11 nastávajících maminek: Ke kterým kráskám letos přiletí čáp nebo vrána, a kdo bude rodit úplně poprvé?

Zdroj Zdroj: super.cz     18.04.2020 (08:58)     Sekcia bulvár

Stejně jako minulý rok, i ten letošní je velmi plodný a svět českého showbyznysu zažívá babyboom. Nedávno porodila modelka Aneta Vignerová (32) , v pořadí druhého syna přivedla na svět, i za přísných bezpečnostních opatření kvůli koronaviru, Ornella Koktová (27) . Je ale spoustu těch, které na své vytoužené miminko teprve čekají. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

9 nastávajících maminek českého showbyznysu: Kdo bude rodit poprvé a komu se rozroste znovu rodina?

Zdroj Zdroj: super.cz     10.10.2020 (17:10)     Sekcia bulvar

S oznámením těhotenství se poslední týdny roztrhnul pytel. Přestože s chladnějšími dny přicházejí bundy a kabáty, některým známým kráskám se požehnaný stav už nepodařilo dál tutlat. A nutno říct, že konec letošního roku a začátek toho dalšího zažije český showbyznys opět pořádný babyboom.

 

15 nastávajících maminek: Které české krásky přivedou letos na svět potomka?

Zdroj Zdroj: super.cz     27.02.2021 (14:30)     Sekcia bulvar

Zdá se, že s nastávajícími maminkami se roztrhnul pytel. Přestože se dá rostoucí bříško stále schovávat pod svetry či bundy, řada budoucích maminek se rozhodla užít si před novou životní rolí dovolenou v teple. A svým požehnaným stavem se rovnou pochlubily v plavkách.

 

První miminka roku 2023: Které je tím úplně prvním?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.01.2023 (06:40)     Sekcia bulvar

Zatímco většina lidí na Silvestra vyhlíží příchod nového roku, pro mnoho nastávajících maminek byly minuty do půlnoci plné velkého očekávání z narození jejich vytoužených miminek. Která miminka kterých maminek budou mít v rodném listě datum 1. leden 2023 a které a kde se v Česku narodilo vůbec jako první novoroční?

 

Příběhy čtyř ukrajinských maminek: Musely rodit během války za příšerných podmínek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.02.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Před rokem zahájilo Rusko invazi na Ukrajinu a zničilo životy mnoha lidem, kteří tam do té doby žili poklidným životem. Od počátku války se Ukrajině narodilo celkem 900 miminek. Jejich maminky byly nuceny rodit ve strašných podmínkách a ve velkém strachu o své životy i životy svých dětí. Podívejte na čtyři mimořádné příběhy ukrajinských maminek, jež musely rodit během války.

 

První miminka roku 2023: Které je tím úplně prvním? Souboj holčiček

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.01.2023 (09:24)     Sekcia bulvar

Zatímco většina lidí na Silvestra vyhlíží příchod nového roku, pro mnoho nastávajících maminek byly minuty do půlnoci plné velkého očekávání z narození jejich vytoužených miminek. Která miminka kterých maminek budou mít v rodném listě datum 1. leden 2023 a které a kde se v Česku narodilo vůbec jako první novoroční?

 

Tohle má být 7. měsíc? Těhotná kráska Kadeřábková má téměř neexistující bříško!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.05.2020 (14:25)     Sekcia bulvar

Většina nastávajících maminek v sedmém měsíci těhotenství "valí" bříško před sebou, ale to rozhodně není případ bývalé královny krásy Terezy Kadeřábkové (29), za svobodna Chlebovské.

 

Nové centrum porodní asistence v Brně: Maminky závidí péči

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.09.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Všechno pro klid a pohodu nastávajících maminek. To je hlavní účel nově otevřeného centra porodní asistence ve Fakultní nemocnici Brno.

 

Moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková (50): Raduje se z miminka!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.02.2023 (11:55)     Sekcia bulvar

Tak se konečně dočkala. Moderátorka Ester Janečková (50) se na sociální síti pochlubila radostnou novinkou. Do rodiny tento rok přiletí čáp, nebo vrána. 

 

Děsivé drama v porodnici: Kryštůfek nemohl ven a dusil se! Možná nepřežije, řekli zoufalé mámě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.02.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Čtyři minuty, které změnily život… Kristýnu Králíkovou potkala situace, která je černou můrou všech nastávajících maminek. Při porodu se její syn začal dusit a lékaři rodině natvrdo řekli, že neví, zda miminko přežije.

 

Kryštůfek se při porodu zasekl ramínkem a dusil se! Zoufalé mámě řekli, že možná nepřežije

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.02.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Čtyři minuty, které změnily život… Kristýnu Králíkovou potkala situace, která je černou můrou všech nastávajících maminek. Při porodu se její syn začal dusit a lékaři rodině natvrdo řekli, že neví, zda miminko přežije.

Těhotná kráska Arichteva mění názor! Co dříve kritizovala, a sama to teď dělá?

Těhotná Arichteva kráska mění názor! Co dříve kritizovala a sama to teď dělá?

Netradiční těhotenské focení: Michaela Nosková se v 9. měsíci pochlubila pořádným bříškem

Nešťastné maminky přiznávají temné myšlenky: Chtěla jsem malé zašít oči

Porod v bavlnce jako zážitek na celý život: FN Brno si rodičky hýčká v novém centru

V 9. měsíci těhotenství prozradila Iveta Vítová pohlaví miminka. Bude to holka, nebo kluk?

Tady brzy přiletí čáp nebo vrána! Potetovaná kráska Sharlota už mluví o dvojčatech

Barbora Strýcová je na příchod prvního potomka připravená: Prozradila, jestli bude rodit doma, nebo v porodnici

Nicki Minaj oznámila těhotenství! Otcem je ale vrah a sexuální útočník

Exmoderátorka Michaela Ochotská (40): Rodit bude s otcem! ...pod dohledem partnera

Maminka začala rodit na dálnici! Míša popsala svou noční můru

Veronika Arichteva nafotila ve 20. týdnu těhotenství odhalené snímky! Pózovala jen v krajkovém spodním prádle

Těhotná Mottlová má plány jasné: Tady budu rodit! A to je moje »porodní bába«

Tenisová star uspořádala těhotenský večírek. Dominika Cibulková okázale prozradila pohlaví druhého potomka

7 slavných maminek, kterým se podařilo tajit těhotenství až téměř do porodu

Příjmení Ramadan a žerty o únosu: Kamila Nývltová ukázala obří bříško s dvojčaty. Rodit může každou chvíli

Brutální napadení v Praze 6: Zpěvák Michal Hrůza se zastal maminek s dětmi

Agátina Mia bude letos na Vánoce u babičky: Dana Batulková má stále skvělý vztah i s Kryšpínem

Je v 5. měsíci, ale připadá si, jako by měla za chvíli rodit: Jitka Boho se pochlubila těhotenským bříškem

Bohuš Matuš s Lucinkou plánují druhého potomka: Už pořídili postýlku a zpěvák doufá, že přiletí čáp

Další milník pokořen: Hlavní roli Roxie v muzikálu Chicago na Broadwayi si poprvé zahraje transgender herečka

Na oslavy platinového jubilea královny přiletí Harry i s pravnoučátky: Lilibet poprvé uvidí Lilibet!

Slůňata v pražské zoo poprvé dováděla před návštěvníky: Po boku maminek si užívala jarního slunce

Další místo k bruslení v Praze: Ve Vršovicích se děti svezou úplně zdarma, slibuje radnice Prahy 10

Dvěma kráskám z OnlyFans hrozí až 15 let vězení: Nestydatými snímky prý poškozují kulturu!

Zvrací a nemůžou dýchat. Rodičky nesouhlasí s příkazem mít roušku při porodu ve Francii

Nová životní výzva! Letos to bude poprvé, přiznal Eben

Čeští skauti se z jamboree vrátí po skupinách, část přiletí 16. srpna

Ewa Farna poprvé otevřeně o porodu: Bude to bolest!

Rajcovní Grossová, fascinující proměna Laškové a Sharlota z animáku: Kdo už letos slavil Halloween?

Za měsíc přiletí vrána: Servírka z Mostu ukázala bříško v 8. měsíci. Těhotenství na ní není skoro vidět

Velká prsa jako záruka úspěchu! Kterým českým kráskám vydělaly silikony balík?

Lidé se mohou v sobotu letos poprvé svézt turistickými vlaky

Jaký bude letos Český lev? Vstup jen pro nominované s covid testem a překvapení v Rudolfinu!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy