Češi na úvod prohráli. Lítalo to kolem branky, trefovali jsme protihráče, litoval kapitán parahokejistů Kubeš

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2021 (15:03)     Sekcia sport

Českým parahokejistům plán odstartovat domácí mistrovství světa nevyšel. V zahajovacím utkání silnější skupiny proti Korejcům nedokázali v Ostravě vstřelit gól a bronzovým medailistům z roku 2019 Korejcům podlehli 0:2. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Olomoučtí se trefovali v přesilovkách. Musíme to prát do branky, ví Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.12.2024 (08:54)     Sekcia sport

Na ledě Vítkovic hokejisté Olomouce ve 29. extraligovém kole prohráli 2:3 v prodloužení, přestože dvakrát v utkání vedli. I tak si trochu radosti z Ostravy odvezli. Po vítězství na ledě Mladé Boleslavi (4:3 v prodloužení) dokázal nejhorší tým na ledě soupeřů podruhé v řadě venku bodovat. K bodu z ledu Ridery pomohl gólem a nahrávkou útočník Jakub Orsava. „Dvakrát jsme vedli, je škoda, že jsme to neudrželi,“ řekl.

 

Smutný kapitán Souček: Bylo to vyrovnané. Měli jsme dát gól, šancí bylo dost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2022 (08:59)     Sekcia sport

Když Češi v prodloužení inkasovali, se svěšenou hlavou kráčel k směrem k půlicímu kruhu. Jako by tušil, že se ve zbývajícím čase fotbalovým reprezentantům nepodaří duel zvrátit. „Je to strašně těžké. Čekali jsme na tuhle šanci čtyři roky a teď nám to uteklo po takhle vyrovnaném zápase,“ litoval kapitán Tomáš Souček.

 

Promarnili jsme velkou příležitost, litoval trenér Skotů

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2020 (01:08)     Sekcia sport

Trenér skotských fotbalistů Steve Clarke litoval, že jeho svěřenci měli před středečním duelem Ligy národů v Izraeli vítězství ve skupině B2 a tím i postup do ligy A ve svých rukou, v Netanje ale prohráli 0:1. Místo Skotů si v příštím ročníku mezi elitou zahrají Češi, kteří porazili Slováky 2:0.

 

Jednoznačně jsme čekali lepší výsledek, přiznal po debaklu kouč dvacítky

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.12.2020 (00:04)     Sekcia sport

Na úvod ledová sprcha ze severu Evropy. Čeští hokejisté do dvaceti let prohráli zahajovací zápas na mistrovství světa v Edmontonu se Švédy 1:7, když rozhodly poslední dvě třetiny, ve kterých národní tým inkasoval šest branek. „Měli jsme určitý plán, který se nám v úvodu dařilo plnit. Jednoznačně jsme čekali lepší výsledek, do poloviny utkání, do gólu v přesilovce na 3:1 jsme bojovali o dobrý výsledek, pak už bohužel ne,“ litoval po výprasku trenér Karel Mlejnek.

 

Jsem zklamaný, Španěly jsme měli na lopatě, litoval brankář Mrkva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2022 (20:46)     Sekcia sport

Za aplausu fanoušků v bratislavské hale přebral ocenění pro nejlepšího hráče zápasu. Jenže brankář českých házenkářů Tomáš Mrkva po něm smutnil. „Měli jsme Španěly na lopatě. Bohužel jsme to nepřetavili alespoň v bod, nebo i ve dva. Takže ve mně převládá ohromné zklamání a naštvání, protože jsme to nezvládli,“ povídal Mrkva po úvodním duelu Eura, který Češi prohráli 26:28.

 

Reprezentační kouč házenkářů Kubeš: Jestli šlo nákaze zabránit si netroufám odhadnout, všichni s tím bojujeme

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.01.2021 (19:11)     Sekcia sport

Dnes v Egyptě začalo mistrovství světa házenkářů, Češi však kvůli koronaviru chybí. Trenér reprezentace Daniel Kubeš popisuje sled událostí, které vedly až k odřeknutí účasti.

 

Tým chválím, řekl Souček. Zkusil na Cakira, jestli by první gól neodvolal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2022 (23:30)     Sekcia sport

Pro spoluhráče měl jen slova chvály, přestože čeští fotbalisté podruhé za sebou nedali gól a prohráli. „Rozhodla produktivita, my jsme šance nedali, Španělé je proměnili,“ litoval kapitán národního mužstva Tomáš Souček výsledku 0:2 v Lize národů v Málaze.

 

Kapitán Souček po Belgii: Umíme podat lepší výkon, musíme přidat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2021 (23:08)     Sekcia sport

Byl zklamaný nejen z výsledku, ale i z výkonu týmu. „Měli jsme hrát líp,“ řekl kapitán českých fotbalistů Tomáš Souček. Bylo krátce po kvalifikačním utkání v Belgii, kde Češi prohráli 0:3 a takřka jistě ztratili šanci na přímý postup na mistrovství světa 2022.

 

Sparťan Hancko: Jsme zklamaní, ale věřím, že jsme ukázali, že jsme lepší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2022 (22:09)     Sekcia sport

Byl jedním z těch, který měl velkou šanci. Ale ani Dávid Hancko, zastupující kapitán sparťanských fotbalistů, v úvodním utkání 2. předkola Konferenční ligy proti Vikingu Stavanger (0:0) neskóroval. „Jsme zklamaní. První zápas sezony jsme si moc přáli vyhrát,“ litoval Hancko.

 

V derby jsme dominovali, ale zase nám chyběl kousek, litoval vsetínský Šmerha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.12.2024 (07:58)     Sekcia sport

Ve vzájemných zápasech letošní sezony vystřihli nejlepší výkon. Krajského rivala na jeho ledě přestříleli 33:21, jenže i třetí valašské derby se Zlínem hokejisté Robe Vsetín prohráli, stejně jako v září padli 3:4 v prodloužení. „Je to strašné. Šedesát minut jsme dominovali. Asi nám chybí štěstí, nebo uděláme blbý faul,“ litoval Tomáš Šmerha, jehož přesilovková trefa na 3:2 přinesl hostům jen bod. „Ještě jsme měli možnosti dát na 4:2, bohužel to nepadlo.“

Bílek po ostudě v Bulharsku: Měli jsme na remízu

Hokejisté Slavie prohráli v nedělní dohrávce 27. kola Chance ligy s Přerovem 3:4 v prodloužení

Měli jsme je na lopatě. Rozhodující střelu jsem neviděl, litoval vítkovický Hrachovina

Liberecký start jak z hororu. Katastrofa, všechno se nám rozsypalo, litoval Koubek

Gól na 2:2? Ani to nechci řešit... Sedlák po prohře se Slovinci: Zavinili jsme si ji sami

Zbytečné fauly nás stály zápas, litoval Myšák po debaklu se Švédy

Sparťanský kapitán: Třinec nás extra nepřehrál, výhru jsme mu darovali

Gólový návrat Červenky. Nic moc, něco nám schází, láteřil pak kapitán

Červenka: Nevykašlali jsme se na to. Do nájezdů jsme šli už nalomení

Zmar Dynama v přesilovkách, pak důležité trefy. Hradec faulů litoval: Sebraly nám vítr z plachet

Snad první prohrané buly a hned gól, litoval liberecký kapitán Jelínek

Tlak byl extrémní, jeden gól ale chyběl, litoval vítkovický útoční Dej

Vítkovičtí trefovali proti Boleslavi hlavně tyčky. A trenéry mrzel slabý výkon

Klokanům se Evropa vzdaluje, prohráli o tři branky

Darida: Vstup do kvalifikace je na trojku, ale věřím, že to napravíme

Je těžké vzít bod, po remíze je dojem pak jiný, litoval Trpišovský. Mrzí ho první gól

Čtyřminutovka hrůzy rozhodla. Čeští mladíci na úvod Eura podlehli Itálii

Kapitán Krejčí: Byli jsme odměněni za to, co jsme předvedli. Pořád jsme věřili

Nebyli jsme horší, a stejně prohráli, žere reprezentanty. Souček se omlouvá

Potopili nás na doskoku, litoval kapitán pardubických basketbalistů

Ryzí amatéři z Hranic na úvod trápili Plzeň

Tým byl přemotivovaný, hodnotil trenér parahokejistů. Musíme se poučit

Jarní jízdou jsme prokázali, že na ligu máme, věří brněnský kapitán

Druhé místo je super, míní kapitán Zohorna. Podle Radila tentokrát štěstí chybělo

Smolný zápas, ale bylo to o chybách. Góly jsme si dali sami, říkají slávisté

O pauze lítalo všechno, co mi přišlo do ruky, popsal Veselý. Chce obměnit kádr

Nezasloužili jsme si takhle prohrát, litoval Schick koncovky s Bayernem

Jsme v tom společně, ne trenér sám. Kapitán Souček o náladě v reprezentaci

Klimek se trefil po deseti měsících. Prohráli jsme však, takže k ničemu to nebylo, litoval olomoucký útočník

Byli jsme lehkovážní, sami jsme se do toho zamotali, litoval sparťan Panák

Češi ve čtvrtfinále vyzvou Rusko. Chceme na paralympiádu, půjde o všechno, ví útočník Novotný

Reprezentační trenér Kubeš povede házenkáře Nordhornu

Trpišovský: Škoda gólu, ale obstáli jsme. K Provodovi ostatní vzhlížejí

Prohráli jsme s extratřídou, sami máme na víc, glosuje kapitán Souček

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy