“ už Kulhánek. Zeman ke kauze dál mlčí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (14:10)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Mezi 18 ruskými diplomaty, které Česko vyhostilo kvůli možnému zapojení ruských agentů do výbuchu, byli čelní představitelé ambasády v Praze, včetně zástupce velvyslance Alexandra Antonova. Vyhoštěna byla i jedna žena a zástupce konzula v Brně, uvedl Deník N. Novým šéfem diplomacie je Jakub Kulhánek (ČSSD), jmenoval ho prezident Miloš Zeman, který ani tentokrát nic ke kauze Vrbětice neřekl. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: V Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů. ČR přijde o kuchaře i uklízečky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.04.2021 (17:30)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál: Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko zastropuje počet diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze podle současného stavu na české ambasádě v Moskvě. Řekl to nový šéf diplomacie Jakub Kulhánek (ČSSD). Do konce května má odjet 63 Rusů s rodinami. Podle Moskvy na ambasádách zůstane sedm diplomatů, 25 administrativně technických pracovníků a 19 zaměstnanců najatých na místě. Těch má česká ambasáda kolem 110 a bude je muset výrazně seškrtat, Rusové jich v Praze mají jen 15 až 20. České ministerstvo přiznalo, že je to komplikace. Podle informací Blesk Zpráv jde například o kuchaře, uklízečky nebo zahradníky. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

Vrbětice ONLINE: V Moskvě a Praze zůstane jen po 7 diplomatech, potvrdili Rusové

Rusové odstranili plot u Českého domu v Moskvě. Strhněme zeď ruské ambasády v Praze, navrhuje Čižinský

Vrbětice ONLINE: Praha vrátí do Moskvy 63 Rusů. A slova o teroristech od spojence Česka

Vrbětice ONLINE: Poslanci chtějí srovnat počty diplomatů v Praze a Moskvě. A omluvu Rusů

Vrbětice ONLINE: Praha vrátí do Moskvy 63 Rusů s rodinami. A Babiše podpořila Merkelová

Vrbětice ONLINE: V Moskvě a Praze zůstane po sedmi diplomatech. A Rusové přidali nový trest

Vrbětice ONLINE: Ultimátum pro Rusy vypršelo. A noční manévry policie u ruské ambasády

ONLINE: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Opozice žádá rezignaci

Bývalý velvyslanec v Moskvě Kolář: Ruská odveta? Vyhostěme všechny! …a začněme nanovo

Podcast: Topení, zavírání do klecí i vyříznuté maso! Detaily hrůzného týrání chlapců z kuřimské kauzy

Vrbětice ONLINE: V Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů. "Špiony" vyhmátli i v Bratislavě?

Vrbětice ONLINE: 7:7. V Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů. „Špiony“ vyhmátli i v Bratislavě?

Koronavirus ONLINE: Téměř 6000 mrtvých v ČR. A Plaga řekl detaily k návratu školáků

Koronavirus ONLINE: Přes 6000 mrtvých v ČR. A Plaga řekl detaily k návratu školáků

Vrbětice ONLINE: Praha vrátí do Moskvy desítky Rusů. Kreml: Češi zaplatí „kolosální cenu“

Vláda projedná Vrbětice a návrat dalších dětí do škol. Poleví další covidová opatření?

Vrbětice ONLINE: V Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů. Putin chce seznam nepřátelských zemí

Česko vs. Rusko: Nebývalá příležitost k vyrovnání sil, říká bývalý velvyslanec v Moskvě

ONLINE: Hamáček chtěl měnit Vrbětice za milion Sputniků? BIS potvrdila: Šéfa nepozval

„Belmondo“ Hamáček uráží naši inteligenci, udeřil exvelvyslanec v Moskvě. Zemana pochválil

ONLINE: Hamáček chtěl měnit Vrbětice za milion Sputniků? „Nejtěžší chvíle mého života,“ brání se

Vrbětice ONLINE: Česko vyhrožuje vyhoštěním skoro celé ruské ambasády, Kreml se hned ozval

Vrbětice ONLINE: Češi Rusům vyhostili i zástupce velvyslance. Unikl kompletní seznam jmen

První várka Rusů z ambasády opustila Česko. Stěhovali i kočku, děti se loučily s růžemi

Vláda projedná Vrbětice a koronavirus, dorazit má i šéf BIS. Co Babiš a spol. nově povolí?

Hrůzné detaily masakru v Loučce: Děti a ženu nechal vykrvácet

Vrbětice ONLINE: 60 vyhoštěných Rusů z Česka? A noční manévry policie u ruské ambasády

Vrbětice ONLINE: Hamáček chtěl Sputnikem spasit ČSSD? „Vypadáme jako pitomci,“ rýpl si Kalousek

Vrbětice ONLINE: Na ruského velvyslance „udeří“ už Kulhánek. Odpověď bude rázná

ONLINE: Hamáček chce deset milionů jako omluvu. Opozice má na Vrbětice a Rusko 12 otázek

ŽIVĚ: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Opozice žádá rezignaci

Koronavirus ONLINE: Okamžitě předložte plán návratu dětí do škol, tlačí na Plagu poslanci

ONLINE: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Zeman se stydí za poslance

Vrbětice ONLINE: Češi vrátí do Moskvy další desítky Rusů. Odjet mají do konce května

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy