Přátelská návštěva se změnila v horor: Rodinný pes ženě sežral nos!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.11.2025 (19:18)     Sekcia bulvár

Nevinná návštěva u rodinných známých se proměnila v horor poté, co Jordan napadl pes. Ten jí doslova ukousl celý nos a nejspíše ho i spolkl. Jordan, která se bála celé měsíce kouknout do zrcadla a chodit mezi lidi, se s celou situací snaží vyrovnat sdílením svého příběhu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Sedíme u metra na lavičkách jak bezdomovci: Dovolená v Itálii houslistky Markéty Muzikářové se změnila v horor

Zdroj Zdroj: super.cz     14.07.2024 (09:08)     Sekcia bulvar

Houslistka Markéta Muzikářová je aktuálně se svou rodinou na dovolené v Itálii. Ta se ale během pátečního dne změnila v horor. Musela totiž čelit gangu lupičů i rozbitému autu.

 

Chlapec (†16) zemřel při návštěvě domu hrůzy: Ze strachu dostal infarkt!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.12.2021 (12:06)     Sekcia bulvar

Návštěva domů hrůzy se změnila v opravdový horor v malajsijském Bentongu. Šestnáctiletý chlapec se necítil dobře a zničehonic se svalil k zemi. Záchranáři se mu ještě snažili pomoci. Chlapec byl bezvládný a nakonec museli konstatovat smrt. Zemřel na infarkt.

 

Procházka se změnila v boj o život: Výletníka (60) stihla mrtvice

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Měla to být romantická vycházka po okolí obce Razová nad přehradou Slezská Harta na Bruntálsku. Změnila se v horor, když manžel (60) před zraky své ženy zkolaboval a padl k zemi.

 

Procházka se změnila v boj o život: Výletníka (60) stihla srdeční mrtvice

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Měla to být romantická vycházka po okolí obce Razová nad přehradou Slezská Harta na Bruntálsku. Změnila se v horor, když manžel (60) před zraky své ženy zkolaboval a padl k zemi.

 

Mrazivá fotografie pořízená jen chvíli před smrtí: Tělo tatínka (†32) sežral žralok

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.02.2021 (13:42)     Sekcia bulvar

Minulý týden kempoval Duncan Craw se svým synem Levim a ženou Tayliou ve městě Port MacDonnell na jihu Austrálie. Rodinná dovolená se však změnila v tragédii. Duncan zemřel při šnorchlování a jeho tělo sežral žralok. Jenom chvíli před touto strašnou událostí vznikla fotka dvouletého synka pana Crawa Leviho, na níž si hraje na pláži. V pozadí ve vodě je vidět táta, jak se potápí. To bylo naposledy, co byl viděn živý.

 

Radost se změnila v horor. Mladíka brutálně vyděsil pavouk v koupelně plné nástrah

Zdroj Zdroj: super.cz     25.07.2020 (13:51)     Sekcia bulvar

Začalo to jako pohodové video a skončilo trochu jako horor. Mladík si nejdřív v koupelně před zrcadlem zatančil, a zjevně byl spokojený, pak ale na podlaze uviděl pavouka a radost byla pryč.

 

Ježek v Červeném Újezdě spadl do roury: Než ho zachránili, sežral myš

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.07.2020 (06:15)     Sekcia bulvar

Hasiči z Kladenska mají za sebou záchranu ježka, ten spadl do metr hluboké roury a nemohl se dostat ven. Než ho stihli vytáhnout ven, sežral myš. 

 

Ženě slezly vlasy i nehty a sloupala se jí kůže úplně všude. Dovolená v Karibiku se změnila v horor po komářím štípnutí!

Zdroj Zdroj: super.cz     03.08.2024 (21:09)     Sekcia bulvar

Kdyby mohla vrátit čas, vysněnou dovolenou v Karibiku by jistě ráda oželela… Sedmatřicetiletá Amy Wells z Anglie si z ní totiž odvezla komáří štípnutí, které mělo naprosto děsivé důsledky. Amy vyrazila se svým partnerem Charliem do Dominikánské republiky, kde došlo k romantickým zásnubám. Když se však ráno probudila, měla po celém těle vyrážku…

 

Dovolená v Chorvatsku se změnila v horor: Holčička (5) po uštknutí zmijí málem přišla o nohu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.09.2025 (15:22)     Sekcia bulvar

Příjemná dovolená na chorvatském ostrově Hvar se pro rodinu změnila v boj o život malé holčičky. Pětiletou dívenku kousla na pláži zmije růžkatá. Do nemocnice ji vrtulník přepravil už ve velmi vážném stavu a hrozilo, že přijde o nohu. I díky velmi rychlému zásahu záchranářů nakonec všechno dobře dopadlo. 

 

Chlupatý zloděj sežral dětem svačinu. Policie pak zjistila, že měl rypák a zatoulal se

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2020 (10:11)     Sekcia bulvar

Městská policie v Lehnici (Legnica) na jihozápadě Polska řešila tento týden kuriózní případ krádeže. Divočák, který se zatoulal do města, sežral dětem hrajícím si venku svačinu. Při incidentu se nikomu nic nestalo, informovala v pátek polská média.

Dovolená na Mallorce se pro rodinu změnila v horor: Na procházce je zastihla silná bouře!

Čtyřmetrový krokodýl sežral rybáře (†55): Když plaza rozřízli, uvnitř našli jeho tělesné části

Hrůza v Kyrgyzstánu: Zmrzlinářská dodávka pokosila 29 dětí!

Fenomén v novém kabátě: Lassie se natáčela na Šumavě

Horor v sanatoriu v Jevíčku: 2 mrtvoly na vrátnici našla návštěva pacienta

Hladový medvěd vtrhl do pekárny a sežral 60 dortíků: Krabici si sám vytáhl z garáže

Takhle si 40. narozeniny nejspíš nepředstavovala: Oslava krásné modelky se změnila v horor pro každého kadeřníka

Operace žlučníku se změnila v horor: Za smrt pacientky může...

Rakouský kancléř v Moskvě: „Boží mlýny melou,“ řekl Putinovi mezi čtyřma očima

Rakouský kancléř v Moskvě: Žádný přátelský rozhovor, jednání s Putinem bylo tvrdé, říká

Zpěvačka Iva Frühlingová ulovila slavného kouzelníka! To je vosková figurína, tvrdí fanoušci

Oslava se změnila v horor: 6 zraněných dětí po nehodě skútru

Horor na karibské pláži: Turistka se chtěla vyfotit se žralokem, ten jí ukousl obě ruce

Rodinná túra v horách se změnila v tragédii: Přežila jen holčička (5)!

Bolestný konec procházky školáků v Brně: Sršni pobodali 14 dětí!

Horor hlasatelky Retkové: Osušky nasáklé krví

Dovolená v Thajsku se změnila v horor: Blancu (†22) před zraky přítele zabil slon

Zločinec zastřelil dívku (†7) tři hodiny poté, co ho pustili z basy. Zrovna jedla zmrzlinu

Zpackaná vloupačka: Zloděj našel klíče od domu, jeho obyvatelé ho ale při útěku lapili

Hrůzný nález v lese: Turista tam našel tělo nezvěstné ženy (†50)

Tragédie na rozlučce se svobodou! Pod kráskami v autě se zřítil most, zemřel ženich i dvě ženy

Tragédie na rozlučce se svobodou! Pod v kráskami autě se zřítil most, zemřel ženich i dvě ženy

Drsný sváteční večer: Od svíčky bouchly spreje, domek na Tišnovsku má narušenou statiku

Drama u Koktových: Ztratil se malý Sven (2)!

Utrpení, pláč a peníze v luftu: Zoufalá Bittnerová prosí o pomoc

Hvězda seriálu Emily in Paris měla na dovolené septický šok: Na JIPce bojovala o život!

Horor na Varšavské univerzitě: Útočník usekl ženě hlavu a zranil další osobu

Dovolená se změnila v horor: Elena zemřela v „pětihvězdě“

Zdeňka postihla na hokeji srdeční příhoda: Po třech týdnech přišel poděkovat záchranářům

Luxusní plavba se změnila v horor: Manžele zeštípaly mšice, personál nic neřešil!

Královská návštěva v Praze: Za jakým účelem?

Drama manželů Hejdových: Cesta trajektem se změnila v peklo, bouře přinesla pětimetrové vlny!

Turista strávil pekelnou dovolenou v tropickém ráji: Šest dnů trčel v jámě se zlomenou nohou

Matku (26) několika dětí zlákal pár do Teplic za dobrým výdělkem, pak ji nutil k prostituci. Hrozí mu 12 let basy

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy