Patnáctá světová medaile pro Fuksu, útok na zlato zhatil ruský soupeř

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2025 (15:16)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Martin Fuksa si z Milána poveze svoji patnáctou světovou medaili, na pětistovce vybojoval stříbro za Rusem Zacharem Petrovem. Šanci na další kov bude mít hvězdný český kanoista v sobotu na olympijském kilometru. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Prezident vyznamenal Navrátilovou Řádem bílého lva, ocenil i Fuksu či Kratochvíla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.10.2025 (20:47)     Sekcia sport

Řád bílého lva občanské skupiny 3. třídy pro tenisovou legendu Martinu Navrátilovou a medaile Za zásluhy 1. stupně pro kanoisty Martina Fuksu a Josefa Dostála, nevidomého plavce Davida Kratochvíla a krasobruslařského funkcionáře Gerhardta Bubníka. Těmito oceněními v úterý u příležitosti 107. výročí vzniku samostatného Československa prezident Petr Pavel vyznamenal osobnosti ze světa sportu.

 

Celému Švédsku se omlouvám. Ruský biatlonista zhatil medailové naděje Seveřanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2022 (09:00)     Sekcia sport

Tvrdý střet poznamenal závod smíšených štafet na biatlonovém mistrovství Evropy v šumavském Arberu. Triumf v závěrečný den šampionátu slavili Rusové, ale člen vítězné štafety Anton Babikov na trati složil k zemi do té doby vedoucího Švéda Gabriela Stegmayra a dost možná tím zhatil medailové ambice Seveřanů.

 

ZOH - 15. den: Třetí zlato pro Bolšunova a Schoutenovou, slovenský hokej má bronz

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.02.2022 (17:35)     Sekcia sport

Peking - Ruský běžec na lyžích Alexandr Bolšunov a nizozemská rychlobruslařka Irene Schoutenová získali na olympijských hrách v Pekingu třetí zlaté medaile. Předposlední den soutěží...

 

Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2021 (14:13)     Sekcia sport

Český běžec na lyžích Michal Novák skončil jednadvacátý v klasické patnáctce s hromadným startem na Tour de Ski a dosáhl svého třetího nejlepšího výsledku v distančním závodu Světového poháru v kariéře. Ve Val di Fiemme vyhrál ruský lídr etapového závodu i SP Alexandr Bolšunov. Kateřina Razýmová doběhla patnáctá na klasické desítce s hromadným startem. Vyhrála Něprjajevová, Tour de Ski dál vede Digginsová.

 

Španělsko si zahraje o zlato, po obratu srazilo Maroko

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2024 (20:14)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté v semifinále olympijského turnaje porazili po obratu 2:1 Maroko a stejně jako před třemi lety v Tokiu si zahrají o zlaté medaile. Jejich soupeř vzejde ze souboje domácí Francie s Egyptem, duel má výkop ve 21:00.

 

DNES V TOKIU: Fantazie! Prskavec má zlato a český obr má jistou medaili

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2021 (00:27)     Sekcia sport

Olympijské hry v japonském Tokiu pokračují pátečním programem, v němž se představí řada českých reprezentantů. Dá se očekávat útok na další cenné kovy. Adepty jsou sportovci, kteří mají medaile už z minulé olympiády. Judista Lukáš Krpálek bojuje o druhé zlato, ale tentokrát v nejvyšší hmotnostní kategorii. Kajakář Jiří Prskavec vylepšil umístění z Ria a dojel si pro olympijské zlato. Tenistky si poprvé na hrách užijí volno, finálové zápasy jsou na pořadu až o víkendu. Rozdělovat se v pátek bude 21 sad medailí, mezi nimi první v atletice, a to za běh mužů na 10 000 metrů.

 

DNES V TOKIU: Fantastický Prskavec má zlato! Český obr má nakročeno k medaili

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2021 (00:27)     Sekcia sport

Olympijské hry v japonském Tokiu pokračují pátečním programem, v němž se představí řada českých reprezentantů. Dá se očekávat útok na další cenné kovy. Adepty jsou sportovci, kteří mají medaile už z minulé olympiády. Judista Lukáš Krpálek bojuje o druhé zlato, ale tentokrát v nejvyšší hmotnostní kategorii. Kajakář Jiří Prskavec vylepšil umístění z Ria a dojel si pro olympijské zlato. Tenistky si poprvé na hrách užijí volno, finálové zápasy jsou na pořadu až o víkendu. Rozdělovat se v pátek bude 21 sad medailí, mezi nimi první v atletice, a to za běh mužů na 10 000 metrů.

 

Ruský zápasník Sadulajev zdolal Američana Snydera a má další zlato

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2021 (15:31)     Sekcia sport

Olympijské zlato mezi volnostylaři váhové kategorie do 97 kilogramů získal ruský favorit Abdulrašid Sadulajev. Ve finále porazil 6:3 Američana Kylea Snydera a navázal na triumf pod pěti kruhy z váhy do 86 kg z Ria de Janeiro před pěti lety. V kategorii do 65 kg se radoval domácí zápasník Takuto Otoguro. Japonci slavili zlato i mezi ženami ve váze do 50 kg díky Jui Susakiové.

 

S invazním Z na hrudi. Ruský gymnasta skandálně podpořil útok na Ukrajinu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.03.2022 (09:53)     Sekcia sport

Ruský gymnasta Ivan Kuljak se na Světovém poháru v Dauhá postaral o skandál, když veřejně podpořil útok na Ukrajinu.

 

Fotbalisté Brazílie neuspěli v kvalifikaci a nebudou obhajovat olympijské zlato

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2024 (10:25)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté nebudou na olympijských hrách obhajovat zlaté medaile. V posledním kole jihoamerické kvalifikace v Caracasu prohráli 0:1 s Argentinou a v konečné tabulce obsadili až třetí místo. Do Paříže prošel jejich soupeř a Paraguay.

To stříbro nechci! Ruský brankář si odmítl pověsit na krk medaili

Ruský zápasník Sadulajev ve finále OH zdolal Američana Snydera a má další zlato

Ruský gymnasta podpořil na stupních vítězů útok na Ukrajinu

Plíšková zůstává patnáctá, vedou Šwiateková a Medveděv

Za zlato 2,4 milionu. Češi už vědí, jaké dostanou prémie za olympijské medaile

Mladí čeští veslaři mají z ME čtyři medaile, zlato získala párová čtyřka juniorů

Helceletová mistryní Evropy? Po dopingu Rusky má brát zlato z Helsinek

Krásné uvítání. Na Fuksu přišlo plné náměstí a dcera zareagovala jako nikdy předtím

Razýmová doběhla ve Val di Fiemme patnáctá, závody ovládlo Rusko

Talentovaná lyžařka Půbalová doběhla patnáctá na MS juniorů

Skvěle! Mistr světa Fuksa si po výborném závěru dojel pro stříbro na ME

Ruský biatlonista Usťugov přišel oficiálně o medaile z OH 2010 a 2014

Padl definitivní verdikt pro Usťugova. Ruský biatlonista přijde o olympijské medaile

Australská plavkyně Titmusová obhájila zlato z čtyřstovky, Ledecká byla třetí

Pokažený úvod kvalifikace. Lipták šestkrát minul a finále se mu vzdaluje

DNES V TOKIU: Do akce jde obr Krpálek, cinkne medaile Prskavcovi?

Hrozně vyspělá hovada, chválil soky mladší z Fuksů. A teď fandit bráchovi

Skandální chyba! Útok na rekord zhatil zkrat policie

Odvážná hra vynesla zlato. Jak Hermannová se Štochlovou vládly domácímu písku

Kajakář Dostál je Kanoistou roku, v souboji olympijských šampionů předčil Fuksu

Fuksa má osmnáctou medaili z ME, v Szegedu dojel druhý na kilometru

Zlato v řecko-římském stylu ve váze do 97 kg získal ruský zápasník Jevlojev

Kajakáře Dostála čeká na MS finálový dvojboj, Martina Fuksu pětistovka

Samá zlata a životní sezona? Největší výhra je dcera, má jasno Fuksa

Sardinie si musí na SP v cyklokrosu počkat, premiéru zhatil silný vítr

Krpálek olympijské zlato neobhájí. Nestačil na japonské monstrum

Covid Rangers nestopl, fanoušci zaplavili město. Soupeř Slavie ukončil vládu Celtiku

Kanoista Fuksa získal na MS stříbro na pětistovce, porazil ho Petrov

Dubovská byla patnáctá ve slalomu SP v Aare, vyhrála Liensbergerová

Nohejbalisté získali na domácím MS tři medaile, ale na zlato nedosáhli

Boj o život vyhrál! Útok medvěda však na boxerovi zanechal vážné následky

Je to šunt. Americký skejťák kritizuje kvalitu olympijské medaile

Snowboardistka Maděrová byla v dalším slalomu SP v Bulharsku patnáctá

Ulrichová skončila na velkém můstku ve Falunu patnáctá při triumfu Prevcové

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy