Jak kompletně odstranit nepotřebné programy ve Windows

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2011 (00:00)     Sekcia it, počítače

Většina programů nabízí pro odinstalaci své rozhraní. Ne všechny však ze systému odstraní všechny své součásti. Proto existují speciální programy, které zničí všechny pozůstatky. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Perfektní odinstalace programů bez šrámů ve Windows

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2014 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Odinstalovat nepotřebné programy ve Windows není složité. Ovšem jen málokteré z nich jsou napsané tak, že odeberou všechny svoje součásti. Proto existují speciální aplikace, které nezapomenou na nic.Další články k tématu:Software zdarma: mapy bez internetu, kancelářský balík, texty z obrázkůSoftware zdarma: účetnictví v cloudu i v klasických programechSoftware zdarma: Programy, co dokonale zničí data na diskuSoftware zdarma: oprava Windows nebo převod textu do mluveného slova

 

Rozlučte se: programy, které vám ve Windows 8 nebudou fungovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2012 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Pokud ve svém počítači máte Windows ve verzích Vista či 7, nemusíte mít obavy, zda výkon vašeho stroje bude na Windows 8 stačit. Horší to může s kompatibilitou některých vašich oblíbených programů.Další články k tématu:Nové programy v Metro designu Windows 8První počítače s Windows 8 budou k dostání 26. října

 

Tipy a triky pro Windows 8.1: Jak na dlaždice a zrušení synchronizace s IE

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.06.2014 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Dlaždicové rozhraní doznalo po updatu Windows 8.1 řady změn, tak se podívejte, jak s ním lépe pracovat. Poradíme také, jak zrušit synchronizaci IE, jak odstranit položky z panelu Programy a funkce, jak vypnout systémové pípání, jak ukončit proces z příkazové řádky či jak přichytit Koš na hlavní lištu.Další články k tématu:Tipy pro Windows 8.1: Přihlášení obrázkem nebo změna produktového klíčeKončí podpora starých Windows 8.1. Od úterý budou bez záplatTipy pro Windows 8.1: dlaždice v klasickém rozhraní či obnovení systému

 

Tipy a triky pro Windows 8.1: jak nastavit FTP jako jednotku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2014 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Poradíme, jak namapovat FTP účet jako další jednotku, ale také, jak odstranit historii vyhledávání v systému, jak odstranit složku Windows.old, jak smazat cache Windows Store, jak vždy zobrazit úplné informace při manipulaci se soubory či jak aktivovat účet hosta.Další články k tématu:Tipy pro Windows 8.1: zákaz synchronizace do cloudu nebo podvodných stránekTipy pro Windows 8.1: průhledná startovní nabídka nebo záloha u Googlu

 

Nejlepší programy pro správu souborů ve Windows

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2012 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Průzkumník Windows a Total Commander nejsou jedinými správci souborů pro Windows. Existují i další programy, které jsou zdarma a obsahují nadstandardní funkce, třeba prohlížeč souborů či FTP klienta.

 

Přehled šikovných softwarových pomocníků pro Windows

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2012 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Šikovní pomocníci prozradí, jaké programy se startují společně s Windows, pomohou s odinstalováním programů, vypátrají majitele IP adresy či najdou informace v počítači.Related StoriesVyzkoušejte zajímavé programy pro počítač v obývákuVytáčí vás spam? Zatočte s ním jednou provždyStáhněte si zdarma dva vylepšené fotoeditory Picasa a ZPSBezplatné programy od Microsoftu vám pomohou třeba vyčistit počítačZ Windows 8 se ztratilo tlačítko Start

 

Návod: Stáhněte si všechny aktualizace pro vybranou verzi Windows najednou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2009 (00:00)     Sekcia it-pocitace

S Windows Update Downloader máte možnost zabezpečit Windows po jeho instalaci, aktualizace integrovat do instalačního CD či DVD Windows a navíc kompletně aktualizovat jakýkoliv jiný počítač i s odlišnou verzí Windows než s tou, kterou používáte vy.

 

4 nejlepší programy pro automatické akce ve Windows

Zdroj Zdroj: zive.cz     03.11.2014 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Každý užiavtel Macu zná Automator. Aplikace, která je jednou z nejlepších součástí systému OS X ve Windows chybí a musí ji nahrazovat externí programy. Které jsou ty nejpovedenější?

 

Nejlepší programy pro zrychlení pohybu po Windows

Zdroj Zdroj: zive.cz     11.12.2011 (00:00)     Sekcia it-pocitace

Klávesové zkratky, gesta myší, speciální panely s rychlým přístupem k požadovaným položkám. To může výrazně zefektivnit uživatelův pohyb po Windows. Jaké programy k tomu vybrat?

 

Ve Windows Store budou i desktopové programy a další obsah

Zdroj Zdroj: zive.cz     08.10.2014 (14:32)     Sekcia it-pocitace

Obchod s aplikacemi Windows Store přišel s Windows 8 a je místem, kde si můžete vybírat z tzv. moderních aplikací. Teoreticky umožňuje i nabídku desktopových programů, ale jen formou odkazu. To se má změnit, s příchodem Windows 10 se modernizuje i Windows Store, upozorňuje Neowin na základě ...

Proměnu hodin ve Windows a funkce navíc zajistí speciální programy

Nové programy v Metro designu Windows 8

Podoba Windows 8 má být kompletně odlišná od současných Windows

Rodiče, ochraňte děti přímo ve Windows (video)

Deset pomocníků pro zjištění informací z Windows

Co a jak změnit při vývoji pro Windows 7

Nahlédněte pod kapotu Windows s programy zdarma

Bezplatné programy udělají z běžného PC multimediální přehrávač pro TV

Z Windows 8 se ztratilo tlačítko Start

Prodlužte Windows XP životnost. Použijte na ně nejlepší ladicí programy

ReactOS: svobodná náhražka končících Windows XP

Windows 8: další hromada novinek z připravovaného systému

Windows 8: další várka novinek z připravovaného systému

Druhá veřejná verze Windows 8 bude už v lednu, pak i český obchod

Aplikace, které budou slušet vaší ploše Windows a navíc jsou užitečné

Software zdarma: obnovte systém Windows do několika minut

Tipy pro Windows 7 ukážou, jak pracovat s nástrojem pro ochranu systému

Tipy pro Windows 7 ukáží, jak pracovat s nástrojem pro ochranu systému

Stáhněte si zdarma program pro tvorbu mozaiky z fotografií

Nejstahovanější programy pro Windows za rok 2011

Nejlepší programy na outdoorové aktivity pro Windows

Vyzkoušejte zajímavé programy pro počítač v obýváku

Windows Live Essentials 2011: nový balík aplikací zdarma od Microsoftu

Vytáčí vás spam? Zatočte s ním jednou provždy

Prosincové přednášky Windows User Group

Tipy pro Windows 7 poradí, jak zobrazit plochu kurzorem bez prodlev

Zkroťte Windows svépomocí (video)

Chrome umí na Windows spouštět aplikace z Androidu

Vybavujeme nový počítač programy zdarma

Nastupuje četa, co si z jednoho místa poradí s nastavením Windows 7

Zrychlete start Windows. Stačí zakázat start vybraných aplikací

Windows 8 ovládnete prstem a hůř myší. Obrazovku smrti jsme nevyvolali

Refresh Windows 8 bude hrobníkem klasických programů

Speciální aplikace vám pomůže z Windows udělat „nezničitelný“ systém

 
Počasí Kurzy

1 GBP   0.7276

1 CHF   1.0736

1 PLN   4.1582

1 USD   1.1168

Program

ČT109:50 Na cestě po Kypru

 

ČT209:55 Válka v poušti: Tobruk

 

Nova10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Příběh jako pro Hollywood 555

 

Prima10:15 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7

 

HBO10:05 Grandhotel Budapešť

 

Kompletní program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy