Sjezdařka Brignoneová pojede v Kronplatzu první závod po zranění

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2026 (13:29)     Sekcia sport

Italská sjezdařka Federica Brignoneová se v úterý po téměř roční pauze zaviněné zlomeninou nohy vrátí k závodění. Dvojnásobná mistryně světa pojede obří slalom Světového poháru v Kronplatzu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Brignoneová stihne OH, sjezdařka navíc při zahájení ponese italskou vlajku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2025 (14:13)     Sekcia sport

Sjezdařka Federica Brignoneová doléčila zlomeninu nohy a bude startovat na únorových olympijských hrách. Vítězka Světového poháru při zahájení v Cortině d’Ampezzo navíc ponese italskou vlajku.

 

Italka Brignoneová vyhrála zkrácené super-G ve Svatém Mořici

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (12:58)     Sekcia sport

Italská sjezdařka Federica Brignoneová vyhrála kvůli větru zkrácený superobří slalom ve Svatém Mořici a připsala si páté vítězství v disciplíně a sedmnácté v kariéře ve Světovém poháru. Brignoneová zvítězila o jedenáct setin před krajankou Elenou Curtoniovou. Třetím místem si upevnila vedení v SP Mikaela Shiffrinová z USA.

 

Lyžařka Jelínková dojela v Kronplatzu šestatřicátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2025 (12:26)     Sekcia sport

Lyžařka Adriana Jelínková obsadila 36. místo v prvním kole obřího slalomu v Kronplatzu. Česká reprezentantka zaznamenala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru, ale na postup do druhého kola nestačil. Vede domácí Italka Federica Brignoneová, vedoucí žena celkového pořadí seriálu.

 

Italská lyžařka Brignoneová vyhrála zkrácené super-G ve Svatém Mořici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2021 (13:38)     Sekcia sport

Italská sjezdařka Federica Brignoneová vyhrála kvůli větru zkrácený superobří slalom ve Svatém Mořici a připsala si páté vítězství v disciplíně a sedmnácté v kariéře ve Světovém poháru. Brignoneová zvítězila o jedenáct setin před krajankou Elenou Curtoniovou. Třetím místem si upevnila vedení v SP Mikaela Shiffrinová z USA.

 

Zkrácené super-G ve svatém Mořici ovládly Italky. Brignoneová uspěla před Curtoniovou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.12.2021 (12:58)     Sekcia sport

Italská sjezdařka Federica Brignoneová vyhrála kvůli větru zkrácený superobří slalom ve Svatém Mořici a připsala si páté vítězství v disciplíně.

 

Jelínková byla v 1. kole obřího slalomu v Kronplatzu 36. a nepostoupila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2025 (13:42)     Sekcia sport

Adriana Jelínková obsadila 36. místo v prvním kole obřího slalomu v Kronplatzu. Česká lyžařka zaznamenala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru, ale na postup do druhého kola nestačil. Vede domácí Italka Federica Brignoneová, vedoucí žena celkového pořadí seriálu.

 

Obří slalom v Kronplatzu vyhrála Francouzka Worleyová

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2021 (11:38)     Sekcia sport

Závod SP v obřím slalomu v italském Kronplatzu vyhrála francouzská lyžařka Tessa Worleyová a slaví první triumf v seriálu po více než dvou letech. Jediná česká zástupkyně Tereza Nová při svém prvním startu v SP v sezoně úvodní kolo nedokončila.

 

Rozkol v hvězdném týmu? Brignoneová bude mít výsady

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2021 (10:48)     Sekcia sport

Je hvězda a jako taková bude mít specifické úlevy. Italská sjezdařka Federica Brignoneová po nevydařené sezoně vyjádřila nespokojenost s tréninkovými podmínkami v elitním týmu s krajankami Sofií Gioggiaovou a Martou Bassinovou. V příštím ročníku Světového poháru se jí tak dostane přípravy ve zvláštním režimu.

 

Lyžařka Brignoneová doléčila zlomeninu a bude startovat na olympiádě

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2025 (13:54)     Sekcia sport

Sjezdařka Federica Brignoneová doléčila zlomeninu nohy a bude startovat na únorových olympijských hrách. Vítězka Světového poháru při zahájení v Cortině d'Ampezzo navíc ponese italskou vlajku. Informoval o tom Italský olympijský výbor (CONI).

 

Sjezdařka Brignoneová po operaci nohy opustila nemocnici

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2025 (18:02)     Sekcia sport

Pět dnů po těžkém pádu a operaci zlomených kostí v noze opustila nejlepší lyžařka uplynulé sezony Federica Brignoneová nemocnici v Miláně. Celková vítězka Světového poháru i hodnocení dvou disciplín a mistryně světa v obřím slalomu zahájí v pondělí rehabilitaci a jejím hlavním cílem je se plně zotavit.

Brignoneová má na dosah glóbus za obří slalom, Robinsonová finále nedokončila

Brignoneová má i glóbus za obří slalom, finálový závod ovládla Gutová-Behramiová

První obří slalom SP vyhrála Brignoneová, Shiffrinová byla v Söldenu pátá

Obří slalom v Kronplatzu vyhrála Francouzka Worleyová, Nová vypadla

Úvodní závod SP ve sjezdovém lyžování ovládla Italka Brignoneová

Ledecké super-G v Lenzerheide nevyšlo, Brignoneová získala malý glóbus

Brignoneová věří, že se po zranění vrátí na sjezdovky ještě tuto zimu

Vlhová vede po prvním kole obří slalom v Kronplatzu, Shiffrinová je třetí

Obří slalom v Söldenu ovládla Brignoneová, Shiffrinová skončila pátá

Czech Tour povýší, pojede se v kategorii ProSeries. Mezi elitou chce být v roce 2029

Van der Poel na olympiádě horská kola vynechá, pojede jen silniční závod

Obří slalom v Tremblantu vyhrála Italka Brignoneová a má první triumf v sezoně

Poslední sjezd před MS vyhrála v Ga-Pa při neúčasti Ledecké Italka Brignoneová

Vingegaard před Tour pojede jediný závod

Brignoneová si poprvé po vážném zranění nohy poprvé lehce zalyžovala

Brignoneová usiluje o návrat na lyže. Zvládne však navázat na špičkovou úroveň?

Jelínková získala první body pro Česko v SP, Tremblant si podmanila Brignoneová

Závod 500 mil Indianapolis se poprvé pojede bez diváků

Čtyřiadvacetihodinový závod v Le Mans se pojede v září bez diváků

První kolo obřího slalomu v Söldenu ovládla Brignoneová, Jelínková nepostoupila

Nejdříve strach, pak parádní jízda. Jak se Brignoneová stala rekordmankou

První sprinterský závod formule 1 se pojede v Silverstonu

Worleyová obří slalom pořád umí, v Kronplatzu byla nejrychlejší

Shiffrinová vybojovala v obřím slalomu na Kronplatzu rekordní 83. výhru v SP

Adamczyková pojede první závod SP po mateřské pauze, kvalifikaci vyhrála

Na Kronplatzu se jede druhý obří slalom. Shiffrinová míří za dalším vítězstvím

Odloženo o týden! Ledecká musí měnit plány

Závod motocyklového MS se v Brně pojede příští rok v druhé polovině července

Vytrvalostní závod v Östersundu pojede pět Češek v čele s Davidovou

Cyklistickou Czech Tour pojede i worldtourová stáj

Shiffrinová vylepšila rekordní bilanci. Na Kronplatzu ovládla i druhý obří slalom

Jelínková do druhého kola na Kronplatzu nepostoupila, obří slalom vede Gutová

Plochodrážník Klíma pojede domácí Grand Prix místo Bednáře. Toho vyřadilo zranění

Poslední závod sezony. Ledecká jede ve finále SP superobří slalom

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy