Djokovič se na kurty vrátí v Paříži, bude hrát i čtyřhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.10.2021 (11:21)     Sekcia sport

Paříž - Na turnaji Masters v Paříži se příští týden na okruh ATP vrátí světová jednička Novak Djokovič, jenž nehrál půldruhého měsíce od porážky ve finále US Open. Čtyřiatřicetiletý... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nadal se po pauze vrátí na kurty na Masters v Paříži

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2022 (08:47)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal se po téměř dvouměsíční pauze vrátí na kurty na Masters v Paříži. V rozhovoru pro televizní stanici IB3 to uvedl trenér bývalého prvního hráče světa Carlos Moya.

 

Spojení velikánů. Djokovič a Kyrgios spolu budou hrát v Brisbane čtyřhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2024 (09:15)     Sekcia sport

Vítěz rekordních 24 grandslamů Srb Novak Djokovič a Nick Kyrgios spolu budou hrát na lednovém turnaji v Brisbane čtyřhru. Australský tenista oznámil spojení wimbledonských finalistů z roku 2022 na sociálních sítích.

 

Skvělá zpráva: Djokovič půjde ještě letos na kurty

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (11:37)     Sekcia sport

Na turnaji Masters v Paříži se příští týden na okruh ATP vrátí světová jednička Novak Djokovič, jenž nehrál půldruhého měsíce od porážky ve finále US Open. Čtyřiatřicetiletý srbský tenista se v hale Bercy kvůli přípravě na finálový turnaj Davis Cupu představí netypicky i ve čtyřhře.

 

Djokovič věří v brzký návrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2024 (11:48)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič je po úspěšné operaci zraněného kolena, kvůli němuž odstoupil z Roland Garros. Věří, že se co nejdříve vrátí na kurty.

 

Maestrovy trable. Federer se na kurty vrátí nejdříve v polovině příštího roku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2021 (09:39)     Sekcia sport

Švýcarský tenista Roger Federer nebude hrát na lednovém Australian Open, na kurty se vrátí nejdřív v polovině roku. Otazník visí i nad Wimbledonem.

 

NBA se příští rok vrátí do Evropy, v lednu se bude hrát v Paříži

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2022 (16:39)     Sekcia sport

Zámořská basketbalová soutěž NBA se příští rok vrátí do Evropy, kde se hrálo naposledy předloni. V Paříži se 19. ledna utkají šestinásobní šampioni Chicago Bulls s trojnásobnými vítězi Detroitem Pistons. Dějištěm bude Accor Arena, která pro basketbal pojme více než 15 000 diváků.

 

Djokovič si v přípravě na Wimbledon zahraje čtyřhru na Mallorce

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2021 (16:01)     Sekcia sport

Světová jednička Novak Djokovič zvolil neobvyklý způsob přípravy na obhajobu wimbledonského titulu. Srbský tenista se přihlásil do čtyřhry na novém travnatém turnaji ATP na Mallorce, který se bude hrát od 20. června. Slavný travnatý grandslam v All England Clubu začne o týden později 28. června.

 

Djokovič je po operaci. K brzkému návratu ho žene touha bojovat se špičkou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2024 (11:58)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič má za sebou úspěšnou operaci menisku v pravém kolenu, kvůli němuž odstoupil z probíhajícího Roland Garros. Vítěz rekordních 24 grandslamů věří, že se co nejdříve vrátí na kurty.

 

Basketbalová NBA se příští rok vrátí do Evropy, v lednu se bude hrát v Paříži

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.06.2022 (16:30)     Sekcia sport

Paříž - Zámořská basketbalová soutěž NBA se příští rok vrátí do Evropy, kde se hrálo naposledy předloni. V Paříži se 19. ledna utkají šestinásobní šampioni Chicago Bulls s...

 

Djokovič ani zdaleka nekončí, chtěl by hrát i na příští olympiádě

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2024 (09:31)     Sekcia sport

Po vytouženém olympijském vítězství v Paříži pomýšlí srbský tenista Novak Djokovič i na další hry v Los Angeles v roce 2028, kdy mu bude 41 let. Jeho vyjádření citovala agentura AFP. Díky nedělní výhře nad Španělem Carlosem Alcarazem se Djokovič stal nejstarším olympijským šampionem ve dvouhře od návratu tenisu do programu her v Soulu v roce 1988.

Jen si pískejte. Jak Djokovič otáčel a špičkoval se s pařížským publikem

A kdy se vrátí Djokovič? Nejspíš na únorovém turnaji v Dubaji

Drama pokračuje. Djokovič po odkladu losu zná soupeře. Ale bude hrát?

Drama pokračuje. Djokovič po odkladu losu už zná soupeře. Ale bude hrát?

Siniaková bude po ukončení spolupráce s Krejčíkovou hrát čtyřhru s Hunterovou

Williamsová se vrátí na kurty v Lexingtonu

Djokovič: Očkovat se nenechám. I když nebudu moct hrát, tuhle cenu zaplatím

Halepová se po zkrácení trestu za doping vrátí na kurty v Miami

Halepová se po zkrácení trestu za doping vrátí na kurty už v Miami

Pokud bude olympiáda bez diváků, Djokovič znovu zváží svůj start v Tokiu

I příští rok společně. Siniaková bude hrát čtyřhru znova s Townsendovou

Siniakovou těšilo, že zápěstí po návratu vydrželo a vyhlíží v Paříži čtyřhru

Karolína Plíšková se vrátí na kurty příští týden

Tenistka Šafářová se vrátí na kurty, bude hrát s Mattekovou-Sandsovou

Djokovič si na Masters v Paříži opět zahraje o titul, vyzve ho Dimitrov

Djokovič bude po rozchodu s Murraym hrát bez trenéra

Krejčíková si zahraje na Turnaji mistryň dvouhru i čtyřhru se Siniakovou

Djokovič prý bude hrát Wimbledon jen když bude cítit, že má šanci uspět

Djokovič vyřadil v Paříži obhájce Nadala a utká se s Tsitsipasem o titul

Federer Australian Open hrát nebude, možná nestihne ani Wimbledon

Djokovič překonal Nadala. V Paříži získal rekordní 37. titul z turnaje Masters

Nadal se po zranění vrátí na kurty v dubnu v Monte Carlu

Djokovič: Chci hrát tenis do čtyřiceti a překonávat rekordy

Djokovič získal v Paříži rekordní 37. titul z turnaje Masters

Veselý se po zranění vrací na kurty, bude hrát turnaj v Ostravě

Raducanuová se po operacích zápěstí a kotníku vrátí na kurty v Aucklandu

Djokovič potvrdil start na US Open: Jsem nadšený, že budu zase hrát

Kdy se bude hrát? Některé tenisové hvězdy se začínají přiklánět k černému scénáři

Djokovič bude mít v rodném Bělehradě muzeum

Vybraní tenisté na turnaji ve Washingtonu budou hrát čtyřhru s mikrofony

Drama pokračuje. Djokovič už zná soupeře. Ale bude hrát?

Djokovič postoupil na Masters v Paříži do čtvrtfinále

Djokovič postoupil na Masters v Paříži bez boje do čtvrtfinále

Zajímavý pár pro pražskou čtyřhru. Strýcová bude hrát po boku Halepové

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy