Skupina CPI expanduje v Budapešti, otevřela nový hotel Mamaison

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2025 (12:43)     Sekcia ekonomika

Největší česká hotelová skupina CPI Hotels posílila své postavení na maďarském trhu. V Budapešti otevřela nový přírůstek do svého ubytovacího portfolia Mamaison Hotel Chain Bridge, který patří do čtyřhvězdičkové kategorie Superior. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Skupina CPI posiluje v Budapešti, otevřela další hotel Mamaison

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2025 (11:36)     Sekcia ekonomika

Společnost CPI Hotels posiluje své zastoupení na maďarském trhu. Nově zde otevřela čtyřhvězdičkový hotel Mamaison Vibe Hotel Downtown. Nachází se v centru poblíž Dunaje a známých památek jako je bazilika sv. Štěpána a Řetězový most.

 

Zdravotnická skupina Agel otevřela na Kanárských ostrovech kliniku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2025 (12:58)     Sekcia ekonomika

Zdravotnická skupina Agel miliardáře Tomáše Chrenka rozšířila své působení na Kanárské ostrovy, které jsou součástí Španělska. V Las Palmas, hlavním městě ostrova Gran Canaria, otevřela kliniku Agel Canarias, která vznikla začleněním a přejmenováním původního zdravotnického zařízení ICMA. Skupina to uvedla v tiskové zprávě.

 

Lázně III zůstanou v českých rukou, koupila je Sokolovská uhelná a SUAS Group

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2023 (13:31)     Sekcia ekonomika

Novým majitelem léčebného a hotelového komplexu Lázně III - Windsor Spa Hotel v Karlových Varech se stala skupina Sokolovská uhelná a SUAS GROUP. Tato skupina již ve městě vlastní hotel Romania. Obě zařízení budou od nynějška spolupracovat na tom, aby klientům poskytovala profesionální servis. Informovala o tom Jana Pavlíková, mluvčí Sokolovské uhelné. Cenu za koupi Lázní III skupina nezveřejnila.

 

Skupina PPF koupila největší hotel v Česku Hilton Prague

Zdroj Zdroj: financninoviny.cz     24.02.2025 (13:29)     Sekcia ekonomika

Brno - Skupina PPF Renáty Kellnerové s rodinou koupila společnost Quinn Hotels Praha, která vlastní největší hotel v Česku Hilton Prague. O dokončení transakce ČTK informovala zprostředkovatelská společnost...

 

Skupina PPF koupila pražský Hilton, největší hotel v Česku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2025 (13:51)     Sekcia ekonomika

Skupina PPF Renáty Kellnerové s rodinou koupila společnost Quinn Hotels Praha, která vlastní největší hotel v Česku Hilton Prague. O dokončení transakce informovala zprostředkovatelská společnost CBRE, podle níž šlo o největší prodej samostatné hotelové nemovitosti ve střední a východní Evropě.

 

Lidé se navracejí k přirozenosti, říká šéf pětihvězdičkových hotelů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2023 (00:00)     Sekcia ekonomika

Hotelová skupina Falkensteiner Michaeler Tourism Group před nedávnem otevřela svůj již sedmadvacátý resort. V údolí Montafon v rakouském Vorarlbersku vznikl rodinný hotel s neutrální ekologickou stopou, který cílí na náročnou klientelu s aktivním stylem života. Otmar Michaeler, CEO společnosti, která hotely provozuje má za to, že klienty kromě pohodlí zajímá i ekologie a celkové prostředí, ve kterém se lidé rekreují.

 

Na český trh vstupuje nový polský řetězec. Otevírá první kamennou prodejnu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2021 (10:00)     Sekcia ekonomika

Polská skupina CCC opět expanduje do Česka s další značkou. Po letním otevření první kamenné pobočky eobuv a Modivo vstupuje na trh s maloobchodním řetězcem Halfprice. První pobočku otevřel v pražské Galerii Harfa a vedle značkové módy a obuvi obchod nabízí i hračky nebo bytové doplňky.

 

Kellnerová na nákupech. Za pražský hotel Four Seasons zaplatila tři miliardy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2025 (12:13)     Sekcia ekonomika

Nejluxusnější český hotel Four Seasons v centru Prahy mění majitele. Novým vlastníkem se stává Renáta Kellnerová a její investiční skupina PPF, přičemž na transakci se podílí i její partner, investor Tomáš Otruba, napsaly Hospodářské noviny.

 

Největší hotel v Česku Hilton Prague bude patřit PPF. Nákup zkoumá antimonopolní úřad

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2024 (19:32)     Sekcia ekonomika

Skupina PPF kupuje společnost Quinn Hotels Praha, která vlastní největší hotel v Česku Hilton Prague. Transakci posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který o tom informoval na stránkách.

 

Na český trh vstupuje nový polský řetězec HalfPrice. První prodejnu otevřel v pražské Galerii Harfa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.10.2021 (09:35)     Sekcia ekonomika

Polská skupina CCC opět expanduje do Česka s další značkou. Po letním otevření první kamenné pobočky eobuv a Modivo vstupuje na trh s maloobchodním řetězcem Halfprice. První pobočku otevřel v pražské Galerii Harfa a vedle značkové módy a obuvi obchod nabízí i hračky nebo bytové doplňky.

Impérium luxusu LVMH expanduje. Převzalo slavný pařížský restaurant

C&A na Václavském náměstí uvolní patra hotelu. Otevře se za dva roky

Pět let a čtyři miliardy. Bývalý hotel InterContinental v Pařížské se opět otevřel

Pohltil Kiku a dál expanduje. Kde a jak vznikl rakouský gigant XXXLutz

Dermacolu se daří. Reportáž z rodinné firmy, která expanduje do světa

Manifesto expanduje do zahraničí. Letos otevře svůj podnik v Berlíně

Peek & Cloppenburg během krize expanduje. Sází na kamenné prodejny

Lidl má v Česku největší tržby a expanduje. Letos otevře přes 20 nových prodejen

Hotel InterContinental se přejmenuje. Na jaře otevře jako Fairmont Golden Prague

Nové logo, expanze a větší obrat. Skupina Direct představila plány i vizuál

Luxusní hotel Four Seasons v Praze koupil miliardář Strnad

Hotel Thermal začal s rekonstrukcí bazénu, má být hotový do léta

KFC expanduje do menších měst, více investuje do digitalizace a udržitelnosti

Logistický obr CTP z Humpolce expanduje v Polsku. Investuje pět miliard

Módní značka Arket otevřela v Praze. Obchod nabídne také čerstvou kávu

Česká firma postaví hotel v Emirátech. Sluneční pláž vyroste na ostrově

Designové kočárky s českou stopou. Pobočku v New Yorku otevřela raperka Cardi B

RegioJet nabídne vlak do Budapešti za čtyři stovky. Není to dumping, hájí se

Developer promění textilku v Žacléři v moderní hotel, sto apartmánů prodá

Z Cukrovarnického paláce v centru Prahy bude luxusní hotel

Skupina PBS investuje do výroby proudových motorů v USA až 2,4 miliardy Kč

Do ČR vstoupil nový maloobchodní řetězec HalfPrice z Polska

V Bujanově otevřeli vůbec první vesnickou prodejnu bez obsluhy, testují zájem

Střešní zahrada a výhled na město. Hitlerova věž se proměnila v luxusní hotel

Dobíječky pro elektromobily rychle přibývají, ČEZ jich má už tři sta

Plzeň otevřela technologické centrum TechTower za 780 mil. Kč, má 10.000 m2

Praha přivítá nový InterContinental. Luxusní hotel vznikne v srdci města

OBRAZEM: Od fasády po WC. V Hanoji otevřeli hotel celý ze zlata

Oděvní značka Gap dorazila i do Česka, otevřela v Praze a v Ostravě

Ostrava bude mít pětihvězdičkový hotel, slibují tvůrci plánovaného mrakodrapu

Miliardář Bouška otevřel ve Finsku závod na výrobu krmiv za 355 milionů

V Německu nečekaně zavřeli slavný hotel, chloubu Karl-Marx-Stadtu a někdejší NDR

Twistcafe expanduje mimo gastronomii. Kupuje květinářskou značku Kytky od Pepy

OBRAZEM: Pražský hotel Marriott slaví 25 let. Hostil Bruce Willise i bílý balet

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy