Přípravy před královským pohřbem vévodkyně z Kentu (†92): Manévry s rakví a soukromé loučení šlechty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.09.2025 (19:11)     Sekcia bulvár

Vévodkyně Katharine z Kentu (†92) zesnula 4. září a v úterý se bude konat katolický pohřeb ve Westminsterské katedrále. Rakev však poslední den před pohřbem putuje z jednoho místa na druhé. A cesta stále nekončí. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Zemřela vévodkyně z Kentu (†92): Jana Novotná jí plakala na rameni!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.09.2025 (14:25)     Sekcia bulvar

Z Británie přišla smutná zpráva o úmrtí vévodkyně z Kentu. Zesnulé člence královské rodiny bylo 92 let.

 

Smrt vévodkyně z Kentu (†92): Kdy bude pohřeb?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.09.2025 (17:37)     Sekcia bulvar

Královská rodina truchlí. Navždy totiž odešla vévodkyně z Kentu Katharine (†92). Jak bude vypadat poslední rozloučení s touto dámou?

 

Vyostřené okamžiky na pohřbu vévodkyně z Kentu (†92): Nepříjemné setkání krále a prince Williama s princem Andrewem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2025 (11:45)     Sekcia bulvar

Na pohřbu vévodkyně z Kentu ve Westminsterské katedrále došlo k nečekaným a napjatým okamžikům. Král Karel III. (76) a princ William (43) se ocitli tváří v tvář svému zdiskreditovanému bratrovi a strýci, princi Andrewovi (65), černé ovci královské rodiny.

 

Zesnulá vévodkyně Katharine z Kentu (†92): Srdceryvný vzkaz!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.09.2025 (17:30)     Sekcia bulvar

Svět obletěla smutná zpráva o úmrtí vévodkyně z Kentu Katharine (†92). Královská rodina se připravuje na blížící se pohřeb, kterého se zúčastní také král Karel III. (76) s manželkou Camillou (78). Lady Marina Windsor (32) dokonce zanechala pro babičku srdceryvný vzkaz.

 

Smutek v britské královské rodině. Zemřela vévodkyně Katharine

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2025 (14:11)     Sekcia bulvar

Buckinghamský palác oznámil smutnou zprávu. Zemřela vévodkyně z Kentu Katharine. Bylo jí 92 let. Proslula mimo jiné tím, že na Wimbledonu v roce 1993 utěšovala českou tenistku Janu Novotnou.

 

Pohřeb vévodkyně z Kentu (†92): Kate s Williamem, usměvavý král i překvapivá účast Andrewa! Camilla ale chyběla!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2025 (16:10)     Sekcia bulvar

V úterý odpoledne se v katedrále Westminster konalo poslední rozloučení s vévodkyní z Kentu, Katharine, která zemřela začátkem tohoto měsíce ve věku 92 let. Byla nejstarší členkou britské královské rodiny a také první, jejíž pohřeb proběhl v moderní historii monarchie poprvé podle římskokatolické tradice...

 

ONLINE Schwarzenbergův (†85) pohřeb: Přípravy ve sv. Vítu vrcholí, do katedrály míří smuteční hosté

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.12.2023 (11:25)     Sekcia bulvar

V katedrále sv. Víta vrcholí přípravy na zádušní mši za zesnulého Karla Schwarzenberga. Po osmé hodině ranní převezli rakev s ostatky. Do katedrály proudí hosté, kterých bude asi tisícovka. Mezi nimi zástupci české i evropské šlechty, politici, diplomaté, ale také slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Během obřadu promluví prezident Petr Pavel či Miroslav Kalousek. Po mši budou Schwarzenbergovy ostatky odvezeny na Orlík a uloženy do rodinné hrobky, večer se pak na počest zesnulého politika koná akce v pražské Lucerně. Blesk Zprávy celý den loučení sledují online.

 

Pohřeb Andresíkové (†79) z Arabely: MANÉVRY S OSTATKY PO KREMACI!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.10.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Měla sice jen jednu dceru, ale ta má pět dnes již dospělých dětí. Rodina zesnulé herečky Jany Andresíkové (†79) snad musela před pohřbem losovat, kdo smí na obřad, když je povoleno pouze 10 lidí.

 

Vévodkyně Camilla slaví 75. Není to snadné, říká o manželství s Charlesem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2022 (00:00)     Sekcia bulvar

Camilla Parkerová Bowlesová, vévodkyně z Cornwallu slaví v neděli 75. narozeniny. Svěřila se s tím, že pro ni a jejího manžela, prince Charlese (73), je kvůli královským povinnostem těžké najít si na sebe vzájemně čas. Dotkla se také bolestivé minulosti, kdy byl jejich vztah pod drobnohledem médií.

 

Biden, král, Čaputová i Zelenská u rakve královny: Připomínala mi mou matku, svěřil se nejmocnější muž

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.09.2022 (19:49)     Sekcia bulvar

Desítky státníků, zástupců států, monarchů a diplomatických delegací se před recepcí, kterou před pondělním pohřbem královny Alžběty II. uspořádal v Buckinghamském paláci král Karel III. (73), přišli poklonit do Westminsterského sálu britského parlamentu k rakvi zesnulé panovnice.

ONLINE Loučení se Schwarzenbergem (†85): Obřad v katedrále, VIP hosté i oslava v Lucerně

Scénář pohřbu knížete: Aristokraté v Praze, zavřený Hrad, vítězný marš nad Napoleonem

Sofinku (†8) s rodiči uložili do bílých rakví: Dojemné loučení s tragicky zesnulou rodinou

První fotky Pippy po porodu dcerky: Na procházce vypadala ztrhaná, ale šťastná!

Sestra vévodkyně Kate je dvojnásobnou maminkou: Pippa porodila dceru s královským jménem!

Tajný telefonát Meghan s královnou Alžbětou! Je tady velké usmíření?!

Vévodkyně Kate se věnuje povinnostem v roušce, Meghan pokračuje v soudech

Britská královská rodina je v šoku z náhlého úmrtí svého člena (†45): Před pár dny ještě okouzloval ve společnosti

Sestra Nikoly Hezucké o tom, co se dělo před pohřbem: Problém s policií a frajer Leoš!

ONLINE Schwarzenbergův (†85) pohřeb: Rakev převezli ráno na Hrad, ve sv. Vítu finišují přípravy

Záhadné manévry s pohřbem Šulcové (†76): Utajení a zásah ochranky!

Meghan mluvila s královnou před pohřbem prince Philipa (✝99), tvrdí zdroje: Jak vzdala hold zesnulému vévodovi?

Nejsilnější momenty z loučení se Švehlíkem (†85): Polibek na rakvi! A Davidovy osudové ženy

Spor mezi Harrym a důvěrnicí královny: Princ na ni ostře zaútočil kvůli Meghan!

Donald Trump a Melania před pohřbem Ivany (†73): Spatřeni v New Yorku! Dorazí oba?!

Nejsilnější okamžiky loučení s Hadrbolcovou (†86): Slova, kterými se Zdena loučila! A dojatá Bohdalová

Nejsilnější okamžiky loučení se Hadrbolcovou (†86): Slova, kterými se Zdena loučila! A dojatá Bohdalová

Harry před pohřbem Philipa (†99) prolomil mlčení: Osobní dopis pro otce Charlese!

ONLINE Schwarzenbergův (†85) pohřeb: Tisícovka hostů v katedrále, mše začala

Nevděčný úkol vévodkyně Kate: Místo loučení s královnou musela říct smutnou zprávu dětem!

Pavel a Čaputová po boku aristokratů na rozloučení s knížetem: Kdo také dorazí?

Přetížená krematoria a chybějící rakve: Vlna delty drtivě dopadla na Indonésii

ONLINE: Smrt Alžběty II. (†96): 4 potomci královny kráčeli za rakví matky

ONLINE: Smrt Alžběty II. (†96): Král Karel III. je v Edinburghu! Rozsáhlé manévry

ONLINE: Smrt Alžběty II. (†96): Král Karel III. je Edinburghu! Rozsáhlé manévry

Přiznání Terezy Kostkové: Přípravy na smrt rodičů!

Dojemný pohřeb Alaina Delona (†88): Zlomená Anouchka loučení nezvládla!

Pohřeb královny Alžběty II. s komentářem Jindřicha Forejta!

„Češka“ v královské rodině princezna Michael z Kentu: Končí kvůli Rusku!

Manévry kvůli nálezu miny: Vysočanskou ulici uzavřely manévry pyrotechniků!

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb královny Alžběty II. s komentářem Jindřicha Forejta!

Monika prosila o pomoc s pohřbem pro Vojtu (10), který umírá: Otevřená zpověď trhá srdce

7 nej momentů z pohřbu Marie Poledňákové (†81): Zdrcená Eliška Balzerová, přiznání Harapese a tajemné květy na rakvi

Útok na rakev královny! Muž se snažil dostat pod vlajku, porazili lidi, zásah policie

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy