Východ Česka pod náporem sněhu. Dorazí první větší nadílka, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.11.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

Od čtvrtka do neděle si Česko užije již skutečně zimního počasí. Z počátku víkendu především na Moravě a ve Slezsku napadne až 10 cm sněhová pokrývka. Řidiči by některé dny měli dbát zvýšené opatrnosti kvůli náledí na komunikacích.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Studená fronta dorazí na i východ Česka. Čekají nás přeháňky, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.09.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Studenou frontu, která ve středu dorazí i na východ Česka, přebije vlna vyššího tlaku z jihozápadu. Pak se oteplí, ve čtvrtek budou nejvyšší denní teploty dokonce až 29 °C, ale od západu začne přicházet oblačnost s ojedinělými přeháňkami. V pátek Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) očekává na většině území občasný déšť.

 

Moravu čeká kalamita: Napadne čtvrt metru sněhu! Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.12.2021 (14:14)     Sekcia bulvar

Jih a východ republiky se má na co těšit. Podle meteorologů tu napadne 20 cm sněhu, místy až čtvrt metru. Varování platí především pro Jihomoravský kraj a část Zlínského kraje. Čeká se tu kalamita! Sledujte radar Blesku ZDE

 

Česko sevřela zima: Nasněží i v nížinách! Silnice kloužou, došlo k první smrti. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.11.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Podzim se chýlí ke konci a paní Zima pomalu přebírá vládu. Na hřebenech hor včera napadlo i deset centimetrů sněhu, do konce týdne bílá nadílka pocukruje i nížiny.

 

Na Šumavě je nejvíce sněhu za sezonu, blíží se ale oteplení. Kdy dorazí? Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.03.2021 (14:50)     Sekcia bulvar

V horních partiích Šumavy v těchto dnech leží nejvíc sněhu v sezoně. Způsobily to srážky v posledních dnech. Například na Plechém, který je s nadmořskou výškou 1378 metrů nejvyšší horou české části Šumavy, je nyní 110 centimetrů sněhu. ČTK to řekli meteorologové.

 

V novém týdnu se zahřejeme: Naměříme 20 °C. Přijdou i přeháňky, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.03.2021 (06:00)     Sekcia bulvar

Jaro se konečně vrátilo do Česka! O víkendu lidé i přes lehké deštíky houfně vyráželi do přírody a ani začátkem nadcházejícího týdne nás příjemné jarní teploty neopustí. Sledujte meteorologický radar Blesku.

 

Meteorologové varují: Napadne až 40 cm sněhu! Mrazy mohou spálit ovocné stromy. Sledujte radar Blesku!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Mrazivá rána, závěje sněhu a celkově nevlídno. Na víkendové procházky bude nutné opět vytáhnout zimní bundy a na letní šaty nějaký čas zapomenout. Zima se vrátila a své vlády se zatím nehodlá vzdát. Pokud se chystáte od hor, pozor na komplikace v dopravě, které může způsobit až 40centimetrová sněhová nadílka. Sněhové řetězy byste proto neměli zapomenout doma. 

 

Závěr prázdnin bude tropický, ale opět dorazí bouřky. Ohřeje nás až 33 °C. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Závěr prázdnin bude podobně jako celé léto především tropický a s bouřkami, upozornil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Nejvyšší teploty by měly dosáhnout až 33 °C. V následujících dnech bude nejtepleji, ale o víkendu by se pak mělo trochu ochladit. Sledujte radar Blesku.

 

Napadne až 15 cm! Východ Česka potrápí silné sněžení a vichr, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.11.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Na východě Moravy dnes v noci silně foukalo. Vítr měl podle výstrahy Českého meteorologického ústavu (ČHMÚ) v nárazech dosahovat rychlosti až 70 kilometrů v hodině. To ale není jediný jev, který region potrápil – výstraha platí také před sněžením, která má být přechodně i silné. Na Moravě a ve Slezsku může za noc napadnout 5 až 15 cm sněhu.

 

Sníh v Krkonoších i Jeseníkách, na Šumavě napadlo i 17 cm. Česko potrápí vichr i déšť, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2023 (17:39)     Sekcia bulvar

Na hřebenech Krkonoš napadlo v noci na dnešek asi 15 centimetrů sněhu. Bylo to první větší sněžení nadcházející zimy v nejvyšších partiích hor. Silný vítr dnes zastavil horní úsek lanovky z Pece pod Sněžkou na Sněžku. Poprvé v Krkonoších po létě sněžilo 8. října, kdy se poprašek sněhu objevil na vrcholu Sněžky. Vůbec první sníh se dnes objevil v Jeseníkách, sněžilo i na Šumavě, kde napadlo až 17 centimetrů sněhu. V nížinách nás čekají dešťové přeháňky i sílící vítr.

 

Česko zasype sníh! Čeká se až 12 cm a komplikace v dopravě. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.11.2024 (11:38)     Sekcia bulvar

Do Česka pronikla zima a teplota bude po celý zbytek týdne klesat v noci, ale i občasně přes den, pod bod mrazu. Meteorologové varují před tvorbou náledí, ale také před námrazou na silnicích, mrznoucím deštěm a hlavně sněhovou nadílkou. Ta zasáhne především východ republiky, kde se očekává až 12 cm sněhu, sníh bude komplikovat situaci v dopravě.  

První sníh v Jeseníkách, v Krkonoších napadlo 15 cm. Česko potrápí vichr i déšť, sledujte radar Blesku

Na východ Česka se valí vydatný déšť. Objevit se mohou i bouřky, sledujte radar Blesku

Na jihovýchod Česka znovu mohou udeřit bouřky. Bude až 31 °C, sledujte radar Blesku

Mráz v Česku: Noc přinese až -11 °C, v neděli se oteplí. Pozor na ledovku, sledujte radar Blesku

Počasí v Česku: Znovu dorazí déšť a ochladí se. Vytáhneme už svetry? Sledujte radar Blesku

Víkend zalitý sluncem: Až 32 °C vystřídají bouřky. A kdy se ochladí? Sledujte radar Blesku

Východ Česka v úterý zavalí sníh, napadne až čtvrt metru. Sledujte radar Blesku

Do Česka dorazí už ve středu sníh. Meteorologové řekli, kde ho čekat. Sledujte radar Blesku

Do Česka míří pořádná zima. Budou konečně zase bílé Vánoce? Sledujte radar Blesku

Česko zachvátí déšť. Zlepšení přijde na konci týdne, má být až 25 °C. Sledujte radar Blesku

Počasí jako na houpačce: Přes den až 11 °C a sněhová nadílka na horách. Sledujte radar Blesku

Do Česka se vrátila zima. K mrazům se přidá chumelenice, sledujte radar Blesku

Apríl si pohrává s teplotami: Napadne 30 cm sněhu, varují meteorologové. Sledujte radar Blesku

Na východ Česka se valí vydatný déšť. Hrozí i silné bouřky, sledujte radar Blesku

Apríl si pohrává s teplotami: Na Šumavě napadlo 15 cm sněhu, sledujte radar Blesku

Napadne až 15 cm! Východ Česka trápí husté sněžení, bouračky přibývají, sledujte radar Blesku

Bouřky jsou po 33 °C vedrech zpět: Udeřily ve Slezsku, hrozí i kroupy. Sledujte radar Blesku

Na Česko se žene chumelenice. Napadne až 10 centimetrů mokrého sněhu, sledujte radar Blesku

Napadne až 20 cm sněhu. Kde? Hladiny řek se nebezpečně zvedají, sledujte radar Blesku

Tvrdý návrat zimy do Česka: Na Šumavě napadlo 36 cm a chumelí se dál, sledujte radar Blesku

Nehody a další potíže kvůli sněhu na řadě míst Česka! Napadne až 10 cm, sledujte radar Blesku

První školní týden bude tropický. Teploty se vyšplhají až na 34 °C! Sledujte radar Blesku

Po sněhu a chladu přichází oteplení i déšť, v půlce týdne až 11 °C. Sledujte radar Blesku

Nehody, kolony, uvízlé kamiony i stojící vlaky kvůli sněhu. Sněžit má dál, sledujte radar Blesku

Nehody, kolony, uvízlé kamiony i stojící vlaky kvůli sněhu. Napadlo až 10 cm, sledujte radar Blesku

Západ Čech zasáhnou bouřky. Hrozí silný déšť i kroupy, sledujte radar Blesku. A kdy se ochladí?

Na horách napadne až 30 cm nového sněhu, jaro se k nám nechystá. Sledujte radar Blesku

Tvrdý návrat zimy do Česka: Na Šumavě napadlo 20 cm a chumelí se dál, sledujte radar Blesku

Na východ Česka se ženou silné bouřky, hrozí přívalové deště. Sledujte radar Blesku

V Česku opět hrozí bouřky. Utnou je tropy, o víkendu znovu až 34 °C! Sledujte radar Blesku

Napadne až 20 cm sněhu. Kde? Platí výstraha i před povodněmi, sledujte radar Blesku

Aprílové počasí: Sněhová nadílka v Česku a řada nehod! Oteplí se až na 17 °C, sledujte radar Blesku

Na Šumavě napadne až 20 cm sněhu. A v Čechách udeří silný vichr, sledujte radar Blesku

Až půl metru sněhu na horách! Bílá peřina na Šumavě i Pradědu, sledujte radar Blesku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy