Pravěcí »hromoví ptáci« z Austrálie: Husa jako kráva!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.06.2024 (12:00)     Sekcia bulvár

Ani po vymření dinosaurů se po Zemi nepřestali prohánět obří předci současných ptáků. Doteď se však mělo za to, že obrovití nelétaví opeřenci měli nejblíže k současným emu či kasuárům. Výzkumníci z Austrálie však objevili fosílii pradávné husy, ze které by si pštrosi sedli na zadek! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

XXL modelka vrátila úder haterům: Jsem nejhezčí kráva na pastvině!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Kanadská XXL modelka Olivia Messinová (28) celý život poslouchala, že je „tlustá jako kráva“. Na neustálou kritiku se rozhodla zareagovat po svém: navlékla si bikiny s kravským vzorem a zahlásila: „Jsem nejkrásnější kráva na pastvině!“

 

Alice Bendová (49) drsně o svém těle: Jsem tuhá jako stará kráva!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

„Jsem tuhá jako stará kráva!“ Tak to jsou hodně ostrá a kritická slova na své tělo, které přitom patří mezi nejvíce sexy v českém rybníčku. Herečka Alice Bendová zanedlouho oslaví kulatiny a je dvojnásobnou matkou, ale stále má postavu jako lusk!

 

Trpasličí kráva váží jen 26 kilo. Lidé porušují lockdown, aby ji viděli naživo

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     14.07.2021 (17:00)     Sekcia bulvar

První místo v Guinnessově knize rekordů si nárokují majitelé bangladéšské farmy, kde se jim narodila nejmenší kráva na světě.

 

Záhada v plzeňské záchranné stanici: Proč má husa strach z malinké kachničky?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.06.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Kuriozita je k vidění v plzeňské záchranné stanici živočichů. Osiřelé mládě husy velké se bojí několikanásobně menšího kachněte. Oba ptáci tak ochráncům občas předvádějí komickou podívanou.

 

Neštěstí na farmě: Ženu přitiskla kráva na zábradlí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.09.2023 (10:59)     Sekcia bulvar

Za vážné zranění ženy (63) v Lubně na Frýdecko-Místecku může kráva. Ta ji ve středu v kravíně přimáčkla na kovovou zábranu. Pro pacientku musel letět vrtulník.

 

»Blbá blondýna« Iva Pazderková: Poprvé jsem na plakátě! Jako kráva

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.04.2022 (20:00)     Sekcia bulvar

Než vypuknou zkoušky na »první český muzikál ze vsi« Slunce, seno, jahody, vyrazily jeho hvězdy na soustředění na Moravu. „Je to poprvé, co jsem na plakátě!“ vtipkovala Iva Pazderková (42) před plakátem, jemuž dominuje osamocená kráva se sluchátky.

 

Kráva spadla do sklepa: Nebohé dobytče vytáhli na popruzích

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.12.2023 (10:53)     Sekcia bulvar

Náročný úkol čekal na hasiče v Libhošti na Novojičínsku. Mladá kráva uvízla ve sklepě hospodářské budovy a nebylo, jak ji jinak dostat ven, než s pomocí popruhů a navijáku.

 

„Dneska se chováš jako kráva,“ nebral si fotbalista servítky s Evou Decastelo. Čím ho moderátorka vytočila?

Zdroj Zdroj: super.cz     24.11.2025 (12:38)     Sekcia bulvar

Ať už jde o její výšku, milostný život, nebo lásku k penězům, najde si Petr Švancara v našem pořadu Brní to! vždycky nějaký důvod se do Evy Decastelo navážet. Ta mu to v dnešním dílu oplácela stejnou mincí a fotbalistu nejednou uvedla do rozpaků. Až to jednou nevydržel a utrousil: „Dneska se chováš jako kráva.“ Který její rýpanec už pro něj byl přes čáru?

 

Statná kráva se v chlévě propadla pod zem! Hasiči použili lana a důvtip

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.12.2020 (12:14)     Sekcia bulvar

Těžká fuška čekala hned po ránu na hasiče v Ostravě. Ve čtvrti Nová Bělá se totiž v místním kravíně propadla kráva do hluboké betonové jímky.

 

Bizarní zásah v Alpách: Turistu smetla kráva! Letěl pro něj vrtulník

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.09.2025 (13:39)     Sekcia bulvar

Panoramatická túra kolem bavorského jezera Königssee skončila pro seniora z Hesenska pobytem v nemocnici. Na úzké stezce ho srazila kráva, muž si těžce poranil stehno a záchranáři ho museli transportovat vrtulníkem.

To je kráva! Hasiči ji museli tahat z bahna! Dvakrát...

Kráva si došlápla na ošetřovatele: Povalila ho a vylezla na něj!

Ptáci odlétají do teplých krajin: Které druhy nás opouští?

Kůň pokopal ženu, kráva pošlapala seniorku: Obě bojují o život!

Březí kráva se málem utopila v jímce: Ze šestimetrové hloubky ji zachránili hasiči

Vyděšená kráva utekla z jatek přímo do aquaparku: Řádila tam na skluzavce!

Otevírací doba na slovanské věrozvěsty a Jana Husa: Jak nakoupíte v polovině prvního týdne prázdnin?

Půltunová kráva spadla do studny: Složitý zásah hasičů na Královéhradecku

Muže během močení zabila letící kráva. Pár vteřin předtím ji srazil vlak!

Ekumenická bohoslužba v Husinci připomněla reformátora Jana Husa

Krušnohorské Vánoce: Vůně kadidla, pečená husa a horníci

Otevírací doba na Den upálení Mistra Jana Husa: Jak dnes nakoupíte?

Kráva podzimu nebo Vemeno měsíce. "Řeporyjec" Novotný rozdává diplomy neukázněným chodcům

Načepýření oslintaní ptáci hynou u krmítek! Kosí je zákeřná nákaza

Husa na provázku uvádí Chazarský slovník, jiná brněnská divadla ruší představení

Maršálek se dme pýchou! Partner je prvním Čechem, jemuž se této cti dostalo

Neztrácejme odhodlanost konat dobro! Bohoslužba v Betlémské kapli připomněla Husa i Komenského

Česko si dnes připomene odkaz Jana Husa, byl upálen před 606 lety

Výročí upálení mistra Jana Husa v Betlémské kapli: Zazněly modlitby za mír na Ukrajině a blízkém východě

Husa na provázku po koroně opět ožívá: Ve dvoře chystá představení i koncerty

Upálení Husa připomněla bohoslužba v jeho rodišti. Farářka vyzdvihla důležitost doteků

Tragická dohra novoročních ohňostrojů v Římě. Vyplašení ptáci umírali ve velkém

Zuzka (37) létala s Barošem i Naomi Campbell, místo pohádkového života ale přišlo peklo: Máte »nádor jako kráva«, šokoval ji zubař

Kancléřka jako od Hitchcocka: Pomóóóc, ptáci!

Hysterický záchvat pláče Jitky Nováčkové: Připadala jsem si jako kráva! Udělala tedy velkou změnu

Tropy v Praze: Nejtepleji bude na „Husa“, ke slovu se mohou dostat i nebezpečné bouřky

Podcast: První se do Hřenska vrátí ptáci. S voňavkou zvířata nenatočíte, říká kameraman přírody

Podcast: První se do Hřenska vrátí ptáci. S deodorantem zvířata nenatočíte, říká kameraman přírody

Na Jana Husa vzpomínala zaplněná Betlémská kaple: Slova o nesouladu i přímluvy za mír

Nejhezčí fotky zvířat 2021: Dostihy na pláži, tygr Garfield a létající kráva

Lockdownové peklo pokračuje. „Nemůžeme žít navždy v jeskyni,“ burcuje premiér Austrálie

Ptáci nezpívají jen při námluvách. Při zpěvu se jim v těle vytváří droga, tvrdí vědci

Bezděková o Lamborovi: BYLA TO PŘETVÁŘKA

Pozvánka z Austrálie! Maršálek je prvním Čechem, jemuž se této cti dostalo

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy