Dráhař Štec se stal juniorským mistrem světa v omniu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2021 (17:40)     Sekcia sport

Dráhový cyklista Radovan Štec se stal juniorským mistrem světa v omniu. Sedmnáctiletý talent na šampionátu v Káhiře přidal zlato k pátečnímu stříbru z bodovacího závodu a zkompletoval medailovou sbírku české výpravy. Bronzovou medaili přidal v závěrečném dnu soutěží stejně starý Matyáš Koblížek ve vylučovacím závodě. Už ve čtvrtek získali stříbro Jakub Malášek v keirinu a bronz Gabriela Bártová ve vylučovacím závodě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dráhový cyklista Štec se stal juniorským mistrem světa v omniu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2021 (18:36)     Sekcia sport

Dráhový cyklista Radovan Štec se stal juniorským mistrem světa v omniu. Sedmnáctiletý talent na šampionátu v Káhiře přidal zlato k pátečnímu stříbru z bodovacího závodu a zkompletoval medailovou sbírku české výpravy. Bronzovou medaili přidal v závěrečném dnu soutěží stejně starý Matyáš Koblížek ve vylučovacím závodě.

 

Dráhař Hytych se stal juniorským mistrem Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.07.2022 (19:28)     Sekcia sport

Dráhový cyklista Matěj Hytych se stal v portugalské Anadii juniorským mistrem Evropy v závodu na kilometr s pevným startem.

 

Hytych, Kadlec i Štec jsou juniorskými mistry světa v dráhové cyklistice

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2022 (20:28)     Sekcia sport

Matěj Hytych se stal juniorským mistrem světa v dráhové cyklistice v závodě na 1 km s pevným startem, zlato v Tel Avivu vybojovali také Milan Kadlec a Radovan Štec v madisonu. V závěrečný den šampionátu česká výprava posbírala v pěti disciplínách celkem čtyři medaile, Matyáš Koblížek ve vylučovacím závodu a Anna Jaborníková v keirinu získali bronz.

 

Bravo! Čeští junioři se stali mistry světa v dráhové cyklistice

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (19:24)     Sekcia sport

Matěj Hytych se stal na 1 km s pevným startem juniorským mistrem světa v dráhové cyklistice. Zlato mají také Milan Kadlec a Radovan Štec z madisonu.

 

Dráhař Koblížek je juniorským mistrem Evropy ve vylučovacím závodě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.08.2021 (22:24)     Sekcia sport

Sedmnáctiletý cyklista Matyáš Koblížek se stal juniorským mistrem Evropy v dráhařském vylučovacím závodě. Daniel Babor získal na šampionátu v nizozemském Apeldoornu bronzovou medaili ve scratchi kategorie do 23 let.

 

Dráhař Hytych je juniorským mistrem Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.07.2022 (19:28)     Sekcia sport

Dráhový cyklista Matěj Hytych se stal juniorským mistrem Evropy v závodu na 1 km s pevným startem. V portugalské Anadii navázal na čtvrteční stříbro žen v týmovém sprintu. Osmnáctiletý Hytych se dnes jako jediný dostal nad rychlostní průměr 57 km/h a druhého Němce Kennetha Menga porazil o více než dvě desetiny sekundy.

 

Biatlonista Mareček se stal juniorským mistrem světa na 15 km

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2022 (23:00)     Sekcia sport

Český biatlonista Jonáš Mareček se stal v americkém Soldier Hollow juniorským mistrem světa ve vytrvalostním závodě. Na patnáctikilometrové trati chyboval dvakrát vleže, vstoje byl přesný a v běhu zaznamenal čtvrtý nejlepší čas.

 

Mareček je juniorským mistrem světa v biatlonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2022 (22:49)     Sekcia sport

Český biatlonista Jonáš Mareček se stal v americkém Soldier Hollow juniorským mistrem světa ve vytrvalostním závodě na 15 km.

 

Paráda v podání českého talentu. Kroupa se stal lyžařským juniorským mistra světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2025 (12:51)     Sekcia sport

Český lyžař Matyáš Kroupa se stal juniorským mistrem světa v paralelní jízdě v boulích. V Almaty porazil pět soupeřů a ve finále Francouze Crozeta.

 

Úspěch českého vodního slalomu. Kajakář Kopeček se stal juniorským mistrem světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.07.2025 (21:08)     Sekcia sport

Kajakář Michal Kopeček se stal juniorským mistrem světa ve vodním slalomu. Juniorka Barbora Ondráčková přidala na šampionátu ve francouzském Foix stříbro. Ve starší kategorii do 23 let vyšla tentokrát česká výprava naprázdno. Mezi muži skončil nejlépe Jakub Krejčí na pátém místě, mezi ženami byla Kateřina Beková šestá.

Málem si vyrazil dech, pak okouzlil. Čech je juniorským mistrem světa ve slopestylu

Kladivář Doležálek je juniorským mistrem světa, vyhrál o pět centimetrů

Britský dráhař Hayter obhájil na mistrovství světa titul v omniu

Hvězdná posila pro Spartu! Domluvila se s juniorským mistrem světa

Dráhař Kadlec je juniorským evropským šampionem v boodovacím závodu

Dráhař Ganna se stal ve světovém rekordu popáté mistrem světa ve stíhačce

Omnium vyhrál britský dráhař Walls, v keirinu uspěla Nizozemka Braspennincxová

Omnium vyhrál britský dráhař Walls, v keirinu vládla Nizozemka Braspennincxová

Cyklista Koblížek je juniorským mistrem Evropy na dráze

Britský dráhař Hayter má z Montigny druhé zlato, obhájil světový titul v omniu

Dráhař Křenek byl na MS jedenáctý v omniu, Němcová se Ševčíkovou v madisonu

Knedla vyhrál znakařskou padesátku a je druhým českým juniorským mistrem světa

Lyžař Švancer je juniorským mistrem světa ve slopestylu

Knedla je juniorským mistrem světa na 50 metrů znak

Plavec Knedla je juniorským mistrem Evropy na znakařské padesátce

Po Sudové další mistr boulí? Kroupa je juniorským šampionem v paralelní jízdě

Dráhař Voneš byl na dvanáctý v omniu, vyhrál Francouz Thomas

Táto, natoč mě, udělám roznožku! Jak se z lyžaře Kroupy stal mistr světa

Junior Hytych je mistrem světa v závodu na kilometr s pevným startem

Plochodrážník Kvěch je juniorským vicemistrem světa

Plochodrážník Kvěch je juniorským vicemistrem světa, finále SGP ovládl Vaculík

Juniorský titul si na cyklistickém MS vyjel Nor Hagenes, Kopecký byl osmnáctý

Nizozemský dráhař Lavreysen se stal počtvrté za sebou mistrem světa ve sprintu

Jsem špatný student. Biatlonista Mareček o škole, sezoně i budoucnosti

Mistrem světa do 23 let je Ital Baroncini, český cyklista Bittner dojel dvanáctý

Brněla mi ruka, nemohl jsem s ní hýbat. Sýkora se oklepal z nepříjemného zážitku

Nový trik i příprava s Američany v Chile. Kroupa věří: Sezona bude stát za to

Biatlonový smutek. Zemřel člen Síně slávy, který sbíral první české medaile

Dráhař Peterka byl sedmý na MS v závodě na kilometr s pevným startem

Gratuloval i Šebrle! Český talent chce po skvělém úspěchu jít v jeho stopách

Dráhař Bábek je mistrem Evropy na kilometru s pevným startem

Mistrem světa MotoGP se ve Valencii stal poprvé Ital Bagnaia

Český mladík si podmanil svět. Při trénincích ale musí dávat bacha, jinak jde o život

Dlouholetý hokejový reprezentant Irgl potvrdil konec kariéry

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy