Partner je žárlivec a neustále mne kontroluje: To, co udělal teď, je ale vrchol!

Zdroj Zdroj: kafe.cz     09.11.2019 (12:33)     Sekcia pro ženy

Partneři by si měli být rovni, podporovat se a respektovat jeden druhého. Z bludného kruhu výčitek a nepodložené žárlivosti, který vede ke kontrolám a omezování, se dostanete jen těžko. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nejste také taková? Pět typů kamarádek, které v životě nechceme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2020 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Každý člověk má jinak nastavené hodnoty, ovšem přátelství je něco, za co bychom všichni měli děkovat. A jako na milostném vztahu je potřeba neustále pracovat, u kamarádství je tomu stejně. Pokud chcete mít blízké okolí neustále nakloněné, vyhněte se následujícím vadám na kráse.

 

Transgender žena bude maminkou. Dítě čeká její transgender partner

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2020 (10:40)     Sekcia pro-zeny

Modelka Danna Sultana z Kolumbie se narodila jako muž. Nyní je ale pohlednou blondýnkou, kterou muži obdivují. Její partner Esteban Landrau se naopak narodil jako žena a nyní je mužem. Oba si ponechali své pohlavní orgány, takže spolu mohli počít potomka. Dítě tak brzy porodí muž, který však zůstane tatínkem.

 

Valerie: Jsem dlouhodobě zneužívaná, ale nedokážu se bránit

Zdroj Zdroj: kafe.cz     18.05.2020 (09:57)     Sekcia pro-zeny

Partner vydělává jen pár tisíc a doma u počítačových her je nadmíru spokojený. Já jdu do koruny, ale kvůli dětem se mi od něj nechce odejít.

 

Adéla: Cítím, že už pro přítele nejsem přitažlivá, vinu za to ale nese on

Zdroj Zdroj: kafe.cz     03.06.2020 (11:16)     Sekcia pro-zeny

Přítel pro mě představuje jistoty a pro děti je to skvělý táta. Jako partner ale selhal a neváží si toho, co jsem pro něj za poslední roky udělala.

 

VERONIKA (39): Partnerovi vadí moje úspěchy v práci, dal mi ultimátum

Zdroj Zdroj: dama.cz     10.05.2020 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Veronice už sice táhne na čtyřicet, rodinu ale zatím nemá potřebu řešit a spíš je pro ni důležitá kariéra. Její partner to ale vidí jinak a dal jí ultimátum.

 

Partner versus moje děti. Jak tento vztah vybalancovat?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2020 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Rozpadl se vám vztah, dlouho jste hledaly a konečně jste potkaly toho pravého. Má to jediný háček. Není ani trochu v pohodě s vašimi ratolestmi. Co se s tím dá dělat?

 

Karla:Táta udělal hroznou věc a máma se zabila. Mám strach, že se to stane i mně

Zdroj Zdroj: kafe.cz     01.06.2020 (12:34)     Sekcia pro-zeny

Bylo mi patnáct, když moje maminka spáchala sebevraždu. Kvůli tátově nevěře. V té době už s tou jinou ženou čekal dítě.

 

Make-up pod rouškou: Jak se nalíčit a pečovat o pleť?

Zdroj Zdroj: dama.cz     05.06.2020 (04:33)     Sekcia pro-zeny

Nutnost nosit roušky z našich životů postupně mizí, ale zcela se jich hned tak nezbavíme. Pořád jsou situace, kdy je musíme mít nasazené, některé z nás dokonce celý den. Navíc roušky neustále ...

 

ROMANA (40): V životě jsem prožila peklo a dodnes na to doplácím

Zdroj Zdroj: dama.cz     24.05.2020 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Romana ve svém životě zažila tolik zlých věcí, že by to jiní neposbírali ani za několik žití. Přesto se nevzdává a bojuje dál, i když si neustále nese následky.

 

Pavla: Měla jsem tajemství. Muž ale udělal krásnou věc a zvrátil mé rozhodnutí

Zdroj Zdroj: kafe.cz     11.05.2020 (13:23)     Sekcia pro-zeny

Roky jsme v manželství trpěli a nechali vztah chátrat. Manžel se ale jako mávnutím proutku změnil a zažíváme lásku jako na začátku.

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy