"Knoll Light Factory 3.1 & Magic Bullet PhotoLooks 1.0: efektové pluginy pro Adobe Photoshop"

Zdroj Zdroj: grafika.cz     16.07.2010 (01:40)     Sekcia it, počítače

"Dva kvalitní efektové doplňky pro Adobe Photoshop nedávno prezentovala společnost Red Giant Software, jeden z předních producentů pluginů pro různé video editory, kompoziční systémy a další nástroje na zpracování profesionálního i domácího videa. Zatímco Knoll Light Factory je víceméně akviziční a mírně vylepšený plugin na generování velmi kvalitních světelných efektů, Magic Bullet PhotoLooks pro Photoshop je novinka nejen na tvorbu typických "hollywoodských" efektů." celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nové prostředí i ovládání. Příští Adobe Photoshop by mohl být hodně jiný

Zdroj Zdroj: zive.cz     11.08.2015 (00:46)     Sekcia it-pocitace

Na Youtube se objevilo video z vývojářského týmu Design Space, který pracuje na prototypu nového prostředí pro světově nejpoužívanější a nejdražší program pro úpravu fotografií, Adobe Photoshop. Vývojové prostředí podlehlo obrovským změnám. Prostředí programu je celkově zjednodušeno, aby ...

 

Adobe vydal nový Photoshop a Premiere Elements 14

Zdroj Zdroj: zive.cz     25.09.2015 (13:21)     Sekcia it-pocitace

Adobe představilo nové verze svých domácích podob Photoshopu a střižny Premiere – Elements 14. Nový Photoshop si poradí třeba s rozmazanými snímky pořízenými z ruky na delší expoziční čas. Další novinkou je třeba chytré označování složitějších struktur – třeba vlasů a zvířecí srsti. Stačí ...

 

Photoshop má 25 let, první verze byla uvedena v únoru 1990

Zdroj Zdroj: zive.cz     24.02.2015 (15:58)     Sekcia it-pocitace

Nejznámější program pro úpravu obrázků oslavil 25. narozeniny. Adobe Photoshop vyšel v první komerční verzi 19. února 1990. Od té doby prošel dlouhým vývojem a o jeho neutuchající popularitě nejvíce svědčí zejména to, že se jeho název běžně používá jako slovo znamenající „upravit fotografii“ (to ...

 

Moodle: pluginy

Zdroj Zdroj: root.cz     02.09.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

V závěrečném díle seriálů o systému pro řízení výuky (LMS) Moodle se společně podíváme na téma práce s pluginy a možnosti jejich využití při implementaci kurzu. Pomocí modulů lze v základním Moodle měnit téměř vše – od vzhledu prostředí až po správu uživatelů nebo analýzu jejich chování.

 

eReading.cz 4 Touch Light: čtečka s Androidem nebo už tablet s e-inkem?

Zdroj Zdroj: root.cz     02.01.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Mobilní zařízení se začínají v některých oblastech čím dál více přibližovat, až někdy není jasné, kde leží hranice. Telefony velikostí dohánějí tablety, tablety se zase učí telefonovat, obojí zlepšují třeba parametry fotoaparátů. Nová čtečka eReading.cz 4 Touch Light začíná podezřele připomínat tablet.

 

Nejlepší notebook pro fotografy cestovatele zobrazí plné Adobe RGB barvy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.09.2015 (09:30)     Sekcia it-pocitace

Toshiba Radius 12 je spíše nenápadným konvertibilním ultrabookem. Mimo 4K rozlišení, které má u 12,5" konvertiblu premiéru, zaujme kalibrovaným displejem pokrývajícím celý Adobe RGB barevný prostor a vlastním řešením infračervené kamery pro Windows Hello.

 

Adobe chtělo koupit český Avocode, nyní čekají investici

Zdroj Zdroj: zive.cz     02.09.2015 (08:50)     Sekcia it-pocitace

Český cloudový nástroj Avocode byl v hledáčku firem Adobe a InVision. Firma nabídku odmítla a chce budovat větší firmu. Ještě letos má přijít významná seed investice.

 

Aplikace pro tablety: Bezpečný e-mail i editor fotografií od Adobe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Novinky mezi mobilními aplikacemi pro tento týden zahrnují především vysoce pokročilý editor fotografií od Adobe a aplikaci na 3D modelování od Autodesku. Zajímavá je také aplikace na šifrování e-mailů a představíme si i aplikace na práci s komprimovanými archivy nebo sledování televizního vysílání.

 

Oracle koupil další firmu, vyfoukl jí Facebooku a Adobe

Zdroj Zdroj: zive.cz     12.01.2015 (15:03)     Sekcia it-pocitace

Oracle je na velice dobré cestě usadit se v relativně mladém druhu byznysu, ve kterém se snaží udávat směr zejména mladé společnosti a ne tradiční IT obři. Firma získala podnik nazvaný Datalogix, o který projevily zájem také Facebook, Adobe či Nielsen. Oracle oficiálně odkupní částku nekomentuje, ...

 

Adobe představil Lightroom pro Android. Zdarma ale nebude

Zdroj Zdroj: zive.cz     15.01.2015 (11:25)     Sekcia it-pocitace

Adobe představil mobilní Lightroom pro Android . Pokud se však těšíte, že v Play Storu objevíte další bezplatné fotomrvítko , Lightroom vás zklame, zdarma je totiž pouze první měsíc . Poté bude k dispozici pouze jako součást předplatného Creative Cloud a doplněk klasického desktopového Lightroomu. ...

 
Počasí Kurzy

1 GBP   0.7276

1 CHF   1.0736

1 PLN   4.1582

1 USD   1.1168

Program

ČT118:55 Události za okamžik a počasí

 

ČT218:55 Dobrodružství vědy a techniky

 

Nova18:25 Ulice 2888

 

Prima18:55 Zprávy FTV Prima

 

HBO18:25 V oku tornáda

 

Kompletní program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy