Rulík zaplnil poslední místo na soupisce pro MS. A teď kdo za Kondelíka…

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2025 (22:32)     Sekcia sport

Na soupisku české hokejové reprezentace pro mistrovství světa byl v úterý večer dopsán útočník Adam Klapka, který s nároďákem v dějišti turnaje v Herningu až dosud jen trénoval. Zaplnil tak poslední dvaadvacáté místo pro hráče do pole. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Je rozhodnuto! Češi zaplnili poslední dvě místa na soupisce pro MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (19:09)     Sekcia sport

Už žádná posila ze zámoří českou hokejovou reprezentaci na MS v Rize neposílí. Nároďák totiž v sobotu večer zaplnil poslední dvě volná místa na soupisce útočníky Danielem Voženílkem z Třince a Martinem Kautem ze San Jose Barracuda z AHL.

 

Na soupisce reprezentace už zbývá poslední volné místo! Které hráče se Pešán rozhodl zapsat?

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2021 (11:00)     Sekcia sport

Už jen poslední volné místo zbývá na soupisce české hokejové reprezentace pro mistrovství světa v lotyšské Rize. V sobotu dopoledne, den po úvodní porážce 3:4 s Ruskem, na ni hlavní trenér Pešán se svými asistenty Strakou a Špačkem zapsali třicetiletého obránce Andreje Šustra a o deset let mladšího benjamínka týmu, útočníka Matěje Blümela.

 

Rulík rozšiřuje kádr. Do Karlových Varů povolal 27 hráčů, mezi nimi i budějovického Kondelíka

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2024 (15:24)     Sekcia sport

Po „oťukávácím“ týdnu v Říčanech, kde hokejová reprezentace trénovala jen ve dvou pětkách, se od pondělí rozjede příprava na květnový šampionát v Praze naplno. Na kemp v Karlových Varech, jehož součástí bude i čtvrteční a sobotní zápas proti Německu, povolal kouč Radim Rulík tři brankáře, devět obránců a 15 útočníků. Je mezi nimi třeba i reprezentační novic Jáchym Kondelík z Českých Budějovic.

 

Nečas na soupisce znamená i jeden konec. Rulík oznámil jméno, které se loučí

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2024 (23:38)     Sekcia sport

V kádru hokejové reprezentace končí po dopsání Martina Nečase na soupisku pro mistrovství světa jeden z náhradníků, který dosud neodehrál ani minutu a s týmem pouze trénoval. „Padlo to na Michala Kovařčíka. Pro hráče do pole můžeme mít jen 22 akreditací. A tak opustí tým,“ řekl trenér Radim Rulík po vítězném zápase s Velkou Británií.

 

Uvidíme úplně jiný zápas než s Amerikou, slibuje Rulík před čtvrtfinále se Švédy

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2025 (20:30)     Sekcia sport

Dobře si uvědomuje, že jeho tým bude ve čtvrtečním čtvrtfinále čelit obrovské kvalitě domácího výběru. Vždyť hned dvaadvacet hráčů na švédské soupisce pro MS působí v NHL. Přesto kouč české hokejové reprezentace Radim Rulík věří, že se svými asistenty nachystali taktiku, která by na výběr Tří korunek mohla platit.

 

U Noska jsem se rozhodl hned po prvním zápase, prozradil Rulík. Na soupisce si nechá místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2024 (21:56)     Sekcia sport

V nominaci české hokejové reprezentace na domácí mistrovství světa se objevilo hned několik překvapení. A nečekaně také vypadly hned tři zámořské posily. „U Tomáše Noska jsem se rozhodl už po prvním zápase, rozhodl jeho výkon proti Finsku,“ prozradil na tiskové konferenci trenér národního týmu Radim Rulík. Proč sáhl po Davidu Špačkovi, plánuje čekat na vývoj série Bostonu s Floridou a jak nominaci ovlivnil nepovedený turnaj v Brně?

 

Motor reaguje na tahanici o Kondelíka: Nepochopitelné jednání, zbytečný tlak na hráče

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.06.2024 (14:43)     Sekcia sport

Po průlomové sezoně se z hokejového útočníka Jáchyma Kondelíka stalo pořádně horké zboží. Čerstvý mistr světa má pro příští ročník platnou smlouvu v Českých Budějovicích, za které včetně play off nasbíral parádních 47 bodů v 51 zápasech. O dvoumetrového čahouna se však zajímaly Pardubice. A jejich majitel Petr Dědek s předstihem oznámil, že Kondelíka podepsal na pět let, ovšem až od sezony 2025/2026. Takové jednání se však Motoru vůbec nelíbí.

 

Vypnul jsem internet. Pokud budete kritizovat, tak mě, a ne hráče, žádá Rulík. O Hronkovi nemá dobré zprávy

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2024 (14:12)     Sekcia sport

Jméno brankáře, se kterým hodlá vyrukovat na páteční vstup do domácího šampionátu proti Finsku, ještě neoznámil, kapitána pak veřejně sdělí ve čtvrtek. Přesto trenér hokejové reprezentace Radim Rulík ve středu poodhalil pár zajímavých poznatků. Nejen o dalších možných posilách z NHL, kvůli kterým si chce nechat pár volných míst na soupisce.

 

Reprezentace doplnila soupisku pro MS, nejsou na ní Nečas, Klapka, Gazda a Kořenář

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.05.2025 (13:49)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace doplnila na soupisku pro MS čtveřici útočníků - Jakuba Fleka, Daniela Voženílka, Jakuba Lauka a Jáchyma Kondelíka. Na soupisce tak jsou dva brankáři a 19 hráčů do pole.

 

Změna v nominaci. Černoch nahradil nemocného Kondelíka

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2025 (10:32)     Sekcia sport

Hokejovou reprezentaci, chystající se v Liberci na úvodní zápas Švýcarských her, doplnil útočník Jiří Černoch. Nahradil nemocného Jáchyma Kondelíka.

Taky by ses mohla zeptat, jak se mám já! Voženílek si dobíral manželku kvůli jejímu zájmu o Kundrátka

Liberecký Sadílek zaplnil poslední volné místo v české nominaci na Euro

Soupiska je plná, Jalonen zaplnil poslední volné místo

O první příležitosti pro nečekaného asistenta i o poslední šanci pro některé hráče

Rulík: Odehráli jsme nejtěžší zápas, Zacha se zlepšuje sezonu od sezony

Na bratrskou spolupráci nedojde. Rulík povolává třetího nejproduktivnějšího hráče extraligy

Poslední posila ze zámoří. Kämpf na šampionát dorazí, potvrdil Nedvěd

Na soupisce reprezentace je zatím jen osm útočníků, Nečas už dorazil do Dánska

Rulík musí dělat škrty v nominaci na Švédské hry

Petr Čech na soupisce Chelsea? Není tam jen na okrasu, říká trenér Lampard

Krachující Slavia se připomněla. Přímý souboj o play off pro Trutnov

Rulík nominoval na Švédské hry nováčky Zajíčka, Gazdu. Jedou i Radil nebo Kovář

Musíte párkrát padnout na držku. Rulík o pouti k reprezentaci i plánech

Rulík má na reprezentačním seznamu 139 kandidátů, zajímá ho i Krejčí

Karviné vychází sázka na cizince. Dříve byli v jiné kabině, až Hyský přišel se změnou

Poslední minutu jsem se kochal, přiznal Rulík. Doufá, že sudí uberou s přísností

Výměna útočníků v reprezentaci. Připojil se Kämpf, tým opouští Kousal

Gudas na tréninku „sundal“ Kondelíka a chválil Pastrňáka za bitku

Rulík místo nemocného Zbořila bere do Švýcarska jeho pardubického parťáka

Zkušený centr Kovář se na domácím MS nepředstaví, Rulík s ním nepočítá

Rulík rozdává tajné plusy a minusy

Bez zásadních změn. Rulík nominoval na Švýcarské hry i Červenku

Chyběl nám život, musíme zlepšit všechno, uvědomuje si kouč Rulík

Potvrzeno! Pastrňák přiletí. Simon nečekaně opustil MS a už se nevrátí

Kašovy bych měl rád v týmu oba dva, ale zdravé, řekl Rulík. Co další opomenutí?

Poslední test před olympiádou. Rulík oznámí nominaci na Švýcarské hokejové hry

Rulík: Prioritou pro mě byla chuť kolegů

Hokejová dvacítka zná Mlejnkova nástupce. Mladíky povede Rulík

Rulík po výhře nad Švýcary chválil tým i úspěšné přesilové hry

Trénoval ho v juniorce i při triumfu Litvínova. Francík je inteligentní kluk, říká o brankáři Rulík

Euforie ve Švédsku. Na Čechy dorazí z NHL hvězdná posila, píší média

Americký rozehrávač Ross posílil basketbalisty Nymburka

STUDIO MS EXTRA ŽIVĚ: Trenér reprezentace Rulík hodnotí nejen čtvrtfinálový konec

Dvacítku povede nadále Rulík

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy