Djokovič během zápasu zvracel, Sinner ani nemohl chodit. Co se to v Číně děje?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2025 (13:51)     Sekcia sport

Z osmi nedělních utkání v Šanghaji skončila tři předčasně, po skreči se z kurtu poroučeli třeba Tomáš Macháč a Jannik Sinner, který skoro ani nemohl chodit. Tenistky ve Wu-chanu zápasily spíše s extrémním horkem než soupeřkami. A i ostřílený Novak Djokovič po vítězném duelu hlesl: „Pro všechny jsou podmínky stejné, ale je to brutální.“ celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Djokovič byl ze sebe v šoku. Jeden z mých nejhorších zápasů na grandslamu, tvrdil po výbuchu

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2024 (11:28)     Sekcia sport

Král padl ve svém paláci. Poprvé od senzačního vyřazení ve 4. kole Australian Open 2018 s Korejcem Čong Hjonem zažil Novak Djokovič v Melbourne zklamání z porážky. Šestatřicetiletého grandslamového rekordmana přejel v semifinále nevídaným způsobem Ital Jannik Sinner. Srb se během utkání, v němž neustále klopýtal pozadu, dokonce nedostal ani k jednomu brejkbolu.

 

ONLINE: Sinner vs. Djokovič, hraje se finále tenisového Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2023 (17:51)     Sekcia sport

Novak Djokovič - světová jednička a ostřílený matador, který ve finále Turnaje mistrů může získat rekordní sedmý titul. Proti němu Jannik Sinner - nastupující hvězda s výbornou formou a bouřlivým publikem na své straně. Atraktivní souboj můžete sledovat v podrobné reportáži.

 

Tenisové hvězdy hlásí zranění. Sinner a Djokovič vynechají turnaj v Torontu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2025 (17:19)     Sekcia sport

Ani nedávný wimbledonský vítěz ani držitel 24 grandslamových trofejí nebudou hrát na tenisovém turnaji Masters 1000 v Torontu, který začne za týden. Jannik Sinner i Novak Djokovič jsou po Wimbledonu zranění. Z kanadského turnaje se podle agentury AP odhlásil také pátý hráč žebříčku Brit Jack Draper.

 

Djokovič na Turnaji mistrů udržel naději výhrou nad Hurkaczem, dál jde Sinner

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2023 (17:20)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve svém třetím utkání na Turnaji mistrů v Turíně 7:6, 4:6, 6:1 polského náhradníka Huberta Hurkacze a udržel si naději na semifinále. Jistotu postupu ze skupiny získal už před večerním utkáním s Dánem Holgerem Runem domácí Jannik Sinner, jenž se stal prvním italským semifinalistou v 54 let dlouhé historii turnaje.

 

Djokovič na Turnaji mistrů udržel naději výhrou nad Hurkaczem, postoupil Sinner

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (17:27)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve svém třetím utkání na Turnaji mistrů v Turíně 7:6, 4:6, 6:1 polského náhradníka Huberta Hurkacze a udržel si naději na semifinále. Jistotu postupu ze skupiny získal už před večerním utkáním s Dánem Holgerem Runem domácí Jannik Sinner, jenž se stal prvním italským semifinalistou v 54 let dlouhé historii turnaje.

 

Djokovičovi během zápasu donesli podezřelou látku. Tenisoví fanoušci se bouří

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2022 (15:07)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič utrpěl ve finále turnaje v Paříži nečekanou porážku s teprve devatenáctiletým dánským talentem Holgerem Runem. Během zápasu se však více než jeho výkon řešilo video, které zachycuje jeho fyzioterapeuta, jak mu během semifinále se Stefanosem Tsitsipasem připravuje podezřelý „magický nápoj.“ Djokovič si tak u fanoušků opět zadělal na podezřívavé spekulace.

 

Příšerné, nevím, co se to děje, běsnil rozladěný Djokovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2025 (10:43)     Sekcia sport

Nečekaná porážka. Srbský tenista Novak Djokovič nezvládl své úvodní vystoupení na antukovém Masters v Monte Carlu a po porážce s Chilanem Alejandrem Tabilem lamentoval: „Nevím, co se děje. Hrál jsem opravdu hrozně.“

 

Vyčerpaný talent zvracel na hřišti! Mohou za to nešťastné termíny zápasů?

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2022 (12:55)     Sekcia sport

Nejen vyrovnanou bitvu nabídl úterní souboj Ligy národů mezi Německem a Anglií. Pozorným fanouškům neunikl ani nečekaný okamžik z nastaveného času druhého poločasu, kdy osmnáctiletý záložník Jude Bellingham zvracel přímo na hřišti. Tento incident mnohým potvrdil mínění o tom, že červnové termíny soutěžních zápasů jsou hazardem se zdravím hráčů.

 

SMEČE JANA KUKALA: Djokovič se vrátí silnější

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2024 (20:02)     Sekcia sport

Linda Nosková, Novak Djokovič, Jannik Sinner… K prvnímu grandslamu sezony, který v neděli skončil v Melbourne, se ve svém komentáři vrací tenisový expert Sport.cz Jan Kukal.

 

KOMENTÁŘ: Nuda? Spíše show! Neohrožení vládci Alcaraz a Sinner navazují na legendy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2025 (00:00)     Sekcia sport

Tipnete si, kolik tenistů si mezi sebou rozdělilo posledních patnáct grandslamových titulů? Nejsou to zas tak těžké počty – pouze čtyři! Novak Djokovič, Rafael Nadal, Carlos Alcaraz a Jannik Sinner. Nikdo jiný se od začátku roku 2022 k triumfu neprobojoval.

ONLINE: Souboj největších favoritů. Sinner v prvním setu smetl Djokoviče

Světová tenisová jednička Sinner bude na olympiádě chybět. Má angínu

Djokovič po výprasku: Jsem starý, mám poloprázdnou nádrž. Sinner se mi omluvil

Sinner léčí loket a zrušil trénink, na čtvrtfinále Wimbledonu ale bude připraven

Zverev a Tsitsipas? Kdepak! Vůdce nastupující generace je Sinner, říká Djokovič

Djokovič se během finále rozbrečel: Tohle jsem nezažil, navždy si to budu pamatovat

Djokovič se během finále rozbrečel: Tohle jsem ještě nezažil, navždy si to budu pamatovat

Byl to jeden z mých životních zápasů, liboval si Djokovič po triumfu nad Nadalem

TENIS ONLINE: Smutný konec parádního zápasu. Finále French Open si zahraje Djokovič

Současná jednička proti bývalé. Sinner a Djokovič se střetnou o finále French Open

Djokovič překvapil Federera dojemným vzkazem

US Open ONLINE: Hvězdné semifinále, Djokovič hraje se suverénním Alcarazem

Djokovič na setkání s prezidentem označil události v Austrálii za nešťastné

Sinner rozbil síť, soupeř žasl: Tohle se stane jednou za pět set zápasů

Takhle dominantní dvojici nezažil tenis 57 let. Alcaraz dospívá, Sinner žasne

Sinner porazil De Minaura a je potřetí za sebou ve finále Turnaje mistrů

Sinner a Alcaraz zapsali na úvod exhibice v Rijádu hladké výhry

Djokovič po lekci od Sinnera: Mohl to být můj poslední zápas na Roland Garros

Sinner dostal košem. Pro grandslam musí hledat novou partnerku

Ve finálovém souboji katů Čechů byl úspěšnější Sinner

Vy mě snad nechcete předstihnout? Sinner pyká za doping, ale zůstává jedničkou

Sinner si poradil s Rubljovem

Sinner si poradil s De Minaurem a je prvním finalistou Turnaje mistrů

Být to já, tak dostanu dvacet let a seberou mi všechny grandslamy, reaguje Williamsová na trest pro Sinnera

Démon Sinner vyhrál v hale už 31 zápasů v řadě. Změnil servis, chválí ho i Alcaraz

Trpící Djokovič zvracel po kurtu. Chcete, aby tu někdo umřel? zuřila hvězda

Djokovič nechal vyhodit fanouška z hlediště a poté šokoval: Mé zranění není vůbec dobré

Rekordy? Nehoním se za nimi. Sinner titulem v Turíně napodobil Lendla

Sinner po dopingové kauze propustil kondičního trenéra a fyzioterapeuta

Tenisové jedničky Sinner a Šwiateková postoupili na US Open do čtvrtfinále

Sinner a Fritz se utkají o první titul z US Open

Tenisová jednička Sinner po dopingové kauze propustil kondičního trenéra a fyzioterapeuta

Sinner slaví další titul, chválí ho i lyžařská legenda: Připomíná Federera

Měl jsem zatmění. Sinner promluvil o dopingové kauze během snové sezony

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy