Smutná inventura zlínských trejdů a posil. Většina zapadla do podprůměru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2022 (13:06)     Sekcia sport

Když náhradní gólman Daniel Huf přišel o čisté konto, povzbudil ho klepnutím přes betony. Jezdil, dřel, v oslabení vstřelil gól. I po nejvyšší porážce sezony fanoušci vyvolávali jeho jméno. „Klobouk dolů před ním, že chtěl pomoct Zlínu, že přišel. Má dobrou energii, hraje s chutí,“ chválil trenér zlínských hokejistů Luboš Jenáček francouzského útočníka Valentina Claireauxe po úterním sedmibrankovém debaklu od Mladé Boleslavi. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Těžká příprava zlínských fotbalistů. Prohry, marodka a zatím bez posil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.01.2025 (14:01)     Sekcia sport

Dvě porážky 1:2. Kupa marodů. A žádné posily na obzoru. Začátek zimní přípravy fotbalistů Zlína má k ideálu daleko.

 

Jdu do toho, Chicago. Gólman Fleury si rozmyslel konec po šokujícím trejdu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2021 (13:59)     Sekcia sport

Dám si pár dní na rozmyšlenou a dám vědět. Hokejový gólman Marc-André Fleury po trejdu z Vegas do Chicaga napínal fanoušky, jestli nezabalí úspěšnou kariéru. Nakonec se rozhodl v NHL pokračovat, dodržet smlouvu a připojit se k Blackhawks.

 

Tým musíme doplnit, ví trenér Páník. Zlín zatím hraje bez posil, příchody ale dotahuje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.08.2020 (12:59)     Sekcia sport

Věkový průměr necelých 21 let a dohromady 21 startů v nejvyšší soutěži. Dva týdny před ostrým startem do ligové sezony proti Slovácku měl trenér zlínských fotbalistů Bohumil Páník na lavičce k dispozici jen pětici nezkušených bažantů včetně dorostence Slováka. Při pěti střídáních je přitom silná lavička klíčová.

 

V úterý Cedidla slavil, v neděli smutnil. Musíme co nejdřív zabrat, má jasno obránce Zlína

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (21:43)     Sekcia sport

V úterý oslavil s reprezentační jednadvacítkou postup na závěrečný turnaj mistrovství Evropy, ale neděle pro něj byla naopak hodně smutná. Obránce zlínských fotbalistů Martin Cedidla těžce skousával domácí porážku 0:2 v prestižním ligovém derby se Slováckem.

 

Vážné zranění Jeřábka. Křičel bolestí, celá kabina je z toho smutná, přiznával Hrehorčák

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2024 (21:56)     Sekcia sport

Poprvé od trejdu přijel útočník Richard Pánik na led Třince jako soupeř a byl téměř u všech podstatných momentů, které se v utkání Ocelářů s Pardubicemi v 51. kole udály. Dvěma góly pomohl smazat náskok domácího týmu, v prodloužení ale byl také u vážného zranění domácího obránce Jakuba Jeřábka, které zastínilo i fakt, že Dynamo porážkou 3:4 po nájezdech vyrovnalo rekord Liberce ze sezony 2015/2016 v počtu získaných bodů (118).

 

Většina posil na lavičce. Ještě potřebují čas, řekl ostravský kouč Hapal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2024 (08:01)     Sekcia sport

Po třinácti zápasech, poprvé od října 2017, fotbalisté ostravského Baníku v první lize prohráli s Bohemians Praha 1905. Na jejich hřišti podlehli 1:2.

 

Smutná doběhla i v druhém závodu Ski Classics pátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2021 (11:32)     Sekcia sport

Páté místo obsadila Kateřina Smutná v druhém závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics Toblach - Cortina d'Ampezzo. Zopakovala tak týden starý výsledek ze švýcarské La Diagonely. Vyhrála Švédka Lina Korsgrenová, za kterou Smutná na trati dlouhé 38 kilometrů ztratila 4:43 minuty.

 

Posil přibývá, Fendrich jde na Příbram jako hráč Hradce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2021 (10:53)     Sekcia sport

Seznam hradeckých posil, se kterými může trenérský štáb prvoligového nováčka z Hradce Králové v blížící se sezoně definitivně počítat, dostal druhé jméno.

 

Smutná doběhla i v druhém závodu Ski Classics na pátém místě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2021 (11:36)     Sekcia sport

Páté místo obsadila Kateřina Smutná v druhém závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics Toblach - Cortina d'Ampezzo. Zopakovala tak týden starý výsledek ze švýcarské La Diagonely. Vyhrála Švédka Lina Korsgrenová, za kterou Smutná na trati dlouhé 38 kilometrů ztratila 4:43 minuty.

 

Extraligových ambicí se nevzdáváme, říká nový kouč zlínských hokejistů Říha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2022 (08:29)     Sekcia sport

Když jsem tě viděl naposledy, byl jsi o dvě hlavy menší,“ zdravil se srdečně dlouholetý kustod zlínských hokejistů Miloslav Sedlák s Milošem Říhou mladším. S jeho otcem hrával v 80. letech minulého století za tehdejší TJ Gottwaldov, teď mu bude Říha junior „velet“ z pozice hlavního trenéra zlínského áčka.

Kouč zlínských hokejistů: Jsem nadšený, jak hráči přistupují k tréninkům

Hokejisté Švédska mají v nominaci na MS 18 posil z NHL

Rusové mají v kádru pro MS sedm posil z NHL a šest olympijských vítězů

Slováci mají v nominaci na MS osm posil z NHL a dvanáct z extraligy

Nedvěd o příjezdech posil z NHL: Vrána se zdrží za oceánem, o Šimkovi rozhodnou lékaři

Smutná vzdala druhý "lauf" ve Švédsku. S křečí bojovala, ale marně

Hokejisté Švédska mají v nominaci na MS 18 posil z NHL

Vítězka Vasova běhu Smutná ukončila lyžařskou kariéru

Krejčí dál vzorem, fandové žijí písecký příběh. A posily? Na papíře zajímavé

Boleslav posílila ofenzivu. Bude boj o místa, konkurence v útoku je dobrá, říká trenér

Smutná Kvitová se při mečbolu nechala rozhodit větrem

Kessie a Christensen by v sobotu mohli být volnými hráči

Kohouti zahájili přípravu bez posil a s novým asistentem Petrovickým

Talent z Francie a matador. Zájem mě nepřekvapil, říká jedna z posil Zlína

Vyškov těží z afrických posil. Trenér Kameník se na vlaječky nedívá

Německo má v nominaci na MS pět posil z NHL a 15 majitelů stříbra z loňska

Rýsují se příchody? Zlínští zahájili přípravu bez posil, ale s mladíky

Třináct posil z NHL. Švédové zveřejnili nominaci na České hry

Finové mají v nominaci na MS pět posil z NHL, střelec Laine chybí

Fotbalisté Zlína zahájili zimní přípravu zatím bez posil

Běžkyně Smutná skončila ve Vasově běhu pátá

Smutná zpráva! Zemřela legenda československého basketbalu

Trenér Kotal požaduje širší kádr, Sparta ale zatím na posily čeká. Kdy se k týmu připojí Hložek?

Zbrojovka musí hledat dál, z vyhlížených posil zaujal jen Granečný

Smutná doběhla v novém švédském "laufu" šestá

Sparta před extraligou: zranění, Řepík ve formě a přínos posil

Švédové mají jistých deset posil z NHL včetně Erika Karlssona

Hokejisté Švédska mají v nominaci na EHT třináct posil z NHL

Ferran Torres je jen začátek. Manchester City chce pět dalších posil

Běžkyně Smutná dojela Marcialongu jedenáctá, Pliska byl 21.

Smutná zpráva. Královým novým působištěm otřásla nečekaná smrt

Deset posil, jedenáctá na cestě. A teď chci Palmera z Chelsea, směje se Janotka

TOP 6 nejlepších posil klubů Premier League v sezóně 2020/21. Které přestupy se nejvíce vyplatily?

Smutná zpráva. Zemřela golfová legenda, vyhrála více turnajů než Woods

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy