Všechno podřizuji muzice, u dětí jsem toho dost propásl. Sobecké, přiznává Petr Kolář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.06.2025 (00:00)     Sekcia bulvár

Hudebník Petr Kolář představil nový singl, který je coverem písně Láska, ta nebezpečná věc od zpěváka Petra Muka. Zavzpomínal tak na období, které s muzikantem prožil, a potěšil fanoušky. Hudba je jeho láska a věnuje se jí na sto procent. Další lásku v životě zatím nemá, ale nebrání se jí. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

V Praze jsem začínal bez bydlení, všechno jen v batohu. Blázinec, vzpomíná Petr Kolář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.08.2025 (13:00)     Sekcia bulvar

Muzika je holka mýho srdce, prohlašuje Petr Kolář a tato slova dokazuje už dlouhé roky. Například na zatím poslední desku nazpíval své nejznámější písničky pouze s akustickým doprovodem. V rozhovoru vzpomíná na Petra Muka, své muzikálové začátky či přesun do hlavního města.

 

Sobecké rozhodnutí Petra Koláře: PROČ JSEM OPUSTIL RODINU

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.05.2025 (05:16)     Sekcia bulvar

Rocker a bouřlivák Petr Kolář (57), který na podzim oslaví třicet let na scéně dokazuje, že s přibývajícími léty se i svérázům obrušují hrany. Už ví, kde udělal v životě chyby a komu ublížil, protože si prostě chtěl jít za svým. A jak uctí památku kamaráda Petra Muka (†45), který by slavil šedesátiny?

 

Petr Kolář je trojnásobným otcem i dědečkem: Dalších potomků s mladší partnerkou se nezříká

Zdroj Zdroj: super.cz     14.09.2020 (17:30)     Sekcia bulvar

Petr Kolář (53) nazpíval titulní píseň k filmu Ženská pomsta. I jeho životem prošlo dost žen a rozchody někdy neprobíhaly zrovna ukázkově. Proto nás zajímalo, zda se mu také některá z partnerek mstila.

 

Dřív jsem hudbu vnímal za trest. Teď už vím, že spojuje a léčí, říká Brzobohatý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2025 (20:00)     Sekcia bulvar

Tohle setkání pro mě bylo speciální. Jednak uběhlo 20 let od chvíle, kdy jsme spolu s Ondřejem Brzobohatým dělali rozhovor vůbec poprvé, ale hlavně jsem si s ním tentokrát chtěla víc než o herectví povídat o hudbě, o které toho však vím jen velmi málo. Ondřej mě však hned na začátku uklidnil: „To vůbec nevadí, já vám o muzice rád řeknu všechno. Muzika je něco naprosto fascinujícího.“

 

Lidé jsou na sebe zbytečně hnusní, já ale nejsem mstivý, říká Petr Kolář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2020 (09:33)     Sekcia bulvar

Fanynky ho milují pro jeho milostné balady. Přitom ještě před patnácti lety zpíval Petr Kolář v metalové kapele Arakain. „Jsem opravdu zapsaný jako zpěvák romantických písní, ale ono to tak úplně není,“ řekl zpěvák týdeníku 5plus2.

 

Petr Kolář se už v posteli zahřívá zase sám: Rozešel se s Markétou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.08.2022 (20:10)     Sekcia bulvar

Petr Kolář (55) je opět singl. Lože mu Markéta, exmanželka hokejového šampiona Viktora Ujčíka (50), zahřívala pouze necelý půlrok.

 

Zpěvák Petr Kolář (56): Nová láska! Co prozradil?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.02.2024 (21:25)     Sekcia bulvar

Nějakou dobu byl zpěvák Petr Kolář (56) sám, teď ale hlásí novou ženu ve svém životě. A dokonce úplně září, když o ní mluví.

 

Youtuber Vláďa: Rodiče pili a hádali se. Musel jsem pryč, měsíc jsem bydlel ve squatu

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     24.08.2021 (10:48)     Sekcia bulvar

"Doma mi říkali, že jsem nechtěné dítě. Jsem dost emotivní, ale půlku věcí jsem v sobě utlumil," přiznává v podcastu Co z tebe bude?! youtuber Vláďa.

 

Dáda už má Felixe dost a rozhodla: Bylo toho na mě moc!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     07.10.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

„Bylo toho na mě moc. Samozřejmě mi není příjemné, že se Felix nechává fotografovat s cizími ženami na večírcích. Myslím si, že jsem si toho v tomto směru užila dost," zdůvodnila Dáda Patrasová úprk z Česka. Neletěla ale sama!

 

V první kapele jsem měl sto korun za vystoupení, vzpomíná Petr Bende

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2023 (00:00)     Sekcia bulvar

Už od malička věděl, že hudba je jeho vášeň. Do první kapely se po konkurzu dostal ve 13 letech a pamatuje si i výši svého tehdejšího honoráře za vystoupení. Petr Bende (45) v rozhovoru pro iDNES.cz však promluvil nejen o muzice.

Prezidentův přítel Kolář exkluzivně v pořadu Hráči: Na co si mu Pavel postěžoval? A jaký má vztah k Hradu?

Hazard Petra Jandy s drogami: Nic nevylučuje!

Zpověď Petra Jandy (78): Život plný drog a žen

Blesk Poslední zrada: „Mia hraje neurotickou plačku, po vyřazení jsem jen spal a brečel,“ přiznává Petr

Pavel poletí do USA, prozradil Kolář. Dojde i na návštěvu Bílého domu? „To se uvidí“

Fotky v plavkách fungují nejlépe, využívám toho, přiznává Iva Kubelková

Prezidentův poradce Petr Kolář měl autonehodu

Silvestr po rockersku? Petr Kolář prozradil svůj recept na kocovinu a upřesnil i svůj vztah k alkoholu

Lela už toho má dost? Nečekaný odchod od manžela i dětí!

Trochu se kaju, protože jako otec jsem prachbídný, přiznává Leoš Noha

Pavlův poradce Petr Kolář: Autonehoda na Vánoce! „Štěstí v neštěstí…“ říká o střetu

Petr Kolář nedal život na venkově: Útěk zpátky do města! Byla to očista, říká

Když točí s vyšším kolegou, dostává pod nohy schůdky: Švagrová Ani Geislerové moc nevyrostla, nesedne jí ani oblečení

Petr Kolář v nostalgickém videoklipu: Vzdal hold zesnulému kamarádovi Petru Mukovi

Jinak to nešlo, musela jsem si to odžít, říká Judit Pecháček o adopci

Prezidentův poradce Petr Kolář na Štěpána boural: Partner Světlany Witowské měl velké štěstí, zachránila ho svodidla

Prezidentův přítel Kolář v pořadu Hráči: Petr Pavel mi dal smlouvu i kartičku! …na pivo se domlouváme

Petr Kolář: Smutek z exekuce a rozchodu zahání s novou ženou!

Kvůli covidu se Petr Kolář nemůže se svými obdivovateli potkávat tak často naživo. Takto vypadá jeho řešení

Myslela jsem jen na to, až si dám prosecco, najím se a vyzvracím, popisuje influencerka, která kvůli bulimii skončila na psychiatrii

Pavlův muž Petr Kolář nebude mít prověrku od NBÚ. Žádost zastavil Hrad

Rocker Petr Kolář se proti opatřením nebouří: Kdyby lidé dodržovali základy hygieny, bylo by líp

Pavlův přítel Kolář není bezpečnostním rizikem, vzkázal šéf BIS. Co řeší s prezidentem?

Opovrhují Západem, přitom sem uklízejí rodiny. Exvelvyslanec Kolář ukázal na Rusy v Praze

Kolář konečně prodal vilu: Z peněz má ale jen polovinu!

Sype si popel na hlavu? Kolář po nazpívání SPD hymny otočil

Sandeva nakrátko a blond! Myslím, že to opláču

Zpěvák Petr Kolář je opět single: Vztah s pohlednou brunetkou nevyšel

V životě zažila vrcholy i drsné pády: Jak dobře znáte Daru Rolins?

Mám rád americký přístup k věcem, hroutit se by mě nenapadlo, říká Pavlásek

Kristýna Leichtová prožívá krizi: Padám hlouběji, než jsem si dokázala představit

Michael Caine slavil 90! Bral jsem všechno a pil až tři láhve vodky za den, přiznává hvězda Žižky

Změny v týmu Pavla: Kolář už nebude mít smlouvu s Hradem. A končí šéf poradců Richter

Nezastavitelná matka má 11 dětí: „Pořád jsem těhotná, rodím a miluju to!“

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy