Ulrichová byla šestnáctá v Letní Grand Prix

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.07.2022 (12:53)     Sekcia sport

Letní Grand Prix ve skoku na lyžích ve Wisle (Polsko): Ženy: 1. Bogatajová (Slovin.) 242,5 b. (121,5+118,5 m), 2. Kramerová (Rak.) 242,4 (119+118), 3. Križnarová (Slovin.) 242,3 (116,5+124,5), ...16. Ulrichová (ČR) 163,2 (107+107). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koudelka vstoupil do letní skokanské Grand Prix osmnáctým místem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2022 (17:40)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka při návratu do letní Grand Prix po třech letech obsadil 18. místo v zahajovacím závodě ve Wisle. Při dvojnásobném triumfu domácích Poláků se druhý český reprezentant na startu Radek Rýdl nekvalifikoval ze 44. příčky mezi třicítku účastníků druhého kola. V závodě žen skočila Klára Ulrichová šestnáctá, Karolína Indráčková nenastoupila už do páteční kvalifikace kvůli zranění zad.

 

Skokan na lyžích Koudelka vstoupil do letní Grand Prix osmnáctým místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.07.2022 (17:42)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka při návratu do letní Grand Prix po třech letech obsadil 18. místo v zahajovacím závodě ve Wisle. Při dvojnásobném triumfu domácích Poláků se druhý český reprezentant na startu Radek Rýdl nekvalifikoval ze 44. příčky mezi třicítku účastníků druhého kola. V závodě žen skočila Klára Ulrichová šestnáctá, Karolína Indráčková nenastoupila už do páteční kvalifikace kvůli zranění zad.

 

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Rašnově vyhrálo smíšené družstvo Rakouska

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (14:57)     Sekcia sport

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Rašnově (Rumunsko): Smíšená družstva: 1. Rakousko 416,9, 2. Slovinsko 413,2, 3. Norsko 407,0, ...6. Česko (Ulrichová, Rýdl, K. Indráčková, Koudelka) 330,1.

 

Do letní Grand Prix ve Wisle vstoupí i čtyři čeští skokani na lyžích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2022 (16:53)     Sekcia sport

V současných tropických vedrech začíná sezona skokanům na lyžích. Letní Grand Prix odstartuje dvěma závody v polské Wisle, do kterých zasáhnou i čeští reprezentanti Roman Koudelka, Radek Rýdl, Karolína Indráčková a Klára Ulrichová.

 

Skokanka Ulrichová se ve Frenštátu blýskla životním maximem v Grand Prix

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (14:40)     Sekcia sport

Skokanka na lyžích Klára Ulrichová obsadila na domácím můstku ve Frenštátu pod Radhoštěm 14. místo a vylepšila si maximum v Grand Prix. Memoriál Jiřího Rašky vyhrála Japonka Sara Takanašiová, jež se vrací po zranění nohy. V součtu skoků obou kol překonala jako jediná 200 metrů. Klára Indráčková nebodovala.

 

Letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Klingenthalu ovládl Kubacki

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (18:21)     Sekcia sport

Výsledky letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Klingenthalu Závěrečný závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Klingenthalu (Německo): Muži: 1. Kubacki (Pol.) 271,8 (135+138), 2. R. Kobajaši (Jap.) 260,1 (139,5+131), 3. Tande (Nor.) 256,0 (144+126). Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Kubacki 380, 2. Fettner (Rak.) 210, 3. Stoch (Pol.) 182, ...43. Koudelka (ČR) 30.

 

V plochodrážní Grand Prix byl zrušen další závod v Polsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2020 (12:21)     Sekcia sport

V seriálu plochodrážního mistrovství světa byla bez náhrady zrušena i druhá polská Grand Prix, která se měla jet 1. srpna ve Vratislavi. V kalendáři jsou nyní v důsledku koronavirové krize už jen tři závody, a to včetně přeložené Grand Prix České republiky. V Praze se má jet 19. září.

 

Indráčková byla v druhém závodu Grand Prix skokanek ve Wisle patnáctá

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2025 (14:06)     Sekcia sport

Skokanka na lyžích Karolína Indráčková obsadila 15. místo v druhém závodu letní Grand Prix ve Wisle, jenž měl stejně jako před týdnem v Courchevelu experimentální formát. Muži s Romanem Koudelkou půjdou v Polsku na můstek v 15:00.

 

Kubacki ovládl letní Grand Prix v Hinzenbachu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (17:50)     Sekcia sport

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Hinzenbachu (Rakousko): 1. Kubacki (Pol.) 265,7 (94+93,5), 2. Lanišek (Slovin.) 246,3 (92+88,5), 3. Fettner (Rak.) 246,1 (90+92,5), ...31. Koudelka 102,0 (82,5), 45. Rýdl (oba ČR) 93,4 (79). Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Kubacki 280, 2. Fettner 210, 3. Stoch (Pol.) 182, ...36. Koudelka 30.

 

Koudelka v letní Grand Prix ve skoku na lyžích skončil na 81. místě

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (18:51)     Sekcia sport

Konečné pořadí letní Grand Prix ve skoku na lyžích po závěrečných závodech v Klingenthalu (Německo): Muži (po 9 závodech): 1. Zografski (Bulh.) 604, 2. Deschwanden (Švýc.) 582, 3. Nikaido (Jap.) 315, ...81. Koudelka (ČR) 6. Ženy (po 7 závodech): 1. Križnarová (Slovin.) 680, 2. Takanašiová (Jap.) 326, 3. Loutittová (Kan.) 322, ...45. K. Indráčková (ČR) 18.

Letní Grand Prix ve skocích na lyžích vyhráli poprvé Granerud a Bogatajová

Indráčková poskočila do desítky, ve Wisle zaznamenala nejlepší výsledek v seriálu

Česká Grand Prix přeložena

Pražský závod GP už má nový termín

Pražský závod už má nový termín

Koudelka při speciálním závodu bodoval

Grand Prix zahájil vítězně Lindvik, několik skokanů doplatilo na kombinézy

Česká Grand Prix přeložena, přesný termín zatím nemá

Krasobruslařská Grand Prix v Číně se kvůli koronaviru letos neuskuteční

Kvěch v Grand Prix poprvé mimo Česko, dostane šanci ve Vojensu

Kvěcha čeká seriál plochodrážní Grand Prix i příští rok, dostal divokou kartu

Na Markétě se i v roce 2023 pojede plochodrážní Grand Prix a juniorská SGP2

Napětí, příběhy... Grand Prix v Brně jsem si výborně užil! líčí komentátor Ježek

Vicemistryně světa Levitová se bez vysvětlení odhlásila z Grand Prix ve Finsku

Parkurová jezdkyně Vingrálková byla v Praze druhá v Grand Prix

Plochodrážní Grand Prix nezačne ani v Německu, tamní závod byl zrušen

Plochodrážní Grand Prix v Cardiffu byla pro letošek zrušena

ISU odebrala Rusku pořadatelství listopadového závodu Grand Prix

Plochodrážní Grand Prix se v Praze pojede až v červenci

Plochodrážní závod Grand Prix ve Varšavě byl kvůli koronaviru zrušen

Plochodrážní Grand Prix se letos nepojede ani v Cardiffu

Stadion na Markétě zažije v pátek a sobotu premiéru. Dvě Grand Prix hned po sobě

Taekwondistka Štolbová byla třetí na Grand Prix v Manchesteru

Ulrichová a Indráčková zasáhnou na MS do závodu na velkém můstku

Beran vítězem šermírské Grand Prix

Taschlerovi navzdory chybě udrželi páté místo při debutu v Grand Prix

Koudelka ve Wisle doskočil pro čtyři body, Grand Prix ovládli Poláci

Kellnerová byla pátá při parkurové Grand Prix v Praze a splnila kvalifikační podmínky pro olympiádu

Koudelka při prvním startu v Grand Prix obsadil v Hinzenbachu desáté místo

Jen Polsko a Praha. Netradiční dvojzávod Grand Prix v Praze pojede Milík

První pražskou Grand Prix ovládl Zmarzlik, Milík skončil bez bodů

Raškův memoriál vyhrála Križnarová, desátá byla Indráčková

Bývalý plochodrážní šampion Doyle se před Grand Prix ČR zranil ve Varšavě

Krasobruslaři Žuková s Bidařem skončili na Grand Prix v Kanadě šestí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy