Svoboda mě překvapil, uznal Ocampo. Na čem musí Češi před ME ještě zapracovat?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2025 (09:40)     Sekcia sport

O přesném složení nominace pro EuroBasket ještě po vítězné generálce s Gruzií (100:87) zcela jasno neměl, přesto šlo ze slov trenéra Diega Ocampa vyčíst, že hrubou představu má. „Potešili mě i hráči, kteří do Rigy nakonec nepojedou. Tvrdě pracovali, pomohli nám a ukázali se do budoucna,“ říkal. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ocampo po kvalifikaci: Mladí si odnesli tři lekce. Minuty nestačí, musí na sobě makat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2025 (09:30)     Sekcia sport

„Prohráli jsme, ale taky jsme něco získali,“ zahájil trenér české basketbalové reprezentace Diego Ocampo tiskovou konferenci po duelu s Velkou Británií (75:96), který uzavřel kvalifikaci na letošní mistrovství Evropy. „Musíme se pobavit, na kterých věcech je ještě třeba zapracovat. Přípravě musíme dát maximum a taky se na ni pořádně nachystáme.“

 

Na Nizozemce asi bez Satoranského s Veselým, jinak komplet, slibuje Ocampo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2024 (16:36)     Sekcia sport

Za necelý měsíc čeká basketbalovou reprezentaci další důležitý souboj v kvalifikaci o EuroBasket 2025. Ve čtvrtek 21. listopadu se Češi utkají v Pardubicích s Nizozemci. Trenér Diego Ocampo prozradil, že se zřejmě bude muset obejít bez dvojice hráčů z Barcelony - Tomáše Satoranského a Jana Veselého, další omluvenky ale neočekává.

 

Nervozita? Musíme ji odstranit, dal si za úkol Ocampo. Nad vysvětlením chyb dumal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2025 (06:04)     Sekcia sport

Na tiskové konferenci trenér českých basketbalistů Diego Ocampo tradičně začínal s pozápasovým hodnocením. Očima ještě jednou projel papír se statistikami klání proti Estonsku (75:89) a prohlásil: „V zápase jsme měli o osmnáct útoků méně než soupeř. Pak je velmi těžké být konkurenceschopný.“

 

Znovu blíž cíli. Dvě výhry navnadily, co ještě vyladit před EuroBasketem?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2022 (18:00)     Sekcia sport

Sehranost, šířka kádru, bojovnost v klíčových momentech, ale i problémy na doskoku či hluchá místa ke konci zápasů pod tlakem soupeřů. Čeští basketbalisté mají za sebou první dvě prověrky před zářijovým EuroBasketem, jehož skupinu sehrají v Praze. Jaké jsou necelé dva měsíce před domácím vrcholem jejich silné stránky a na čem musí ještě zapracovat?

 

Dvakrát vyhráli, v boji o Paříž ale končí. Zlepšili jsme se, hodnotí Ocampo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2023 (06:58)     Sekcia sport

Po vítězství svého týmu nad Severní Makedonií 94:82 sledoval kouč českých basketbalistů Diego Ocampo s asistenty Lluísem Rierou a Janem Šotnarem v hledišti zaplněné haly Tondiraba v Tallinnu duel domácího Estonska s Izraelem, ale příznivého výsledku se nedočkali. Do semifinále předkvalifikace o olympijské hry v Paříži 2024 se Češi nedostali a nástupce Ronena Ginzburga zažije další soutěžní zápasy až na konci února příštího roku na startu kvalifikace o EuroBasket 2025 v Řecku a doma s Velkou Británií.

 

Rybář chce, aby biatlonisté v přestávce zapracovali na střelbě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.12.2023 (15:54)     Sekcia sport

Praha - Podle sportovního ředitele biatlonového svazu Ondřeje Rybáře musí čeští reprezentanti během vánoční přestávky zapracovat hlavně na přesnosti a rychlosti střelby. Přeje si, aby Češi od ledna...

 

Ocampo končí u českých basketbalistů, nový kouč bude jmenován v úterý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.09.2025 (16:11)     Sekcia sport

Praha - Španěl Diego Ocampo končí po dvou letech na pozici hlavního kouče českých basketbalistů, s kterými na přelomu srpna a září na mistrovství Evropy v Rize obsadil bez výhry předposlední, 23. místo....

 

Hapal: Šli jsme si za postupem. Pohár chceme vyhrát

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2025 (22:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku přijeli do Pardubic s jasnou rolí favorita – a svou misi splnili. Po výhře 2:0 si zajistili čtvrtfinále MOL Cupu, trenér Pavel Hapal však čekal od svého týmu ještě víc. „Chybělo nám lepší řešení situací, na tom musíme zapracovat,“ uznal po utkání kouč Baníku.

 

Ocampo po ME: Kritiky se nebojím. Na vyhodnocení turnaje potřebujeme čas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2025 (21:26)     Sekcia sport

Ze svého premiérového seniorského EuroBasketu odjíždí kouč Diego Ocampo bez výhry. V posledním zápase na turnaji schytali jeho svěřenci výprask 75:109 od domácího výběru. „Pro tým to byly těžké chvíle. I pro mě jako kouče, protože jsme byli Lotyšům soupeři nějakých 15 minut,“ říkal na tiskové konferenci.

 

Svoboda hrál poprvé v základu a proti Hložkovi. Adamův gól byl extratřída, uznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2021 (12:27)     Sekcia sport

Poprvé nastoupil v základní sestavě prvoligových fotbalistů MFK Karviná a rovnou na hřišti pražské Sparty. Mladý karvinský útočník Antonín Svoboda měl po prohře 0:2 smíšené dojmy.

Ocampo zůstává trenérem českých basketbalistů, svaz stanovil nové úkoly

Bude, či nebude? Ocampo v Haagu vyhlíží Satoranského, týmu věří i bez něj

Novým koučem basketbalistů je Španěl Ocampo, vedl Satoranského i Krejčího

Trenér českých basketbalistů Ocampo povede ve španělské lize Manresu

Ocampo u Čechů po dohodě končí. Národní tým teď potřebuje jiného trenéra, uvedl

Čeští basketbalisté jsou bez trenéra. Ocampo skončil

Ledecké kouč vyvařuje, aby se jí soupeřky nesmály. Kila navíc ale nechce

Basketbalisté nesplnili podle svazu na ME hlavní cíle, trenér Ocampo ale zůstává

Výsledek tendru nás příjemně překvapil. Ligová nadstavba zůstane, řekl Svoboda

Štrasburk fandí Čechům, překvapil Bohačík před zápasem s Francií

Zdravý a ve formě. Svoboda cílí na finále a říká: Ještě jsem nezapnul forsáž

Testy, rozdělený charter. Češi nechtějí opakovat průšvih z letu do Tokia

Ostudná tečka, Češi neměli co nabídnout. Těžká chvíle pro nás všechny, říká kouč Ocampo

Po porážce Češi narazí na Německo

Šéf LFA Svoboda chce řešit podobu stadionů, podle něj musí jednat hlavně kluby

Trenér v karanténě. Času mám jako nikdy, říká zlínský kouč Svoboda

Po porážce Češi narazí na Německo, hrát se bude odpoledne

Chci titul jako táta a máma, přeje si Svoboda. Dočká se s volejbalovými Lvy?

Slovácko vyhrálo zaslouženě, uznal pardubický kouč Kováč. V zimě plánuje přivést posily

Talenti na scéně. Luis Enrique omlazuje španělskou reprezentaci

Ocampova břitva v praxi. Jak Španěl mění český basketbal v rekordním čase

Voráček překvapil: Můj sen je být trenérem reprezentace

Nymburk posílí basketbalový reprezentant Svoboda, vrací se po sedmi letech

Belgický kouč ocenil Čechy: Donutili nás bránit, určitě mohou postoupit

Musím zaběhnout nesmysl, ví Svoboda. Požene jej konkurence i české srdce

Jágra překvapil humbuk a šel s Kladnem trénovat: Hrozný, jen přežít bylo šílený!

Vysočina musí zapracovat na defenzivě, osm gólů za dva zápasy je moc

Svobodovi: Teď jsme soupeři, bráchové budeme zase až po play off

Aspoň budu mít co vyprávět, říká překážkář Svoboda o rvačce se zloději

Předseda LFA Svoboda má obavy, že fotbalová liga tento víkend ještě nezačne

Bláznivý konec, školácké chyby. Ani nevím, čím jsme to urvali, uznal Satoranský

S trenérem Holaněm jsem fakt prohrát nechtěl, řekl plzeňský gólman Svoboda

Děčínský Svoboda: Byla to horská dráha, ale do Hradce se ještě vrátíme

Překážkář Svoboda si obnovil svalové zranění a přijde o ME v Mnichově

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy