Zemřel Dennis Thomas, zakladatel americké kapely Kool & The Gang

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2021 (14:58)     Sekcia kultura

Ve věku 70 let zemřel Dennis Thomas, jeden ze zakladatelů americké funkové kapely Kool & The Gang. Skupina to oznámila na twitteru. Thomas, známý podle svých iniciál také jako Dee Tee, zemřel pokojně ve spánku v New Jersey. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kool & the Gang v červnu roztančí pražské O2 universum

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2024 (11:30)     Sekcia kultura

Nenechte si ujít největší funky party roku 2025! Legendární americká hudební skupina Kool & the Gang 18. května 2025 totiž roztančí pražské O2 universum. Zazní kultovní hity Celebration, Get It Down nebo Cherish, ale i mnoho dalších. Kool & the Gang míchají R&B s jazzem, funkem, soulem i stylem disco.

 

KOOL & THE GANG

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2024 (11:30)     Sekcia kultura

 

Zemřel Randy Meisner, zakladatel a basista kapely Eagles. Bylo mu 77 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.07.2023 (06:07)     Sekcia kultura

Ve věku 77 let zemřel jeden ze zakladatelů americké kapely Eagles, zpěvák a baskytarista Randy Meisner. V noci ze středy na čtvrtek v Los Angeles podlehl komplikacím souvisejícím s chronickým plicním onemocněním. S odvoláním na prohlášení Eagles o tom informovala agentura AP.

 

Zemřel grafik, básník, hudebník a zakladatel kapely Echt! Karel Malík

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     09.07.2025 (22:19)     Sekcia kultura

Praha - Ve věku 64 let zemřel v noci na úterý grafik, básník a hudebník, zakladatel kapely Echt! Karel Malík. ČTK to dnes potvrdil jeho kolega ze skupiny Tomáš Schilla. Malík uměl hrát na několik nástrojů...

 

Zemřel Jay North, tvář slavného černobílého sitkomu Dennis, postrach okolí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2025 (11:44)     Sekcia kultura

Ve věku 73 let zemřel americký herec Jay North, herec, který se do paměti televizních diváků nesmazatelně zapsal jako neposedný Dennis Mitchell v americkém sitkomu Dennis, postrach okolí. Oblíbený seriál vznikal na přelomu 50. a 60. let; během 80. let jej bylo možné sledovat i u nás.

 

Zemřel Valentine, zakladatel kapely Animals

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2021 (13:20)     Sekcia kultura

 

Zemřel zakladatel rockové kapely Omega

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2020 (17:12)     Sekcia kultura

 

Zemřel Andy Fletcher, zakladatel a klávesista Depeche Mode. Bylo mu 60 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2022 (22:17)     Sekcia kultura

Ve věku šedesáti let zemřel Andy „Fletch“ Fletcher, zakladatel a klávesista britských Depeche Mode. Skupina to ve čtvrtek večer oznámila na sociálních sítích. Předloni ho coby člena kapely uvedli do Rokenrolové síně slávy.

 

Zemřel hudebník Petr Hošek, hlas a tvář punkové kapely Plexis

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2023 (11:08)     Sekcia kultura

Ve věku nedožitých 56 let zemřel Petr Hošek, zakladatel a hlavní tvář legendární pražské punkové kapely Plexis. Zpěvák, baskytarista a textař strávil se svou kapelou bezmála čtyřicet let. Zprávu pro ČTK potvrdil rockový archivář Petr Hrabalik.

 

Velké písně žijí dál. V 81 letech zemřel Rick Davies, frontman kapely Supertramp

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2025 (12:20)     Sekcia kultura

Ve věku 81 let zemřel Rick Davies zakladatel a frontman britské rockové skupiny Supertramp. Autor několika z nejznámějších hitů kapely, která největší slávu zažila v 70. letech, dlouhodobě bojoval s rakovinou, kvůli níž skupina zrušila plánovaný návrat na pódia.

Bubeník kapely Modest Mouse zemřel na rakovinu, bylo mu 45 let

Zemřel D. H. Peligro, bubeník amerických punkerů Dead Kennedys

Zemřel zakladatel sovětské rockové kapely Mašina vremeni Borzov

K Mendelovu výročí chystají festival, Kool & the Gang zahrají Celebration

Raper Takeoff z kapely Migos zemřel, zastřelili ho při hře v kostky

Zemřel český DJ Thomas Coastline. Bylo mu 35 let

Zemřel Peter Green z kapely Fleetwood Mac

Zemřel Ace Frehley, někdejší člen legendární kapely Kiss

Zemřel vousáč Dusty Hill, baskytarista blues rockové skupiny ZZ Top

Zemřel bývalý zpěvák kapely Nazareth Dan McCafferty. Bylo mu 76 let

Zemřel Florian Schneider, zakládající člen kapely Kraftwerk

Zemřel B. J. Thomas, který nazpíval hit Raindrops Keep Fallin’ On My Head

Zemřel hudebník Pavel Trefil, baskytaristovi kapely Bypass bylo 46 let

Zemřel ‚obchodník s čuňárnami‘ Larry Flynt, zakladatel pornografického časopisu Hustler

Zemřel Pavel Kloupar, zakladatel hudebního festivalu Sázavafest

Zemřel Jack Russell, zpěvák hardrockových Great White. Bylo mu 63 let

‚Budeš nám chybět, amigo.‘ V 72 letech zemřel baskytarista kapely ZZ Top Dusty Hill

Zemřel Alan Lancaster, zakládající člen britské kapely Status Quo

V 71 letech zemřel Gary Rossington, spoluautor hitu Sweet Home Alabama

Zemřel trampský písničkář Antonín Linhart, zakladatel skupiny Pacifik

Zemřel baskytarista Alec John Such, zakládající člen kapely Bon Jovi

Zemřel bubeník a srdce punkové kapely The Pogues. Bylo mu 72 let

Zemřel lídr metalové kapely Citron Radim Pařízek

Zemřel klávesista punkové kapely The Stranglers, měl koronavirus

Zemřel Tom Parker. Zpěvák britsko-irské kapely The Wanted měl mozkový nádor

Zemřel bubeník kapely Foo Fighters Taylor Hawkins, bylo mu 50 let

Zemřel bubeník Joey Jordison, zakládající člen kapely Slipknot

Zemřel Milan Zerzánek, frontman legendární metalové kapely Autobus

Ve věku nedožitých 56 let zemřel zpěvák a houslista Alan Pešta

Ve věku 59 let zemřel Andy Rourke, bývalý baskytarista kapely The Smiths

Zemřel bývalý bubeník kapely Scorpions. Jamesi Kottakovi bylo 61 let

V Praze zemřel Kevin Geordie Walker, kytarista Killing Joke. Bylo mu 64 let

Zemřel Sylvain Sylvain z New York Dolls

Zemřel frontman kapely, jejíž píseň se stala hymnou FC Liverpool

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy