V neděli přibylo 7301 nakažených, je to nejvyšší nedělní nárůst

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     26.10.2020 (05:32)     Sekcia domácí

Praha - Přírůstek nových potvrzených případů koronaviru v neděli v Česku po pěti dnech klesl pod deset tisíc. Laboratoře jich odhalily 7301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Za den přibylo v Česku 7301 nakažených, je to od března nejvyšší nedělní nárůst. S covidem zemřelo 71 lidí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.10.2020 (06:29)     Sekcia domaci

Přírůstek nových potvrzených případů koronaviru v neděli v Česku po pěti dnech klesl pod deset tisíc. Laboratoře jich odhalily 7301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst od března. Nedělní čísla bývají nižší než v jiných dnech, protože se obvykle méně testuje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví. Aktuálně je v zemi 158 515 nakažených. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, hospitalizovaných i obětí ale v poslední době výrazně přibývá.

 

V neděli přibylo 787 nakažených, což je nejvyšší nedělní přírůstek od dubna

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.10.2021 (08:21)     Sekcia domaci

V neděli přibylo v ČR 787 případů covidu-19, což je nejvyšší nedělní nárůst od konce dubna. Oproti předchozí neděli bylo nových případů o 451 víc, takže nárůst počtu nakažených zrychlil na více než dvojnásobek. Incidence stoupla na 90, R je stále 1,39.

 

V neděli byl podíl pozitivně testovaných více než 34 procent, v pondělí zatím přibylo dalších 5474 nakažených

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.10.2020 (18:37)     Sekcia domaci

Podíl nově potvrzených případů nemoci covid-19 v Česku na počtu provedených testů v neděli dosáhl rekordních 34,43 procenta. Nakažených bylo za neděli 7301, což byl nejvyšší nedělní nárůst od březnového začátku epidemie koronaviru v zemi. V pondělí zatím k 18:00 přibylo 5474 případů nákazy, což je zhruba o 1400 více než minulé pondělí k večeru. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

 

V neděli přibylo 1841 nakažených, je to největší nedělní nárůst od začátku epidemie

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.10.2020 (07:16)     Sekcia domaci

V neděli přibylo v Česku 1841 případů nemoci covid-19, což byl největší nedělní nárůst od začátku epidemie. Jedná se také o čtvrtý nejvyšší nárůst nakažených za víkendový den od začátku března, kdy se v Česku objevily první případy nemoci. Minulou neděli bylo například nakažených o zhruba 500 méně. Vyplývá to z pondělních údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

 

V ČR přibylo 5059 nakažených, jde o nejvyšší nedělní nárůst

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     19.10.2020 (05:26)     Sekcia domaci

Praha - V neděli přibylo v Česku 5059 potvrzených případů nemoci covid-19, zhruba o 3600 méně než v sobotu. Jde ale nejvyšší nedělní nárůst od začátku epidemie. Z celého týdne...

 

V neděli přibylo v Česku 5059 nakažených, je to nejvyšší nedělní nárůst od začátku pandemie

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.10.2020 (06:33)     Sekcia domaci

V neděli přibylo v Česku 5059 potvrzených případů nemoci covid-19, zhruba o 3600 méně než v sobotu. Jde ale nejvyšší nedělní nárůst od začátku epidemie. Z celého týdne je v neděli denní nárůst obvykle vždy nejnižší, nejméně se testuje. Aktuálně nemocných je přes 100 tisíc lidí. Do statistik od nedělního podvečera přibylo dalších 20 úmrtí, celkem s onemocněním covid-19 zemřelo 1422 lidí. V nemocnicích bylo podle posledních údajů na webu ministerstva zdravotnictví 3519 lidí.

 

V neděli přibylo 2749 nakažených, v nemocnicích je přes 1500 lidí

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     01.11.2021 (08:29)     Sekcia domaci

Praha - V neděli přibylo v Česku 2749 potvrzených případů covidu. Je to nejvyšší nedělní nárůst od poloviny března a zároveň o téměř tisíc nakažených víc než před týdnem....

 

V neděli přibylo v Česku 411 nakažených, po sobotě je to druhý nejvyšší denní nárůst ve volném dni

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.09.2020 (07:33)     Sekcia domaci

V neděli přibylo v Česku 411 potvrzených případů nákazy koronavirem. Po sobotě, kdy laboratoře zaznamenaly přes 500 pozitivních testů, je to druhý nejvyšší denní nárůst ve volném dni od začátku epidemie. Aktuálně nakažených je rekordních 8667 lidí. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, mnozí jsou bez příznaků. V nemocnicích je nyní 204 nakažených, 52 z nich v těžkém stavu. Vyplývá z údajů ministerstva zdravotnictví.

 

Rekordní denní nárůst. Přibylo přes 22 tisíc nakažených, nejvíc od začátku epidemie

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.11.2021 (09:00)     Sekcia domaci

Laboratoře za úterý v Česku odhalily 22 479 nově nakažených. Je to nejvyšší denní nárůst od vypuknutí pandemie. Dosavadní nejvyšší nárůst byl letos 6. ledna, kdy přibylo 17 778 nově nakažených. Ministryně v demisi Jana Maláčová řekla v reakci na rekordní čísla, že k řešení pandemie je potřeba razantní krok.

 

Nejvyšší nárůst od začátku epidemie. V Česku za úterý přibylo 17 278 nakažených

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.01.2021 (08:26)     Sekcia domaci

Úterní nárůst počtu případů nemoci covid-19 v Česku byl nejvyšší od březnového začátku epidemie v zemi. Přibylo 17 278 nakažených. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Nákaza nepolevuje. Testy odhalily 9 292 lidí s covidem, jde opět o nejvyšší nedělní nárůst

V ČR ve středu přibylo 399 nakažených, jde o druhý nejvyšší nárůst. Aktuálně je 5579 nemocných

V neděli přibylo v Česku 135 nakažených koronavirem, nejméně za týden

V neděli přibylo nejméně nově nakažených od poloviny února, šlo o 3291 pacientů s covidem

V pondělí zatím přibylo 1406 nakažených, oproti neděli je nárůst vyšší

V úterý přibylo takřka dvanáct tisíc nakažených, jde o nejvyšší denní nárůst

V pátek byl nárůst případů covidu druhý nejvyšší za dobu epidemie, přibylo 486 nakažených

Nedělní počty nakažených jsou oproti minulému týdnu nižší, přibylo ale dalších 112 úmrtí

V neděli zatím přibylo pouze 541 nakažených, mnohem méně než v předchozích dnech

V sobotu v Česku přibylo 508 nakažených covidem-19, jde o nejvyšší nárůst ve volném dni

Přibylo přes 14.000 nakažených, rekordní je podíl pozitivních testů

V úterý přibylo v Česku rekordních 11.984 nakažených

Rekordní nárůst nakažených za poslední dva měsíce. Za jediný den přibylo 118 nově infikovaných

Ve středu přibylo 316 nakažených koronavirem. Je to pátý nejvyšší nárůst od začátku epidemie

V neděli přibylo 4557 případů covidu, jedná se o nejvyšší přírůstek od 3. ledna. Počet nakažených atakuje 150 tisíc

Nárůst případů covidu v Česku v pondělí dále zpomaloval, přibylo 3572 nakažených

Česko hlásí velký nárůst nakažených. K večeru přibylo 456 případů, což je víc než jindy za celý den

Nárůst počtu případů covidu v úterý byl druhý nejvyšší od června. V Česku přibylo 260 nakažených

V neděli zatím v Česku přibylo 535 potvrzených případů koronaviru. Ve vážném stavu je 69 osob

Česko zaznamenalo druhý nejvyšší nárůst nových případů. Za čtvrtek přibylo 14 151 nakažených

V ČR v úterý přibylo 367 nakažených, je to třetí nejvyšší nárůst

4111 nových případů. V neděli přibylo nejméně nakažených za posledních pět týdnů

Přibylo 1823 nakažených, oproti předchozí neděli víc než dvojnásobek. Podíl pozitivních testů se zvyšuje

Epidemie stále zpomaluje, v neděli v Česku přibylo 3740 nakažených

Rekord za víkendový den. V sobotu v Česku přibylo 4635 nakažených koronavirem

Nejvyšší sobotní nárůst od 7. listopadu. V předchozím dni v Česku přibylo 5281 případů covidu-19

Rekordní víkendový nárůst. Za sobotu v Česku přibylo 8713 nových případů koronaviru

Praha hlásí největší nárůst nakažených covidem od začátku pandemie. Za den jich přibylo 839

Testy v neděli odhalily 2 749 nově nakažených, výrazně stoupla hodnota incidence

Nárůst nakažených koronavirem v Praze dál zpomaluje. Za den přibylo 327 případů

Nárůst nakažených koronavirem v Česku v pondělí zrychlil

V Praze přibylo za čtvrtek 730 případů koronaviru, jde o třetí nejvyšší nárůst

V pátek přibylo 138 potvrzených případů koronaviru, je to nejvyšší nárůst v tomto týdnu

Za čtvrtek zatím přibylo 6588 nakažených koronavirem. Nejhorší situace je na Pelhřimovsku a Benešovsku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy