ŽIVĚ: Zeman jmenuje generály. Na Vítkově vstal z vozíku. Česko si připomíná konec války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (13:55)     Sekcia bulvár

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka. Sledujte jmenování generálů v přímém přenosu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ŽIVĚ: Zeman na Vítkově vstal z vozíku na hymnu. Česko si připomíná konec 2. světové války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (10:40)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka. Sledujte přímý přenos na Blesk.cz.

 

Zeman na Vítkově vstal z vozíku na hymnu. Česko si připomíná konec 2. světové války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (11:38)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka.

 

ŽIVĚ: Pieta na Vítkově poprvé se Zemanem na vozíku? Česko si připomíná konec 2. světové války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (10:20)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položí věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Chybět tu nebude prezident Miloš Zeman, zřejmě poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce se uskuteční i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka. Sledujte přímý přenos na Blesk.cz.

 

Česko si připomíná 76 let od konce 2. světové války. Zeman jmenuje generály, Koudelku ne?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (08:10)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položí věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Chybět tu nebude prezident Miloš Zeman, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce se uskuteční i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka.

 

Zeman jmenoval generálku, šéfa BIS ne. Na Vítkově vstal z vozíku, na Hradě káral za oblek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (14:40)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman také jmenoval nové generály. Jmenováni se dočkali vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů, ale i rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová jako druhá žena. Šéf BIS Michal Koudelka i tentokrát přišel zkrátka, šéf ÚZIS Marek Šimandl zase musel vysvětlovat, proč nemá uniformu.

 

ŽIVĚ: Zeman, Fiala a další politické špičky na pietě: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (10:30)     Sekcia bulvar

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se v 10:30 sešli u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Nechybí prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály.

 

Zeman, Fiala a další politické špičky na pietě: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (11:11)     Sekcia bulvar

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se v 10:30 sešli u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Nechyběl prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály.

 

Zeman, Fiala a další politické špičky dorazí na pietu: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (09:30)     Sekcia bulvar

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se okolo 10:30 sejdou u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Neměl by tu chybět prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály.

 

Zeman po pietě jmenoval generály, šéf BIS zase „ostrouhal“. Politici připomínali Ukrajinu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (12:21)     Sekcia bulvar

Politici v čele s prezidentem Milošem Zemanem, vojáci, veteráni či pamětníci si dnes připomněli v Praze u Národního památníku na Vítkově 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Tradiční kladení věnců u hrobu Neznámého vojína se po dvou letech konalo bez covidových omezení, letošní oslavy osvobození země od nacismu ale ovlivnila pokračující ruská invaze na Ukrajině. Politici po skončení pietního aktu v rozhovoru s novináři připomněli, že válka nedaleko českých hranic znovu připomíná, že svoboda ani mír nejsou samozřejmostí a je třeba je chránit a bojovat za ně. A prezident Zeman kolem poledne jmenoval nové generály. Podle očekávání opět nejmenoval ředitele BIS Michala Koudelku do generálské hodnosti. 

 

Zeman jmenuje nového ministra zahraničí z vozíku? Hamáčkův muž vzal u Vrbětic zpátečku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (07:30)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman odpoledne jmenuje Jakuba Kulhánka (ČSSD) ministrem zahraničí. Poprvé z vozíku? Prezident na něj přesedl kvůli neuropatii dolních končetin a pokračující bolesti nohou, v kolečkovém křesle již Kulhánka přijímal coby adepta na ministra. Ve funkci nahradí Hamáčkův spojenec minulý týden odvolaného Tomáše Petříčka (ČSSD).

Přímý přenos: Zeman v roušce uctil oběti 2. světové války. Babiš a Duka kvůli viru dorazí později

ONLINE: Oslavy vzniku Československa a poslední vyznamenání Miloše Zemana

Zeman jmenuje ministra zahraničí z vozíku? Hamáčkův „slušný kluk“ radil i Sobotkovi

Zeman poprvé veřejně na invalidním vozíku: V Lánech přijal Kulhánka i premiéra Slovenska

Zeman jmenuje ministra zahraničí z vozíku? Hamáčkův „slušný kluk“ vzal u Vrbětic zpátečku

ŽIVĚ: Pieta na Vítkově, dorazil Babiš, Vystrčil i Zemanův muž. Češi si připomínají vznik republiky

ŽIVĚ: Zeman jmenuje Fialovu vládu. Slavnostní ceremoniál v Lánech je bez přípitku

„Trest“ za stíhání Mynáře? Zeman jmenoval nové generály, šéfa olomoucké policie odmítl

Přímý přenos: Zeman i Babiš v roušce uctili oběti 2. světové války. Vir politiky rozdělil

Politici si připomněli konec války

Zeman, Babiš i Duka v rouškách uctili oběti 2. světové války. Kvůli viru každý zvlášť

ŽIVĚ: Prezident Zeman jmenuje Řehku novým náčelníkem generálního štábu

ŽIVĚ: Pavlův nabitý den: Po pietě na Den vítězství jmenuje generály i Zemanem odmítaného Koudelku

Koronavirus ONLINE: Zemanův projev živě, 6624 lidí v nemocnicích a Klaus porušil opatření

ŽIVĚ: Zeman na vozíku jmenoval Kulhánka ministrem. Co řekne šéf diplomacie k Vrběticím?

Zeman jmenuje nového guvernéra ČNB. Nahradí Rusnoka „odpůrce“ zvyšování sazeb Michl?

Koronavirus ONLINE: Zeman s věncem a ortézou, Babišova výzva a zákaz nočního vycházení

Zeman bude mít napilno. Jmenuje Mlsnu a nového rektora, dojde i na soudce

Zeman bude mít napilno. Jmenuje Mlsnu i nového rektora a dojde i na soudce

ŽIVĚ a ONLINE: Zeman hovoří ve Sněmovně o státním rozpočtu. Poprvé na vozíku

Zeman na vozíku a s Ivanou vítal první pár Německa. Řízečky a šunku večeřeli ve stanu

ONLINE: Poslední vyznamenání Miloše Zemana. Ivanka Trumpová míří na soukromou audienci

ONLINE: Zemanova poslední vyznamenání. Hosté míří na Hrad, Ivanka Trumpová na soukromé audienci

Zeman jmenuje Fialovu vládu: TEST, RESPIRÁTORY A BEZ ALKOHOLU!

Koronavirus ONLINE: Zeman s věncem a ortézou, zákaz nočního vycházení a 15 663 případů za úterý

Zeman na vozíku a s Ivanou po boku vítal první pár Německa. Prezidenti povečeřeli ve stanu

Koronavirus ONLINE: Klaus porušil opatření, Zeman položil věnec a Babiš apeloval na Čechy

ONLINE: Poslední vyznamenání Miloše Zemana. Ivanka Trumpová s bratrem a manželem na soukromé audienci

ŽIVĚ: Zeman přijal demisi Gazdíka. Do čela ministerstva školství jmenuje Balaše

ONLINE: Zemanova poslední vyznamenání. Rekordní počet oceněných a soukromá audience Trumpových

Zeman jmenuje ministrem covidového opozdilce. Jurečkův záskok končí, Fialova vláda bude komplet

Zeman na vozíku přijal „slušného kluka“ Kulhánka

Politici si na Vítkově připomněli výročí vzniku Československa, dorazil i Zeman

Zeman jmenuje po Michlovi i trojlístek nových členů rady ČNB. Jména Hrad tutlá

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy