Dokud nebude Ústí v lize, neostříhám se! Kodad: Můžeme se měřit i s týmy z Brna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2025 (07:18)     Sekcia sport

Ústecký fotbal do první ligy chce, on tam potřebuje. Aby už neposlouchal vtípky, že je mánička. „Je těžké vydržet,“ ušklíbl se záložník Ladislav Kodad, který se zařekl, že dokud se nevrátí na nejvyšší scénu, neostříhá se. Naposledy hrál první ligu v květnu 2023 za Teplice, po přestupu do Mladé Boleslavi se startů nedočkal, a tak kariéru křísí už rok v Ústí celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dokud se nevrátím do ligy, vlasy si neostříhám, motivuje se ústecká posila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.07.2024 (08:48)     Sekcia sport

Možná z něj bude vlasatec jako z bývalého argentinského útočníka Claudia Caniggii, jemuž se špetku podobá. Už teď nosí šestadvacetiletý ústecký fotbalista Ladislav Kodad čelenku, aby mu čupřina nepadala do obličeje. Změněná image má svůj význam: „Dokud nebudu hrát ligu, neostříhám se.“

 

Ve fotbalovém Ústí končí kapitán Mareš, přichází Kodad z Boleslavi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.07.2024 (10:57)     Sekcia sport

Ústeckému fotbalu už k návratu do druhé ligy nepomůže Jakub Mareš, kapitán Viagemu skončil. Ostatní ligoví harcovníci pokračují, přibyli k nim brankář Tomáš Grigar z Teplic a Ladislav Kodad z Mladé Boleslavi.

 

Teplice si poradily s Ústím

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2022 (13:00)     Sekcia sport

Přípravné fotbalové utkání: FK Teplice - Ústí nad Labem 2:0 (2:0) Branky: 8. Čerepkai, 10. Žitný. Sestava Teplic: I. poločas: Mucha - Hora, Chaloupek, Vondrášek - Urbanec, Jukl, Křišťan, Kodad - Žitný - Adigo, Čerepkai. II. poločas: Němeček - Švanda, Dramé, Knapík, Magrábí - Bulmaga, Emmer - Kodad, Vachoušek, Adigo - Ledecký (77. Čerepkai). Trenér: Jarošík.

 

Kodad na plné pecky! Štípu se, je to snové, radoval se teplický spasitel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2021 (12:51)     Sekcia sport

Z hvězdičky se klube stálice. Ladislav Kodad se uvelebil v sestavě fotbalových Teplic a zase jim svým gólem načechral bodové konto. V neděli zachránil domácí ligovou remízu 1:1 s Bohemians 1905.

 

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (20:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V sérii o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1, rozhodující zápas vyhráli na domácí palubovce 71:67.

 

Basketbalisté Brna vyhráli v Ústí a mají třetí výhru v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2020 (22:11)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna vyhráli v lize v Ústí nad Labem 89:79 a připsali si třetí vítězství za sebou. Sluneta, která v pondělí prohrála o bod derby v Děčíně, snížila dvě minuty před koncem na 77:80, ale v koncovce byli lepší hosté. Brňané navázali na cennou úterní výhru nad USK Praha a upevnili si čtvrté místo v tabulce.

 

Klokany obral o výhru teplický Kodad

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2021 (16:07)     Sekcia sport

Vypadalo, že hlavička útočníka Bohemians 1905 Pulkraba z druhého poločasu nedělní duel 24. kola fotbalové ligy v Teplicích rozhodne. Klokani však těsný náskok neudrželi, v závěru vyrovnal domácí Kodad (1:1). Pražanům patří jedenácté místo, Severočeši zůstávají čtrnáctí.

 

Basketbalisté Brna mají ligový bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (20:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V boji o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1 na zápasy, rozhodující utkání vyhráli na domácí palubovce 71:67.

 

Basketbalisté Písku vyhráli v Brně a dotáhli se na páté Ústí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2023 (18:26)     Sekcia sport

Nováček ligy basketbalistů Písek zvítězil v dohrávce 3. kola na hřišti Brna 84:71 a odskočil svému soupeři na šestém místě. Sršni mají stejně bodů jako páté Ústí nad Labem. Nejlepším střelcem souboje sousedů v tabulce byl Martin Svoboda, který k výhře hostů přispěl 25 body. Za týden se oba týmy střetnou znovu na jihu Čech.

 

Basketbalisté Brna si výhrou nad Hradcem Králové upevnili vedení v lize

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2022 (20:59)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna porazili Hradec Králové 96:73 a díky čtvrtému vítězství za sebou si upevnili vedení v ligové tabulce. Na druhé místo se po porážce Kolína 80:102 v Opavě posunul mistrovský Nymburk, který v páteční předehrávce podlehl Ústí nad Labem.

Šéf světového hokeje: Rusko a Bělorusko se nevrátí do soutěží, dokud neskončí válka

Sparta podlehla, EL na jaře hrát nebude. Hořký konec pro Slavii, také Jablonec ztratil vedení

Basketbalisté Brna zvítězili v Ústí nad Labem a pojistili si vedení v tabulce

Kometa se do Brna vrací s bodem. Ukázali jsme si, že na Pardubice máme, věří Ščotka

Univerzálové jen na papíře, na hřišti nám nyní chybí, lamentuje kouč reprezentace

Gól ještě na jaře nedali, Jarolím se v Ústí opět výhry nedočkal

Dokud to vede on, nehraju! Lewandowski kvůli trenérovi odmítá reprezentovat

‚Příliš náročné a pro některé týmy nespravedlivé.‘ Fotbalové Euro se napříč kontinentem už hrát nebude

Utkání NFL přerušené po kolapsu hráče se dohrávat nebude

Basketbaloví vicemistři z Brna začali ligu vítězstvím v Ústí nad Labem

Děčín ustál bouřlivou kulisu v Písku a srovnal, Ústí padlo v Brně i podruhé

Žižkov ve druhé lize zdolal těsně Ústí a po třech kolech zvítězil

Rangers jsou jiní než Leicester, ale velké týmy můžeme porážet, věří Provod

Záchrana Ústí je blíž. Máme to v rukách, ale zároveň ne, říká útočník Bláha

Fotbalisté Juventusu remizovali s AS Řím, oba týmy tak zatím v lize neprohrály

Fotbalisté Juventusu remizovali s AS Řím 1:1, oba týmy zatím v lize neprohrály

Brno přišlo v Ústí o náskok a výhru vydřelo až v závěru

První výhra. Fotbalisté Ústí nad Labem ve druhé lize přemohli Jihlavu

Pavelka po divokém debutu ve Spartě: I s takovými týmy můžeme hrát. K rozhodčímu se vyjadřovat nechci

Brno si výhrou nad Hradcem Králové upevnilo vedení v lize

IIHF vyřadila hokejové týmy Izraele z bezpečnostních důvodů z MS

Kometa vyjela na led kvůli testům o dva dny později. Hokejistům budou denně měřit teplotu

Brno se v Ústí naladilo na boj o Evropu, zářily posily. Písek pokazil Palyzův návrat

Prostějov vyhrál v druhé lize v Ústí a posunul se na druhé místo

Basketbalisté Brna jsou po výhře nad Pardubicemi posledními semifinalisty ligy

Sever válčí s koronavirem. Královští sokoli se konečně dostanou do hry

Dokud můžu, hraju! Čtyřicátník Galia válí i v covidové době

Ve Španělsku se nepočítá s diváky, dokud nebude vakcína

Ukrajinská trička přinesla Ústí štěstí, ukončilo opavskou sérii

Gól ještě na jaře nedali, Jarolím se na severu opět výhry nedočkal

Šmicer pálí do Slavie: Dokud se nepřestane cítit ublížená, bude to mít těžký

Kvůli covidu byly odloženy dva středeční duely ligy basketbalistů

Kouč Bohemians po pohárovém klání: Nechápu, proč je Ústí ve třetí lize

Kdo jsou oblíbení soupeři Lionela Messiho? Které týmy probudí v Lionelu Messim zabijáka a naopak které týmy jsou jeho

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy