"Knoll Light Factory 3.1 & Magic Bullet PhotoLooks 1.0: efektové pluginy pro Adobe Photoshop"

Zdroj Zdroj: grafika.cz     16.07.2010 (01:40)     Sekcia it, počítače

"Dva kvalitní efektové doplňky pro Adobe Photoshop nedávno prezentovala společnost Red Giant Software, jeden z předních producentů pluginů pro různé video editory, kompoziční systémy a další nástroje na zpracování profesionálního i domácího videa. Zatímco Knoll Light Factory je víceméně akviziční a mírně vylepšený plugin na generování velmi kvalitních světelných efektů, Magic Bullet PhotoLooks pro Photoshop je novinka nejen na tvorbu typických "hollywoodských" efektů." celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Photoshop má 25 let, první verze byla uvedena v únoru 1990

Zdroj Zdroj: zive.cz     24.02.2015 (15:58)     Sekcia it-pocitace

Nejznámější program pro úpravu obrázků oslavil 25. narozeniny. Adobe Photoshop vyšel v první komerční verzi 19. února 1990. Od té doby prošel dlouhým vývojem a o jeho neutuchající popularitě nejvíce svědčí zejména to, že se jeho název běžně používá jako slovo znamenající „upravit fotografii“ (to ...

 

eReading.cz 4 Touch Light: čtečka s Androidem nebo už tablet s e-inkem?

Zdroj Zdroj: root.cz     02.01.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Mobilní zařízení se začínají v některých oblastech čím dál více přibližovat, až někdy není jasné, kde leží hranice. Telefony velikostí dohánějí tablety, tablety se zase učí telefonovat, obojí zlepšují třeba parametry fotoaparátů. Nová čtečka eReading.cz 4 Touch Light začíná podezřele připomínat tablet.

 

Aplikace pro tablety: Bezpečný e-mail i editor fotografií od Adobe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Novinky mezi mobilními aplikacemi pro tento týden zahrnují především vysoce pokročilý editor fotografií od Adobe a aplikaci na 3D modelování od Autodesku. Zajímavá je také aplikace na šifrování e-mailů a představíme si i aplikace na práci s komprimovanými archivy nebo sledování televizního vysílání.

 

Oracle koupil další firmu, vyfoukl jí Facebooku a Adobe

Zdroj Zdroj: zive.cz     12.01.2015 (15:03)     Sekcia it-pocitace

Oracle je na velice dobré cestě usadit se v relativně mladém druhu byznysu, ve kterém se snaží udávat směr zejména mladé společnosti a ne tradiční IT obři. Firma získala podnik nazvaný Datalogix, o který projevily zájem také Facebook, Adobe či Nielsen. Oracle oficiálně odkupní částku nekomentuje, ...

 

Adobe představil Lightroom pro Android. Zdarma ale nebude

Zdroj Zdroj: zive.cz     15.01.2015 (11:25)     Sekcia it-pocitace

Adobe představil mobilní Lightroom pro Android . Pokud se však těšíte, že v Play Storu objevíte další bezplatné fotomrvítko , Lightroom vás zklame, zdarma je totiž pouze první měsíc . Poté bude k dispozici pouze jako součást předplatného Creative Cloud a doplněk klasického desktopového Lightroomu. ...

 

Microsoft a Adobe opravují. Aktualizujte co nejdříve

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2014 (15:51)     Sekcia it-pocitace

Společnost Microsoft v rámci pravidelného měsíčního záplatovacího cyklu vydala 14 aktualizací. Jedna z nich obsahuje záplatu závažné chyby, u níž bezpečnostní experti doporučují co nejrychlejší instalaci. Když už v tom budete, tak si nainstalujte i nejnovější opravy pro Flash Player a Adobe AIR.Další články k tématu:Apple si pospíšil a vydal opravu pro nefunkční iPhony 6 a 6 PlusStáhněte si zdarma: Oprava a optimalizace Windows jedním kliknutímMicrosoft zlevňuje opravy pro Windows XP. Těm, kdo si je platíApple zalátal jednu kritickou chybu a už by měl opravovat další

 

Color Music Radio plánuje expanzi do Karlových Varů [aktualita]

Zdroj Zdroj: digizone.cz     20.02.2015 (12:07)     Sekcia it-pocitace

Regulátor na svém posledním zasedání vyhlásil licenční řízení na volný VKV kmitočet v Hradci Králové. Jde mimochodem o stejnou frekvenci, o níž se neúspěšně ucházelo Hitrádio Magic.

 

Hitradiu Magic vyšla na druhý pokus expanze do Hradce Králové [aktualita]

Zdroj Zdroj: digizone.cz     24.07.2015 (06:30)     Sekcia it-pocitace

Rozhlasová stanice, která už má v tuto chvíli kmitočty v Mladé Boleslavi, Náchodě, Pardubicích, Broumově, Rychnově nad Kněžnou, Dvoře Králové nad Labem, Trutnově a Jičíně.

 

Historie vývoje počítačových her (160. část – dokončení popisu klasických plošinovek z první poloviny osmdesátých let)

Zdroj Zdroj: root.cz     10.02.2015 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Dnes se již naposledy budeme zabývat popisem plošinovek vytvořených v první polovině osmdesátých let minulého století. Zmíníme se například o plošinovce Aztec Challenge či Mr. Robot and His Robot Factory, ovšem nezapomeneme ani na dvě klasiky: Chuckie Egg a samozřejmě i Jet Set Willy.

 

Firefox začal natvrdo blokovat Flash, vyčítá Adobe bezpečnostní díry

Zdroj Zdroj: lupa.cz     14.07.2015 (09:31)     Sekcia it-pocitace

Flash se ocitl na seznamu blokovaných zásuvných modulů, uživatel si jej ale může znovu povolit. Opatření je podle Mozilly dočasné.

 
Počasí Kurzy

1 GBP   0.7276

1 CHF   1.0736

1 PLN   4.1582

1 USD   1.1168

Program

ČT117:20 Všechnopárty

 

ČT217:20 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2

 

Nova17:30 Dva a půl chlapa XI 18

 

Prima17:40 Odpolední zprávy

 

HBO17:50 Úsvit planety opic

 

Kompletní program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy