Za prodej nosorožce vyfasovali podmínky

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.08.2020 (12:00)     Sekcia bulvár

Roh kriticky ohroženého nosorožce tuponosého nabídli k prodeji na asijském trhu pražský policista David K. a jeho dva společníci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Lovci mamutů v Brně! Archeologové našli 18 tisíc let starou lebku obřího nosorožce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.04.2021 (14:35)     Sekcia bulvar

Objev jako Brno! Vědci ze společnosti Archaia vykopali při průzkumu Vídeňské ulice asi 18 tisíc let starou lebku srstnatého nosorožce!

 

Kumpáni zabitého Nikolase (†23) u Brněnské přehrady: Podmínka za napadení Ukrajince

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.03.2024 (15:38)     Sekcia bulvar

Do kuriózní situace se dostali kumpáni zabitého Roma Nikolase (†23) Ukrajincem Romanem R. (37). Zatímco před Krajským soudem v Brně vystupovali jako svědci, městský soud je za stejnou událost stíhal z výtržnictví. Oba vyfasovali podmínky.

 

Samice ohroženého nosorožce z ČR ve Rwandě: Jasiri má už druhé mládě

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.11.2025 (05:06)     Sekcia bulvar

Zázraky dělá samice kriticky ohroženého nosorožce černého Jasiri (9) ze Safari Parku ve Dvoře Králové. Nejdříve si vybojovala vlastní život a nyní v Africe odchovává již druhé mládě.

 

Tragédie v zoo: Samice nosorožce utíkala před nadrženým samcem, utopila se

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2021 (16:20)     Sekcia bulvar

V zoologické zahradě na východě Nizozemska se při útěku před samcem utopila samice nosorožce tuponosého jižního, která se s ním nechtěla pářit. Spadla do rybníku a ošetřovatelé ji nestihli zachránit. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na zoologickou zahradu Wildlands v Emmenu.

 

Smutek ve zlínské zoo: Vymodlené mládě nosorožce uhynulo krátce po narození

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.12.2024 (13:07)     Sekcia bulvar

Dlouhé týdny se všichni milovníci divokých zvířat a příznivci zoologických zahrad těšili na nový přírůstek ve Zlíně. Místní zoo oznámila, že v listopadu očekává narození nosorožce tuponosého. Bohužel místo šťastných zpráv přišly ty smutné. Mládě krátce po narození zahynulo.

 

Zoo ve Dvoře Králové se rozrostla o dalšího nosorožce! Jmenuje se Kyjev a váží přes 50 kilogramů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.03.2022 (17:10)     Sekcia bulvar

Světu se poprvé ukázalo teprve čtrnáctidenní mládě nosorožce dvourohého východního. Dostalo jméno po ukrajinském hlavním městě – Kyjevu. Tento druh zvířat Zoo ve Dvoře Králové chová dlouhodobě, jedná se však o první mládě po čtyřleté rozmnožovací pauze.

 

Petr promluvil o brutálním útoku: Výrostci v Třeboni terorizují místní

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.09.2025 (09:30)     Sekcia bulvar

Napjatá je situace v jihočeské Třeboni, kde parta náctiletých napadla, zbila a zkopala muže. Petr vyvázl „jen“ potlučený, další napadený ale takové štěstí neměl a skončil ve špitále v kómatu. Soud za to potrestal šestici z početné skupiny, kromě jednoho už dospělého vyfasovali podmínky. Místními incidenty otřásly.

 

Podmínky za brutální šikanu spolužáka na Děčínsku: Kluci přiznali vinu, oběti zaplatí 60 tisíc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.04.2024 (13:48)     Sekcia bulvar

Podmíněné tresty a povinnost uhradit spolužákovi škodu 60 tisíc korun vyfasovali u Okresního soudu v Děčíně dva mladiství. Ti loni koncem léta bili spolužáka pěstí a kopali do něj. Video z incidentu se objevilo na sociální síti. Oba kluci prohlásili vinu.

 

Legendární samec nosorožce bílého severního: Sudána vystavují v Národním muzeu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (20:18)     Sekcia bulvar

Krásný bílý nosorožec se jménem Sudán byl posledním žijícím samcem severního bílého nosorožce na planetě Zemi. Uhynul roku 2019 v Africe. Národní muzeum na jeho počest pořádá výstavu, která potrvá do konce letošního roku. Spolu s nosorožcem může návštěvník zhlédnout též výstavu Zázraky evoluce.

 

Mládě vzácného nosorožce v zoo Dvůr dobře prospívá, přibírá kilogram denně

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     10.03.2023 (12:24)     Sekcia bulvar

Dvůr Králové nad Labem (Trutnovsko) - Sameček vzácného nosorožce, který se v Safari Parku Dvůr Králové nad Labem narodil v sobotu 4. března, dobře prospívá. Podle odhadu chovatelů denně...

Pavel ve Rwandě: Na první africké návštěvě se sejde s Čechy, prohlédne si nosorožce v rezervaci

Vláda ŽIVĚ: Prodej dětských bot a pastelek od úterý. Babiš a Hamáček mají podmínky pro rozvolnění

Vláda o úpravě „psa“: Povolí prodej pastelek? Babiš a Hamáček mají podmínky pro rozvolnění

Vláda ŽIVĚ o úpravě „psa“: Povolí prodej pastelek? Babiš a Hamáček mají podmínky pro rozvolnění

Jindřišská věž na prodej za 75 mega: Žádné zvláštní podmínky pro Prahu, koupit ji může kdokoliv!

Opilý policista s přítelkyní na Smíchově napadli několik dívek: Vyfasovali podmínky!

Jiřský klášter na prodej? Chceme jen spolupráci, vysvětluje arcibiskupství

Bývalá chata Bohumila Hrabala v Kersku je na prodej téměř za 12 milionů

Skrytá kamera zachytila vzácného nosorožce, ochlazoval se v bahenní lázni

Naděje pro vyhynulé české nosorožce: Ropucha-pohrobek z mražené zoo

Baldwinův výstřel nebyl při natáčení první. Spěchalo se, štáb si stěžoval na podmínky

Auto George Michaela je na prodej, ale... Range Rover nestartuje!

Unikátní nález v Brně: Našli kořist lovců mamutů

Výborný chce zpřísnit pravidla pro používání pyrotechniky: Omezí se v Česku její prodej?

Policisté svévolně vyvezli feťáka za město: Podmínka a vyhazov

Nečekané překvapení pro Čechy: Chorvatsko změnilo podmínky

Rodiče nabízeli k sexu nezletilou dceru (12)! Vyfasovali...

Odstartoval prodej z kádí: 3,5 kila kapra za 500!

Luxusní dům Ivany Trumpové (†73) na Manhattanu je na prodej za 620 miliónů!

Neobvyklý úkol pro jihočeské hasiče: K zásahu vyfasovali vysavače!

Nosorožec a prase měří síly: Vzdej to, nebo se proletíš!

Narodilo se mládě nosorožce bílého!

Vydatné sněžení na horách v Česku zlepšilo podmínky pro lyžování

Prosinec nadělil skvělé podmínky pro pozorování Geminid

Vzácné mládě nosorožce: Kyjev probudil zoo ve 2 ráno!

Na Pustevnách jsou sloni, nosorožec i gorila! Zrodili se z 90 tun písku

Své rodiče prý rozsekala sekerou a z krvavého dědictví pořídila luxusní vilu: Dům vražedkyně je nyní na prodej

Místo smrti na prodej! Cenovka za chalupu Brodského zaskočí

ŽIVĚ Vojtěch na tiskovce po vládě: Řešili podmínky testování na covid

Podmínky jako v lágru? Kordula už je u Žilkové zoufalá

Podmínky pro lyžování v ČR jsou velmi dobré, někde už ale sníh taje

Nosorožec Pamir na námluvách v safari parku: Tohle je můj harém

Unikátní výstava: Před lidmi žili na Moravě velryby, chobotnatci i nosorožci!

Výjimečný Bílý dům v Brně nezboří! Poliklinika v něm zůstane a možná přibude i kultura

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy