Atletické mistrovství světa přišlo o jednu z hvězd. Thomasová má problémy s achilovkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2025 (16:35)     Sekcia sport

Trojnásobná olympijská vítězka z Paříže Gabby Thomasová vynechá nadcházející mistrovství světa v atletice v Tokiu. Důvodem je zranění Achillovy šlachy, se kterým se potýká od května. Osmadvacetiletá americká sprinterka v prohlášení uvedla, že se během léta její potíže ještě zhoršily. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

KVÍZ: Začíná mistrovství světa v atletice. Otestujte své vědomosti o vrcholu atletické sezony

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2025 (09:56)     Sekcia sport

Vrchol atletické sezony je tady. Nejlepší atleti světa, včetně české výpravy, se utkají na mistrovství světa 2025 a vy si znalosti o šampionátu královny sportu můžete otestovat pomocí kvízu na webu Sport.cz.

 

Punc na obranné mistrovství. Opora USK Thomasová obhájila euroligové prvenství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (14:24)     Sekcia sport

Americká opora basketbalistek USK Praha Alyssa Thomasová byla podruhé vyhlášena nejlépe bránící hráčkou Evropské ligy. Jednatřicetiletá mistryně světa figuruje také v nejlepší pětce soutěže, která vrcholí závěrečným turnajem v Praze. Individuální ocenění se poprvé předávala na slavnostním ceremoniálu, který hostil Letenský zámeček.

 

Jonesová s Thomasovou pomohly basketbalistkám USA k další výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2022 (08:17)     Sekcia sport

Opory USK Praha Alyssa Thomasová a Brionna Jonesová pomohly americkým basketbalistkám k dalšímu vítězství na mistrovství světa v Sydney, kde tým USA míří za čtvrtým zlatem v řadě. Favoritky deklasovaly Portoriko rozdílem 64 bodů (106:42). Thomasová nasbírala 11 bodů a vévodila statistikám se šesti zisky, Jonesová k 15 bodům přidala devět doskoků.

 

Jonesová s Thomasovou pomohly basketbalistkám USA k další výhře na MS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2022 (10:40)     Sekcia sport

Opory USK Praha Alyssa Thomasová a Brionna Jonesová pomohly americkým basketbalistkám k dalšímu vítězství na mistrovství světa v Sydney, kde tým USA míří za čtvrtým zlatem v řadě. Favoritky deklasovaly Portoriko rozdílem 64 bodů (106:42). Thomasová nasbírala 11 bodů a vévodila statistikám se šesti zisky, Jonesová k 15 bodům přidala devět doskoků.

 

Atletické mistrovství světa 2027 uspořádá Peking, Řím stáhl kandidaturu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2024 (21:30)     Sekcia sport

Atletické mistrovství světa v roce 2027 uspořádá Peking. Oznámili to zástupci mezinárodní federace World Athletics po zasedání její rady před halovým světovým šampionátem v Glasgow. Čínská metropole byla jediným uchazečem poté, co italský atletický svaz stáhl kandidaturu Říma.

 

Transgender plavkyně Thomasová ovládla šampionát, soupeřky tiše protestovaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2022 (21:53)     Sekcia sport

Známá transgender plavkyně Lia Thomasová se znovu postarala o pobouření sportovního světa. Na americkém univerzitním mistrovství NCAA v Atlantě ovládla závod na 500 metrů volným způsobem, a to s velkým náskokem. Její soupeřky nesly do očí bijící nespravedlnost těžce a po závodě na stupních vítězů tiše protestovaly.

 

Keňa by chtěla v roce 2029 pořádat atletické mistrovství světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2023 (16:48)     Sekcia sport

Keňa by chtěla v roce 2029 pořádat atletické mistrovství světa a stát se první africkou zemí, která tuto vrcholnou akci zorganizuje. Při návštěvě šéfa Světové atletiky Sebastiana Coea to řekl tamní ministr sportu Ababu Namwamba. Je přesvědčen, že jeho země připraví lepší kandidátský projekt než loni, kdy se neúspěšně ucházela o MS 2025. Pro tento šampionát dostalo přednost Tokio.

 

Britové poprvé uspořádají atletické ME, v roce 2026 v Birminghamu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2022 (18:17)     Sekcia sport

V roce 2026 se poprvé v historii uskuteční atletické mistrovství Evropy pod širým nebem v Británii. Rada Evropské atletiky na zasedání ve Varšavě rozhodla, že dějištěm v pořadí 27. kontinentálního šampionátu bude Birmingham. O pořadatelství se ucházela také Budapešť, která v příštím roce bude hostit mistrovství světa.

 

Basketbalistky USA porazily Čínu 83:61 a slaví jedenáctý světový titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (09:45)     Sekcia sport

Americké basketbalistky porazily ve finále mistrovství světa Čínu 83:61 a získaly čtvrtý titul za sebou. K celkově jedenáctému zlatu dovedla tým trenérky Cheryl Reeveové zejména podkošová hráčka A´ja Wilsonová s 19 body. Premiérový triumf slaví také opory USK Praha Alyssa Thomasová a Brionna Jonesová. Thomasová nasbírala ve finále pět bodů a devět doskoků, Jonesová dva body a čtyři doskoky.

 

HMS v Glasgow 2024: Českou nadějí Staněk, čekají se útoky na rekordy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2024 (12:50)     Sekcia sport

Vrchol atletické halové sezony se blíží. Od 1. do 3. března se ve skotském Glasgow uskuteční mistrovství světa. Během posledního šampionátu v roce 2022 v Bělehradě Češi nezískali ani jednu medaili. Jak si povedou tentokrát? A jaká akce bude?

5 největších hvězd mistrovství světa do 17 let

Transgender plavkyně Thomasová se ženami závodit nebude, u arbitráži neuspěla

Američanky jsou v semifinále

Běžkyně Lohalithová je nejzkušenější z týmu uprchlíků pro atletické MS

Video: Briefink po návratu atletické výpravy s medailisty z MS juniorů

Transgender plavkyně Thomasová neuspěla s odvoláním proti zákazu startů s ženami

ONLINE: Pokračuje atletické MS. V akci pět Čechů, vrcholem stovka mužů

Největší česká hvězda vstoupí do mistrovství světa, Hrubá se vrací

V Budapešti začne atletické MS, do akce půjdou Staněk či smíšená štafeta

Thomasová na MS dovedla basketbalistky USA do semifinále

Nejžádanější hvězda současnosti míří do Česka!

Marco Materazzi prozradil co řekl, než dostal od Zidana legendární hlavičku ve finále Mistrovství světa

Bývalá Pražanka Thomasová si od Clarkové znovu vzala rekord WNBA

Co nabídne atletické mistrovství republiky? Sledujte tiskovou konferenci

V další atletické výzvě se na dálku utkají elitní vícebojaři

Desetibojařský rekordman Mayer kvůli zranění přijde o mistrovství světa

Oslabené USA táhla hvězda USK. První den MS jako americká exhibice

Mistrovství světa v atletice 2025: Program českých atletů a atletek na vrcholu sezony v Tokiu

Opora USK Praha Thomasová je podruhé nejlépe bránící hráčkou Evropské ligy

Basketbalistky USK opustí Thomasová, trenérka Hejková i Jonesová zůstávají

Atletika ONLINE: Mistrovství světa vrcholí, bojují desetibojaři i výškařka Hrubá

V hlavní roli Yohan Blake. Sprinterská hvězda Tretry dostala nabídku na hollywoodský film

Trenér olympijského vítěze v oštěpu Nadíma dostal doživotní distanc

Světový volejbal nakonec reagoval: Rusko přišlo o pořádání MS mužů

Mám více tejpů než holé kůže. Vondrová se k vítězství protrápila

FIFA odebrala Peru mistrovství světa fotbalistů do 17 let

Peru se musí vzdát mistrovství světa fotbalistů do 17 let, není připraveno

Tělo volalo po jídle, já hladověla. Biatlonistky sdílí problémy s psychikou

KOMENTÁŘ: Atletika ztrácí talenty. I proto přichází půst

Běžkyně Mäki kvůli problémům s achilovkou ukončila halovou sezonu

Oštěpařský mistr světa Vetter začátek sezony nestihne

Opory USK si odbyly vítězný debut na MS basketbalistek

Rusko nakonec přišlo i o pořadatelství MS ve volejbalu

Opory USK Thomasová a Jonesová titul ve WNBA nezískaly

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy