Nejlepší český krasobruslař Březina nebude startovat na mistrovství světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2022 (10:23)     Sekcia sport

Nejlepší český krasobruslař Michal Březina nebude startovat na mistrovství světa, které se uskuteční od 23. do 26. března ve francouzském Montpellier. Zimní olympijské hry v Pekingu, kde po pokaženém krátkém programu nepostoupil do volných jízd, tak byly podle všeho pro Březinu posledním závodem kariéry. V týmu ho nahradí devatenáctiletý Georgii Reshtenko, kterého čeká debut na vrcholné seniorské akci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Březina lituje neúčasti na domácím šampionátu, je rád za jízdy na dálku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2020 (12:17)     Sekcia sport

Nejlepší český krasobruslař Michal Březina lituje, že nebude moc závodit na mezinárodním mistrovství republiky. Je rád, že se zapojí alespoň na dálku, i když do výsledků mužského závodu se jeho natočené jízdy počítat nebudou.

 

Krasobruslař Březina se po 14 měsících chystá závodit, hned na MS

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.03.2021 (11:58)     Sekcia sport

Praha - Krasobruslař Michal Březina bude po čtrnácti měsících závodit. Naposledy startoval na loňském mistrovství Evropy, příští týden ho čeká mistrovství světa. Kvůli koronavirovým...

 

Neměl jsem náboj pokračovat dál, vysvětluje krasobruslař Březina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2022 (13:56)     Sekcia sport

Krasobruslař Michal Březina už neměl motivaci připravit se na mistrovství světa, které právě začalo ve francouzském Montpellieru. Místo toho v Kalifornii trénuje jiné krasobruslaře.

 

Krasobruslař Březina se chystá na druhý letošní start v Grand Prix

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2021 (18:19)     Sekcia sport

Krasobruslař Michal Březina se chystá na svůj druhý letošní start v Grand Prix. V ruském Soči bude v pátek a v sobotu čelit papírově slabší konkurenci, než jaká se sešla koncem října v Las Vegas při Americké brusli. Tam skončil Březina jako nejlepší Evropan šestý za Japonci a Američany včetně trojnásobného mistra světa Nathana Chena.

 

Krasobruslař Březina je po krátkém programu Americké brusle šestý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2021 (09:54)     Sekcia sport

Krasobruslař Michal Březina je šestý po krátkém programu Americké brusle, úvodní soutěže Grand Prix v olympijské sezoně. Jednatřicetiletý český reprezentant dostal v Las Vegas za jízdu bez čtverného skoku 75,43 bodu a v jedenáctičlenném startovním poli byl nejlepší z pěti Evropanů.

 

Český unikát! Dočká se Březina historického momentu?

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (16:09)     Sekcia sport

Startovat na čtyřech olympiádách v rozpětí dvanácti let? To je v krasobruslení, kde je dlouhověkost vzácnou vlastností, unikát. Michal Březina má tento historický zápis na dosah. Postupem do volných jízd na mistrovství světa ve Stockholmu už de facto vybojoval pro Česko místo na hrách v Pekingu.

 

Potíže přetrvávají, Cink nebude kvůli nemoci startovat ani na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2025 (16:54)     Sekcia sport

Nejlepší český biker posledních let Ondřej Cink nebude kvůli nemoci startovat tento týden na mistrovství Evropy v portugalském Melgacu. Zdravotní potíže ho připravily už o sobotní mistrovství republiky v Bedřichově, kde chtěl útočit na rekordní osmý titul, jímž by překonal Jaroslava Kulhavého.

 

Nejlepší jízda kariéry, zářil český krasobruslař po nečekaném výsledku. Navázal na svého trenéra

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2024 (22:05)     Sekcia sport

Před čtyřmi lety skončil Michal Březina na svém rozlučkovém krasobruslařském mistrovství Evropy sedmý, od té doby se čeští muži kontinentálně elitě nepřiblížili. Až do letošního šampionátu v Kaunasu. A opět u toho byl Březina, tentokrát v roli trenéra 21letého Georgie Reshtenka, který se blýskl devátým místem.

 

MS v krasobruslení bez Březiny. Budu fandit z domova, oznámil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (10:50)     Sekcia sport

Zdá se, že olympijský závod v Pekingu byl pro Michala Březinu poslední velkou akcí kariéry. Český krasobruslař nebude startovat na mistrovství světa, které se koná od 23. do 26. března v Montpellieru. V nominaci by ho měl vystřídat devatenáctiletý Georgii Reshtenko, kterého čeká debut na vrcholné seniorské akci.

 

Krasobruslař Březina: Trochu hry blbec, ale pořád je to olympiáda

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (07:55)     Sekcia sport

Ještě, než vzal večer do ruky českou vlajku, měl krasobruslař Michal Březina v Pekingu závodní povinnosti. S českým týmem poprvé absolvoval soutěž družstev.

Biker Cink nebude kvůli nemoci startovat na mistrovství Evropy

Březina na prahu rozlučkové sezony. Těším se, až malou konečně ukážu našim

Krasobruslař Březina se na MS propadl na 19. místo, Chen má třetí titul

Motocyklista Salač mění v Moto3 tým, o víkendu v Assenu startovat nebude

Loučící se Březina: Dlouhá kariéra. Škoda, že se dřív neřešila i psychika

Březina je po svém nejlepším krátkém programu sezony v Soči průběžně šestý

Českou vlajku při zahájení ZOH ponesou hokejistka Mills a krasobruslař Březina

Českou vlajku ponesou při zahájení olympiády hokejistka Mills a krasobruslař Březina

Hlava v dlaních! Krasobruslař Březina selhal a nepostoupil

Krasobruslař Březina vstoupil do Grand Prix 6. místem na Americké brusli

Loučící se Březina zaskočil mistra světa. Ty už jsi byl ve Vancouveru?

Krasobruslař Březina po pokažené volné jízdě skončil v Rusku desátý

Seemanová vynechá plavecké mistrovství světa, trápí ji tělo

Krasobruslař Michal Březina už neměl motivaci se připravit na MS

Kruté rozhodnutí! Český šampion nebude startovat na olympiádě. Obrečel jsem to, přiznává

Krasobruslař Březina očekává nostalgickou a emotivní rozlučku

Miculyčová musí mistrovství světa oželet, vážně si poranila koleno

Nejlepší česká plavkyně Seemanová kvůli zdravotním problémům vynechá MS

Březina už neměl motivaci se připravit na MS, místo toho trénuje jiné

Roušku nesmí sundat ani při tréninku. Chodí i kontroly, líčí český reprezentant

Krasobruslař Březina po pokažené volné jízdě skončil v Grand Prix v Rusku desátý

Zraněný veslař Synek nebude startovat na ME v Polsku

Krasobruslař Březina se na ME posunul na desáté místo, vyhrál Kondraťuk

Březina vylepšil při Grand Prix v Soči svůj krátký program, je šestý

Spokojený Březina byl rád, že ve volné jízdě ukázal prakticky všechno

Kanoista Martin Fuksa nebude na MS startovat na deblu s bratrem Petrem

Nejlepší volná jízda historie. Krasobruslař Malinin je poprvé mistrem světa

Bývalý krasobruslař Březina při rozlučce nejvíce prožíval Vichnarův komentář

Synek ukončil sezonu. Na ME v Polsku startovat nebude

Desetibojař Kopecký na MS závodit nebude

Březina nezvládl čtverný salchow, na MS je po krátkém programu třináctý. Sportovní dvojice ovládli Rusové

České fiasko na ledě. Krasobruslař Březina dvakrát spadl, Bělohradský ani nepostoupil

Březinovi nevyšel čtverný salchow. Po pádu skončil v krátkém programu MS třináctý

Podrobila se povinnému testu, přesto nebude olympijská vítězka Lin Jü-tching na MS startovat

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy