Ubytoval kamarádku z internetu: OSOBNĚ JE SPOJILA AŽ VÁLKA!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.03.2022 (12:00)     Sekcia bulvár

Když se před pár měsíci seznámil student cestovního ruchu Tomáš Baťa (24) ze Zlína na sociální síti s Taťánou (20) z Ukrajiny, netušil, jak brzy se setkají. Nyní bydlí u jeho rodičů v domě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Těhotná pomohla těhotné a obě porodily! Manželé Krupařovi ubytovali ženu z Ukrajiny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.05.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Z Ukrajiny do Česka prchala Olha (20) v pokročilém stupni těhotenství. Ubytoval ji, stejně jako její kamarádku Alu (29) se synem Artemem (5), Pavel Krupař (48), který s manželkou Janou (34) a dcerou Natálií (4) tehdy také čekali přírůstek. Teď už jsou obě miminka na světě!

 

Školačka (12) v autě táty ujela stovky kilometrů: Kamarádku (14) vezla na setkání s mužem, z něhož se vyklubal sexuální predátor

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.04.2023 (12:59)     Sekcia bulvar

Několik hodin američtí policisté pátrali po dvou dívkách Jade Gregoryové (12) a Khloe Larsenové (14). Do rozsáhlého pátrání se dokonce zapojil i Federální úřad pro vyšetřování (FBI). Jade si „vypůjčila“ auto svého otce, aby odvezla svou kamarádku na setkání s mužem, jehož zřejmě poznaly na internetu! Mělo se jednat o sexuálního predátora.

 

Válka kvůli jídlu, které prý chutnalo jako „blitky“, má dohru. Ornella Koktová zašla osobně za Radkem Kašpárkem

Zdroj Zdroj: super.cz     11.10.2025 (13:27)     Sekcia bulvar

Na začátku října se Ornella Koktová postarala o pořádný skandál. Podělila se totiž o svou negativní zkušenost z návštěvy vyhlášené restaurace šéfkuchaře Radka Kašparka. Vše ale přirovnala k pachuti blitek a válka se rozjela.

 

František ubytoval Ukrajinky, sám byl loni bez střechy: Vrací pomoc po tornádu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.04.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Když loni 24. června udeřilo na Mikulčice tornádo, byl František Dvořák (68) doma v kuchyni. Ničivý živel mu z velké části zničil dům a on sám přežil jen díky šťastné náhodě. S obnovou mu pomohlo hodně lidí, nyní pomáhá on sám, a to i přesto, že je částečně ochrnutý. Ubytoval dvě ženy a jejich čtyři děti z Ukrajiny.

 

Režisér Jan Svěrák ubytoval rodinu z Ukrajiny: Nastěhoval je do pracovny!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.03.2022 (14:38)     Sekcia bulvar

Režisér Jan Svěrák (57) po pěti letech postavil před kamerou svého otce Zdeňka (85). Podle jeho scénáře natočil film Betlémské světlo a došlo i na scénu, která byla pro Honzu velmi těžká - musel pohřbít vlastního tátu! Doma pak má rodinu z Ukrajiny. Kolik lidí ubytoval u sebe v pracovně?

 

Komentář: Příšerné drahá nafta? Jestli vláda nechce prohrát Ukrajinu doma, musí pomoci i Čechům

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.03.2022 (18:26)     Sekcia bulvar

Válka na Ukrajině mezi lidmi vzedmula obří vlnu solidarity a dočasně spojila českou vládu s opozicí. Každé kouzlo ale jednou končí. Válka na Ukrajině totiž raketově zdražuje energie, hypotéky, jídlo i palivo, jehož cena poprvé v historii začíná i pětkou. Vláda proto nyní zrušila povinné přimíchávání biosložky do pohonných hmot i silniční daň a dohlédne na marže prodejců a distributorů paliva.

 

Princezna Anna přišla o kamarádku: Zastřelil ji manžel!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.07.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Princezna Anna (70), jediná dcera královny Alžběty II. (95), přišla o blízkou kamarádku a trenérku jejích psů.

 

Mladý hrdina se vrhl do vody: Chlapec (12) zachránil kamarádku

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.07.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Hrdinsky se zachoval chlapec (12), který se vrhl do vody plzeňského Košuteckého jezírka pro kamarádku (14). Ta nešťastně sklouzla ze skály a zůstala bezvládně ležet na hladině.

 

Manžel chce do postele naši kamarádku, zlobí se čtenářka! Co na »neslušný návrh« poradkyně?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.05.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Projekt Psychoporadna Blesku pokračuje. Jedním z problémů, které v době pandemie čtenáři řeší, je i nevěra a sex. Co když si manžel přeje do společné postele přizvat kamarádku?

 

Školačka (12) brouzdala v noci internetem a... Zachránila kamarádku!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.05.2025 (08:05)     Sekcia bulvar

Dívka (12) z jižních Čech v noci nemohla spát, a tak brouzdala na internetu. Díky tomu zachránila život jiné, která na sociální síť napsala, že chce spáchat sebevraždu.

Absolovaná pošesté vyprodala Lucernu? Slzy a pocta Zagorové

Svatba v době krvavé války: Své ano si řekli Alina s Mykolou v Nikopoli

Spojila největší hvězdy modelingu: Tyra, Heidi, Candice a Alessandra se svlékly pro Kim Kardashian a stojí to za to

Nekončící válka Kuchařové s Brzobohatým: Psychický šok pro mámu Gregorovou! Během natáčení…

Válka na Ukrajině je hoax, hlásají konspirátoři. Pozor na tyto dezinformace

Smutek u Viktorky se SMA: Bojovnice, které pomohli čtenáři Blesku, přišla o kamarádku

Pamatujete si nejlepší kamarádku Milagros z Divokého anděla? Herečka je ve 44 letech neuvěřitelně sexy

Tomáš Klus si zazpívá s Imagine Dragons! Na koncertě Zachraňme Ukrajinu

Zákaz sdílení fotek dětí: Agáta obešla soud! Soukup zuří

Herec (38) si užívá polyamorii: Nejlepší kamarádku do vztahu přizval na přání manželky

Statečný hoch (15) zachránil kamarádku ze spárů žraloka: I se zraněním šel další den do školy

Skupina Čechomor se spojila s Kandráčovci: Plánují velkolepé turné

Sociolog Buchtík o generaci Z: Jak „Zetkaře“ ovlivnila válka a covid?

Válka na dovolené Hanychové a Dopity: Zadek i děti v akci

Nevděčná Selena Gomezová: Odkopla a ponížila kamarádku, která jí darovala ledvinu!

Válka na Ukrajině pohledem čísel: Jak si stojí armády a kolik lidí ze země uprchlo?

Bitkařka z Ústí o zmlácené dívce: Může si za to sama! napadená skončila v cele

Poslední slova Anny Frankové: Co řekla kamarádce těsně před smrtí?

Zemřel Miroslav Jindra. Jeho životním překladem byla Hlava XXII, Hellera znal osobně

Burešová to schytala za šaty: Prudká reakce!

Nový hit internetu: Reye Korantenga lidé přirovnávají k francouzskému fotbalistovi. Vidíte tam podobu i vy?

Známý slovenský extremista jde do vězení díky Čechům i FBI: Odkazoval na něj střelec z LGBTQ+ baru

Zpěvačka Marta Jandová v slzách: Pochovala kamarádku a svou druhou mámu, až dva roky po její smrti

Dívka (15) z Ústí brutálně zmlátila kamarádku: Byly to likvidační údery, tvrdí trenér MMA

Jana Bobošíková slavila 60 v Letenském zámečku: Blahopřání od Trumpa, Zeman gratuloval osobně

Hvězda sociálních sítí (23) čelí obvinění z vraždy: Kamarádku prý zastřelila omylem

Nešťastník utrpěl vážné popáleniny: Po transplantaci obličeje našel dívku snů!

Šéf ukrajinské vojenské rozvědky: Putin se zahnal do slepé uličky, válka skončí s jeho smrtí

Sankce a válka dohnaly Putinův ruský lid. Se zbraněmi loupí máslo!

Policistka Mirka odchytila zaběhlou fenku: Majitel jí přišel osobně poděkovat

8. 2. Den bezpečnějšího internetu: Jak snížit riziko sítě?!

Agresorka (15) z Ústí brutálně zbila kamarádku: Mámu prý chtěla dostat do vězení!

Manželka šéfa ukrajinské rozvědky po otravě: Její stav se zhoršil, tajně ji převezli na léčbu do USA

Policistka Mirka odchytila zaběhlou fenku: Majitel jí osobně poděkoval

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy