Postup do Evropy je nakonec úspěch, Liga mistrů není moc reálná, míní Klopp

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (12:34)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu si pondělní výhrou 3:0 na hřišti Leicesteru zajistili dvě kola před koncem účast minimálně v Evropské lize. Podle trenéra Jürgena Kloppa je to po složité sezoně úspěch, ačkoliv "Reds" jsou v posledních letech zvyklí hlavně na úspěchy v Lize mistrů. Do milionářské soutěže ještě může Liverpool proklouznout, Klopp to ale nepovažuje za příliš reálné. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Majitelé práv na Ligu mistrů: Super liga? Nemají naději na úspěch!

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2021 (10:03)     Sekcia sport

Majitelé vysílacích práv na Ligu mistrů odsoudili krok dvanácti velkoklubů, které v pondělí oznámily založení konkurenční uzavřené superligy. Soutěž označili za hrozbu fotbalu a míní, že nemá šanci na úspěch.

 

Zahozené šance? Trochu fraška, ale hlavní je postup, oddechl si Klopp

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2022 (12:59)     Sekcia sport

Spokojený s postupem mezi osm nejlepších týmů Ligy mistrů, ne však s prohrou a špatnou efektivitou svých hráčů. Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp po odvetě osmifinále proti Interu Milán tvrdil: „Umění je i to prohrávat ty správné zápasy.“

 

Kouč Liverpoolu Klopp v očekávání. Chce vidět postup a také vyhlédnutého mladíka z Ajaxu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2020 (18:01)     Sekcia sport

Dvojnásob natěšený, než kdy jindy je kouč fotbalového Liverpoolu Jürgen Klopp na dnešní večerní zápas Ligy mistrů s Ajaxem Amsterdam. V pátém dějství totiž stačí jeho týmu remíza, aby si zajistil postup ze skupiny D do jarního osmifinále. A nejen to, na vlastní oči znovu uvidí v dresu hostů Peera Schuurse, jednadvacetiletého obránce, kterého má na seznamu vyhlédnutých posil a už v lednu by ho moc rád přivedl na Anfield.

 

Majitelé práv na Ligu mistrů: Superliga? Nemají naději na úspěch!

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2021 (10:03)     Sekcia sport

Majitelé vysílacích práv na Ligu mistrů odsoudili krok dvanácti velkoklubů, které v pondělí oznámily založení konkurenční uzavřené superligy. Soutěž označili za hrozbu fotbalu a míní, že nemá šanci na úspěch.

 

Řepík vidí v Lize mistrů výhodu. Přátelské zápasy by nám tolik informací nedaly, míní

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2022 (07:04)     Sekcia sport

Byl už součástí sparťanského tažení hokejovou Ligou mistrů do finále v roce 2017. Teď útočník Michal Řepík začíná svou čtvrtou sezonu v roli kapitána a rád by úspěch zopakoval. Pražané se budou prát o postup z obtížné severské skupiny, která se rozehraje už v pátek zápasem s dánským Aalborgem.

 

Nadšený Klopp: TOP 4 byla mimo dosah. Bylo to absolutně nemožné

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     24.05.2021 (18:19)     Sekcia sport

Liverpool slaví. Dlouho to vypadalo, že si v příštím ročníku Ligy mistrů nezahraje. Nakonec ale skončil v tabulce Premier League dokonce na třetím místě za dvojicí klubů z Manchesteru. Zajistil si to výhrou v posledním kole nad Crystal Palace a prohrám Leicesteru i Chelsea. Jürgen Klopp byl naprosto nadšený. Své svěřence chválil.

 

Liga mistrů: Postup ztvrdila Barcelona, Dortmund i Atlético

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.11.2023 (23:13)     Sekcia sport

Základní skupiny Ligy mistrů se nám chýlí ke konci. Před sebou máme už jen poslední kolo, ve kterém se definitivně rozhodně o postupu. Dnes si postup zajistilo Atlético Madrid, Lazio, Borussia Dortmund a definitivně i Barcelona. Ve spoustě skupin ale ještě jasno není a bude se rozhodovat právě za další dva týdny. Zápasy jsme i dnes, jak už bývá zvykem, viděli skutečně parádní.

 

Názory manažerů na zrušení trestu pro City – Klopp: Není to dobré pro fotbal. Mourinho: Katastrofa

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.07.2020 (18:56)     Sekcia sport

Manchester City bude moci hrát Ligu mistrů už v příští sezóně. Jeho původní dvouletý zákaz startu v evropských pohárech byl v pondělí zrušen. To má samozřejmě vliv i na ostatní anglické celky. Jürgen Klopp, manažer mistrovského Liverpoolu, říká, že to není dobré pro fotbal. José Mourinho šel ještě dál. Podle něj je to katastrofa.

 

Messi po krásné trefě nedal penaltu. Barcelona v Lize mistrů končí, dál jdou PSG a Liverpool

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (20:30)     Sekcia sport

Fotbalová Liga mistrů poznala další dva čtvrtfinalisty. Paris Saint-Germain doma stačila na postup přes Barcelonu i remíza 1:1, protože ze Španělska si z úvodního duelu přivezlo výhru 4:1. I Liverpool potvrdil v odvetě s Lipskem postup, když si v Budapešti zopakoval výhru 2:0. Již v úterý si postup zajistili fotbalisté Dortmundu a Porta.

 

Futsalová Liga mistrů v Plzni: Stále je ve hře postup do Final Four

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2021 (11:29)     Sekcia sport

Už tak byl tenhle příběh nabitý výhradně pozitivními věcmi. Nejprve domácí titul, pak premiérová účast v Lize mistrů, dokonce postup ze základní skupiny. Jenže futsalisté Interobalu píší svou pohádku dál. V Plzni hostí jednu z elitních skupin, ve které bojují o postup do Final Four. A aby toho nebylo málo, hned v prvním utkání zaskočili belgický Halle-Gooik.

KOMENTÁŘ: Kometa to v Lize mistrů přepískla, nastavuje tak ale i zrcadlo

Postup na mistrovství světa? Skvělý úspěch. Trenér Pruša hodnotí ME do 18 let

Nikam je nepustím! odmítá Klopp uvolnit legionáře pro březnovou kvalifikaci. A není sám

Dojatá legenda. Jsem hodně naměkko, tohle je pro nás Liga mistrů, prohlásil Mourinho

Když je v pohodě, je naprosto výjimečný, chválil Klopp třígólového Salaha

Klopp a Guardiola kritizují nový formát Ligy mistrů

Klopp ocenil ME fotbalistek: Ženský fotbal ukázal světu, že je fantastický!

Liga Mistrů: Real Madrid i bez Bellinghama ukořistil postup. Bayernu postup vystřílel Kane

Byla to neuvěřitelná sezóna. Zklamání využijeme jako motivaci pro finále Ligy mistrů, říká Klopp

Fotbalová Liga mistrů pozná ve středu zbylé dva osmifinalisty

Startuje nová Liga mistrů. Obhájce hostí soupeře Sparty, hitem City proti Interu

Los Evropské ligy: Barcelona narazí na Manchester United, Schick s Hložkem na Monaco

Liga mistrů pokračuje a láká na duel Juventus - Barcelona. I s Ronaldem?

Los šestnáctifinále Evropské ligy: Barcelona narazí na Manchester United, Schick s Hložkem na Monaco

Neapol nevyšla, o Baráka se zajímá jiný italský klub. Potkal by se tam s krajanem

Nebyl to pěkný fotbal, prohráli jsme zaslouženě, přiznal Klopp

Ronaldo na kolenou i šťastné tetování. Tak se znovu rozběhla Liga mistrů

GLOSA: Liga mistrů ještě pořád není pro Spartu, směr má ale nadějný

AFCON 2024: Salahovo zranění není vážné. Vynechá 2 zápasy

Klopp po sezoně skončí v Liverpoolu: Dochází mi energie

Schick pod novým koučem opět jen střídal. Leverkusenu se vzdaluje Liga mistrů

Jürgen Klopp: Zvěsti o Maného přestupu do Německa? V pohodě, není to od Bayernu před finále poprvé

NHL ve čtvrté lajně mě nebavila, Sparta nebyla reálná, říká Chlapík

KOMENTÁŘ: Není čas na spekulace, vítěz bere vše. Liga mistrů na jeden zápas má šťávu

Odmítání očkování je jako řízení v opilosti, míní trenér Klopp

Klopp se obul do televizní stanice: Můžete za zranění Milnera!

Liga mistrů, Evropská liga, Konferenční liga… Kdo z Anglie bude hrát v příští sezóně v Evropě?

ONLINE: Liga mistrů pokračuje. Postup si může zajistit Barcelona či Atlético

Klopp ocenil vítězné "semifinále" a těší se na rozhodující boj před fanoušky

Postup na MS by byl největší úspěch v reprezentační kariéře, řekl Souček

Není to pohřeb, řekl o ztrátě v boji o titul trenér fotbalistů Liverpoolu Klopp

Messiho sen v ohrožení. Argentina nad Polskem nevyhraje, tuší český reprezentant

Hrajeme pro Ukrajince, prohlásil trenér Liverpoolu Klopp

Fotbalová Liga mistrů dnes může poznat první osmifinalisty

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy