Aleš Cibulka odhalil své „hříchy mládí“: Před více než 20 lety jako mukl!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.11.2022 (17:30)     Sekcia bulvár

Známý televizní a rozhlasový moderátor a publicista Aleš Cibulka (45) zalovil v archivu a pochlubil se světu s fotkami, co jsou dobrých 21 let staré. Autor mnoha knih o českých hereckých (především prvorepublikových) legendách tak odtajnil své „hříchy mládí“! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Takové ponížení Cibulka do smrti nerozdýchá: To je má 13. komnata

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.04.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

Jako velké bezpráví dodnes očividně vnímá Aleš Cibulka fakt, že nebyl v mládí obsazen do hlavní role v dnes už legendární pohádce.  

 

Pomocí ženě dnes riskujete žalobu za harašení, míní moderátor Aleš Cibulka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2022 (00:00)     Sekcia bulvar

V moderátorské branži patřil Aleš Cibulka (45) k těm nejvytíženějším, až jednou řeklo jeho tělo dost. Se syndromem vyhoření, který jej potkal před několika lety, se dokázal vypořádat. O svém milovaném rozhlasu i psaní o hereckých hvězdách promluvil v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

 

Aleš Cibulka a Michal Jagelka do toho praštili: Svědčila Ježková, Retková a jejich Tobiáš

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2025 (12:40)     Sekcia bulvar

Mají stříbrné výročí, vlastně stříbrnou svatbu. Moderátor a spisovatel Aleš Cibulka (48) a herec Michal Jagelka (48) se poznali před 25 lety. Ve čtvrtek se rozhodli pro utajený obřad rovnou na Staroměstském náměstí. „Zaregistrovali jsme se 4. prosince 2007 a dneska se konečně bereme,“ pochlubili se kluci nadšeně. A věří, že se dočkají ještě úplně rovnocenného manželství.

 

Aleš Cibulka a Michal Jagelka: Konečně do toho praštili!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.12.2025 (05:02)     Sekcia bulvar

Žijí spolu čtvrtstoletí, z toho 18 let jako registrovaní partneři. Nyní se moderátor Aleš Cibulka (48) a herec Michal Jagelka (48) rozhodli zpečetit svůj vztah na Staroměstském náměstí svatebním obřadem.

 

Hámův vtípek se zadky na Slavících: Ozval se už i Cibulka!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.11.2025 (12:19)     Sekcia bulvar

Před Slavíky se čekalo, koho si moderátoři večera Ondřej Sokol (54) a Aleš Háma (52) vezmou na paškál nebo do koho si rýpnou. Po skončení přenosu to zdánlivě vypadalo, že se pánové mírnili, ale ne. Ozval se Janis Sidovský (57) a záhy reagoval i moderátor Aleš Cibulka (48). 

 

V době našeho seznámení jsme žili hodně bouřlivě, říkají Cibulka a Jagelka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2020 (00:02)     Sekcia bulvar

Dabér Michal Jagelka (43) a moderátor Aleš Cibulka (43) přiznali, že kvůli problému s pamatováním dat se všechno u nich točí kolem 4. prosince. V ten den se před dvaceti lety poznali a v roce 2007 i registrovali. V rozhovoru pro Magazín DNES prozradili, co si společně užívají po tolika společných letech.

 

Moderátor Aleš Cibulka po kolapsu: Vyhoření je lepší varianta než infarkt

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2024 (08:45)     Sekcia bulvar

Dvacet let Aleš Cibulka (47) moderuje populární rozhlasový Tobogan, jehož odvysílal už 796 dílů. Rády k němu chodí i osobnosti, které se jinak médiím spíše vyhýbají, moderuje i v televizi, také píše knihy, neúnavně vydává kalendáře! A tak není divu, že před časem prošel vyhořením...

 

Příští rok už oslaví „stříbrnou svatbu.“ Aleš Cibulka s českým Leonardem DiCapriem plánují vztah zase o krůček posunout

Zdroj Zdroj: super.cz     23.11.2024 (18:10)     Sekcia bulvar

Moderátor Aleš Cibulka je se svým partnerem Michalem Jagelkou, který je českým hlasem Leonarda DiCapria, už 24 let. Příští rok v prosinci tak uplyne už 25 let, co jsou spolu. S humorem Aleš říká, že budou mít „stříbrnou svatbu.“

 

Brzy oslaví 22. výročí: Plánují už Aleš Cibulka a Michal Jagelka vychovávat dítě?

Zdroj Zdroj: super.cz     12.10.2022 (16:55)     Sekcia bulvar

Aleš Cibulka a Michal Jagelka patří bezesporu k nejstabilnějším párům v českém showbyznysu. Oba by si velmi přáli, aby už v Česku bylo schválené manželství pro všechny.

 

Klofnul toho nejúžasnějšího chlapa: Moderátor Aleš Cibulka oslaví se svým mužem 23 let

Zdroj Zdroj: super.cz     09.10.2023 (08:30)     Sekcia bulvar

Moderátor Aleš Cibulka a dabér Michal Jagelka patří k nejstabilnějším párům v českém showbyznysu. V prosinci oslaví 23 let. Jaký je tedy recept na dlouhotrvající vztah podle známého moderátora?

Cibulka na pohřbu Šafránkové (†68): Poslední rozhovor dva dny před smrtí! Pak přišel šok

25. výročí vztahu oslaví ve velkém stylu. Aleš Cibulka a český Leonardo DiCaprio oznámili krásnou novinku

Aleš Cibulka: Převratná událost v soukromí

Aleš Cibulka vzpomíná na Jiřího Hromadu (†66): Dojemné prvenství!

Cibulka po vyhazovu z TV Barrandov: Tímhle se bude živit?

Moderátor Aleš Cibulka slaví: S partnerem Michalem Jagelkou je 22 let, pochlubil se svatebními fotkami

Moderátor Aleš Cibulka skončil na jednotce intenzivní péče

Hejtrům vyrazili dech! Aleš Cibulka a Michal Jagelka práskli, kdo z nich byl nevěsta a kdo ženich. Zaskočili i Bočanovou

Moderátor Aleš Cibulka (44) skončil na JIPce! Místo oslavy musel na akutní operaci

Moderátor Aleš Cibulka prožil hotové peklo: Po výpovědi byl měsíce zavřený doma, pak musel bojovat o život

Yvonne byla neřízená střela, vyhodili nás z rádia, vzpomíná Aleš Cibulka

Aleš Cibulka a Michal Jagelka: Romantická svatba na Staroměstské radnici. Podívejte se, jak to ženichům slušelo

Partner Michal Jagelka mu zachránil život. Aleš Cibulka promluvil o akutní operaci. Slepák to nebyl!

Cibulka hlásí návrat ve velkém stylu! Silvestrovská veselice

Cibulka dostal padáka! Důvod drsného vyhazovu zaskočí

Moderátor Aleš Cibulka skončil v nemocnici: Musel na akutní operaci

Aleš Cibulka vytáčí svého partnera. Schválně mu šoupe s hrníčky

Moderátor Cibulka po operaci: Šlo mi o život!

Slavný gay pár se 25 let od seznámení bude brát: Cibulka s Jagelkou do toho praští

Se svým mužem bude už 25 let. Aleš Cibulka má dnes ale jiné významné výročí. Po deseti letech hlásí velký návrat

Cibulka s Toboganem má rekord, dostal za něj cenu v Senátu!

Cibulka po kolapsu: Vyhoření je lepší varianta než infarkt

Kam zmizela hvězda Snídaně s Novou Šimková: Pryč z televize kvůli Bohu!

Dáda nedorazila na natáčení a opila se… Cibulka jí poslal vzkaz!

Ladislav Frej přišel o další partnerku (†56): Zasloužila si nad nemocí vyhrát, říká Cibulka

Dárce rekordman: Aleš (51) z Brna věnoval krev už 307krát!

Cibulka naprášil Slováčka? Felix má prý na cestě další ratolest!

Cibulka a Jagelka si po 25 letech vztahu řekli ano, na svatbě byl i jejich Tobiáš

Dopadl jsem na hubu, že mě to na půl roku vyřadilo. Pomohli psychiatři, líčí Cibulka

Zhroucení už netají: Táta zemřel na rakovinu slinivky, ta se na rozdíl od psychiky léčit nedá, řekl známý moderátor

Moderátor Cibulka přiznal boj o život: Operace a 24 stehů! Zachránil ho partner Jagelka

Přiznání Aleše Cibulky: Bláznivě se zamiloval do Petry Janů!

„Jsem deviant.“ Moderátor Cibulka se pustil do sporu s odpůrci homosexuálních manželství

Brutální násilník: Útočil stejně jako před 14 lety!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy