Otazníky kolem tragické smrti řidiče (†57) náklaďáku ve Vltavě: Syn zesnulého promluvil!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.03.2023 (22:19)     Sekcia bulvár

V pondělí došlo na Příbramsku k tragické nehodě. Řidič nákladního auta sjel po nárazu do zábradlí na mostě u obce Svatý Jan do Slapské přehrady. V autě zůstal zaklíněný a zemřel. Smrt řidiče vyvolává otazníky, chyběla totiž brzdná dráha. Podle syna zesnulého navíc otec tuto cestu dobře znal. Měl před nehodou zdravotní komplikace? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kapelník YoYo Bandu Richard Tesařík: Pravda o tragické smrti bratra

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.06.2025 (05:12)     Sekcia bulvar

Před Vánocemi bude mít 80. narozeniny, slavit je začíná ale už v druhé půli července v rámci letního festivalu Benátská. Richard Tesařík (79) už také ví, jaký si k nim dá dárek – opráší slavný hit svého předčasně zesnulého bratra Vladimíra Tesaříka (†55)! Jak na něj vzpomíná a v čem byli jiní? A proč vůbec k bratrově tragické smrti došlo?

 

Kapelník YoYo bandu Richard Tesařík (79): Pravda o tragické smrti bratra! Otevřená zpověď po 22 letech

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.06.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Před Vánocemi bude mít 80. narozeniny, slavit je začíná ale už v druhé půli července v rámci letního festivalu Benátská!. Richard Tesařík (79) už také ví, jaký si k nim dá dárek – opráší slavný hit svého předčasně zesnulého bratra Vladimíra Tesaříka (†55)! Jak na něj vzpomíná a v čem byli jiní? A proč vůbec k bratrově tragické smrti došlo?

 

Řidič vjel na most a proboural svodidla: Náklaďák potopen ve Vltavě!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.03.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Vjel na most, z neznámých příčin ale narazil do svodidel a skončil ve Vltavě. Řidič náklaďáku nedaleko Vestce na Příbramsku podle policie včera ráno zemřel. Na místě zasahoval i vrtulník.

 

Řidič (†57) náklaďáku prorazil zábradlí a sjel z Vesteckého mostu do Vltavy: Pomohla by svodidla?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.04.2023 (13:15)     Sekcia bulvar

Přes Vltavu vede mezi Davlí a Kamýkem šest mostů, z toho na pouhých dvou jsou zábrany silnější než obyčejné zábradlí. Svodidla přitom podle dopravního experta Romana Budského mohou zabránit tragédii. Dokázala by to i v případě tragické smrti řidiče nákladního vozidla, který v pondělí na mostě u Svatého Jana prorazil zábradlí, sjel do řeky a zemřel?

 

Řidič náklaďáku zkolaboval: Zaparkoval na kruháči

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     31.12.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Vezl zboží do supermarketu, jeho cesta ale skončila předčasně. Řidiče náklaďáku (66) ve Strakonicích zřejmě skolil zdravotní problém. Měl štěstí v neštěstí, kolos zastavil uprostřed kruhového objezdu.

 

Polák v náklaďáku smetl mladíka ve škodovce: Samuel (†19) neměl šanci přežít

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.01.2021 (16:38)     Sekcia bulvar

K tragické nehodě došlo v pondělí navečer mezi Kapušanami a Prešovem na východě Slovenska. O život při ní přišel Samuel (†19) z nedalekého Chmeľova. Mladík přejel do protisměru přímo pod kola náklaďáku.

 

Otazníky na smrtí katarské princezny: Mrtvá ležela doma čtyři dny?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2022 (12:51)     Sekcia bulvar

Velké otazníky visí nad smrtí bývalé katarské princezny Kasii Gallaniové (†45). Její tělo bylo objeveno bez známek života v luxusním penthousu za 57 milionů korun u španělské Marbelly. Podle všeho byla po smrti celé čtyři dny. Její přátelé a známí odmítají, že by si vědomě vzala drogy.

 

Otazníky kolem svatby Kramára s manažerkou Inou: Maroš promluvil!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.07.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Chystá se dvaašedesátiletý herec znovu před oltář? Spekulace fanoušků neberou konce a tak se slovenský tisk rozhodl Maroše zeptat. "Tak ako?"

 

Půl roku od střelby na fakultě. Šéf inspekce promluvil o nejasnostech kolem zásahu policie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2024 (13:17)     Sekcia bulvar

Ve Sněmovně se dnes sešel výbor pro bezpečnost. Poslance měli krom obvyklé agendy na s stole i téma tragické střelby na filozofické fakultě v prosinci minulého roku. Posledním bodem čtvrtečního jednání totiž bylo představení závěrů šetření Generální inspekce bezpečnostní sborů (GIBS). Ta měla vyjasnit otazníky nad zásahem policie. Policisté podle GIBS zákon neporušili. Inspekce však doporučila aktualizovat postupy. 

 

Otazníky kolem havárie Boeingu 737 v Jižní Koreji: Narazili do zdi smrti

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     31.12.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Po nedělní havárii letadla Boeing 737 společnosti Jeju Air na mezinárodním letišti v jihokorejském Muanu zbyla pachuť. Kolem neštěstí se kupí hora otazníků, které si kladou nejen stovky pozůstalých, zatím marně čekajících na odpovědi přímo v letištní hale.

23 let od smrti zbožňované Diany (†36): Záhady kolem otřesné smrti v tunelu

Záhada smrti střelce (†47) ze Svitávky: Datum úmrtí nesedí!

Otazníky kolem Abrháma po smrti Šafránkové: SYN ZASAHUJE

Blízcí pláčou po tragické smrti velkouzenáře: Odešel kamarád s velkým srdcem

Zvrat v případu smrti Damiána (†18) a Davida (†21) na D2: Policie vypátrala tmavé BMW, viní dva řidiče

Lékárník Tibor nepřežil srážku s kamionem. Kolem projíždějící dvojice si usmyslela, že ho okrade!

Zemřel Jiří Bartoška (†78): Otazníky kolem pohřbu!

Nehoda u Smečna si vyžádala dva mrtvé: Lidé na internetu lynčovali nevinného řidiče BMW

Harapes poprvé promluvil po smrti Zagorové (†75): Proč mlčel?

Děsivá srážka osobáku a náklaďáku: Auto na šrot, pro řidiče (20) letěl vrtulník

OTRAVA? Mrazivé otazníky kolem smrti Nesvadby

Smrt „Jamese Bonda“ Seana Conneryho (†90): Syn řekl, jak a kde jeho táta zemřel!

Otazníky kolem smrti Hackmana (†95) a jeho ženy (†65): Rodina vydala nečekaný zákaz!

Dvojčata bez sebe desítky let neudělala ani krok: Sestry jsou u sebe i po smrti

Vdovec po Evě Pilarové promluvil: Pravda o tragické havárii

Bartoška o posledním setkání s Heřmánkem (†76): Mluvil o bolesti v obličeji!

Petra Svoboda se po tragické smrti manžela vrátila na televizní obrazovky. Nový účes a úsměv pro diváky

Mrtvola ve Vltavě: Z vody u Hlávkova mostu policisté vylovili tělo muže. Co se stalo?

Bez cigára nedal ránu ani po infarktu. Rudolf Hrušínský (✝73) se u natáčení detektivky nešetřil

Britská modelka (✝47) spáchala 18 měsíců po tragické smrti syna sebevraždu

Půl roku od střelby na fakultě. Šéf inspekce promluví o nejasnostech kolem zásahu policie

Rodina oslavila narozeniny zesnulého Paula Walkera. Herci by bylo 50 let

Petra Svoboda rok po smrti manžela stále nezná trest pro řidiče, který mu nedal přednost: Nečekané rozhodnutí soudu

Po Vltavě se řítila neovladatelná loď! Zaseknutá kotva proměnila klidnou vyjížďku v drama

Havlová v slzách: Otazníky kolem pohřbu Bartošky

Zničený Nick Carter z Backstreet Boys: První slova po smrti sestry (†41)!

Vítovo (†39) tělo našli ve Vltavě v Praze: Dojemný vzkaz zarmoucené sestry!

Při nehodě na D1 zemřeli tři lidé: Poslední foto řidiče před smrtí odhalilo šokující detail!

Bidenův syn promluvil o závislosti na drogách a poměru se švagrovou

Focení modelky na Vltavě se málem zvrhlo v tragédii. Masakru předešel strážník

Zvrat v případu smrti Damiána (†18) a Davida (†21) na D2: Policie vypátrala tmavé BMW

Otazníky kolem smrti partnera dcery Černocké: Proč zemřel Pepe Rafaj (†53)?

Milan Peroutka se slzami v očích promluvil o tragické smrti otce (✝49): Vůbec jsem se nemohl nadechnout

Pravda o sebevraždě Elvisova vnuka (†27): Byl pod vlivem drog a alkoholu!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy