Paulus po diskvalifikaci soupeřů jel skikrosové čtvrtfinále. Do semifinále se však neprobojoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2026 (11:11)     Sekcia sport

V osmifinálové vyřazovací jízdě obsadil český skikrosař Daniel Paulus čtvrtou, tedy původně nepostupovou příčku. Nakonec se však přece jen představil i ve čtvrtfinále – dva jeho soupeři byli totiž diskvalifikováni kvůli chybnému projetí branky. Do semifinále se už Paulus neprobojoval. Ve své čtvrtfinálové jízdě znovu dojel čtvrtý. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kučerová skončila na SP v Reiteralmu ve čtvrtfinále, Paulus má zlomenou nohu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2022 (13:05)     Sekcia sport

Skikrosařka Nikol Kučerová obsadila na Světovém poháru v Reiteralmu 14. místo po vyřazení ve čtvrtfinále. Předposlední závod vyhrála Švédka Sandra Näslundová, olympijská šampionka z Pekingu, která našla v sezoně jedinou přemožitelku. Daniel Paulus si v Rakousku při pátečním tréninku zlomil nohu a je po operaci. Kučerová byla v olympijské zimě nejlépe sedmá, průběžně jí v seriálu patří 17. příčka.

 

Kučerová skončila v Reiteralmu ve čtvrtfinále, Paulus má zlomenou nohu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2022 (13:49)     Sekcia sport

Skikrosařka Nikol Kučerová obsadila na Světovém poháru v Reiteralmu 14. místo po vyřazení ve čtvrtfinále. Předposlední závod vyhrála Švédka Sandra Näslundová, olympijská šampionka z Pekingu, která našla v sezoně jedinou přemožitelku. Daniel Paulus si v Rakousku při pátečním tréninku zlomil nohu a je po operaci. Kučerová byla v olympijské zimě nejlépe sedmá, průběžně jí v seriálu patří 17. příčka.

 

Basketbaloví junioři na postup do semifinále ME nedosáhli, podlehli Belgii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2024 (18:16)     Sekcia sport

Čeští basketbalisté do 20 let prohráli ve čtvrtfinále mistrovství Evropy s Belgií 68:78. Na šampionátu v Gdyni tak budou svěřenci trenéra Lukáše Pivody hrát o páté až osmé místo. Do semifinále ME se český tým nikdy neprobojoval, jeho maximem je šestá příčka z roku 2015.

 

Basketbalisté do 20 let na postup do semifinále ME nedosáhli, podlehli Belgii

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.07.2024 (18:01)     Sekcia sport

Čeští basketbalisté do 20 let prohráli ve čtvrtfinále mistrovství Evropy s Belgií 68:78. Na šampionátu v Gdyni tak budou svěřenci trenéra Lukáše Pivody hrát o páté až osmé místo. Do semifinále ME se český tým nikdy neprobojoval, jeho maximem je šestá příčka z roku 2015.

 

Kučerová ani Paulus v Innichenu v kvalifikaci skikrosu neuspěli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.12.2022 (15:10)     Sekcia sport

Nikol Kučerová ani Daniel Paulus z kvalifikace v Innichenu na dva závody Světového poháru ve skikrosu nepostoupili. Při premiérovém startu v sezoně dosáhla Kučerová v obou jízdách dvaadvacátého času, vyřazovací jízdy pojede ve středu i ve čtvrtek 16 lyžařek. Paulus byl dvaačtyřicátý a v druhé jízdě o jedno místo lepší, mužů postupovalo 32.

 

Kučerová ani uzdravený Paulus v Innichenu z kvalifikace skikrosu nepostoupili

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2022 (16:44)     Sekcia sport

Nikol Kučerová ani Daniel Paulus, který se představil poprvé od březnové zlomeniny krčku stehenní kosti, z kvalifikace v Innichenu na dva závody Světového poháru ve skikrosu nepostoupili. Při premiérovém startu v sezoně dosáhla Kučerová v obou jízdách dvaadvacátého času, vyřazovací jízdy pojede ve středu i ve čtvrtek 16 lyžařek. Paulus byl dvaačtyřicátý a v druhé jízdě o jedno místo lepší, mužů postupovalo 32.

 

Veselý si v Nur-Sultanu čtvrtfinále nezahraje, padl v duelu s Gerasimovem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.10.2020 (10:42)     Sekcia sport

Český tenista Jiří Veselý se na turnaji v Nur-Sultanu do čtvrtfinále neprobojoval. V druhém kole podlehl Jegoru Gerasimovovi z Běloruska 6:4, 3:6, 4:6

 

Boxer Mourad Aliev neuspěl s protestem proti diskvalifikaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2021 (20:49)     Sekcia sport

Francouzský boxer Mourad Aliev neuspěl s protestem proti diskvalifikaci ve čtvrtfinále olympijského turnaje v supertěžké váze s Britem Frazerem Clarkem za úmyslný úder hlavou. Sportovní arbitrážní soud konstatoval, že rozhodčí se mohl dopustit chyby, ale protože verdikt padl během zápasu, tak platí.

 

Skikrosař Paulus v SP znovu bodoval, v Reiteralmu obsadil 28. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2025 (12:31)     Sekcia sport

Skikrosař Daniel Paulus obsadil v závodu Světového poháru v Reiteralmu 28. místo. Ve své osmifinálové jízdě dojel třicetiletý český reprezentant v Rakousku do cíle poslední a do pohárového hodnocení získal pět bodů.

 

Skikrosař Paulus byl v generálce na MS osmý v závodě SP v Kanadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2025 (18:33)     Sekcia sport

Skikrosař Daniel Paulus obsadil na Světovém poháru v Craigleithu osmé místo a poprvé v kariéře skončil v první desítce. Českému reprezentantovi vyšla v kanadském středisku nad očekávání generálka na mistrovství světa, které začne příští týden ve Švýcarsku. Dosavadním maximem třicetiletého reprezentanta v pohárovém seriálu byla 25. příčka.

Skikrosař Paulus pojede na mistrovství světa poprvé ve vyřazovacích bojích

MATEMATIKA PRO SEMIFINÁLE: Čechy by v případě postupu přes USA čekalo Švédsko, nebo Švýcarsko

Skikrosař Paulus obsadil na mistrovství světa ve Svatém Mořici třicátou příčku

Bouzková je v Guadalajaře ve čtvrtfinále, Lehečka ve Stockholmu skončil

Los čtvrtfinále Ligy mistrů: Lipsko narazí na Atlético, PSG na Atalantu. Barcelona může mít Bayern

Skikrosař Paulus dosáhl podruhé na body, 25. místo je jeho nové maximum

Nováka dvakrát zradil dopad. Do finále akrobatických skoků se neprobojoval

Bezchybný Paul dovedl Phoenix do čtvrtfinále. Postupují i Philadelphia a Dallas

Další překvapení ve čtvrtfinále LM. City končí, proti Bayernu si v semifinále zahraje Lyon

Macháč je ve čtvrtfinále, Siniaková v semifinále, Nosková vypadla

MATEMATIKA PRO ČTVRTFINÁLE: Švédům se Češi zřejmě vyhnou. Hrozí USA či Slováci

Tenisté tepou Djokoviče. Tohle je možná nejtěžší chvíle jeho kariéry, říká Becker o svém bývalém svěřenci

Ital kopl do míče a trefil rozhodčí, soupeř marně volal po vyloučení. Komické, zuřil

Senzační zápis do historie je pryč. Po diskvalifikaci Řeka AJ Ginnise slaví triumf ve slalomu Nor

Ostuda! Rekordmana nechali závodit, pak mu diskvalifikací sebrali zlato

Sparta vyhlíží mentálně nakopnutý Liberec. Atraktivnější soupeř než Hradec, těší Buchteleho

Finále karatistů skončilo diskvalifikací, zlato získal knokautovaný Íránec

Klaebo se rozhodl nebojovat proti diskvalifikaci na MS

Brno se vrací do špičky. Semifinále zařídili probuzený Půlpán a mladík Nečas

Vrbenský se do finále tenisového challengeru v Praze neprobojoval

S KÝM VE ČTVRTFINÁLE: Strašákem Švédsko i Kanada, nastat může netradiční scénář

Sedm soupeřů pro červenobílé? Třeba Mourinhův AS Řím, Lišky či výprava za polární kruh

Ruští krasobruslaři budou mít po diskvalifikaci Valijevové olympijský bronz

Francie je v semifinále, i když nedala gól ze hry. Je nám jedno, jestli to je zasloužené, zní z kabiny

Fleissner zvládl opravu, postupuje i dvojskif Antošová, Fleissnerová

Quintana nebude na Vueltě, soustředí se na odvolání proti diskvalifikaci z Tour

Šermířka Charlanová po kontroverzní diskvalifikaci na týmovou medaili nedosáhla

Quintana se odvolal k CAS proti diskvalifikaci z Tour de France

Drama za cílem. Mistr světa nechápal diskvalifikaci, soupeři se ho zastali

Oklahoma City jasně přehrála Denver a postoupila do semifinále play off NBA

Do finále SP kanoistů v Tacenu se neprobojoval žádný Čech

Basketbalisté Phoenixu, Philadelphie i Dallasu postoupili do čtvrtfinále NBA

Aston Martin neuspěl s odvoláním proti Vettelově diskvalifikaci v GP Maďarska

Nejsme ti hodní odněkud z vesnice, jsme tady, abychom vyhrávali, vysvětlil Emery senzaci na Bayernu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy