Surfaře v Austrálii zabil žralok: Záchranáři marně pátrají po jeho těle

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.10.2023 (15:49)     Sekcia bulvár

Policie v Jižní Austrálii pátrá po těle 55letého surfaře, kterého napadl a patrně zabil žralok. Jak informoval zpravodajský server BBC News, muž v úterý ráno surfoval u poloostrova Eyre, když svědci viděli, jak ho napadl žralok. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Na surfaře (†60) zaútočil třímetrový žralok: Muž zranění podlehl

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.06.2020 (09:08)     Sekcia bulvar

Na šedesátiletého australského surfaře v neděli zaútočil a zabil ho třímetrový žralok. Muž utrpěl těžké zranění levé nohy, kterému podlehl, uvedla s odkazem na místní policii agentura Reuters.

 

Muž (58) si šel na Havaji zasurfovat: Napadl ho osmimetrový žralok!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.04.2023 (20:54)     Sekcia bulvar

Osmapadesátiletého muže při surfování napadl osmimetrový žralok tygří, který se mu zakousl do pravé nohy. Zraněného surfaře záchranáři ve vážném stavu převezli do nemocnice.

 

Slovák zmizel v Rakousku o silvestrovské noci: Záchranáři po něm marně pátrají

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.01.2025 (13:12)     Sekcia bulvar

Rakouští záchranáři marně pátrají po 34letém Slovákovi, který o silvestrovské noci beze stopy zmizel v horském středisku Viehhofen. Policii byl nahlášen jako nezvěstný až 7. ledna. Naposledy ve středu se ho záchranáři znovu pokoušeli najít, oznámila horská služba. Nasazeni byli členové horské služby v Saalbachu a psovodi.

 

Žralok v Austrálii napadl učitele během surfování. Jeho tělo se stále nenašlo!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.05.2023 (08:40)     Sekcia bulvar

Záchranáři u pobřeží Jižní Austrálie objevili části neoprenu a surfového prkna, které mohly patřit 46letému muži, jehož v této oblasti napadl žralok. Mužovo tělo se zatím najít nepodařilo a pátrání pokračuje, informovala v pondělí australská policie, kterou citovala agentura AP.

 

Žralok v Austrálii napadl učitele během surfování. Jeho tělo se zatím nenašlo!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.05.2023 (08:08)     Sekcia bulvar

Záchranáři u pobřeží Jižní Austrálie objevili části neoprenu a surfového prkna, které mohly patřit 46letému muži, jehož v této oblasti napadl žralok. Mužovo tělo se zatím najít nepodařilo a pátrání pokračuje, informovala v pondělí australská policie, kterou citovala agentura AP.

 

Žralok v Austrálii zabil 17letou dívku! Potrhali ji při plavání s kamarádkou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.02.2025 (05:49)     Sekcia bulvar

Žralok v turisty vyhledávané oblasti u východního pobřeží Austrálie.zaútočil na 17letou dívku, kterou smrtelně zranil. Informovala o tom australská média, podle nichž zvíře útočilo nečekaně blízko břehu.

 

Potápěče Simona (†35) zabil v Austrálii velký žralok: Podle rodiny by si nepřál jeho smrt

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.02.2022 (11:33)     Sekcia bulvar

Po krvelačném útoku velkého bílého žraloka zemřel v Austrálii sympatický pětatřicátník Simon Nellist. Milovník oceánů a bývalý člen RAF by podle své rodiny nechtěl, aby úřady žraloka zabily. Ty na něj teď pořádají hon. Zvíře se snaží najít pomocí dronů a nastražily i pasti.

 

Turistu (†38) v Karibiku zabil žralok: Mrtvolu našli s utrženou nohou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.12.2020 (09:44)     Sekcia bulvar

Tělo osmatřicetiletého francouzského turisty bylo nalezeno bez nohy u pobřeží ostrova Svatý Martin. V Karibiku, kde trávil svou dovolenou, jej zabil žralok.

 

Děsivý útok na oblíbené pláži: Turistu (†59) zabil žralok, jen pár metrů od pobřeží

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.02.2023 (09:06)     Sekcia bulvar

Australského turistu zabil žralok před zděšenými přihlížejícími u oblíbené pláže na francouzském tichomořském území Nová Kaledonie. Zpravodajský server BBC News dnes informoval, 59letý muž plaval asi 150 metrů od pobřeží u turisty vyhledávané pláže, když na něj v neděli zaútočil žralok.

 

Žralok brutálně potrhal muže u oblíbené pláže: Když ho vytáhle z krvavé vody, zemřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.11.2020 (11:50)     Sekcia bulvar

Na oblíbené pláži v Západní Austrálii v neděli ráno zemřel člověk, kterého napadl žralok. Paryba mu brutálně potrhala nohu a muž tak neměl nejmenší šanci přežít. Letos jde v Austrálii již o osmou oběť střetnutí se žralokem.

Žralok brutálně potrhal muže u oblíbené pláže: Když ho vytáhli z krvavé vody, zemřel

Obří žralok bílý se zakousl do surfaře: Byl velký jako auto, popsal boj o život kamarád

Další smrtelný útok žraloka: Predátor zabil mladého surfaře

Strach o českého turistu (65) v Rakousku: Pátrají po něm záchranáři!

Hledá se podnikatel Alex Burkov (38): Zabil ho billboardový boss?

Smrtící útok v egyptské Hurghadě: Žralok zabil turistu (†23) přímo před očima přítelkyně

Obětí útoku žraloka v Austrálii je sympatický Brit: Zkušený instruktor se chystal na svatbu

Žralok v Egyptě zabil další ženu! Uzavřené pláže

Známého surfaře zakousl žralok u pláže, která je uzavřena kvůli pandemii koronaviru

Muž při plavání v bazénu v Řepích zkolaboval! Plavčík i záchranáři o jeho život bojovali marně

Tragická smrt v Egyptě! Turistku (†68) zabil žralok, útok jen kousek od pláže natočili turisté

Diplomata EU zabil žralok v Egyptě: Kamarád popsal jeho poslední okamžiky

Smrtící útok v egyptské Hurghadě: Žralok zabil turistu (†23) přímo očima přítelkyně

Pohřeb místo svatby: Podnikatele (†52) zabil žralok před očima ženicha!

Krvelačný žralok napadl dítě! Chlapce (13) pokousal na noze

Nenapravitelný muž s mimoněm: Policisté pátrají po hojně trestaném recidivistovi

Při nehodě na Kutnohorsku zemřel motorkář: Záchranáři ho marně oživovali

Policisté marně pátrají po mamince tří dětí: Žena je nezvěstná už tři roky!

Zkušeného potápěče zabil žralok: O život ho připravila začátečnická chyba!

Děsivé detaily smrti profi surfaře (†49) a herce z Pirátů z Karibiku: Po útoku žraloka přišel o končetiny

Útok žraloka v Austrálii! O život přišel dvacetiletý surfař

Zdravotní sestra zemřela náhle na Štědrý den: Záchranáři ji marně oživovali

Při koupání utonul dobrovolný hasič (†17): Po těle cestovatele Patrika (30) záchranáři pátrají

Simona (†35) zabil velký žralok: Zdrcená přítelkyně ukázala fotky zásnub

Důchod slavila s dcerou na pláži: Julii při koupání zabil žralok!

Šťastná záchrana: Velký bílý žralok se zakousl surfaři do nohy, ten ještě zvládl doplavat ke břehu

Muže v dole Jeroným strhla voda: Pátrají po něm záchranáři, na místo míří USAR tým

Brutální útok žraloka: Surfař i s ukousnutou nohou statečně plaval dál

Novozélandští záchranáři pátrají po Čechovi: Petr (46) zmizel při náročné turistice!

Martin (14) se pokoušel zachránit oběť vraždy v Kostelci na Hané: Záchranáři popsali horor, který chlapec prožil

Luxusní dovolená u moře skončila tragédií: Mámu tří dětí zabil při potápění žralok

Turistku (†68) v Egyptě zabil žralok u hotelové pláže. Útoků u břehů bude přibývat, varují vědci

Náhle zavřené pláže v dovolenkovém ráji Čechů: V Hurghadě útočil žralok?

Hrůza v hlavním městě: Pod ženou se propadla zem! Pátrají po ní záchranáři

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy