Poslední rozloučení s hasičem Zdeňkem (†34): Ministr Rakušan neudržel slzy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.07.2023 (15:29)     Sekcia bulvár

Stovky lidí se ve středu v Kolíně přišly rozloučit s hasičem Zdeňkem Hejdukem (†34). Hasič a otec od rodiny zemřel při nehodě hasičské cisterny, která mířila k požáru rodinného domu v Krakovanech. Na posledním rozloučení nechyběl ministr vnitra Vít Rakušan, který promluvil ke smutečním hostům a během své řeči neudržel slzy. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Rozloučení s hasičem Zdeňkem (†34): Do nebe mu hrály Tři sestry

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.07.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Jako hasič se Zdeněk Hejduk (†34) rval za životy druhých, ten jeho ukončila 19. července cestou k požáru převrácená cisterna. Včera se s ním naposledy rozloučily stovky lidí.

 

Při vzpomínce na Karla Gotta se rozplakal. Marian Vojtko během vystoupení neudržel slzy

Zdroj Zdroj: super.cz     22.06.2022 (15:38)     Sekcia bulvar

Zpěvák Marian Vojtko (49) byl jedním ze čtyřiceti zpěváků, kteří vystoupili na koncertě Pocta Karlu Gottovi (✝80) . Přiznal, že při vzpomínce na Mistra neudržel slzy.

 

Poslední rozloučení s hasičem Honzou (†39): Noční můra se stává realitou, napsala manželka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.12.2022 (16:05)     Sekcia bulvar

Ve středu začal v Arnultovicích u Nového Boru hořet roubený dům. K požáru ihned vyrazili jak profesionální, tak dobrovolní hasiči. Na místě bohužel došlo k obrovské tragédii, v hořícím objektu se propadl strop a pod troskami zůstal devětatřicetiletý Jan D. Ten utrpěl vážná zranění a ani přes veškerou snahu kolegů a zdravotníků se ho nepodařilo zachránit. Příští týden proběhne poslední rozloučení se zesnulým Honzou. Manželka Lenka napsala smutný vzkaz.

 

Přemek Forejt neudržel na premiéře své lásky slzy! Takhle ho dojala Eva Burešová

Zdroj Zdroj: super.cz     25.03.2023 (17:57)     Sekcia bulvar

Evě Burešové (29) na její velké premiéře tleskal nadšeně její partner Přemek Forejt (35) . Na premiéře muzikálu Bodyguard byl z výkonu své přítelkyně tak nadšený, že neudržel slzy.

 

Tiché rozloučení bez proslovů: Rodina pohřbila Radka, Martina a Radečka (†9), které zabilo čerpadlo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.08.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Zármutek, slzy a tiché vzpomínky na milované, kteří skonali tragickou smrtí. Takové bylo páteční poslední rozloučení s Radkem K. (†56), Martinem M. (†33) a Radečkem Š. (†9). 

 

Poslední rozloučení se zastřeleným Kirkem (†31): Slzy, bohoslužba a Trumpův těžký den!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.09.2025 (19:14)     Sekcia bulvar

Na poslední rozloučení se zastřeleným pravicovým aktivistou Charliem Kirkem se sjíždí do Arizony jeho příznivci a podporovatelé včetně vysokých úředníků Bílého domu a mladých konzervativců. Očekává se účast prezidenta USA Donalda Trumpa i viceprezidenta J. D. Vanceho. Oba by měli podle agentur promluvit na obřadu, který začíná v 11:00 místního času (20:00 SELČ).

 

Poslední rozloučení se zastřeleným Kirkem (†31): Slzy a Trumpův těžký den! Dorazil i Musk

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.09.2025 (20:24)     Sekcia bulvar

Na poslední rozloučení se zastřeleným pravicovým aktivistou Charliem Kirkem se sjíždí do Arizony jeho příznivci a podporovatelé včetně vysokých úředníků Bílého domu a mladých konzervativců. Očekává se účast prezidenta USA Donalda Trumpa i viceprezidenta J. D. Vanceho. Oba by měli podle agentur promluvit na obřadu, který začíná v 11:00 místního času (20:00 SELČ).

 

Rozloučení se zesnulým hasičem v Koryčanech: Odešel kamarád a fajn chlap!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.09.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Rodiče, příbuzní a stovky kolegů hasičů, kamarádů, přátel a známých vyprovodili včera na poslední cestu Marka Vrbu (†45) z Koryčan na Zlínsku. Ten zahynul ve středu 15. září při výbuchu plynu v jednom z koryčanských domů.

 

Rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou (†34): Smutek a slzy »zlaté mládeže«!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.01.2023 (13:56)     Sekcia bulvar

O tragické smrti fotbalisty Jakuba Maliny, syna miliardáře Tomáše Maliny, který zemřel, za podivných okolností v pražské restauraci La Casa Argentina již Blesk informoval. Víme, kde a jak proběhlo poslední rozloučení.

 

V Malešicích vznikne druhé stanové městečko pro uprchlíky. Sestěhují se tam „obyvatelé“ hlavního nádraží

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.05.2022 (15:02)     Sekcia bulvar

V pražských Malešicích vznikne od 31. května další stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny. Shodli se na tom ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) s pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti). Na tiskové konferenci to řekl Rakušan. Městečko v Malešicích bude mít kapacitu 150 lidí. Praha se potýká s velkým náporem uprchlíků a nedostatkem míst.

Poslední rozloučení s Ozzym Osbournem (†76): Dvě z jeho dětí nedorazily!

Přímý přenos: Poslední rozloučení s Michalikem (†59). Dorazil Rakušan, Pecková i Gazdík

Nejzásadnější okamžiky z pohřbu Dušana Kleina (†82): Chyběla rodina, nepozvali "Kendyho" Matáska a zdrcená Adamovská

ONLINE Poslední rozloučení s Janou Synkovou (†80): Slzy hvězd i blízkých

Poslední rozloučení s Michalikem (†59): Dojemný proslov Rakušana a slzy žen ze STAN

Zdrcený král Karel neudržel slzy! Neveřejná slova po emotivním projevu

Loučení s hasičem Zdeňkem Hejdukem (†34): Sbohem mu dají sirény

Koryčany se loučili s dobrovolným hasičem Markem (†45): Tři lidé na pohřbu zkolabovali

Koryčany se loučily s dobrovolným hasičem Markem (†45): Tři lidé na pohřbu zkolabovali

Ministr Rakušan u prezidenta Pavla: Řešili Vrbětice i zbraně!

Začíná přituhovat: Ministr Vít Rakušan vytasil herce, který si hodně vybírá, s kým se spojit. Jde mu o jedno

Poslední sbohem Jiřímu Bartoškovi: Velkolepé rozloučení a pak párty v Rudolfinu

Přímý přenos: Poslední rozloučení s Michalikem (†59): Dojemný proslov Rakušana a slzy žen ze STAN

Poslední rozloučení se zastřeleným Kirkem (†31): Slzy, Trumpův těžký den i Musk mezi hosty

Kapesníky nutné! Slzy pravnoučat pro královnu

Poslední rozloučení s Hannigem (†79): Bílá ronila slzy

Židovský pohřeb zpěvačky Yvonne Přenosilové (†76): Jarmulky, »ztracený« syn a slzy kamarádky Filipovské

Poslední rozloučení se Zdenkou Procházkovou (†95): Pohřeb bez pravidel!

Míro, budeš nám chybět! Rodina se naposledy rozloučí s hasičem (†45), který zemřel cestou do práce

6 dnů po pohřbu písničkáře Františka Nedvěda (†73): Poslední dojemné rozloučení!

Poslední rozloučení s Josefem Abrhámem (†82): Stejné místo, kde se loučil s Libuškou!

Poslední rozloučení s hasičem Honzou: Sbohem přišly říct stovky lidí! Hrdina zemřel při pokusu o záchranu cizího života

Nesmírně emotivní zahájení festivalu: Slzy pro Bartošku! A věta, kterou nikdo nezvládl vyslovit

Poslední rozloučení s Liamem Paynem: Plakala matka jeho syna, poslední láska i kolegové z kapely One Direction

Poslední rozloučení s hasičem Honzou: Sbohem přišly říct stovky lidí! Hrdina zemřel při pokusu zachránit cizí život

Poslední rozloučení s režisérem (✝90) Chalupářů a Cirkusu Humberto. Syn popsal jeho poslední chvíle

Poslední rozloučení s šéfem Svobodné Evropy Pecháčkem (†82): Jako s Karlem Gottem (†80). Před smrtí ztratil pas!

Poslední rozloučení s Kamilou Moučkovou (†92): Rok po smrti zaznělo její poslední přání

Poslední rozloučení s herečkou Zdenkou Procházkovou (†95): Pohřeb s odkladem!

Poslední rozloučení s Bartoškou (†78): Zásah policie a hasičů!

Poslední rozloučení s Ladislavem Županičem (†80): Kdo všechno přišel?

Poslední rozloučení s Libuší Šafránkovou (†68) ve Šlapanicích: 15 nejsilnějších okamžiků!

Krize Nesvačilové s fešným právníkem? Slzy jako hrachy

Ministr školství Balaš končí kvůli zdraví, Rakušan už má náhradu. Přesune se ministr Bek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy