Pohřeb agentky slavných Kučerové (†77): Sbohem od Chantal, Hrzánové i Holuba

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

Oblíbená manažerka slavných herců Hana Kučerová (†77) zemřela před týdnem ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Poslední sbohem do motolského krematoria jí přišli dát herci, kterým se starala o kariéru. Slzy neudržela herečka Chantal Poullain (67) nebo herečka Marika Procházková (49). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Komorní pohřeb agentky slavných Hany Kučerové (†77): Sbohem od Chantal, Hrzánové i Holuba! Nechyběly ani další hvězdy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.06.2024 (15:00)     Sekcia bulvar

Oblíbená manažerka slavných herců Hana Kučerová (†77) zemřela před týdnem ve Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady. Poslední sbohem do motolského krematoria jí přišli dát herci, kterým se starala o kariéru. Slzy neudržela Chantal Poullain (67), nebo Marika Procházková (49). 

 

Syn Hrzánové a Holuba se po letech stěhuje z Paříže: Mladý herec je čím dál podobnější slavnému dědovi Jiřímu

Zdroj Zdroj: super.cz     01.10.2025 (07:36)     Sekcia bulvar

Velkou novinu pro nás měl mladý herec Antonín Holub. Syn slavných rodičů Barbory Hrzánové a Radka Holuba se po letech, které strávil v Paříži, stěhuje zpět do Prahy. A na akci, kde se představil jako jeden z účinkujících projektu Roztančené divadlo, jsme museli konstatovat, že je stále podobnější slavnému dědovi Jiřímu Hrzánovi.

 

Syn Holuba a Hrzánové Antonín: Kopie dědy Jiřího Hrzána (†41)!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.11.2023 (18:20)     Sekcia bulvar

Jak jinak to mohlo dopadnout? Syn herců Báry Hrzánové (59) a Radka Holuba (55) a vnuk legendárního Jiřího Hrzána (†41) do toho taky spadl. Tonda vystudoval francouzské lyceum a muzikálovou školu v Paříži. Působí v několika francouzských divadlech. „Tam dědečka nikdo nezná, a nesrovnává mě s ním,“ řekl herec deníku Aha!.

 

Smrt agentky slavných: Truchlí Chantal i Langoš!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Přišli o svou druhou mámu! Exkluzivní manažerka slavných herců Hana Kučerová (†77) zemřela v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Podle zdroje deníku Aha! jí selhaly plíce.

 

Vážná nemoc? Z cvalíka Holuba od Hrzánové je věšák na hadry

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.06.2025 (08:14)     Sekcia bulvar

Ještě v seriálu Osada byl partner Báry Hrzánové pořádný cvalík v maskáčích. Dnes je ovšem všechno jinak, na Radkovi Holubovi totiž šaty jenom visí. Co se děje?

 

Vzpomínky Radka Holuba: Hrzánovou požádal o ruku, aniž by s ní kdy randil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2024 (17:30)     Sekcia bulvar

Herečtí manželé patří k největším stálicím českého šoubyznysu. Cestu k oltáři Radka Holuba (55) a Barbory Hrzánové (59) však provází vtipná historka. Herec se do budoucí manželky bláznivě zamiloval a okamžitě ji požádal o ruku. Co na tom, že spolu předtím ani nechodili…

 

Herecké geny se nezapřou: Obě dcery Jiřího Hrzána se chlubí talentovanými syny. Tenhle hraje v Paříži

Zdroj Zdroj: super.cz     29.03.2023 (18:50)     Sekcia bulvar

Nedávno jsme psali o synovi herce Karla Dobrého a jeho partnerky Terezy Hrzánové, který se objevil v několika českých filmech a seriálech. Ale jeho bratranec, syn herečky Báry Hrzánové (58) a jejího manžela Radka Holuba, rozhodně v rodinné tradici nezaostává. Bára nám na představení programu letní scény divadla Kalich prozradila, že jejich Tonda se jako herec uplatnil v Paříži.

 

Pohřeb kadeřníka slavných Zábranského: Jágrova přítelkyně zůstala ve Varech! Plakali Bendig, Myslivcová a spol.

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.07.2025 (15:55)     Sekcia bulvar

Několik desítek lidí se přišlo v pondělí ráno rozloučit s kadeřníkem slavných Jakubem Zábranským (†28), který nečekaně zemřel 25. června. Jeho blízká kamarádka Dominika Branišová (30), přítelkyně Jaromíra Jágra (53) mu ale do malé síně strašnického krematoria sbohem dát nepřišla.

 

Vnuk slavného Hrzána práskl do stolu: Už to takhle dál nešlo

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.10.2025 (08:10)     Sekcia bulvar

Syn Báry Hrzánové a Radka Holuba vděčí Francii za hodně, přesto ji dává "adieu". Proč se osmadvacetiletý vnuk Jiřího Hrzána (†41) vrací zpět do rodné vlasti?

 

Herci ve Francii si nepřejí zlom vaz, ale h*vno, říká syn Hrzánové a Holuba

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2024 (14:05)     Sekcia bulvar

Herečka Bára Hrzánová před pár dny oslavila šedesátiny. Do Show Jana Krause, kde dostala velký puget a dort, přišla i se synem Antonínem Holubem (26). Herec je také muzikant a hraje v kapele na baskytaru, housle a ukulele.

Vnuk Jiřího Hrzána (†41): Hraje už i v Praze!

Tohle je vážně syn Milana z Osady? Z potomka Radka Holuba a Báry Hrzánové je krasavec

Pohřeb skladatele Vadima Petrova (†88): Sbohem od plejády slavných

Pohřeb hudebníka StarDance Šatry (†54): Klobouk a joint na rakvi! Klaněl se zástup slavných...

Tokijskému taxikáři hrozí vězení: Přejel holuba!

Dojemný pohřeb fotografa hvězd Mráčka (†56) Sbohem od Vondráčkové, Grossových, Trošky i Popelky!

Oblíbený kadeřník slavných náhle zemřel. Pohřeb zaplatí modelka Kylie Jennerová

Pohřeb Ivana Havla (†82). Dagmar Havlová: Na pohřeb s tajemným doprovodem!

Jsem v pr*eli, už jsem si rezervovala pokoj na psychiatrii, tvrdí Chantal

Vidíte tam podobu? Vnuk legendárního Jiřího Hrzána (†41) se poprvé představil českým divákům. Žije ve Francii.

Indie propustila holuba, o kterém si myslela, že je čínský špion. Věznila ho osm měsíců

Pohřeb dobrovolného hasiče: Sbohem dali kolegové i houkající cisterny!

Poslední rozloučení s Josefem Zímou (†92): Sbohem králi, sbohem princi!

Chantal Poullain už ví, jaký dárek dá své vnučce. Bude to umělecké dílo

Holuba cestovatele smrt v Austrálii nečeká. Ukázalo se, že nakonec není z USA

Chantal Poullain děsí: Tohle si napíše na rakev

Plány Chantal Poullain odhaleny: FIRMA NA RAKVE

Langmajer, Hrzánová a Poullain v šoku: Smrt jejich agentky!

27 let spolu doma i na jevišti: Jaký je recept na manželské štěstí Báry Hrzánové a Radka Holuba?

Pohřeb filmového dirigenta Klemense (†88): Poslední sbohem od Brouska i Maláska

Poslední sbohem nadané Alence (†18) zavražděné na gymnáziu: Bílá rakev a zástupy truchlících

POSLEDNÍ SBOHEM RADIMU UZLOVI (†82): POHŘEB BEZ HVĚZD!

Pohřeb Jaromíra Štětiny (†82): „Sbohem, náčelníku!“ rozloučil se Pánek. Jak zavzpomínali Kalousek a Černochová?

Chantal Poullain o eutanazii: Hlavní je neztratit pozitivitu!

Dcera Bernáškové a synové Hrzánové a Vlasákové: Souboj VIP potomků v taneční show!

Smrt nejznámějšího bodyguarda slavných Zdeňka Zahradníka (†62): Pohřeb místo svatby!

Pohřeb Věry Plívové-Šimkové (†90): Sbohem jí dala i hvězda Páni kluci!

Boj o javor na Smetanově nábřeží: Pražští radní kácení neodmítli, holuba ale vzali na vědomí

Velkolepý pohřeb návrháře Armaniho (†91): Uzavřeli celou vesnici!

Pohřeb Ivana Havla (†82). Dagmar Havlová s tajemným doprovodem!

Poslední rozloučení se Zdenou Hadrbolcovou: Sbohem dali Bohdalová, Kolečko i hvězdy Ulice

Chantal šla s pravdou ven: Totálně ji okouzlil mladý muž!

Vladimír Polívka s přítelkyní tleskal své mamince Chantal. Kalendář s Rottrovou i Drábovou vynesl statisíce

Pohřeb Josefa Abrháma v ohrožení: Nelítostná hra o čas

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy