České stolní tenistky si po výhře nad Belgií zajistily postup do osmifinále ME

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2025 (14:15)     Sekcia sport

České stolní tenistky porazily ve svém druhém zápase na mistrovství Evropy 3:1 Belgii a postoupily v Zadaru do osmifinále. Zároveň si tým kolem loučící se Hany Matelové zajistil start na světovém šampionátu příští rok v Londýně. Muži budou hrát o postup s Tureckem od 19:00. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Stolní tenistky si zajistily postup do osmifinále ME a tím také účast na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2025 (14:15)     Sekcia sport

České stolní tenistky porazily ve svém druhém zápase na mistrovství Evropy 3:1 Belgii a postoupily v Zadaru do osmifinále. Zároveň si tím tým kolem loučící se Hany Matelové zajistil start na světovém šampionátu příští rok v Londýně. Muži budou hrát o postup s Tureckem od 19:00.

 

České stolní tenistky se po výhře nad Itálií kvalifikovaly na ME družstev

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (22:50)     Sekcia sport

České stolní tenistky si stejně jako reprezentační tým mužů zajistily postup na mistrovství Evropy družstev, které se bude hrát letos v Malmö. Ve třetím utkání kvalifikace zdolaly v Havířově Itálii 3:2 a v tabulce skupiny A2 už nemohou skončit hůř než druhé.

 

Stolní tenistky nestačily na MS na Singapur a vypadly v osmifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2022 (08:37)     Sekcia sport

České stolní tenistky nestačily na Singapur a s mistrovstvím světa družstev v Číně se rozloučily v osmifinále. Po postupu ze třetího místa v základní skupině, v níž porazily Egypt a podlehly Německu a Indii, prohrály v prvním kole play off Singapuru 1:3. Jediný bod získala Hana Matelová.

 

Stolní tenistky při rozlučce Matelové prohrály na úvod ME s Portugalskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2025 (16:39)     Sekcia sport

České stolní tenistky zahájily mistrovství Evropy družstev v Zadaru porážkou 1:3 s favorizovaným Portugalskem. Proti týmu, který je nasazený jako čtyřka, zatímco Češky jsou čtrnácté z 24 účastníků, uhrála bod pouze Karin Grofová. Nejzkušenější Hana Matelová na své poslední reprezentační akci obě utkání prohrála. V úterý nastoupí české reprezentantky proti Belgii, ze tří celků dva projdou do osmifinále a zároveň se kvalifikují na světový šampionát. Muži dnes začnou v 19:00 proti Švédsku.

 

Stolní tenistky nestačily na MS na Singapur a skončily v osmifinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2022 (08:28)     Sekcia sport

České stolní tenistky nestačily na Singapur a s mistrovstvím světa družstev v Číně se rozloučily v osmifinále. Po postupu ze třetího místa v základní skupině, v níž porazily Egypt a podlehly Německu a Indii, podlehly v prvním kole play off Singapuru 1:3. Jediný bod vybojovala Hana Matelová.

 

Stolní tenistky do čtvrtfinále ME nepostoupily

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2025 (15:53)     Sekcia sport

České stolní tenistky do čtvrtfinále mistrovství Evropy v Zadaru nepostoupily. V dnešním osmifinále podlehlo družstvo kolem loučící se Hany Matelové 1:3 Nizozemsku.

 

Stolní tenistky do čtvrtfinále ME nepostoupily, podlehly Nizozemsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2025 (16:34)     Sekcia sport

České stolní tenistky do čtvrtfinále mistrovství Evropy v Zadaru nepostoupily. V osmifinále podlehlo družstvo kolem loučící se Hany Matelové 1:3 Nizozemsku.

 

České stolní tenistky prohrály na MS i s Chorvatskem a už nemohou postoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2024 (15:16)     Sekcia sport

České stolní tenistky prohrály na mistrovství světa družstev v Pusanu i třetí zápas v základní skupině a přišly o naději na postup do vyřazovacích bodů a šanci na olympijské hry. Chorvatsku dnes podlehly 0:3 na zápasy a ani případné vítězství v závěrečném duelu s Ukrajinou jim play off nezajistí.

 

Volejbalistky si po výhře v Černé Hoře zajistily postup na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2022 (20:03)     Sekcia sport

Vítězná kvalifikační jízda českých volejbalistek pokračuje. Po výhře 3:1 v Černé Hoře si s předstihem zajistily postup na mistrovství Evropy, které se uskuteční příští rok v Belgii, Itálii, Estonsku a Německu. Ve čtvrtém utkání kvalifikace poprvé ztratily set, nakonec v Plevlje zvítězily 25:14, 24:26, 25:22 a 25:14. Univerzálka Gabriela Orvošová k výhře přispěla 26 body, smečařka Michaela Mlejnková jich přidala o čtyři méně.

 

České stolní tenistky porazily na úvod ME družstev Slovensko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2023 (17:29)     Sekcia sport

České stolní tenistky porazily ve svém úvodním duelu na mistrovství Evropy družstev v Malmö 3:1 Slovensko a udělaly důležitý krok k postupu do osmifinále z prvního místa tříčlenné skupiny. V úterý se výběr trenérky Renáty Štrbíkové střetne s papírově nejslabším týmem skupiny E Nizozemskem, jenž v neděli podlehl 1:3 Slovensku.

České stolní tenistky prohrály v kvalifikaci ME v Portugalsku

Stolní tenistky prohrály na MS i s Egyptem, muži nestačili na Japonsko

Stolní tenistky vstoupily do kvalifikace ME družstev výhrou

Stolní tenisté končí na MS družstev, v souboji o osmifinále nestačili na Polsko

Stolní tenistky prohrály na MS družstev i s Egyptem, muži nestačili na Japonsko

Přes výhru v odvetě končí stolní tenistky Hodonína v LM po semifinále

Stolní tenistky vyhrály i závěrečný zápas kvalifikace ME s Portugalskem

Tenistky Kazachstánu jsou po výhře nad Kolumbií ve finále BJK Cupu

Stolní tenistky Hodonína na úvod Ligy mistryň těsně prohrály

Volejbalistky zdolaly bez ztráty setu Švédsko a slaví postup do osmifinále ME

Švédské fotbalistky na MS deklasovaly Italky a mají jisté osmifinále

Stolní tenista Suchánek je na paralympiádě v osmifinále, zabojuje se Slovákem

Stolní tenisté prohráli v osmifinále ME s Portugalskem, ženy s Itálií

Stolní tenistky Moravského Krumlova postoupily do semifinále Evropského poháru

Australské tenistky předčily Bělorusko a jsou v semifinále BJK Cupu

Velký obrat, pak euforie. Stolní tenistky HB Ostrov jdou v Evropském poháru dál

Házenkářky na MS porazily i Argentinu a zajistily si postup

Stolní tenisté Švédska jsou po 21 letech mistry Evropy, Němky obhájily titul

Senegal po výhře nad Ekvádorem postupuje do osmifinále MS 2022

Proklatě těžký soupeř. Stolní tenistky Hodonína narazí na Berlín

Češky na MS v basketbalu 3x3 podlehly až USA a budou hrát osmifinále

Španělské tenistky porazily Brazílii, souboj s Českem bude o postup

Stolní tenis na vozíku? Matelová to vyzkoušela s paraolympionikem Suchánkem

Čínské stolní tenistky získaly po finálovém dramatu 23. světový titul

České basketbalistky to dokázaly. Po drtivé výhře nad Dánskem slaví postup na mistrovství Evropy

Tenistky USA zdolaly v Poháru BJK Kazachstán a postoupily do semifinále

Stolní tenistky Hodonína si v Lize mistryň zahrají o semifinále

Tenistky Vondroušovou a Bouzkovou čeká v pátek boj o osmifinále Roland Garros

Stolní tenistky Matelová a Várady jsou v Las Vegas ve čtvrtfinále čtyřhry

Tradice je tradice. Čínské stolní tenistky znovu berou zlato z MS družstev

Stolní tenista Jančařík prohrál na ME s legendou

Stolní tenistky Moravského Krumlova první semifinále EP prohrály

HOKEJ ONLINE: Tři týmy si zajistily postup. Kometa po pěti porážkách nakročila k výhře

Další čtyři tenistky si zajistily Turnaj mistryň

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy