ONLINE: Mariupol padne za hodiny až dny, přiznal ukrajinský velitel. V troskách jsou mrtví

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2022 (07:12)     Sekcia bulvár

Bezmála dva měsíce už trvá ruská invaze na Ukrajinu. Začala druhá fáze války, oznámil Kyjev, Rusové spustili tvrdou ofenzivu na východě země. Tvrdé boje se svádí o železárny a ocelárny Azovstal v Mariupolu. V areálu se skrývá mnoho dětí a seniorů. Rusové bombardovali i nemocnici. Ukrajinský armádní činitel Serhij Volynskyj přiznal, že město už vydrží jen hodiny, maximálně dny. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ONLINE: Mariupol padne za hodiny až dny, přiznal velitel. A Izjum jako druhá Buča?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2022 (18:45)     Sekcia bulvar

Bezmála dva měsíce už trvá ruská invaze na Ukrajinu. Začala druhá fáze války, oznámil Kyjev, Rusové spustili tvrdou ofenzivu na východě země. Tvrdé boje se svádí o železárny a ocelárny Azovstal v Mariupolu. Ukrajinský armádní činitel Serhij Volynskyj přiznal, že město už vydrží jen hodiny, maximálně dny. Panují obavy, že kvůli dlouhému nedostatku humanitární pomoci budou obyvatelé Izjumu čelit stejnému osudu jako lidé z města Buča v Kyjevské oblasti, kde je Rusko obviněno z válečných zločinů, píše server BBC. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Mariupol padne, přiznal velitel. Zelenskyj nabízí Rusům výměnu zajatců za civilisty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2022 (21:40)     Sekcia bulvar

Bezmála dva měsíce už trvá ruská invaze na Ukrajinu. Začala druhá fáze války, oznámil Kyjev, Rusové spustili tvrdou ofenzivu na východě země. Tvrdé boje se svádí o železárny a ocelárny Azovstal v Mariupolu. Ukrajinský armádní činitel Serhij Volynskyj přiznal, že město už vydrží jen hodiny, maximálně dny. Prezident Volodymy Zelenskyj nabídl ruské válečné zajatce a těla ruských vojáků výměnou za civilní obyvatele Mariupolu, podle něj je Ukrajina ochotna zachránit životy lidí jakoukoli výměnou. A panují obavy, že kvůli dlouhému nedostatku humanitární pomoci budou obyvatelé Izjumu čelit stejnému osudu jako lidé z města Buča. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Mariupol už plně ovládá Rusko, tvrdí Šojgu. Zelenskyj přiznal těžkou situaci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2022 (12:59)     Sekcia bulvar

Bezmála dva měsíce už trvá ruská invaze na Ukrajinu. Začala druhá fáze války, oznámil Kyjev, Rusové spustili tvrdou ofenzivu na východě země. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu podle agentury TASS oznámil, že Mariupol už je plně v držení Ruska. Zároveň prezident Vladimir Putin nařídil zastavit úrok na ocelárny Azovstal, ve kterých se skrývají civilisté včetně dětí. Ukrajinský pretident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že vojensky odblokovat Mariupol nyní není nemožné. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Rusové ztrácí dobytá území! 143 dětí zemřelo. A Mariupol už neexistuje, přiznal Zelenskyj

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.03.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Rusko 24. února 2022 zahájilo plnohodnotnou invazi na Ukrajinu. Ukrajinská města stále hlásí výbuchy a ostřelování. Těžce zkoušený Mariupol už neexistuje, přiznal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinská armáda hlásí, že za den sestřelila 4 ruské letouny a vrtulník. Německý Bild upozorňuje, že Rusové skutečně dál ztrácí některá dobytá území díky ukrajinské protiofenzivě. Napjatou situaci sledujeme na Blesk.cz v podrobné online reportáži.

 

ONLINE: Mariupol už neexistuje, přiznal Zelenskyj. Rusové znovu útočí nedaleko polských hranic

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.03.2022 (22:15)     Sekcia bulvar

Rusko 24. února 2022 zahájilo plnohodnotnou invazi na Ukrajinu. Ukrajinská města stále hlásí výbuchy a ostřelování. Těžce zkoušený Mariupol už neexistuje, přiznal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Svým vojákům nabídl možnost, aby se z města stáhli, ti to opakovaně odmítli. Rusové znovu útočí nedaleko ruských hranic, terčem ostřelování se stalo město Luck. A v první polovině týdne by měly pokračovat rozhovory mezi Ukrajinou a Ruskem, vyjednavači se zřejmě sejdou v Turecku. Napjatou situaci sledujeme na Blesk.cz v podrobné online reportáži.

 

ONLINE: Mariupol v obklíčení Rusů, obránci dál bojují. Evakuace civilistů nejsou možné

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2022 (16:28)     Sekcia bulvar

Bezmála dva měsíce už trvá ruská invaze na Ukrajinu. Začala druhá fáze války, oznámil Kyjev, Rusové spustili tvrdou ofenzivu na východě země. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu podle agentury TASS oznámil, že Mariupol už je plně v držení Ruska. Zároveň prezident Vladimir Putin nařídil zastavit úrok na ocelárny Azovstal, ve kterých se skrývají civilisté včetně dětí. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že vojensky odblokovat Mariupol nyní není nemožné.Odmítl ale, že by město jako takové padlo. Zůstávají v něm tisíc ukrajinských obránců. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Rusové zničili třetinu elektráren, říká Zelenskyj. Velitel okupantů přiznal napětí na frontě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.10.2022 (20:13)     Sekcia bulvar

Rusko opět útočilo na cíle na Ukrajině. K výbuchm došlo v městech Mykolajiv či Kryvyj Rih. Exploze hlásí nově rovněž v Kyjevě, Charkově nebo Dnipru. V Žytomyru nejde proud a neteče voda, uvedl místní starosta. Od 10. října ruské útoky zničily 30 procent ukrajinských elektráren, což způsobilo masivní výpadky v dodávkách elektrického proudu po celé zemi, uvedl dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.  Velitel ruských invazních sil Surovikin přiznal, že situace na ukrajinské frontě je napjatá. Obzvlášť to podle něj platí o oblasti Chersonu.Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu. 

 

ONLINE: Zelenskyj u Erdogana. A mrtví v Charkovské oblasti po útoku 37 dronů na Ukrajinu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.03.2024 (07:23)     Sekcia bulvar

Rusko v noci na dnešek zaútočilo na Ukrajinu 37 drony, protiletecká obrana jich 33 sestřelila. Mrtví a zranění jsou hlášení z Charkovské oblasti.  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se v pátek v Turecku setká se svým protějškem Recepem Tayyipem Erdoganem. Diskutovat budou o válce na Ukrajině i přepravě ukrajinského obilí přes Černé moře. Dramatické dění sledujeme v podrobné online reportáži.

 

ONLINE: Raketový útok na obytný dům v Kramatorsku! A Putin přiznal problémy na Krymu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.02.2023 (06:27)     Sekcia bulvar

Obytný dům v ukrajinském Kramatorsku zasáhly ruské rakety. Na místě jsou tam mrtví a zpod trosek zní křik zraněných. Ruský prezident Vladimir Putin nařídil ministerstvu obrany, aby učinilo přítrž ukrajinskému ostřelování ruských regionů hraničících s Ukrajinou. Přiznal, že mnozí obyvatelé příhraničních regionů přišli o střechu nad hlavou nebo se potýkají s problémy s dodávkami vody, tepla a elektřiny. To se podle něj týká i poloostrova Krym. A západní země se nehrnou do dodávek stíhaček na Ukrajinu, které žádá ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu. 

 

ONLINE: Rusové zasáhli transfuzní centrum v Kupjansku. Na místě jsou mrtví, uvedl Zelenskyj

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.08.2023 (22:06)     Sekcia bulvar

Ruský útok zasáhl transfuzní centrum v Kupjansku v Charkovské oblasti, na místě jsou mrtví a zranění, řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Při ostřelování Záporoží pak Rusové zasáhli továrnu firmy Motor Sič, která vyrábí motory pro vojenské letectvo. Rusko v sobou večer zaútočilo na Ukrajinu raketami Kinžal a Kalibr, uvedl Zelenskyj. Rakety mířily i na Poltavskou, Žytomyrskou, Vinnyckou či Kyjevskou oblast. Dramatické dění sledujeme v online reportáži.

ONLINE: 3 mrtví při ruském ostřelování. A situace na východě se zhoršila, hlásí velitel Ukrajinců

ONLINE: Tři mrtví po ruském útoku na Lvov. A Zelenskyj chtěl protiofenzivu zahájit již dříve

ONLINE: Rusové popravili unesené starosty, další jsou nezvěstní. A osvobození Irpině

ONLINE: Čtyři mrtví po ruském útoku na Lvov. A Zelenskyj chtěl protiofenzivu zahájit již dříve

ONLINE: Ministr chce vidět Putina na lavici obžalovaných. A 600 zraněných ve zbědovaném Azovstalu

ONLINE: Ukrajinci při stahování od Avdijivky padli do ruského zajetí

Co se stane, když padne Mariupol? Expert o kritických následcích pro celý Donbas

ONLINE: Urputné boje v Avdijivce. A Rusové přišli od začátku války už o 400 tisíc mužů

Hrdinové z Azovstalu jsou zpátky na Ukrajině: Vrátíme se na frontu, slibuje velitel

Putin slavil dobytí Mariupolu marně. Šojgu mu lhal! Boje ve městě pokračují, objevil se masový hrob

ONLINE: Šest miliard eur dá EU na pomoc Ukrajině. A mrtví v Charkovské oblasti po útoku 37 dronů

Putin slavil dobytí Mariupolu marně. Šojgu mu lhal! Ve městě bojují tisíce ukrajinských obránců

ONLINE: Ukrajina vyhraje, ruské zlo padne, vzkázal Zelenskyj z místa masakru v Buče

ONLINE: Smrtící ruský déšť v Mariupolu ukázalo nové video! A 600 zraněných uvnitř oceláren

ONLINE: Ukrajina vyhraje, ruské zlo padne, vzkázal Zelenskyj z místa masakru v Buči

ONLINE: Masivní útok na Ukrajinu. A Rusové chystají dalších 100 tisíc vojáků

ONLINE: Rusové popravili unesené starosty, Ukrajinci osvobodili Irpiň. A 143 dětských obětí

ONLINE: Šest mrtvých po ruském úderu na Charkov Raketa zasáhla poštovní depo

ONLINE: Ukrajinci sestřelili tři ruská letadla. Při stahování od Avdijivky ale padli do zajetí

ONLINE: Ukrajinci vyhnali Rusy od Charkova až za hranice a smrtící ruský déšť v Mariupolu!

Mariupol podle Putinova ministra padl, Kyjev to rozporuje. V ocelárně jsou stále obránci

Mariupol: Tvrdé boje v ocelárnách, Rusové pronikli dovnitř! Potřebujeme zázrak, vzkázal ukrajinský velitel

ONLINE: Rusové útočí zakázanými bombami, část starostů popravili. Ukrajinci osvobodili Irpiň

Mariupol podle Putinova ministra padl, Kyjev mlčí. Šéf Kremlu chce klíčové ocelárny blokovat

„Okupanti z nás chtějí udělat Leningrad!“ Ukrajinský Mariupol čelí novým těžkým útokům

ONLINE: Rusové zastaví palbu, umožní lidem opustit Mariupol. A blíží se k další elektrárně

Ukrajinský velitel popsal „extrémně napjatou“ situaci v Bachmutu. A ukázal na Wagnerovce

ONLINE: Rusové popravili unesené starosty, Ukrajinci osvobodili Irpiň. Abramoviče otrávili?

ONLINE: Abramoviče otrávili! Rusové popravili unesené starosty, Ukrajinci osvobodili Irpiň

ONLINE: Čtyři mrtví včetně dítěte po ruském útoku na Oděsu. A Petrohradem otřásla exploze

ONLINE: Očekávání od naší protiofenzivy jsou přehnaná, varuje ukrajinský ministr obrany

ONLINE: Rusové zasáhli panelák a továrnu v Charkově. Aktivita okupantů narůstá, hlásí generální štáb

ONLINE: Zelenskému poslal drsný vzkaz Kadyrov. A mrtví civilisté při ostřelování bytovky v Kyjevě

ONLINE: Rusové ostřelují Kyjev a okolí, už zničili letiště. A Mariupol se znovu snaží o evakuaci

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy