Softbalistky berou z ME do 22 let stříbro. V Kunovicích nestačily na Italky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2022 (12:15)     Sekcia sport

Týdenní maraton 56 utkání vygradoval finálovým zápasem s českou účastí. Mistrovství Evropy softbalistek do 22 let v Kunovicích chyběla v sobotním večeru k dokonalosti jen zlatá tečka. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Softbalistky na šampionátu nestačily na Italky, pak porazily Němky

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.06.2021 (23:22)     Sekcia sport

Prohru a výhru braly české softbalistky ve středu na mistrovství Evropy v Itálii. Reprezentantky nejprve podlehly domácímu týmu 0:5, pak si...

 

Softbalistky skončily druhé na ME do 22 let, ve finále podlehly Itálii

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.07.2022 (21:40)     Sekcia sport

České softbalistky obsadily druhé místo na domácím mistrovství Evropy hráček do 22 let. V dnešním finále v Kunovicích výběr trenéra Martina Štěpána prohrál s obhájkyněmi titulu Italkami 2:3. Třetí skončily Nizozemky. Mladé Češky na turnaji, který hostilo také Brno, vyhrály sedm z deseti zápasů.

 

Basketbalistky nestačily jen na Španělky, na turnaji 3x3 ve Francii berou stříbro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2025 (10:40)     Sekcia sport

České basketbalistky skončily druhé na turnaji světové série 3x3 v Marseille. Čtveřice Petra Malíková, Kateřina Galíčková, Karolína Šotolová a Kristýna Brabencová podlehla v sobotu večer ve finále 11:21 Španělkám, které loni získaly olympijské stříbro v Paříži.

 

České softbalistky čeká od neděle ME, obhájkyně bronzu chtějí hrát finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2022 (18:45)     Sekcia sport

České softbalistky vstoupí v neděli do mistrovství Evropy a jejich cílem je probojovat se po 21 letech do finále. Obhájkyně bronzových medailí zahájí turnaj duelem proti Francii, v základní skupině C je čeká také Ukrajina, Velká Británie a Turecko. Šampionát ve španělském Saint Boi vyvrcholí medailovými boji 30. července. Titul obhajují Italky.

 

Týmové stříbro pro Česko. Dráhařky dojely na ME do 23 let druhé ve sprintu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2023 (08:29)     Sekcia sport

Dráhové cyklistky Anna Jaborníková, Veronika Jaborníková, Natálie Mikšaníková a Sára Peterková získaly stříbro v týmovém sprintu na mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Anadii. Ve třiadvacítce Češky v Portugalsku až ve finále nestačily na Britky.

 

Neuschaeferová se Svozilovou mají stříbro z volejbalového ME do 22 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (17:29)     Sekcia sport

Plážové volejbalistky Kylie Neuschaeferová a Markéta Svozilová vybojovaly stříbro na mistrovství Evropy do 22 let v Temešváru. Češky nestačily až ve finále na Litevky Daniele Kvederaiteovou a Arianu Rudkovskou, jimž podlehly po boji v tie breaku. Jakub Šépka s Tomášem Semerádem obsadili na rumunském písku páté místo.

 

Úleva pro softbalistky Kunovic. Odvrátily hrozbu baráže

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2020 (11:23)     Sekcia sport

V extraligovém play off nebudou chybět ani letos. A už samotný postup mezi šestku nejlepších je pro softbalistky Snail Kunovice úspěchem. Až ve finiši základní části odvrátili hrozbu baráže o udržení.

 

Softbalistky po porážce na ME v Praze končí ve finálové skupině

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2025 (21:56)     Sekcia sport

České softbalistky prohrály závěrečný zápas ve finálové skupině ME s Nizozemskem 0:2 a nepostoupily do bojů o medaile. V Praze skončily páté.

 

Softbalistky mají po výhře nad Izraelem evropský bronz, již sedmý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2021 (21:32)     Sekcia sport

České softbalistky získaly na mistrovství Evropy v Itálii bronzové medaile, což se jim v historii povedlo již posedmé a celkově se prosadily na stupně vítězů podeváté. Jejich maximem jsou stříbra z let 1999 a 2001. Na závěr turnaje porazily Izrael 2:0.

 

Pistoláři vyzvali ve finále virálního Turka z olympiády, na ME berou stříbro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.03.2025 (20:49)     Sekcia sport

Čeští pistoláři přidali k nedělnímu zlatu z družstev na mistrovství Evropy ve střelbě ze vzduchových zbraní v Osijeku stříbro v disciplíně trio. Pavel Schejbal s Jindřichem Dubovým a Pavlem Světlíkem ve finále poslední soutěže šampionátu podlehli Turkům těsně 14:16.

Stříbro v trapu pro české střelce. Zlato na mistrovství světa berou Britové

Softbalistky další evropskou medaili nezískaly, s Itálií prohrály i podruhé

Perušič se Schweinerem mají stříbro. Ve finále na Švédy neměli

Softbalistky Kunovic začínají extraligovou sezonu. Bez omezení

Softbalistky se chystají na domácí ME, v Japonsku měly horko i legendární trenérku

Softbalistky Kunovic balancují na hraně play off. Forma jde nahoru, věří kouč

Volejbalisté berou v Evropské lize stříbro, v brněnském finále nestačili na Finsko

České softbalistky na ME těsně prohrály s Izraelkami

Češi berou stříbro. Ve finále MAX League of Nations podlehli Velké Británii

Softbalistky skončily páté na Canada Cupu, zaskočily Austrálii

Dráhařky Marková s Müllerovou získaly na MSJ bronz v bodovačce dvojic

Softbalistky na ME odehrají kvůli dešti zápas s Izraelem až ve čtvrtek

Softbalistky Joudrs získaly po čtyřech letech mistrovský titul

Softbalistky Joudrs poosmé ovládly extraligu

České softbalistky porazily Chorvatky a prošly do další fáze ME

Skeetařky vystřílely na ME ve Francii stříbro v družstvech

Sportovec roku v poločase: Ani olympijské medaile na desítku nestačily

Italky jsou v semifinále Poháru BJK

Softbalistky Joudrs získaly pátý domácí titul v řadě a celkově jedenáctý

Softbalistky Joudrs poosmé ovládly extraligu, na Arrows jim stačily tři zápasy

České softbalistky se jubilejní desáté medaile z evropského šampionátu nedočkaly

Už nás zase berou vážně, museli jsme zaujmout. Šance jsou velké, říká Sýkora

Softbalistky porazily Izrael a na domácím ME jsou v bojích o medaile

Softbalistky Joudrs získaly desátý extraligový titul

České softbalistky budou hrát na mistrovství Evropy o bronz

Softbalistky na ME v Praze porazily Izrael, probojovaly mezi elitní šestku

Softbalistky skončily páté na prestižním Canada Cupu, porazily i Austrálii

Italky a Rusky zkompletovaly čtvrtfinálovou sestavu ME volejbalistek

Softbalistky prohrály zápas o vše. Místo finálového boje skončily na ME páté

V bojových sportech se točí miliony. Kolik berou za zápas Češi?

Volejbalovou Ligu národů vyhrály potřetí Italky

Mladí snowboardisté berou stříbro na MS. Minárik a Keclíková prohráli až ve finále

Čeští vodní slalomáři získali na MS v závodech hlídek zlato a dvě stříbra

Přesilovky nestačily. Rakousko po skalpu Čechů padlo s Nory

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy