Fotbalový Liberec chystá obchod za stovky milionů korun

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2026 (07:41)     Sekcia sport

Vedle velkých přestupů stopera Angeho N’Guessana a záložníka Ermina Mahmiče chystá fotbalový Liberec další velký obchod. Od města chce koupit stadion U Nisy. Radnice již zadala znalecký posudek na vyčíslení hodnoty areálu. Ta se odhaduje na 300 až 500 milionů korun. „Udělám vše proto, abych se s městem domluvil,“ slíbil už na jaře majitel klubu Ondřej Kania. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Fotbalový mistr světa musí za napadení partnerky zaplatit miliony korun

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2022 (12:09)     Sekcia sport

Bývalý německý fotbalový reprezentant Jérome Boateng musí za napadení bývalé partnerky zaplatit pokutu 1,2 milionu eur (29,4 milionu korun). Rozhodl o tom odvolací soud v Mnichově, který čtyřiatřicetiletému obránci Lyonu snížil původní trest o 600 tisíc eur (14,7 milionu korun).

 

Útočné eso na odchodu? PSG se chystá k velké přestavbě kádru

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2022 (07:34)     Sekcia sport

Fotbalový klub Paris Saint-Germain se v létě chystá k razantnímu přebudování kádru. Součástí odvážného kroku má být i snaha zbavit se Brazilce Neymara. Katarské vedení se své útočné hvězdy prý hodlá vzdát za přibližně 90 milionů eur (přes 2 miliardy korun). Neymar přišel do Paříže z Barcelony v roce 2017, francouzský klub za něj tehdy zaplatil rekordních 222 milionů eur (téměř 5,5 miliard korun). V Parku princů má smlouvu ještě na tři sezony. Na odchodu mají být i další hráči.

 

S Duklou smlouvu neprodloužil, Špatenka posílil Liberec

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2025 (11:02)     Sekcia sport

Přípravu na novou sezonu zahájil fotbalový Liberec s útočníkem Filipem Špatenkou. Jednadvacetiletý útočník posílil Severočechy z pražské Dukly, se kterou odmítl prodloužit smlouvu. Spekuluje se o přestupové částce pěti milionů korun. U Nisy podepsal čtyřletý kontrakt.

 

Další obchod v lize? O fotbalový Liberec se zajímá mladý podnikatel, má síť škol

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2023 (11:42)     Sekcia sport

Nového majitele by vedle fotbalové Slavie, o níž stojí český miliardář Pavel Tykač, brzy mohl mít také Slovan Liberec. O severočeský klub prý stojí teprve třicetiletý podnikatel Ondřej Kania.

 

Slavia verze 2023. Chce balík za Sora a utrácet. Líčí na Chytila i divocha z Kluže

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2022 (06:57)     Sekcia sport

Žádat 170 milionů korun za útočníka, který na podzim nevstřelil jediný ligový gól? Taková drzost! Na podobný obchod může přistoupit jedině fotbalový podivín.

 

Fotbalový pohár ve Frýdku-Místku: FK se chystá na Liberec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2022 (08:56)     Sekcia sport

Fotbalisté třetiligového FK Frýdek-Místek v MOL Cupu vyřadili druholigovou Opavu a nyní je čeká ještě kvalitnější protivník – prvoligový Slovan Liberec. Utkání 3. kola soutěže se hraje v úterý od 14.30 ve Stovkách.

 

Liberec potvrdil Knapíka. Dostal nabídku na úrovni pražských „S“, zní z Teplic

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2025 (18:27)     Sekcia sport

Fotbalový Liberec po Lukáši Masopustovi oznámil další výraznou posilu. K Nise přišel z Teplic stoper Jan Knapík. Slovan aktivoval výstupní klauzuli ve výši deseti milionů korun. S klubem podepsal dlouholetou smlouvu do roku 2029. Opačným směrem zamířil Denis Halinský, který v Liberci hostoval ze Slavie.

 

Fotbalový klub v Kóbe zahájí sbírku na vznik Iniestovy sochy

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2022 (18:57)     Sekcia sport

Japonský fotbalový klub Vissel Kóbe chystá spustit veřejnou sbírku, díky níž by financoval vznik bronzové sochy svého hráče a španělského mistra světa Andrése Iniesty. Představitelé nejbohatšího týmu v zemi, který vlastní miliardář Hiroši Mikitani, doufají, že se u veřejnosti povede vybrat částku ve výši 15 milionů jenů (2,8 milionu korun). Socha sedmatřicetiletého záložníka by měla stát přímo před stadionem.

 

Fantaskní a obskurní cena! Katar už Manchester United nechce, co bude dál?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2023 (07:59)     Sekcia sport

Nabízel, že za klub zaplatí víc než 142 a půl miliardy korun. Další stovky a stovky milionů sliboval na financování přestupů, plánované rekonstrukce slavného stadionu Old Trafford i tréninkových ploch. Navíc chtěl zbavit fotbalový Manchester United gigantického dluhu. Přesto si jeho současní majitelé Glazerovi s katarským bankéřem šejkem Džasimem bin Hamad Sáním neplácli. Proč?

 

Fotbalový Hradec Králové měl ztrátu šest milionů, hokejový Mountfield čtrnáct

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2022 (18:08)     Sekcia sport

Prvoligový fotbalový klub Hradec Králové a extraligový hokejový Mountfield skončily v uplynulém účetním roce ve ztrátách 5,98 milionu korun a 13,87 milionu korun. Na úterním jednání zastupitelstva Hradce Králové to ve zprávě finančního výboru zastupitelstva řekl zastupitel Lubomír Štěpán (KSČM). Ve fotbalovém klubu je město jediným akcionářem, hokejový vlastní napůl se společností Mountfield.

Fotbalový Hradec Králové se vrátil do zisku

Newcastle zbrojí na Ligu mistrů, z AC Milán přivedl německého reprezentanta

Fotbalový Liberec si pojišťuje mladé talenty, i Kolářova bratrance

Manchester City se chystá na rekordní prodej. Argentinský mistr světa míří do Atlética Madrid

Trenérská rošáda po odchodu ten Haga stála Manchester United 761 milionů korun

Němečtí fotbalisté mají slíbeno za zlato z MS 10 milionů na hlavu

AC Milán po zisku titulu snížil finanční ztrátu

Fotbalový klub Manchester City smí hrát v následujících dvou letech evropské poháry

Jak se bude porcovat fotbalový medvěd: za postup do Evropy 18 milionů, zlatý padák pro sestupující

Benfica chce slávistu Musu. Přestup by mohl vynést víc než 150 milionů korun

Když máte peníze, kamarádíčků je jako roj vos. Sportovcům chybí finanční vzdělání, shodují se experti

Liberec musí za chyby související s lyžařským MS zaplatit přes 17 milionů

Hotovo. Kačaraba jde hostovat do Slavie, v létě za něho Liberec zinkasuje 20 milionů

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec po letní revoluci hledá novou tvář. Jak rychle ji najde?

Bayern získal z Juventusu nového šéfa obrany De Ligta

Fotbalový Liberec se dere vzhůru a chce úspěch. Udrží přes zimu tým pohromadě?

Modrobílá krev, hrají Nezmar či Štajner. Liberec představil novou hymnu

Útočník Kean přestoupil z Juventusu do Fiorentiny

Pelta dostal půjčku od FAČR. Jak z Okresního přeboru, zlobí se Tvrdík

Potvrzeno. Fotbalový reprezentant Jankto jde ze Sampdorie do Getafe

Útočník Mané přestoupil z Bayernu Mnichov za Ronaldem do an-Nasru

NSA vyplatí olympijským vítězům z Tokia 2,4 milionu korun

Fotbalový Wigan je v insolvenci, požádal o ochranu před věřiteli

Prvoligový fotbalový stadion v Jablonci nad Nisou dostal nové LED osvětlení

Vardymu vykradli v Itálii vilu, přišel o věci za téměř 2,5 milionu korun

Tradiční fotbalový klub z Brescie po 114 letech čeká bankrot a zánik

Neporažení Italové za evropský titul inkasovali 729 milionů korun

Fotbalový talent Moukoko se upsal Dortmundu na další tři roky

PSG uplatnil opci na útočníka Ramose, Benfica za něj může dostat dvě miliardy

Kováč má jednu z nejdražších posil v historii Liberce. Hrozně jsme si sedli, pochvaluje si Hlavatý

Pardubický hokejový klub skončil v předchozí sezoně ve ztrátě 19,3 milionu Kč

Postrach pro každou obranu, vítají Sora v Belgii. Slavia už podruhé Genk neodmítla

Manchester City zaznamenal v uplynulé sezoně ztrátu 126 milionů liber

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy