Vařil pro arabské princezny i pro 2500 hostů na lodi. Šéfkuchař Marek Fichtner žije svůj „adršpašský sen“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.12.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Šéfkuchař Marek Fichtner, který je už šest let neodmyslitelně spojený s vyhlášenou pražskou restaurací Červený Jelen, má za sebou cestu, která nemá v českém prostředí obdoby. Vařil na zaoceánských lodích pro tisíce hostů i pro královskou rodinu v Saúdské Arábii. V novém díle Blesk Podcastu vypráví o sedmi letech na moři, kulturních střetech v jedné z nejkonzervativnějších zemí světa, a také prozrazuje, co nesmí chybět na jeho štědrovečerní tabuli. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Anketu Zlatý kuchař vyhrál Marek Fichtner. Punčochář z MasterChefa skončil třetí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.03.2023 (21:03)     Sekcia bulvar

V sedmém ročníku ankety Zlatý kuchař zvítězil Marek Fichtner z pražské restaurace Červený jelen. Anketa se letos vyhlašovala po tříleté pauze. Na druhém místě se umístil Pavel Býček z pražské podniku The Eatery. Třetí je Jan Punčochář, který má od roku 2019 restauraci U Matěje na pražské Hanspaulce, v minulosti třikrát skončil na prvním místě. Do síně slávy za celoživotní přínos české gastronomii vstoupil Martin Jiskra, majitel a šéfkuchař Zájezdního hostince U Jiskrů v Kbelnici u Strakonic. Soutěž vyhlašuje redakce časopisu Gastro&Hotel profi revue. Výsledky ankety dnes organizátoři představili novinářům.

 

Zemřel slavný šéfkuchař Hadrbolec, vařil i pro Cruise či Schwarzeneggera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.06.2025 (22:08)     Sekcia bulvar

Vařil pro majitele filmového studia, pro hvězdy stříbrného plátna i miliardáře. Slavný padesátiletý šéfkuchař Roman Hadrbolec zemřel po boji se zákeřnou nemocí. Jako ikona světové gastronomie pracoval pro celou řadu celebrit, jako je Arnold Schwarzenegger, Tom Cruise, Cher, Jack Nicholson nebo Paul Newman.

 

Podzimní menu podle šéfkuchaře Fichtnera: Burger s trhaným hovězím i polévka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.09.2025 (11:11)     Sekcia bulvar

Chtěli byste si i doma pochutnat jako ve vyhlášené restauraci? Inspirujte se recepty z knihy Kuchařka kořeněná životem. Jejím autorem je Marek Fichtner, šéfkuchař vyhlášené pražské restaurace Červený Jelen. Vybrali jsme pro vás pochoutky, které krásně ladí s podzimem…

 

Zemřel kuchař hvězd (†50)! Vařil pro Schwarzeneggera, pláče i Borhyová

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.06.2025 (20:15)     Sekcia bulvar

Pocházel z Ostravy, ale vařil v podstatě po celém světě. Jeho dobrou kuchyni si pochvalovaly i celebrity jako Arnold Schwarzenegger (77) či Cher (79). Jenže nyní zůstalo jen prázdno, šéfkuchař Roman Hadrbolec totiž zemřel ve věku pouhých 50 let!

 

Český šéfkuchař hvězd vařil pro Osbourna (†76): Vyklopil láhev whiskey, najedl se a šel...

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.07.2025 (14:55)     Sekcia bulvar

Měl tu čest starat se o menu nedávno zemřelého rockového nestora Ozzyho Osbourna (†76). Šéfkuchař Miroslav Šimek se pochlubil, co všechno se zpěvákem, který poprvé v Česku koncertoval v roce 1995, zažil. 

 

Šéfkuchař Marek Raditsch se pochlubil rodinkou. Z roztomilé dcery je kopie manželky

Zdroj Zdroj: super.cz     26.10.2025 (19:10)     Sekcia bulvar

Šéfkuchař Marek Raditsch, známý televizním divákům jako porotce ze show MasterChef, vyrazil do společnosti. Po delší čase se před objektivy neobjevil sám, ale po jeho boku nechyběla krásná manželka s dcerou.

 

Trafika za 50 tisíc měsíčně? Opozici v Praze 8 vadí další placená funkce pro ANO

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.06.2020 (05:44)     Sekcia bulvar

Opoziční zastupitelé v Praze 8 ostře kritizují nedávné jmenování ředitele městské společnosti Správa tepelného hospodářství (STH), kterým se bez výběrového řízení stal někdejší poslanec a také zastupitel za hnutí ANO Matěj Fichtner. Piráti i například opoziční hnutí Osmička žije to nazývají trafikou. „Je to normální práce s konkrétním obsahem a odpovědností," říká na to Fichtner. 

 

Šéfkuchař Marek Raditsch se pochlubil sexy manželkou v plavkách: Křehkou blondýnku si hýčká a doslova ji nosí na rukou

Zdroj Zdroj: super.cz     01.03.2025 (19:11)     Sekcia bulvar

Šéfkuchař Marek Raditsch, dobře známý také ze show MasterChef, kterou porotcoval odletěl na dovolenou snů. S manželkou Terezou a dcerou Vanesskou si užívá v Karibiku, odkud se pochlubil fotkami přímo z pláže.

 

Historici "oživili" princeznu: Brutálně ji zavraždili při obřadu v Býčí skále před 2500 lety

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.08.2020 (11:36)     Sekcia bulvar

Bylo jí asi 30 let, když zemřela krutou smrtí. Historici zrekonstruovali tvář, postavu a oděv princezny, kterou před 2500 lety obětovali v Býčí skále v Moravském krasu. Zemřela jako lidská oběť po úmrtí velmože.

 

V 90. letech neměl daleko k tomu, vyhodit hosty od stolu: Chovali se jako úplný hova*a, vzpomíná Pohlreich

Zdroj Zdroj: super.cz     11.11.2021 (05:50)     Sekcia bulvar

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) byl jedním z hostů slavnostního křtu knihy Etiketa stolování spisovatele a odborníka na etiketu Ladislava Špačka a nás zajímalo, co podle něj patří k největším nešvarům hostů v restauraci.

Tohle tělo je extrém. Nela Slováková na lodi předvedla celý zadek v mini plavkách. Fotil ji její miláček

Neteř princezny Diany se vdala. Vzala si o 32 let staršího miliardáře

Valašská kyselice krok za krokem: Šéfkuchař prozradil fígl na dokonalou polévku

Valašská vánoční kyselice krok za krokem: Šéfkuchař prozradil fígl na dokonalou polévku

Prince George vařil s tátou bezdomovcům: To je ale kuchtík

Z Kluka v akci fabrikant! Sailer si staví továrnu

Pokrm bohů starý 2500 let dnes slaví: Čokoládou ku zdraví!

Čtvrté dítě měla v pětačtyřiceti, kmotrou je Joan Collins. Jak žije Češka, jež je nejlepší kamarádkou britské princezny

V Oxfordu vařil pro Hermionu, teď rodák z Valašska vede v Praze bistra s pastrami

Za tři dny si bere miliardáře Karla Janečka: Krásná Lilia zářila na zkoušce svatebních šatů. Prozradila podrobnosti o veselce

Jak dnes žije Bosana ze Tří veteránů? Protekce díky roli princezny!

Rapper bez půlky hlavy: Za blbost se platí... Vařil jsem drogy!

Kamioňák si v autě vařil vodu: Unikající plyn vybuchl a nafoukl kabinu

Šéfkuchař Ramsay sklidil kritiku za nový snídaňový burger: Kousek housky a vejce za 500?!

Ždánice provoněl gulášový festival: Šéfkuchař Kováč vařil podle kuchařky z roku 1904

Pervitin vařil v Ostravě postarší invalida, "dýlovala" ho žena (60): Vydělali milion

Expřítel (†42) princezny Beatrice z Yorku: Předávkoval se!

Radek Kašpárek zhubl 15 kilo. Cvičím pod dohledem trenéra, říká šéfkuchař

Princezna Arabela žije více než 30 let v Německu: Co prozradila o svém soukromí a početné rodině?

Pohlreich přiznal, že lhal: Nedokázal jsem splnit svůj slib

Michaela Kuklová oslavila 57. narozeniny: Jasněnka žije svůj sen!

Marek ubodal manželku Petru v kokainovém rauši: Omluvil se a zná svůj trest

Záhada „smrtky“ na korunovaci Karla III.: Byl to duch princezny Diany (†36)?!

Rodiče odstřihli syna (32) od peněz: Zavraždil je a těla nasekal na kusy, hlavu matky vařil v hrnci!

Personál je na nože, šéfkuchař nestíhá. Film z nóbl restaurace vznikl na jediný záběr

Ošizené křtiny princezny Lilibet: Někdo z rodiny přece jen přijel! Sestry princezny Diany (†36)

Smrt karlovarského lékaře na motorce! Opustil 2500 pacientů

Češi neumí vařit brambory! Šéfkuchař Sapík prozradil, jak na to

Jihlavská zoo má evropský primát: Zachraňují kočky arabské

Jednomu z častých nádorů v ČR podlehl i herec Marek (†69). Koho nejvíc ohrožuje maligní lymfom?

Dobrodruh na Jawě Pionýr. Chtěl jsem být drsným motorkářem, říká Marek Slobodník

Marek Ztracený ohlásil životní koncert! Pak si dá na několik let pauzu, překvapil fanoušky

V Británii vystavili dosud nezveřejněný portrét princezny Diany: Okamžitě ho začali srovnávat se snímky vévodkyně Kate

Eben přestřelil: Vtipkoval o nepřítomné Markétě

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy