Audi RS 3 Sedan je nejrychlejším kompaktem na Nürburgringu. Podalo si Renault

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     03.08.2021 (15:05)     Sekcia automoto

Poražený Renault se nemusí stydět, v široké kategorii kompaktních vozů má stále zatraceně rychlý čas. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Porsche 911 GT3 je nejrychlejším manuálem na Nürburgringu. Podalo si mocný Viper ACR

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     22.04.2025 (08:05)     Sekcia auto-moto

Koně a počet válců nejsou všechno, nejnovější GT3 za sebou nechala i 8,4litrové desetiválcové monstrum z USA.

 

Audi A7L je prodlouženou verzí běžného Sportbacku. Nyní ovšem jako sedan

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     20.04.2021 (07:55)     Sekcia auto-moto

Ze „čtyřdveřového kupé“, které vzniklo na základě sedanu, je v prodloužené verzi opět sedan. Audi reaguje na poptávku v Číně.

 

Nové Audi A3 oficiálně přijíždí také jako sedan. Je elegantnější a má větší kufr

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     21.04.2020 (09:49)     Sekcia auto-moto

Po nedávném představení nové generace hatchbacku A3 Sportback pouští Audi do světa také karosářskou variantu Sedan.

 

Nové Audi RS 3 Sedan odhaleno únikem. Falešných mřížek se značka nevzdává

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     23.06.2021 (19:05)     Sekcia auto-moto

Ještě Sportback a do premiéry nemá nové Audi RS 3 již co schovávat.

 

Nové Audi S5 není jen o změně motoru. V útrobách jde o docela jiné auto, úsporné a rychlé

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     21.10.2024 (06:05)     Sekcia auto-moto

Audi S5 sedan a Avant už nemají naftový motor, ale spoléhají se na benzinový šestiválec. Tím ale výčet změn oproti předchozímu modelu teprve začíná.

 

Příští Audi RS 6 by mělo mít motor V8 jako Porsche a Bentley. V nabídce může být i sedan

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     20.06.2025 (15:05)     Sekcia auto-moto

Nová RS6 bude poprvé nabízena jako sedan, kombi, hybrid i elektromobil. Technika se inspiruje u Porsche i Bentley.

 

Zvučné pětiválce Audi oslaví 50 let. První měl 136 koní, dnes jsou ohroženým druhem

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     04.12.2025 (06:00)     Sekcia auto-moto

Pětiválec Audi je názornou ukázkou „náskoku díky technice“. Z motoru určeného pro elegantní sedan se postupně stala oheň plivající bestie dominující v motorsportu.

 

Renault ukončil výrobu vlajkové lodi Talisman. Pro střední třídu však připravuje nový model

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     05.03.2022 (12:05)     Sekcia auto-moto

Trh se sedany a kombi to v posledních letech nemá lehké a řada automobilek začala svěřovat své portfolio jiným směrem. Po Fordu Mondeo a Volkswagenu Passat sedan končí i Renault Talisman.

 

Nové Audi S3 má české ceny. Jak si stojí proti ostatním kompaktním dravcům?

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     18.09.2020 (13:05)     Sekcia auto-moto

Audi S3 je další ostrý hatchback se silným motorem a pohonem všech kol. Jednou z jeho výhod je i možnost elegantnější karoserie, která míří proti Mercedesu-AMG A 35 4MATIC sedan.

 

BMW M3 Touring má ještě před premiérou nový rekord. Je nejrychlejším kombi na Nürburgringu

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     19.06.2022 (12:05)     Sekcia auto-moto

Oficiální představení proběhne již brzy na Festivalu rychlosti v Goodwoodu. Divize M se postarala, aby měla pro kupce přesvědčivý argument.

Audi RS 3 může mít skoro 500 koní. Přijde vás to na 415 tisíc, zvládne pak až 300 km/h

Renault vrací ho hry sedan s naftovým motorem. Cena je více než férová

Audi poraženo! Porsche Cayenne Coupé je nejrychlejší SUV na Nürburgringu

Horch je zpátky! Vymazlené Audi A8 L je synonymem luxusu, motor vás překvapí

Ostré Audi RS 3 prošlo faceliftem: Pořád má 400 koní, ale je hlučnější a snadněji driftuje

Ostré Audi RS 3 prošlo faceliftem: Pořád má 400 koní, ale je hnučnější a snadněji driftuje

Audi RS 3 překonalo samo sebe. Pokořilo obdivované BMW M2 a stává se králem kategorie

Nové Audi A6 konečně dorazilo i jako sedan. Je tišší, úspornější a stále s pořádnými motory

Vylepšený Renault Megane GrandCoupe dorazil do ČR. Základ má 140 koní, zatím

Spalovák je mrtev: Nové Audi A6 e-tron ujede až 750 km a ostrá verze S6 má přes 500 koní

Nové Audi A6 sedan už je v českém konfigurátoru: Základ působí nenápadně, výbava je slušná

Projeli jsme největší elektrické audi. Z e-tronu je bateriová Q8

Omlazený Renault Talisman dorazil do Česka. Bez sedanu a silného motoru TCe

Nejrychlejší VW Golf na Nürburgringu má českou cenu. Oproti ostatním není o moc dražší

Nadupaná felicia bavila v Zeleném pekle ruského krále Nürburgringu

Facelift Renaultu Megane je dokončen. Sedan vypadá skoro stejně a má tříválec

Audi nás láká na koncept Grandsphere. Bude z něj nástupce A7 Sportback?

Nové Audi A3 dorazilo do českého konfigurátoru. Crossover startuje na necelém milionu

První Audi s dvanáctiválcem přijelo před 25 lety. Mocným W12 si podalo konkurenci

Nový Renault Rafale s tříválcem jde do boje proti prémii. Už jsme se svezli, šance má vysoké!

Nová Kia K4 oficiálně: Futuristický sedan je delší než Škoda Octavia, ale má přízemní motory

Symbol středočeského venkova, Audi S5 i levný Renault pro rodinu: Nový Svět motorů je tady!

Louis Renault zachránil tisíce Francouzů před deportací. Přesto ho označili za kolaboranta

Nový Mercedes Citan se rýsuje. Třída T nebude jen převlečený Renault Kangoo

Kia aplikovala odvážný design na sedan s mnoha jmény. Tvary vznikly zvláštní metodou

Nový sedan Škoda se oficiálně jmenuje Slavia. Pro nás není, ale jezdí i v Česku

Audi údajně kupuje McLaren. Koncernu Volkswagen to otevře dveře do Formule 1

Nové Audi e-tron GT oficiálně: Taycan od Audi má až 646 koní, známe i české ceny

Renault Megane RS opouští scénu třetím rekordem na slavném okruhu. Je to triumfální konec divize Renault Sport

Hyundai pomalu odhaluje ostrý sedan Elantra N. Poprask by vzbudil i v Evropě

Nové audi vypadá skvěle proto, že je elektrické, vysvětluje designér

TEST Audi RS e-tron GT: Pěnová matrace s teleportačními schopnostmi

S nejrychlejším sedanem světa na sněhu. Maserati se loučí s osmiválci

První Audi TT bývalo zabijákem kadeřnic. Teď se chystá na éru youngtimera, který nemá problém s korozí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy