Záhadná smrt Karla Heřmánka (†76): S manželkou byli 33 let a měli velké plány!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.08.2024 (12:20)     Sekcia bulvár

Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí herce Karla Heřmánka (†76). Největší bolest jistě zažívá jeho rodina a hlavně manželka Hana (61), se kterou by letos oslavil výročí 33 let od jejich sňatku. A se kterou měli ještě velké plány… celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Smrt Karla Heřmánka (†76) na střelnici: Policie zveřejnila výsledky vyšetřování!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.01.2025 (12:29)     Sekcia bulvar

Tragická smrt Karla Heřmánka před necelými pěti měsíci (24. srpna 2024) otřásla Českem. Herec proti sobě na střelnici otočil zbraň a stiskl spoušť. Policie se případem začala zabývat a dnes vydala prohlášení. 

 

Tragická smrt Karla Heřmánka (†76): Policie nařídila pitvu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.08.2024 (14:33)     Sekcia bulvar

V případu sobotního tragického úmrtí herce Karla Heřmánka na střelnici nedaleko Příbrami byla nařízena soudní pitva a kriminalisté podle informací ČTK událost prověřují i pro trestný čin účast na sebevraždě. Policie dosud nepotvrdila, že zastřeleným je Heřmánek.

 

Vyšetřování tragické smrti Karla Heřmánka (†76), který si vzal život na střelnici: Policie zveřejnila výsledek

Zdroj Zdroj: super.cz     09.01.2025 (14:44)     Sekcia bulvar

Tragická smrt Karla Heřmánka loni koncem srpna šokovala Česko. Oblíbený herec si tehdy zaplatil lekce na střelnici, kde proti sobě obrátil zbraň a zastřelil se. Případem se zabývala policie, která nyní vyšetřování ukončila.

 

Dagmar Havlová smutní nad smrtí Karla Heřmánka. Hrdý, svérázný, nenapodobitelný rebel, musíme respektovat tvé rozhodnutí

Zdroj Zdroj: super.cz     26.08.2024 (17:34)     Sekcia bulvar

Bývalá první dáma Dagmar Havlová těžce nese tragickou smrt svého hereckého kolegy a kamaráda Karla Heřmánka, se kterým si zahrála v celé řadě filmů či seriálů. Namátkou jmenujme například seriál Malý pitaval z velkého města nebo Zvonokosy.

 

Smutná vdova Heřmánková 8 měsíců po smrti Karla (†76): Totální rozpad rodiny!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.05.2025 (11:59)     Sekcia bulvar

Po sebevraždě Karla Heřmánka (†76), který se loni v srpnu zastřelil, se rodina nesemkla, ale rozhádala! Manželství Karla Heřmánka ml. (36) je podle informací Blesku už dlouho v troskách, stejně jako vztah s jeho mladším bratrem Josefem (35).

 

Jako švihák lázeňský jenom zářil: Takto si Karel Heřmánek (†76) s manželkou Hanou užíval na festivalu ve Varech

Zdroj Zdroj: super.cz     26.08.2024 (10:45)     Sekcia bulvar

Tragická smrt Karla Heřmánka zasáhla Česko jako blesk z čistého nebe. Náhlý odchod herecké legendy zdrtil nejen jeho blízké, ale i kamarády, kolegy a fanoušky. Naposledy se blýskl na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam přijel spolu s manželkou Hanou.

 

Sebevražda Karla Heřmánka (†76): Oblíbenému herci měli od mučivé bolesti pomoct na sále. Čekala ho prý operace na gama noži

Zdroj Zdroj: super.cz     30.08.2024 (10:27)     Sekcia bulvar

V souvislosti s tragickou smrtí Karla Heřmánka (†76), který si sáhl na život na střelnici u Příbrami, se objevily nové informace. Jedním z důvodů mohly být nesnesitelné bolesti trojklaného nervu. Podle deníku Blesk měl přitom herec spásu na dosah, čekal ho zákrok na gama noži.

 

Celoživotní kamarád Heřmánka (†76) Bartoška (77): Detaily o Karlově vážné nemoci!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.08.2024 (12:30)     Sekcia bulvar

Velkou bolest prožívá po smrti Karla Heřmánka (†76) jeho životní i divadelní parťák Jiří Bartoška (77). Ve vzpomínce na hvězdu filmů Fešák Hubert nebo Smrt krásných srnců popsal, s čím se mu Heřmánek zkraje léta svěřil...

 

Pavel Trávníček se bojí opětovného zavření divadel: Co říká na kolegu Karla Heřmánka, který si to přeje?

Zdroj Zdroj: super.cz     21.09.2020 (09:18)     Sekcia bulvar

Hodně narychlo se na zahájení Febiofestu chystali Pavel Trávníček (69) a manželkou Monikou. "Dozvěděli jsme se o tom až den předtím, tak to bylo trošku hektické. Naštěstí jsme měli volno, tak jsme byli rádi, že můžeme vyrazit do společnosti po dlouhé době na velkou akci. Doufejme, že nebude poslední," svěřili Super.cz.

 

Utajený hrob Karla Heřmánka: Herecká legenda spočinula mezi velikány

Zdroj Zdroj: super.cz     02.09.2025 (12:40)     Sekcia bulvar

Nedávno uplynul rok od úmrtí herce Karla Heřmánka, který loni spáchal sebevraždu na střelnici nedaleko Příbrami, kde si zaplatil lekce střelby a obrátil zbraň proti sobě.

Sebevraždu Karla Heřmánka vyšetřuje policie. Nařídila soudní pitvu

Policie o smrti Karla Heřmánka: Už mají jasno o příčině

První zpověď rodiny herecké legendy Heřmánka (†76): Náš život bez Karla!

Sebevražda Karla Heřmánka (†76) na střelnici: Zničil život instruktorovi!

Týden po pohřbu Karla Heřmánka (†76): Proč tají jeho hrob?

Dusno u Heřmánkových: Po sebevraždě krach vztahu a útěk

Herec Zdeněk Žák (72): Pochyby o smrti Heřmánka! Někdo lže, tvrdí

Kolegové Heřmánka (†76) v šoku z jeho sebevraždy: Karle, proč? Slova zděšení a smutku…

Sebevražda Karla Heřmánka (†76) na střelnici: Zničil život instruktorovi, tvrdí odborníci

Herec Žák (72) o smrti kamaráda Heřmánka (†76): Nevěřím, že spáchal sebevraždu! Třeba někdo lže

Pozadí manželské krize Karla Heřmánka juniora: Ženu podvedl s ukrajinskou herečkou!

Detaily pohřbu Karla Heřmánka (†76): Tajná „oslava“ v divadle

Rozpad rodiny Karla Heřmánka (†76)! Promluvila svědkyně: Karel shodil bráchu ze schodů

Nemůžu tomu uvěřit, budeš nám všem neskutečně chybět! Herecký svět oplakává tragický odchod Karla Heřmánka

Z posledního příspěvku Karla Heřmánka mladšího naskočí husí kůže. S tátou vtipkovali před objektivem

Svědek z divadla tvrdí: Za sebevraždou Karla Heřmánka (†76) není jen trojklaný nerv, ale... Měl v puse rakovinu

Krach manželství Karla Heřmánka ml.: Tajná svatba, tichý rozchod a přírůstek do rodiny!

Černé myšlenky vdovy po Heřmánkovi (†76) Hanky: Znovu musela myslet na smrt

Karel Heřmánek (†76) zemřel: Takhle přitom nedávno řádil s Bartoškou ve Varech!

Záhadná smrt herce Hackmana (†95) s manželkou (†64): Našli je mumifikované!

První slova syna po smrti Karla Heřmánka (†76): Dojemný vzkaz do nebe!

Smrt Hackmana (†95) s manželkou (†64): Záhadu mumií rozlousknou chemici!

Rodina Karla Heřmánka (†76) po děsivé tragédii: PRVNÍ MEJDAN BEZ VDOVY

Mrazivá náhoda! V den smrti se objevily "ďábelské" fotky Heřmánka (†76) se synem

Muka Karla Heřmánka: Herci ochrnula tvář kvůli zánětu trojklanného nervu

Nové svědectví ohledně sebevraždě Karla Heřmánka (†76): Měl rakovinu?

Měli jsme velké plány! stýská si Petr Janda po smrti Kóbora (†78) z Omegy

Týden po pohřbu Heřmánka (†76): Proč tají jeho hrob?

Drobný o sebevraždě Heřmánka (†76): Šokující názor!

Záhadná prvomájová smrt muže na Petříně: Jeho mrtvolu našli kousek od sochy Karla Hynka Máchy

Svědek z divadla: Za sebevraždou Heřmánka (†76) není jen trojklaný nerv. Měl v puse rakovinu

Barbora Šporclová Kodetová o smrti Heřmánka (†76): Poslední rozhovor a pak šok!

Záhadná smrt Sinéad O'Connorové: Měla velké plány, říká její manažer

Smrt Menzela zasáhla i Gottovou: Zveřejnila Jiřího (†82) osobní vzkaz pro Karla (†80)!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy